Aveda 18084885048, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Normálna pleť, Mastná pleť, Osviežujúce, Hydratačné, Fresh
25,95 €
plus 7,50 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Čistiace mlieka a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller
5% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 15% od 2 ks

5% od 2 ks




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1









5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 13% od 2 ks
2% od 2 ks

5% od 2 ks

Ďalšie informácie o reklame
Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou91,13 €/1l
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml145,44 €/1kg
72,72 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Fresh Cleansing 400 ml Osviežujúce tonikum na tvár
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084885147, čistiaci gél, Ženy, Normálna pleť, Mastná pleť, Čistiaci, Fľaša, 150 ml
33,22 €
Predajca: VISO

Cetaphil 3499320017657, čistiaci gél, Ženy, Citlivá pokožka, Čistiaci, Vyhladenie, Flakón s pumpičkou, 236 ml
16,89 €
Predajca: VISO

MÁDARA Cosmetics MADHGW200, Tvárové tonikum, Ženy, 200 ml, Zmiešaná pleť, Normálna pleť, Hydratačný, Fľaša
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Upokojujúci tonik na pleť, 200 ml
22,74 €
Predajca: VISO

Tonikum Feel So Fresh 150ml
26,23 €
Predajca: taleoo

Annemarie Börlind ABLLRSVRM150, čistiace mlieko, Ženy, Normálna pleť, Čistiace, Čistiaci, regeneračné, Flakón s pumpičkou, 150 ml
31,16 €
Predajca: somnia24

Nivea Osviežujúci umývací gél na tvár 150 ml
27,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

URIAGE HYSEAC Čistiaci prípravok na tvár pre mastnú pleť 150 ml
16,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

CeraVe Očisťujúci gél na tvár, rozjasňujúci pleť
25,02 €
Predajca: somnia24

Pilingový tonikum pre mastnú pleť Clinique Clarifying Lotion 4 Oily, 400ml.
75,75 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
458,20 €/1l
91,64 €
Predajca: PerfumTraders

TEEBAUM Tonikum na tvár 60 ml
8,63 €
Predajca: VISO

Lamazuna 10800, Ženy, Normálna pleť, Čistiace, Vyhladenie, 1 kusov
8,31 €
Predajca: taleoo

Santaverde SVAVTS100, Tvárové tonikum, Ženy, 100 ml, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka, Upokojujúce, Hydratačné, Sprej
252,50 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins 80124259, Tvárové tonikum, Ženy, 400 ml, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Hydratačné, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Tónovanie, Fľaša
43,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Tvárové tonikum
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 150 ml
- Hodí sa pre typy pleti:
- Normálna pleť, Mastná pleť
- Starostlivosť o pleť:
- Osviežujúce, Hydratačné
- Vôňa:
- Fresh
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Množstvo:
- 1
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Aveda sa radí pod pleťové toniká a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 150 ml vámi vybraného produktu.
Spoznajte silu prírody zblízka. Tento chladivý, osviežujúci sprej hydratuje, vyrovnáva pleť a rozpúšťa prebytočný kožný maz na povrchu. S jemnými a účinnými zložkami. - Osviežujúca aromatická vôňa - Pomáha posilňovať, vyrovnávať a obnovovať hladinu vlhkosti - Na normálnu až mastnú pleť
- Hmotnosť
- 188 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Zloženie: Vodný (voda\Aqua\Eau) extrakt\Extraits Aqueux: Mentha Piperita (mäta pieporná) Leaf, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Quercus Alba (biely dub) Bark Extract, Hamamelis Virginiana (vilín) Extract, Alcohol Denat., Rosa Damascena (ruža) Extract, Sodium Coco Pg-Dimonium Chloride Phosphate, Maltodextrin, Sodium Gluconate, Citric Acid
- Výrobca
- Aveda
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 001808488504818084885048018084885048
- Číslo od výrobcu
- A7H4010000
- Hmotnosť
- 188 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Zloženie: Vodný (voda\Aqua\Eau) extrakt\Extraits Aqueux: Mentha Piperita (mäta pieporná) Leaf, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Quercus Alba (biely dub) Bark Extract, Hamamelis Virginiana (vilín) Extract, Alcohol Denat., Rosa Damascena (ruža) Extract, Sodium Coco Pg-Dimonium Chloride Phosphate, Maltodextrin, Sodium Gluconate, Citric Acid
- Výrobca
- Aveda
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 001808488504818084885048018084885048
- Číslo od výrobcu
- A7H4010000
Hodí sa k tomu

