4,8



Na základe 27 hodnotení
Objem:
100 ml- 100 ml
- 180 ml
Acqua di Parma Quercia, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
151,50 €
1 515,00 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19




4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 14955% od 2 ks




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 242% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(10)Počet hodnotení: 10




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(9)Počet hodnotení: 9




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(279)Počet hodnotení: 279




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 52% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(2036)Počet hodnotení: 2036




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(53)Počet hodnotení: 53




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(26)Počet hodnotení: 26

Ďalšie informácie o reklame
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže1 999,90 €/1l
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Van Cleef & Arpels Bois D'Iris, Unisex, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Morská soľ, Orris, ambra, Vetiver1 674,27 €/1l
125,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 180 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...1 080,72 €/1l
211,76 €
-17,23 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
194,53 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Quercia, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
1 172,33 €/1l
211,02 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Sakura, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Ružové korenie, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jazmín
1 517,50 €/1l
151,75 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 799,90 €/1l
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
1 578,20 €/1l
157,82 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Camelia parfémovaná voda unisex 20 ml
3 118,50 €/1l
62,37 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Sandalo, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Oranžová, Petitgrain olej, Bergamot, Lemon, Orange, Petitgrain
2 013,20 €/1l
201,32 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Rosa Nobile, Ženy, 20 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, mandarínka, Konvalinka, Pivonka, Ruže, Fialový, ambra, Cédrové drevo, Pižmo
4 271,00 €/1l
85,42 €
Predajca: somnia24

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Acqua di Parma Ambra parfémovaná voda unisex 20 ml
2 526,00 €/1l
50,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Acqua di Parma Osmanthus Woda perfumowana, 20 ml
3 157,50 €/1l
63,15 €
Predajca: Glamperfeu

Acqua di Parma Peonia Nobile, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, čierne korenie, Raspberry, Black Pepper, Raspberry Accord, Frézia, Geranium, Pivonka, Ruže
2 262,40 €/1l
113,12 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Rosa Nobile, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, mandarínka, Konvalinka, Pivonka, Ruže, Fialový, ambra, Cédrové drevo, Pižmo
2 281,20 €/1l
114,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

TOM FORD Oud Wood, Unisex, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Ružové drevo, Korenie, Santalové drevo, Vetiver, Tonka, Vanilka
2 799,80 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Sisley Izia, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Bergamot, Ružové korenie, Angelica, Ruže, Jantár, Céder, Pižmo
1 367,90 €/1l
136,79 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Sezóna:
- Letné
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie
- Plný popis hlavnej vône:
- Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper
- Poznámky k srdcu vône:
- Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
- Plný popis srdca vône:
- Cardamom, Geranium, Cedarwood
- Poznámky k základu vône:
- Konárnik slivkový, Pačuli, Tonka
- Plný popis základu vône:
- Tonka Bean, Patchouli, Oakmoss
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- alcohol, aqua (water), parfum (fragrance), limonene, linalool, coumarin, citronellol, hydroxycitronellal, ethylhexyl methoxycinnamate, hexyl cinnamal, citral, alpha-isomethyl ionone, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl salicylate, bht, geraniol, evernia prunastri (oakmoss) extract, benzyl benzoate, isoeugenol, tocopherol
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Quercia je parfumovaná voda pre mužov a ženy od Acqua di Parma. Drevitá a aromatická vonná kompozícia, ktorá bola vydaná v roku 2019.
AVôňa, ktorá vyžaruje hojnosť šťastia a nespútanej radosti
...Nóty vône:
Vrchné tóny : citrón, kalábrijský bergamot, petitgrain, ružové korenie
Srdcové tóny : kardamón, pelargónia, céder
Základné tóny: fazuľa tonka, pačuli, mach
Acqua di Parma Quercia parfumovaná voda v spreji 100 ml
UNISEX parfumovaná voda
ružové korenie, citrón, kalábrijský bergamot, petitgrain
kardamón, céder, pelargónia
fazuľa tonka, mach, pačuli
Parfémovaná voda Quercia od značky Acqua di Parma bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Acqua di Parma Quercia je elegantný drevitý celoročný parfum pre náročných zákazníkov - pre dámy aj mužov, ktorí nevyhľadávajú presladené parfumy. Vyberte si nadčasový, magnetizujúci a nezabudnuteľný parfém, s ktorým zažiarite v každej spoločnosti. ný unisex parfém Quercia sa otvára sviežim citrónom a bergamotom, pikantným ružovým korením, petitgrainom a olejom neroli (olej z kvetov horkého pomaranča). Srdce napĺňa cédrové drevo a kardamón s pelargóniou. Základu dominuje upokojujúca vôňa pačuli, s ktorou sa mieša výrazná aróma machu a karamelové akordy fazule tonka.
Parfumovaná voda Quercia od značky Acqua di Parma je drevitá aromatická vôňa pre mužov a ženy. Vrchné tóny tejto vône tvoria citrón, kalábrijský bergamot, petit grain oil a ružové korenie.
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8028713810817
- Číslo od výrobcu
- 81081
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8028713810817
- Číslo od výrobcu
- 81081
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Acqua di Parma Quercia, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Petitgrain olej, Ružové korenie, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Cédrové drevo, Kardamon, Geranium
1 172,33 €/1l
211,02 €
Predajca: somnia24

