5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Obnovujúci krém Doctor Babor 50 ml1 588,20 €/1l
79,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Cica Daily Krem odbudowujący, 50 ml249 900,01 €/1kg
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
ANUA Heartleaf 70 % intenzívny upokojujúci krém 50 ml0,47 €/1l
23,29 €
Predajca: LaRoseCare

Ďalšie informácie o reklame
Yoskine Retinolox Intenzívny liftingový nočný krém 40+, 50 ml479,80 €/1l
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nuxe, Merveillance Lift, Glow Firming, Cream, For Face, 15 ml
664,67 €/1l
9,97 €
Predajca: Parfumtoi

Tolpa Dermo Face Lipidro. Výživný Regeneračný Nočný Krém-Olej 40Ml
0,46 €/1kg
18,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Neutrogena Hydro Boost Regeneračný Balzam na Pokožku, 50 ml
346,00 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bioderma Atoderm 2 v 1 such telov olej 150 ml
143,07 €/1l
21,46 €
Predajca: Glamperfeu

Yoskine Retinolox omladzujúci nočný krém 60+, 50 ml
239,90 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

SKIN1004 Madagaskarský upokojujúci krém Centella 75 ml
198,00 €/1l
15,18 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,85 €
Predajca: Pharmacygreek

Embryolisse, Filaderme, Nourishing, Night, Emulsion, For Face, 75 ml
186,67 €/1l
14,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Oriflame Novage+ Čistiaci olej 150 ml
193,27 €/1l
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

CLINIANS Crema & Olio vivn krm na tvr s arganovm olejom 50 ml
162,00 €/1l
8,10 €
Predajca: ALG-Outlet

Balzam Uriage Xemose 500 ml + olej 200 ml
87,00 €/1l
60,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Nočná krémová kúra na tvár s olejom tsubaki a vitamínmi, 50ml
1 641,00 €/1l
82,05 €
Predajca: Katomix

Nočný hydratačný krém Neutrogena Hydro Boost - Hydratačný krém na noc 50ml
511,00 €/1l
25,55 €
Predajca: MANADA

Ziaja, Hydratačný multivitamínový krém, 100 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bielenda Krem do twarzy ultranawilżający, 100 ml
197,60 €/1l
19,76 €
Predajca: MANADA

Neutrogena, Hydro Boost, Krém na tvár, 50 ml
359,60 €/1l
17,98 €
Predajca: Zeitburg
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Regeneračný balzam sa stará o vašu pokožku počas spánku. Účinne bojuje proti prvým známkam starnutia a zanecháva vašu pleť sviežu a plnú energie.
Aktívne zložky:
- výťažok z jazmínu,
- ribóza,
- výťažok z nechtíka lekárskeho,
- makadamiový olej.
Vlastnosti:
- stará sa o pokožku počas noci,
- hydratuje a regeneruje,
- upokojuje pokožku,
- obnovuje pružnosť pokožky,
- má jemnú textúru,
- nezanecháva na pokožke mastný film.
Ako používať
Naneste večer na vyčistenú pleť a nechajte vstrebať.
Výživný nočný balzam bohatý na antioxidanty, ktorý podporuje pleť tým, že zmierňuje škodlivé účinky stresu, únavy a znečistenia. Makadamiový olej pomáha upokojovať pokožku bez zanechania mastných zvyškov, uvoľňuje funkcie tváre a obnovuje pleť
Nuxe Creme Prodigieuse Boost je regeneračný nočný olejový balzam, ktorý je navrhnutý na intenzívnu hydratáciu a obnovu pleti počas noci. Jeho bohatá a jemná textúra sa rýchlo vstrebáva, poskytujúc pokožke okamžitú osviežujúcu úľavu. Tento ný olejový balzam je obohatený o antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a posilňujú ju. Po použití budete mať ráno hydratovanú, jemnú a sviežu pleť plnú života. Nuxe Creme Prodigieuse Boost je ideálnym doplnkom vášho nočného ošetrenia pleti, ktorý pomôže vašej pokožke získať novú vitalitu a lesk. Užite si prirodzený lesk a mladistvý vzhľad s týmto úžasným regeneračným olejom.
Tento nočný krém s kvetmi jazmínu bojuje počas spánku proti nepriaznivým vplyvom každodenného života, ako je únava a stres. Použitie: Aplikujte večer na tvár, krk a dekolt.
Všetky typy pleti Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm
Nuxe Crème Prodigieuse Boost Night Recovery Oil Balm 50ml
Nuxe Creme Prodigieuse Boost Night Balm All Skin Types EX03260/AN1305L/AN1305K FRANCE kartón @ 1 ks x 50 ml
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aquaxyl, Olej z mandľových orechov, Výťažok z ľanových semien, Kyselina hyalurónová, Vitamin E, Olej zo slnečnicových semien, Hektocholín, Fytoskvalén, Olej z makadamových orechov, Kokumové maslo, Skvalán, Prírodný pôvod, Olej z hroznových jadier, Bisabolol, Olej zo sezamových semien, Vitamín C, Listový extrakt zo zeleného čaju, Ochranný proti-oxidant, Vitamín A, Antiatľové pôsobenie.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3264680015854
- Číslo od výrobcu
- 166343
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Aquaxyl, Olej z mandľových orechov, Výťažok z ľanových semien, Kyselina hyalurónová, Vitamin E, Olej zo slnečnicových semien, Hektocholín, Fytoskvalén, Olej z makadamových orechov, Kokumové maslo, Skvalán, Prírodný pôvod, Olej z hroznových jadier, Bisabolol, Olej zo sezamových semien, Vitamín C, Listový extrakt zo zeleného čaju, Ochranný proti-oxidant, Vitamín A, Antiatľové pôsobenie.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3264680015854
- Číslo od výrobcu
- 166343
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception denný a nočný krém 75 ml
713,73 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Omladzujúci gél na očné a periorálnu oblasť, 15 ml
1 089 500,03 €/1kg
21,79 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Merveillance Lift, Glow Firming, Cream, For Face, 15 ml
664,67 €/1l
9,97 €
Predajca: Parfumtoi

