5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Balzam La Mer The LIp1 359,62 €/1kg
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Nutritive Lip Balm 9 g5 667,78 €/1kg
51,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SVR Topialyse Baume Protect+ Balsam, 200 ml94 950,00 €/1kg
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Filorga Essentials Hyalu-Filler Lips (4 g)30 310,00 €/1l
30,31 €
Predajca: PerfumTraders

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

La Roche-Posay Nutritic balzám Transformin Care 4,7 ml
235,40 €/1kg
11,77 €
Predajca: VISO

Eucerin Aquaphor Lip Repair Stick
15,56 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Labello Starostlivosť o pery 46754
612,00 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Laneige Lip Sleeping Mask EX Grape Fruit 20 g - intenzívna maska na pery
1 663,50 €/1l
33,27 €
Predajca: somnia24

Vaseline 67204335, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, Výťažok z ruže, Hydratačný, Lesk
739,19 €/1l
5,47 €
Predajca: Bugelo

Dr.Hauschka Balsam do pielęgnacji ust, 4.5 ml
32,49 €/1l
13,16 €
Predajca: MANADA

SVR, Cicavit Balsam do ust, 10 g
10 990,00 €/1l
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ziaja Oliwkowy balsam do ust, 10 ml
341,00 €/1l
3,41 €
Predajca: MANADA

Neutrogena Intense Repair Intensywnie regenerujący balsam do ust, 15 ml
318,00 €/1l
4,77 €
Predajca: MANADA

Isdin Fotoprotector Invisible Stick Balm 10 g
1 295,00 €/1l
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

Paese Błyszczyk do ust z olejem meadowfoam 01 Glassy, 3,4 ml
487 000,01 €/1kg
9,74 €
Predajca: Katomix

BIODERMA Atoderm Levres Baume Balzam na pery
1 575,33 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Guinot, Longue Vie Levres, Volumizing, Lip Balm, 15 ml
90,46 €/1kg
45,23 €
Predajca: somnia24