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml
247 450,01 €/1kg
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 799,90 €/1l
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Zafferano, Unisex, 100 ml, Bergamot, Koriander, Mandarínka, Oranžová, Geranium, jazmín sambakový, Oranžový kvet, Ruže, Šafrán, Pačuli, Tonka, Vanilka, ALCOHOL DENAT. - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LIMONENE - LINALOOL - CITRONELLOL...
2 767,40 €/1l
276,74 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Oud & Spice parfémovaná voda pre mužov 180 ml
1 071,72 €/1l
197,13 €
-4,22 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
192,91 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma - Oud & Spice EDP 100ml
1 578,20 €/1l
157,82 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Colonia Essenza, Unisex, 100 ml, alcohol denat., aqua (water), parfum (fragrance), limonene, hydroxycitronellal, linalool,...
1 039,40 €/1l
103,94 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Acqua di Parma Colonia Pura, Muži, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Italian Bergamot, Italian Orange, Paraguaian Petitgrain, Koriander, Jazmín, Narcis
617,83 €/1l
111,21 €
Predajca: PerfumTraders

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezdrôtový, Hovor / hudba, Slúchadlá, Biela
253,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Acqua di Parma Sakura, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Ružové korenie, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Sakura, Jazmín
1 517,50 €/1l
151,75 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Ambra, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Orange, Bergamot, Petitgrain, Nagarmotha, Cédrové drevo, Pačuli, Ruže
936,06 €/1l
168,49 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Sandalo, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Oranžová, Petitgrain olej, Bergamot, Lemon, Orange, Petitgrain
2 013,20 €/1l
201,32 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma Ambra, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Petitgrain olej, Orange, Bergamot, Petitgrain, Nagarmotha, Cédrové drevo, Pačuli, Ruže
1 405,70 €/1l
140,57 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Camelia parfémovaná voda unisex 20 ml
3 118,50 €/1l
62,37 €
Predajca: somnia24

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Osmanthus, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Green Mandarin, Neroli, Ružové korenie, ibištek pižmový, Pivonka
1 152,56 €/1l
207,46 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Yuzu, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, Yuzu, Yuzu, Bergamot, Sichuan Pepper, Jazmín, Lotus, Citlivka, Fialka (list)
1 628,60 €/1l
162,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 286,17 €/1l
231,51 €
Predajca: somnia24

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Acqua di Parma Yuzu, Letné, 180 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Korenie, Yuzu, Yuzu, Bergamot, Sichuan Pepper, Jazmín, Lotus, Citlivka, Fialka (list)
1 256,17 €/1l
226,11 €
Predajca: somnia24

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Acqua di Parma Camelia, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kardamon, Mandarínka, Ružové korenie, Bergamot, Yellow Mandarin, Pink Pepper, Cardamom, Kamélie, šalviový olej
1 272,90 €/1l
127,29 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 725,30 €/1l
172,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Fico di Amalfi, Unisex, 30 ml, Bergamot, Grapefruit, Citrón, Italian Lemon, Italian Bergamot, Grapefruit, Figový nektár, Ružové korenie, Jazmín, Fig Nectar, Pink Pepper, Jasmine Petals
1 569,00 €/1l
47,07 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%4% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
4%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%4% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
4%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,1 l
Originálny produkt a bleskovo rýchle doručenie!
Hodnotenie z 27. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
acqua di parma
Objem 0,1 l
presne taká kvalita, na akú som zvyknutý... veľmi dobrá e-mailová podpora....
Hodnotenie z 20. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie / vážny pocit
Objem 0,1 l
Mega vôňa - bohužiaľ čoskoro z trhu - okamžite chytiť
Hodnotenie z 18. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,1 l
Všetko dobré.
Hodnotenie z 29. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré Acqua di Parma Yuzu Eau de Parfum unisex 100 ml
Objem 0,1 l
Veľmi ušľachtilá vôňa. Dobrá cena.
Hodnotenie z 24. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá cena a rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Všetko bolo jednoduché a predovšetkým lacné
Hodnotenie z 5. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko sa urobilo rýchlo, veľmi spokojný s produktom
Objem 0,1 l
Super
Hodnotenie z 11. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top cena a super rýchle dodanie
Objem 0,1 l
DervDuft poteší, ale bohužiaľ sa pomerne rýchlo vyparuje
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l