Nuxe, Creme Prodigieuse Boost, Multi-Correction, Gel Cream, For Face, 40 ml
433 800,01 €/1kg
21,69 €
Predajca: Zeitburg

Nuxe, Creme Prodigieuse Boost, Multi-Correction, Cream, For Face, 40 ml
715,00 €/1l
28,60 €
Predajca: NutraBestBG

Nuxe Nuxuriance Ultra Global Anti-Aging Cream 50ml + Global Anti-Aging Night Cream 15ml
703,23 €/1l
45,71 €
Predajca: NutraBestBG

Merveillance Lift, Zvedací krém pre zmiešanú pleť, 50 ml
594,40 €/1l
29,72 €
Predajca: PerfumTraders

Merveillance Lift, Nočný krem s liftingom, 50 ml
666,60 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

NUXE Merveillance Lift Glow Spevujci rozjasujci krm 50 ml
673,60 €/1l
33,68 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Super, Sérum, 30 ml - Jemný a luxusný sérum pre vašu pleť, omladzujúce a hydratačné. Osvedčený super produkt od Nuxe.
1 633,00 €/1l
48,99 €
Predajca: Denpoli-Venda

Nuxe Nuxuriance Ultra The Global Anti-Aging non krm 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Homestyle4u Akustický panel drevo 60x60 cm stenové panely panely obývacia izba stropné panely obloženie stien
1 798,00 €/1m
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Vichy Homme hydratačný krém Hydra Mag C+ 50 ml
27 480,00 €/1kg
27,48 €
Predajca: VISO

Nuxe Nuxuriance Ultra fluid Replenishing Fluid Cream 50 ml
649,60 €/1kg
32,48 €
Predajca: NutraBestBG

Korektúrna kozmetika Merveillance Lift na očné okolie, 15 ml
1 342 000,03 €/1kg
26,84 €
Predajca: PerfumTraders

Embryolisse Moisturizing Multi-Function 30 ml
322,00 €/1l
9,95 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,66 €
Predajca: MANADA

It's a 10 Miracle Leave-In Plus Keratin, Lak na vlasy, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, 120 ml
174,58 €/1l
20,95 €
Predajca: Friseurtotal

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf - Miss Armaf Voce Viva EDP 100ml
315,90 €/1l
31,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Liftovací krém pre suchú pokožku Merveillance Lift, 50 ml
666,60 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Non protivrskov krm, 50 ml
1 571,00 €/1l
78,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Silný lak na vlasy, 500 ml
36,60 €/1l
18,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

It´s a 10 Miracle Leave-In Conditioner : 295 ml
126,72 €/1l
37,47 €
Predajca: Bugelo

Merveillance Lift, Sérum na vrásky pre tvár, 30 ml
1 029,00 €/1l
30,87 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe, Huile Progigieuse Multi-Purpose, Body Oil, All Over The Body, 100 ml
161 066,66 €/1kg
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

COSRX - Propolis Honey Overnight Mask - Noční medová maska 60ml
15,53 €/1kg
15,53 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals Ultimate Repair Conditioner Výživný kondicionér 500 ml
75,42 €/1l
39,36 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Sinoz Pink Touch Korekčný krém na tvár - SPF 50+ Minerálny UV filter



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(8)Počet hodnotení: 8
25,90 €
Predajca: Exporgin
518,00 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Noxzema | Hydratačný krém - Čistiaci krém - Eukalyptus - 340g - Krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
14,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Predajca: Lemonbite
27,91 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Krém na tvár určený na cievnu pleť



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,90 €
Predajca: Exporgin
1 260,00 €/1l