Oscar de la Renta Rose toaletná voda pre ženy 100 ml

21,66 €

216,60 € / 1l

plus 3,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 1. – pi 2. októbra
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
Diptyque Eau de Lierre EDT 100 ml W
1 637,00 €/1l
163,70 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Prada La Femme L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml
Prada La Femme L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml
1 028,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
102,89 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Dolce & Gabbana Dolce Rose toaletná voda 75 ml (pre ženy)
Dolce & Gabbana Dolce Rose toaletná voda 75 ml (pre ženy)
781,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
58,58 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Hermès H24 Eau de Toilette náplň 200 ml
Hermès H24 Eau de Toilette náplň 200 ml
540,35 €/1l
108,07 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Oscar de la Renta Pour Lui toaletná voda pre mužov 90 ml
Oscar de la Renta Pour Lui toaletná voda pre mužov 90 ml
272,78 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
24,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Oscar De La Renta Rose EDT 100 ml W
Oscar De La Renta Rose EDT 100 ml W
254,50 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 14
25,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elizabeth Taylor Passion EDT 74 ml W
Elizabeth Taylor Passion EDT 74 ml W
313,24 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 18
23,18 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Oscar de la Renta Oscar toaletná voda pre ženy 200 ml
Oscar de la Renta Oscar toaletná voda pre ženy 200 ml
231,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
46,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Oscar De La Renta So de la Renta toaletná voda 100 ml sprej
Oscar De La Renta So de la Renta toaletná voda 100 ml sprej
244,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Oscar De La Renta EDT 100 ml So
Dámsky parfum Oscar De La Renta EDT 100 ml So
202,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 30
20,21 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre La Perla In Rosa toaletná voda 80 ml
La Perla In Rosa toaletná voda 80 ml
564,25 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
45,14 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Oscar de la Renta Oscar for Men Toaletná voda 90ml Spray
Oscar de la Renta Oscar for Men Toaletná voda 90ml Spray
298,89 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
26,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Diptyque Eau Rose toaletná voda pre ženy 50 ml
Diptyque Eau Rose toaletná voda pre ženy 50 ml
2 609,00 €/1l
130,45 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Givenchy Le De toaletná voda v spreji 100 ml
Givenchy Le De toaletná voda v spreji 100 ml
1 030,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
103,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Jean P. Gaultier Classique toaletná voda pre ženy 50 ml
Jean P. Gaultier Classique toaletná voda pre ženy 50 ml
1 277,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
63,86 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Oscar de La Renta Alibi Woda toaletowa, 100 ml
Oscar de La Renta Alibi Woda toaletowa, 100 ml
247,70 €/1l
24,77 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Burberry Her toaletná voda pre ženy 30 ml
Burberry Her toaletná voda pre ženy 30 ml
1 138,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
34,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre La Perla In Rosa toaletná voda 30ml
La Perla In Rosa toaletná voda 30ml
1 052,33 €/1l
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 6
31,57 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Oscar De La Renta EDT Rose 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Oscar De La Renta!



  • Pohlavie: Dáma
  • Objem: 100 ml
  • Typ: Dámsky parfumovaný dezodorant, ktorý je súčasťou balenia: Sada: EDT (toaletná voda)
  • Názov vône: Rose (Ruža)
Od 39,56 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Oscar De La Renta LLC
25 Rue de Bassano, Paris, France, 75008
75008 - Paris
+33147203770
[email protected]



Oscar Rose od značky Oscar De La Renta je dokonalý parfém, ktorý vám budú pochvaľovať muži aj ženy. Bol uvedený na trh v roku 2016 a je to zmyselnejšia vôňa od značky. Ako už názov napovedá, úvodnou nótou vône je ruža



Toaletná voda Rose od značky Oscar de la Renta bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.

