Angel Schlesser Essential for Her parfémovaná voda pre ženy 30 ml
25,00 €
833,33 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml2 645,47 €/1l
203,56 €
-5,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml351,50 €/1l
35,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Jour D'Hermes Absolu parfémovaná voda pre ženy Refillable 50 ml1 794,20 €/1l
89,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Thierry Mugler Angel - Refillable parfémovaná voda pre ženy 50 ml1 209,40 €/1l
60,47 €
Predajca: PerfumTraders

Angel Schlesser Essential for Her Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
1 390,00 €/1l
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Dámsky parfém Escada Especially Escada Elixir EDP (30 ml)
2 366,67 €/1l
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Lanvin Arpege Parfumovaná Voda, 100ml
406,53 €/1l
30,49 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel parfémovaná voda pre ženy 25 ml
3 298,00 €/1l
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

PheroStrong Angel Pheromone Perfume for Women - Parfém s feromónmi pre ženy, 50ml
25 680,00 €/1l
25,68 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Adyan Musk Essential parfémovaná voda unisex 100 ml
206,60 €/1l
20,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Adyan Oud Essential parfémovaná voda pre mužov 100 ml
206,60 €/1l
20,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Riiffs Shanaya parfémovaná voda pre ženy 100 ml
159,00 €/1l
15,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Khadlaj Rasayel Shagaf parfémovaná voda pro muže 100 ml
128,30 €/1l
12,83 €
Predajca: NutraBestBG

Riiffs Mystère parfémovaná voda pro ženy 80 ml
184,25 €/1l
14,74 €
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Yumn Pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
169,50 €/1l
16,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hamidi Irreverant parfumovaná voda pre ženy 100 ml
131,60 €/1l
13,16 €
Predajca: Glamperfeu

Hermès Twilly d'Hermés Parfumovaná voda pre ženy 50 ml
1 039,00 €/1l
60,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,95 €
Predajca: BRASTYGroup

Rasasi Entebaa Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
193,60 €/1l
19,36 €
Predajca: Glamperfeu

Adyan Rehla parfémovaná voda pre ženy 100 ml
206,60 €/1l
20,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Ajmal Oudesire parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 686,40 €/1l
168,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Parfémovaná voda Essential for Her od značky Angel Schlesser bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Angel Schlesser Essential for Women je kvetinová vôňa pre ženy, ktorá vyžaruje eleganciu a nadčasovosť. Tento parfém je ideálnou voľbou pre tie, ktoré hľadajú jemnú a sofistikovanú vôňu s výraznými kvetinovými a drevitými tónmi. Essential for Women vás zahalí do podmanivej a harmonickej vône, ktorá zanechá trvalý dojem.Zloženie parfému je starostlivo vyvážené a premyslené do najmenších detailov. Hlavnými zložkami sú červený ríbezle a bergamot, ktoré vytvárajú sviežu a ovocnú úvodnú vôňu. Srdcové tóny tvoria frézia, ruža, fialka a pivonka, ktoré prinášajú bohatú kvetinovú vrstvu. Základné tóny tvoria santalové drevo, pižmo, céder a vetiver, ktoré dodávajú vôni hĺbku, teplo a zmyselnosť. Tento parfém je ideálnou voľbou na každodenné nosenie, keď chcete pôsobiť sviežo a elegantne. Nechajte sa uniesť jeho jemnou a harmonickou vôňou a dodajte svojmu životu nádych u.
Angel Schlesser Essential for Women je kvetinová vôňa pre ženy, ktorá vyžaruje eleganciu a nadčasovosť. Tento parfém je ideálnou voľbou pre tie, ktoré hľadajú jemnú a sofistikovanú vôňu s výraznými kvetinovými a drevitými tónmi. Essential for Women vás zahalí do podmanivej a harmonickej vône, ktorá zanechá trvalý dojem.Zloženie parfému je starostlivo vyvážené a premyslené do najmenších detailov. Hlavnými zložkami sú červený ríbezle a bergamot, ktoré vytvárajú sviežu a ovocnú úvodnú vôňu. Srdcové tóny tvoria frézia, ruža, fialka a pivonka, ktoré prinášajú bohatú kvetinovú vrstvu. Základné tóny tvoria santalové drevo, pižmo, céder a vetiver, ktoré dodávajú vôni hĺbku, teplo a zmyselnosť. Tento parfém je ideálnou voľbou na každodenné nosenie, keď chcete pôsobiť sviežo a elegantne. Nechajte sa uniesť jeho jemnou a harmonickou vôňou a dodajte svojmu životu nádych u.
- Model
- Essential for Women
- Hmotnosť
- 0.23 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, VODA, PARFÉM, LINALOOL, BENZYL SALICYLÁT, BENZOTRIAZOLYL DODECYL p-KRESOL, LIMONÉN, PENTAERYTRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROKINAMÁT, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, CITRAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, CI 16035 (ČERVENÁ 40), CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 15985 (ŽLTÁ 6), CI 42090 (MODRÁ 1).
- Výrobca
- Angel Schlesser
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8427395670007
- Model
- Essential for Women
- Hmotnosť
- 0.23 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- DENAT. ALKOHOL, VODA, PARFÉM, LINALOOL, BENZYL SALICYLÁT, BENZOTRIAZOLYL DODECYL p-KRESOL, LIMONÉN, PENTAERYTRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROKINAMÁT, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, CITRAL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, GERANIOL, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, CI 16035 (ČERVENÁ 40), CI 19140 (ŽLTÁ 5), CI 17200 (ČERVENÁ 33), CI 15985 (ŽLTÁ 6), CI 42090 (MODRÁ 1).
- Výrobca
- Angel Schlesser
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8427395670007
Hodí sa k tomu

