3,8



Na základe 6 hodnotení
Ahava Aktivačná vyhladzujúca esencia Apple of Sodom
32,32 €
323,20 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Krémy proti vráskam a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml1 725,00 €/1l
51,75 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Omladzujúci výživný pleťový krém s bakuchiolom860,00 €/1l
43,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
La Prairie Cellular Zjemňujúce a vyvažujúce mlieko699,60 €/1l
174,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
bedrop Beauty – koncentrované sérum proti starnutiu54,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,90 €
Predajca: WR-Products

AHAVA Extreme Night Treatment, Nočný krém, Ženy, Normálna pleť, Tvár, Krk, Spevňujúce, Posilnenie, 30 ml
1 678,33 €/1l
50,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ostatné - starostlivosť o tvár Ahava Osmoter Concentrate Eyes
646,40 €/1kg
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Elemis Rehydratačné ženšenové tonikum
216,95 €/1l
43,39 €
Predajca: somnia24

Idc Institute Hyaluronic Acid Serum 30ml
11,22 €
Predajca: somnia24

Ampulky Endocare Tensage 20x2ml
1 912,75 €/1l
76,51 €
Predajca: somnia24

Just Facial Serum 2% kyselina salicylová pre ženy 30 - Revox
343,33 €/1l
10,30 €
Predajca: Parfumtoi

Endocare C Ferulic Edafence sérum 30ml
1 530,00 €/1l
45,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Serum do twarzy z kolagenem Equilibra 30 ml
19,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eveline Cosmetics Skoncentrowana Formuła Serum regenerujące, 18 ml
442,78 €/1l
7,97 €
Predajca: MANADA

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
1 054,00 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

ANTIAGING hydratačné sérum proti vráskam 30 ml
1 231,00 €/1l
36,93 €
Predajca: Parfumtoi

Kiehl's Midnight Recovery Concentrate
1 783,67 €/1l
54,77 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
53,51 €
Predajca: somnia24

Fitomed Antioxidačné serum na zrelú pleť, 27 g
473,70 €/1l
12,79 €
Predajca: Katomix

Séra Babor Regeneration ECM Repair Serum
1 481,33 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Anua Retinol 0,3 % + Niacín Obnovujúce sérum
1 166,33 €/1l
34,99 €
Predajca: BYSARAH

ISDIN ISDINCEUTICS Hyalurónový koncentrát, 30 ml XPK
1 031,67 €/1l
30,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratačná esencia, ktorá zvyšuje pružnosť pokožky a zlepšuje vstrebávanie ostatných produktov starostlivosti o pleť. Bez minerálnych olejov / parabénov / SLS a SLES / syntetických parfumov / GMO / sulfátov * Testované na alergie * Netestované na zvieratách * Použitie: Aplikujte krém na tvár a krk.
Ahava Aktivačná vyhladzujúca esencia Apple of Sodom
Ahava Activating Smoothing Essence 100ml
Ahava Apple of Sodom Activating Smoothing Essence 80214065 ISRAEL karton @ 1 stuk x 100 ml
Ahava Aktivačná vyhladzujúca esencia Apple of Sodom
Ahava Activating Smoothing Essence 100ml
Ahava Apple of Sodom Activating Smoothing Essence 80214065 ISRAEL karton @ 1 stuk x 100 ml
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- PADU
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 6970451571360697045157136
- Číslo od výrobcu
- DW23885
- Hmotnosť
- 100 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Informácie o zložkách nájdete na dodanom výrobku a/alebo na jeho obale. Odporúčame vždy skontrolovať informácie o zložkách priamo na výrobku.
- Výrobca
- PADU
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 6970451571360697045157136
- Číslo od výrobcu
- DW23885
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
1 204,00 €/1l
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA Overnight Deep Wrinkle Mask, Ženy, Spevňujúce, Hydratačné, Vyhladenie, Krémová, 1 kusov
1 204,60 €/1l
60,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Ahava Apple Of Sodom Advanced Smoothing Serum 30 ml
1 851,67 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA Extreme Night Treatment, Nočný krém, Ženy, Normálna pleť, Tvár, Krk, Spevňujúce, Posilnenie, 30 ml
1 678,33 €/1l
50,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ostatné - starostlivosť o tvár Ahava Apple of Sodom Deep Wrinkle Filler
4 013,33 €/1l
60,20 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA Advanced Smoothing Eye Cream, Očný krém, Unisex, Suchá koža, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Vyhladenie, Hydratačné, Proti starnutiu, Upokojujúci, Upokojujúce, Rúra, Alkohol, Geneticky modifikovaný organizmus (GMO), Paraben
2 895,33 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava Lifting Halobacteria Restoring Elasticity Serum 30 ml
1 548,67 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava MultiVitamínové omladzujúce sérum C+ sérum 30 ml
1 989,67 €/1l
59,69 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml
929,20 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava Crystal Osmoter X6 krém proti vráskam 50 ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava MultiVitamínový spevňujúci denný krém SPF30 50 ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Na citlivú pleť Ahava Beauty Before Age Uplift Denný krém SPF20
1 050,40 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