Vyrovnávajúce tonikum Doctor Microbiomic (Bylinné vyrovnávajúce tonikum) 200 ml
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

CeraVe - Čistiaci penivý gél pre normálnu až mastnú pleť (penivý čistiaci prípravok) 1000ml
27,91 €
Predajca: Glamperfeu

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Isdin Acniben Rx čistiaca emulzia 200ml
16,95 €
Predajca: Friseurtotal

La Roche Posay, Effaclar Płyn micelarny, 400 ml
24,18 €
Predajca: somnia24

Elemis Pro-Collagen Rose čistiaci balzam 100g
41,82 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,21 €
Predajca: Denpoli-Venda

Medicube Zero Pore Pad Mild (70Pcs)
22,83 €
Predajca: BYSARAH

Anua - Rozjasujci istiaci prok s ryovm enzmom - 40 G
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

AVENE Tolerance čistiace mlieko 400 ml
22,28 €
Predajca: VISO

RESURFACE Čistiaca pena 125 ml
30,35 €
Predajca: somnia24

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

SKIN1004 Madagaskar Centella ľahký čistiaci olej 200 ml
13,67 €
Predajca: Pharmacygreek

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml
203,80 €/1l
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR

Gél na umývanie tváre Bioderma Sensibio Gel Moussant 200ml
16,45 €
Predajca: Friseurtotal

Čistiaci gél pre problematickú pleť Acnaut Oxy Wash (Cleansing Gél) 200 ml
22,25 €
Predajca: Emerosa

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Toning Lotion/Refiner, čistiaca pleťová voda, Ženy, Univerzálne, Exfoliácia, Vyhladenie, Fľaša, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Butylene Glycol, Hypnea Musciformis (Algae) Extract,...
133,10 €/1l
26,62 €
Predajca: MANADA

Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser 120 g
81,10 €/1kg
16,22 €
Predajca: Glamperfeu

Vichy, Purete Thermale Pianka oczyszczająca, 150 ml
17,99 €
Predajca: NutraBestBG

Alpha H Triple Action Cleanser
25,58 €
Predajca: NutraBestBG

Okrúhly čistiaci prípravok Lab Birch Juice Moisturizing Cleanser
10,79 €
Predajca: medpak_shop

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

Payot Nue Cleansing Micellar Milk 400 ml
19,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

JUVENA PURE CLEANSING, čistiace mlieko, Ženy, Suchá koža, Normálna pleť, Upokojujúce, Čistiace, Fľaša, 200 ml
91,95 €/1l
18,39 €
Predajca: PerfumTraders

COSRX Low pH Good Morning Gel Cleanser 150 ml
55,27 €/1l
8,29 €
Predajca: medpak_shop

Mustela Gentle Cleansing Gel čistiaci gél pre deti 500 ml
26,92 €/1l
13,46 €
Predajca: MANADA

Thalgo Pureté Marine tonikum Mattifying Powder Lotion 200 ml
21,85 €
Predajca: VISO

Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel jemný hydratačný čistiaci gél
123,90 €/1l
12,39 €
Predajca: medpak_shop

Isdin Čistiaci olej na tvár, 200 ml
19,45 €
Predajca: Friseurtotal
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks



3% od 2 ks



4% od 2 ks
5% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,64 €
Predajca: PerfumTraders
458,20 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Dior La Mousse OFF/ON Foaming Cleanser čisticí pěna 150 ml
58,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medicube Zero Pore Blackhead Deep Cleansing Oil 205 ml
14,83 €
Predajca: Azjasklep

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Vyrovnávajúce tonikum Doctor Microbiomic (Bylinné vyrovnávajúce tonikum) 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,33 €
Predajca: PerfumTraders