4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme sprchový gél, 200 ml232,30 €/1l
46,46 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Eros sprchový gél pre mužov 250 ml84,84 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Versace Bright Crystal Parfumový Sprchový Gel, 200 ml106,05 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sprchový gél Versace Eros Energy84,84 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros EdT 50 ml + sprchový gél 50 ml + balzam po holení 50 ml
1 332,20 €/1l
66,61 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

MONOI sprchový gél 1000 ml
15,21 €
Predajca: somnia24

Sprchový gél Versace Crystal Emerald (200 ml)
136,70 €/1l
27,34 €
Predajca: PerfumTraders

Sprchový gél Policalm 300ml
17 200,00 €/1l
17,20 €
Predajca: AbisZ-Markt

Versace Pour Homme Żel pod prysznic, 250ml
99,76 €/1l
24,94 €
Predajca: BRASTYGroup

Laura by Laura Biagiotti Duschgel 150ml
165,20 €/1l
24,78 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Intesa sprchový gél 250ml
79,00 €/1l
29,00 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,75 €
Predajca: Bugelo

Sisley Izia Sprchový Gél 250Ml
234,80 €/1l
58,70 €
Predajca: PerfumTraders

Barnängen Sprchový gél 400 ml Midsommar Glow
17,25 €/1l
6,90 €
Predajca: lithuaniashop

MONOI sprchový gél 100 ml
59,80 €/1l
5,98 €
Predajca: Parfumtoi

Palmolive Sprchový gél Alluring Love (250 ml)
559,00 €/1l
32,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

s.Oliver Men sprchový gél, 200 ml
68,68 €/1kg
17,17 €
Predajca: PerfumTraders

Sprchový gél Roger & Gallet Fleur D'Osmanthus 200 ml
45,10 €/1l
9,02 €
Predajca: Bugelo

Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gél (250 ml)
106,16 €/1l
26,54 €
Predajca: FragrancesBg

Sprchový gél Nivea Men Deep (500 ml)
63,90 €/1l
37,95 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Eros Flame, pomenovaný podľa gréckeho boha lásky, je vôňou vášne. Nastriekajte na seba závan tejto kolínskej vody a ľudia okolo vás sa k vám priklonia bližšie. Vôňa sa otvára vrchnými tónmi čierneho korenia, pomaranča, rozmarínu a citróna.
Pánsky sprchový gél
citrusový chinotto, citrón, mandarínka, korenie, rozmarín
ruža, pelargónia, korenie
céder, pačuli, fazuľa tonka, vanilka, santalové drevo, slivková vetvička (dubový mach)
Versace Eros Flame sprchovací gél 250 ml je ným doplnkom vašej každodennej hygieny. Jeho osviežujúca kvetinová a drevitá aróma s podtónmi citrusových plodov vás obklopí zmyselnosťou a eleganciou. Vytvorte si jedinečný zážitok z kúpeľa či sprchy s touto exkluzívnou vôňou od Versace.
Sprchový gél z kolekcie Eros Flame od značky Versace. Vami zvolené balenie obsahuje 250 ml.
Sprchový gél Eros Flame od Versace. Balenie, ktoré ste si vybrali, má objem 250 ml.
Versace Eros Flame Parfumovaný sprchový gél
Vynikajúci, ný
VERSACE Eros Flame SPRCHOVÝ GÉL 250ml
- Model
- Eros Flame
- Hmotnosť
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- 94,5% voda, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Polyquaternium-7, PEG-75 Shea Butter Glycerides, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone.
- Výrobca
- EAN kód
- 8011003845408
- Číslo od výrobcu
- 741027
- Model
- Eros Flame
- Hmotnosť
- 0.27 g
- Objem
- 250 ml
- Zloženie
- 94,5% voda, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Citric Acid, Polyquaternium-7, PEG-75 Shea Butter Glycerides, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Limonene, Coumarin, Hydroxycitronellal, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone.
- Výrobca
- EAN kód
- 8011003845408
- Číslo od výrobcu
- 741027
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Versace Eros Flame balzám po holení pre mužov 100 ml
309,10 €/1l
30,91 €
Predajca: BRASTYGroup

Versace Eros Flame Dezodorant w sztyfcie, 75ml
398,67 €/1l
29,90 €
Predajca: FragrancesBg

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Eros sprchový gél pre mužov 250 ml
84,84 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue Sprchovací gél, 250 ml.
84,84 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace - Eros Flame EDP 200ml
461,35 €/1l
92,27 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Good Girl, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Unisex, Telo a vlasy, Univerzálne
165,40 €/1l
33,08 €
Predajca: MANADA

M.Brown Mesmer. Sprchový gél do kúpeľa Oudh Accord & Gold
90,90 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dezodorant w sztyfcie, 75 ml
378,00 €/1l
28,35 €
Predajca: somnia24

Gillette - Sensitive Shave Gel sensitive skin 200ml
71,50 €/1l
15,09 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,30 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Rabanne Phantom, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Muži, Telo, Univerzálna pleť
242,40 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Bright Crystal Dezodorant w sztyftcie, 50ml
569,00 €/1l
28,45 €
Predajca: somnia24

Robotický vysávač Pet Hair Koberce 2600Pa Čistiace roboty HEPA
138,59 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Hugo Boss, The Scent, Deodorant Stick, For Men, 75 ml
173,07 €/1l
12,98 €
Predajca: MANADA

BRUBAKER 101 ks sada vianočných gúľ s vrcholom stromčeka krémovo biela ozdoba na vianočný stromček
29,99 €
Predajca: BRUBAKER

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Deo Stick bez alkoholu
378,67 €/1l
28,40 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Pour Homme Dylan Blue dezodorant v tyčinke, 75 ml
315,07 €/1l
23,63 €
Predajca: Glamperfeu

Carolina Herrera Good Girl Krem do ciała, 200ml
194,50 €/1l
38,90 €
Predajca: PerfumTraders

MOLTON BROWN Blissful Templetree Bath Shower Gel Body Wash
275,60 €/1l
27,56 €
Predajca: VISO

Gillette Fusion5 8001090420831, Holiaci strojček, Čierna, Oranžová, Nerezová oceľ, 1 kusov
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Krieger-Handel

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
118,23 €/1l
35,47 €
Predajca: EasoMagno

Zipro One S Cvičebný bicykel pre domácnosť Magnetický bicykel do 110 kg Magnety Cvičebný bicykel Fitness bicykel Fitness bicykel Domáci trenažér Kardio bicykel Počítač Fitness vybavenie na doma
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Deodorant vo Sticku Yellow Diamond, 50ml
476,20 €/1l
23,81 €
Predajca: MANADA

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
106,05 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Versace Bright Crystal sada - EDT + sprchový gél + krém
1 443,22 €/1l
129,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Versace Eros Perfumed Deostick 75 ml (man)
616,53 €/1l
46,24 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Versace Dylan Purple Pour Femme Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
103,45 €/1l
20,69 €
Predajca: PerfumTraders

Gucci - Guilty Parfém pre mužov Deodorant Stick 75ml
430,93 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
436,99 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Gucci Guilty, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
208,73 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33 320,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
77,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
311,40 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,18 €
Predajca: PerfumTraders
205,90 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Bioderma Atoderm, Sprchovací gél, 1000 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Suchá koža, Citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,02 €
Predajca: Serica
18,02 €/1l

Urtekram Bio, umývací gél na telo pre citlivú pokožku, bez parfumácie, 500 ml
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
41,98 €/1l