AHAVA 82915066, Ženy, Normálna pleť, 30 ml
1 692,67 €/1l
50,78 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

AHAVA AHAEEC15, Očný krém, Ženy, Spevňujúce, Hydratačné, Zúženie pórov, Hrniec, Paraben, 15 ml
2 693,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava CC Cream CC krém 30 ml
926,67 €/1l
27,80 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA Apple Of Sodom Deep Wrinkle Lotion SPF30, Pleťová voda, Ženy, 50 ml, Hydratačný
1 250,40 €/1l
62,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava Dead Sea Osmoter Concentrate omladzujúci pleťový krém Supreme Hydration Cream 50 ml
723,20 €/1kg
36,16 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA AHADOBMSK100, Olej, Hydratačné, Výživný, Vyhladenie, 100 ml, Sprej
282,80 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ostatné - starostlivosť o tvár Ahava Osmoter Concentrate Eyes
646,40 €/1kg
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ahava Hyaluronic Acid intenzívne hydratačné sérum Serum 30 ml
1 111,00 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Paul Green dámske tenisky strieborná metalíza 6,5
153,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopfair

Rozjasňujúce a obnovujúce sérum Ahava T.T.S. Age Control
1 881,00 €/1l
56,43 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hama 00223013, 1,4 m, Vnútorný, Type F (CEE 7/4), Uhlové, Plast, Čierna
14,91 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

AHAVA ρRetinol Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
1 630,00 €/1l
48,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

COSTWAY Prenosná domáca parná sauna, saunový box na celé telo s 3 litrovým parným generátorom, ľahký saunový stan pre 1 osobu, 91*91*183 cm, sivá
143,99 €
-11,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
132,47 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

VEVOR Elektrický krájač zeleniny, hrúbka 0-12 mm, nastaviteľný komerčný krájač, manuálny krájač potravín z nehrdzavejúcej ocele, krájač, na zemiaky, citróny, paradajky, jablká
154,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU

Esperanza EKD002, Čierna, Priehľadná, Biela, Plast, 75 °C, 35 °C, 250 W
22,99 €
Predajca: iKable

Skechers x JGoldcrown: Uno - Loving Love white 41
80,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BDS

Krém Caudalie Vinosun Protect s vysokou ochranou SPF 50+, 50 ml
587,40 €/1l
29,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%17% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
17%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objem 0,015 lHmotnosť 0,015 kg
Super! Alles toll!
Hodnotenie z 17. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Objem 0,015 lHmotnosť 0,015 kg
Hodnotenie z 22. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,015 lHmotnosť 0,015 kg
Hodnotenie z 11. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 lHmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 2. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,015 lHmotnosť 0,015 kg
Hodnotenie z 6. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,015 lHmotnosť 0,015 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

TimeWise "Miracle Set" combination skin/oily skin



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
153,47 €
Predajca: lithuaniashop
1 534,70 €/1l

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
95,20 €
Predajca: Uniqstone
1 904,00 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Dior Capture Totale Le Serum 50ml
176,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 529,00 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

JUVENA Master Cream, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Decollete, Tvár, Krk, Proti starnutiu, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
110,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 467,87 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
112,11 €
Predajca: PerfumTraders
1 494,80 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
118,17 €
Predajca: PerfumTraders
3 939,00 €/1l

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
629,20 €/1l

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging + Intensive Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,89 €
Predajca: PerfumTraders
2 996,33 €/1l

Medicube AGE-R Glutathione Glow capsule cream 50 ml - Výživný krém na tvár



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,50 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,32 €
Predajca: Azjasklep
426,40 €/1l