Armand Basi In Red Woda perfumowana, 100ml
338,70 €/1l
33,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin Rumeur 2 Rose - Elegánny parfumovaný vôňový prípravok s objemom 100ml
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Sykz

Nina Ricci Premier Jour, Ženy, 100 ml, Gardénia, Mandarínka, Vzácne drevo, Sprej, 1 kusov
318,00 €/1l
31,80 €
Predajca: Novada-Shop

Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
164,24 €/1l
20,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Gucci Rush, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Vanilka, Pačuli
824,20 €/1l
41,21 €
Predajca: MANADA

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Ted Lapidus Rumba EDT 100 ml W
218,00 €/1l
21,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámsky parfum Oscar De La Renta EDT 100 ml So
198,70 €/1l
19,87 €
Predajca: BRASTYGroup

Boucheron Pour Femme Woda toaletowa, 100ml - Luxusná vôňa pre eleganciu a štýl
344,50 €/1l
36,02 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,45 €
Predajca: PerfumTraders

Darsonval SuperNova Gess vysokofrekvenčné tváre tyč stroj 4 tipy Microcurrent terapia Anti-aging kože sprísnenie jemné linky tváre odstránenie chĺpkov
77,49 €/1kg
61,99 €
Predajca: GESS

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Femme, Ženy, 100 ml, Pačuli, Ruže, Santalové drevo, Vetiver, Sprej
394,70 €/1l
39,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

VASAGLE vešiak na šaty, so sedadlom, s háčikmi, 3 police, výška 175 cm-41
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Guy Laroche Fidji 50ml, Luxusná Toaletná Voda
438,60 €/1l
21,93 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Eau de, Ženy, 50 ml, Sprej, 1 kusov
734,60 €/1l
36,73 €
Predajca: PerfumTraders

Sušička na tanier 2-niklová s košom
21,89 €
Predajca: Dragtek-com

Cartier La Panthere, toaletná voda, 50 ml, sprej
1 662,00 €/1l
83,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lanvin Me parfémovaná voda pre ženy 30 ml
669,33 €/1l
20,08 €
Predajca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo pour Femme parfémovaná voda pre ženy 100 ml
295,40 €/1l
29,54 €
Predajca: BRASTYGroup

Dana Chantilly toaletná voda 105ml sprej
228,85 €/1l
23,80 €
Predajca: somnia24

Liz Claiborne Liz Claiborne EDT 100 ml W
210,00 €/1l
21,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lanvin Arpege Parfumovaná Voda, 100ml
406,53 €/1l
30,49 €
Predajca: PerfumTraders

Moschino Pour Femme, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Frézia, Galbánum, Zemolez, Slivka, Karafiát, Gardénia, Muškátový orech, Korenie, Ruže, Ylang-ylang, ambra, Pižmo, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka
1 033,20 €/1l
77,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Angel Schlesser Les Eaux D'Un Instant Blooming Grapefruit Eau De Toilete Spray 100ml
359,20 €/1l
35,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chopard, Happy Lemon Dulci, Eau De Parfum, For Women, 40 ml
515,00 €/1l
20,60 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Amour Parfumovaná Voda 50ml - Esencia Rafinovanej Elegancie. Originálne Kenzo Amour parfumy v sebe ukrývajú jemnú harmóniu orientálnych vôní, ktoré dotvárajú vašu jedinečnú atmosféru. Objevte je
707,00 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders

Salvador Dalí Dali EDP 30 ml W
409,33 €/1l
13,09 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,28 €
Predajca: Glamperfeu
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l