Oscar De La Renta Rose - toaletná voda v spreji 100 ml
Hmotnosť
0.1 kg
Druh vône
Rose
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0085715574008
85715574008
085715574008
Číslo od výrobcu
104808

Hmotnosť
0.1 kg
Druh vône
Rose
Objem
100 ml
Zloženie
Pozri popis
Cieľové skupiny
Dámy
EAN kód
0085715574008
85715574008
085715574008
Číslo od výrobcu
104808
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
Boucheron Precious Waters Parfémová voda, 100 ml
361,90 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 70
36,19 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 100
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Guy Laroche Fidji Parfumovaná Voda, 50 ml
Guy Laroche Fidji Parfumovaná Voda, 50 ml
520,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 25
26,04 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Lanvin, Arpege, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
277,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 39
27,72 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
180,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
36,11 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
334,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 52
33,40 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Dámsky parfum Oscar De La Renta EDT 100 ml So
Dámsky parfum Oscar De La Renta EDT 100 ml So
202,10 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 30
20,21 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 30ml
Trussardi Parfums - Delicate Rose EDT 30ml
719,00 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
21,57 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
515,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 13
20,60 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Gres Cabotine Fleur Splendide toaletná voda pre ženy 100 ml
Gres Cabotine Fleur Splendide toaletná voda pre ženy 100 ml
159,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,93 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Emanuel Ungaro Diva parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Emanuel Ungaro Diva parfumovaná voda pre ženy 50 ml
451,80 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
22,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Nina Ricci Premier Jour, Ženy, 100 ml, Gardénia, Mandarínka, Vzácne drevo, Sprej, 1 kusov
Nina Ricci Premier Jour, Ženy, 100 ml, Gardénia, Mandarínka, Vzácne drevo, Sprej, 1 kusov
426,40 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
42,64 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Gres Piece Unique parfémovaná voda unisex 100 ml
Gres Piece Unique parfémovaná voda unisex 100 ml
223,20 €/1l
22,32 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Angel Schlesser Essential for Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
Angel Schlesser Essential for Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
823,33 €/1l
24,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Gres Cabotine Floralie toaletná voda v spreji 100ml
Gres Cabotine Floralie toaletná voda v spreji 100ml
207,30 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Boucheron Fleurs Woda perfumowana, 100ml
Boucheron Fleurs Woda perfumowana, 100ml
425,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 13
42,56 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Jean-Louis Scherrer Pop Delights 03 toaletná voda pre ženy 50 ml
Jean-Louis Scherrer Pop Delights 03 toaletná voda pre ženy 50 ml
202,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 48
10,11 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Gres Cabochard Parfémovaná Vôňa, 100 ml
Gres Cabochard Parfémovaná Vôňa, 100 ml
210,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 23
21,05 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Jean-Louis Scherrer Pop Delights 02 toaletná voda pre ženy 50 ml
Jean-Louis Scherrer Pop Delights 02 toaletná voda pre ženy 50 ml
197,00 €/1l
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
9,85 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 49
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
32,84 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Guy Laroche Fidji 50ml, Luxusná Toaletná Voda
Guy Laroche Fidji 50ml, Luxusná Toaletná Voda
437,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
21,89 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
388,30 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
38,83 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 130
27,65 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Dana Chantilly toaletná voda 105ml sprej
Dana Chantilly toaletná voda 105ml sprej
218,76 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,97 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Montana Parfum de Peau EDT 30 ml W
Montana Parfum de Peau EDT 30 ml W
318,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 43
9,55 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
299,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 21
29,93 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Ungaro Emanuel Diva EDP 100 ml W
Ungaro Emanuel Diva EDP 100 ml W
479,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
47,95 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo, Muži, 125 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Laura Biagiotti Roma Uomo Nero Estremo, Muži, 125 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
386,72 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 22
48,34 €
Predajca: somnia24

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 31 hodnotení
Hodnotenie z 17. júla 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Naozaj skvelé
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľká vôňa ruží
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dokonca aj uzáver je zo skla... Krása
Objem 0,03 l
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Oscar de la Renta
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 18. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vynikajúci výkon
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 25. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Krásne
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 14. novembra 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Oscar de la Renta Volupté toaletná voda pre ženy 100 ml
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 14. marca 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle dodanie!!!
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 309
51,13 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,31 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l
Obrázok produktu pre Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 21
88,55 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l
Obrázok produktu pre Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
82,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
825,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
Dior Miss Dior Blooming Boquet toaletná voda 100 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 22
139,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 390,90 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
131,01 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 310,10 €/1l
Obrázok produktu pre Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 12
90,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
721,20 €/1l
Obrázok produktu pre Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 18
97,97 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l
Obrázok produktu pre Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 70
104,17 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
73,73 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 31
92,88 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l
Obrázok produktu pre Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
88,80 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l
Obrázok produktu pre Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
91,11 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l
Obrázok produktu pre Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,91 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l
Obrázok produktu pre Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 13
25,24 €
5% poukaz
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l
Obrázok produktu pre Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 60
53,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
534,50 €/1l