Neutrogena, Ochronny sztyft SPF 20, 4,8g
396 000,01 €/1kg
3,96 €
Predajca: ProTechShop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Obnovujúci balzam chráni a obnovuje pokožku popraskaných, podráždených pier a ich okolia.
Zloženie
Triglycerid kaprylový/kapricový, Ppg-5 pentaerytrityl éter, Peg-5 pentaerytrityl éter, Butyrospermum Parkii Butter / bambucké maslo, Cera Alba / včelí vosk, panthenol, hydrogenovaný rastlinný olej, Etylhexylpalmitát, silikát kremíka, polybutén, glycín soja / sójové steroly, voda, sacharín sodný, kyselina myristylmalátová fosfonová, pentaerytrityltetra-di-T-butylhydroxyhydrocinnamát.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pery
- na popraskané a popraskané pery
- Krém na nanášanie na pery
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH divízia La Roche-Posay, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 10094031
La Roche Posay Cicaplast Levres Baume Barriere Reparateur BarriA Re-Repair Balm na pery a popraskané, popraskané alebo podráždené miesta. BarriA re-texture izoluje proti agresivite, regeneruje a okamžite zjemňuje pery. Použitie Aplikujte tak často, ako je potrebné
La Roche-Posay Cicaplast Levres regeneračný balzam na pery 7,5 ml
La Roche-Posay Cicaplast Levres balzam na pery je účinný regeneračný balzam na pery s objemom 7,5 ml určený na intenzívnu hydratáciu a ochranu citlivej pokožky pier. Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu vytvára neviditeľnú ochrannú bariéru, ktorá chráni pery pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a inými škodlivými vonkajšími vplyvmi a poskytuje im dlhotrvajúci komfort.
Kľúčové vlastnosti
- Intenzívna hydratácia a regenerácia.
- Neviditeľná ochranná bariéra.
- Vhodné pre deti aj dospelých.
- Jednoduchá aplikácia.
Výhody
- Urýchľuje proces hojenia popraskaných pier.
- Podporuje obnovu epidermálnych buniek.
- Prináša okamžitú úľavu a pohodlie.
- Odstraňuje začervenanie a podráždenie.
Špeciálne vlastnosti
- Formula obohatená o MP-lipidy na posilnenie ochrannej bariéry pokožky.
- Pantenol s upokojujúcim účinkom, ktorý zanecháva pokožku upokojenú.
Odporúčania
- Ideálne na použitie na popraskané a podráždené pery.
- Bezpečné pre celú rodinu.
Účinok
Balzam má ochranný, regeneračný a hydratačný účinok na pokožku pier. Vďaka inovatívnemu zloženiu podporuje prirodzené hojivé procesy a eliminuje pocit nepohodlia.
Účinky
Výsledkom pravidelného používania balzamu sú zdravé, hydratované pery bez prasklín a podráždenia, čo zlepšuje ich celkový vzhľad a komfort.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok La Roche-Posay je zaradený medzi balzamy na pery a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 7,5 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pery je práve o krok jednoduchšia!
La Roche-Posay Cicaplast Levres Balsam do ust 7,5 ml
La Roche Posay Cicaplast Lips (7,5 ml) je vyživujúci balzam na pery pre mužov a ženy s najvyššími nárokmi. Regeneruje pery počas dňa aj cez noc. Regeneračný účinok je jasne viditeľný. Balzam na pery je tak vhodný najmä v núdzových situáciách a v chladnom období. Vysokokvalitné zložky nedovolia perám vyschnúť a zanechávajú na perách príjemný pocit.
La Roche-Posay Cicaplast Levres Baume Barriere Reparateur. Balzam na obnovenie kožnej bariéry na pery a popraskané, popraskané alebo podráždené miesta. Bariérová textúra chráni pred agresiami, regeneruje a okamžite upokojuje. Použitie: Aplikujte tak často, ako je potrebné.
CICAPLAST regeneračný bariérový balzam na pery 7,5 ml
Roche-Posay Cicaplast Lips B5 Balm 7,5 ml - Prezentácia: Balzam - Téma: Starostlivosť o pery
La Roche Cicaplast Barrier Repairing Balm Levres 3612620908733 FRANCÚZSKO kartón @ 1 ks x 7,5 ml
- Hmotnosť
- 0.015 g
- Objem
- 7.5 ml
- Zloženie
- La Roche-Posay Cicaplast Levres Balsam do ust 7,5 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- EAN kód
- 30106659000003010665900000030106659
- Číslo od výrobcu
- 10094031
- Hmotnosť
- 0.015 g
- Objem
- 7.5 ml
- Zloženie
- La Roche-Posay Cicaplast Levres Balsam do ust 7,5 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- EAN kód
- 30106659000003010665900000030106659
- Číslo od výrobcu
- 10094031
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Gimborn 613 246, hlina, 20 L, Svetlo šedá, Papierová taška
2,70 €/1kg
54,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Cicaplast Baume B5 Soothing Repairing Balm SPF 50 40ml
19 390,00 €/1l
19,39 €
Predajca: VISO

Súprava panvíc 12 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele Indukcia Súprava panvíc na varenie Sklenená pokrievka Priemer 16 18 20 21,8 24 cm Retoo
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,65 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
84 782,61 €/1kg
19,50 €
Predajca: somnia24

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
1 721,33 €/1l
25,82 €
Predajca: PerfumTraders

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
726,67 €/1l
5,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilnenie, Fľaša
688,67 €/1l
20,66 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Ortopedický vankúš 40x80 s prémiovou obliečkou na vankúš
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

2X ochranné sklo ( displej + fotoaparát ) pre Samsung Galaxy A53 5G pancierová fólia šošovka fotoaparátu Full 9H
11,88 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Favorito jersey prestieradlo 180x200 - 200x200 cm plameniak pre 5 - 10 cm výšky 100% bavlna - Oekotex prestieradlo na matrac - prestieradlo 180x200cm - 200x200cm ružové
18,88 €
Predajca: magita

Ohraničenie detskej postieľky, detská postieľka, ochranný valček, tkaný ochranný lem, ochrana hlavy pre detskú postieľku – 150 cm, tmavočervená-biela-ružová
25,24 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,99 €
Predajca: odsellingaaa

La Roche-Posay Effaclar čistiaca pleťová voda Sťahujúca pleťová voda 200 ml
24,12 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Nutritic balzám Transformin Care 4,7 ml
235,40 €/1kg
11,77 €
Predajca: VISO

LED podsvietenie televízneho pozadia Osvetlenie USB svetelné pásy RGB 2 m
17,99 €
Predajca: BK-Licht

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Ružová
971,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Apple Smartphone iPhone 11 15,5 cm (6,1 palca), Veľkosť: 128 GB, Farba: Fialová
Generálne opravený
170,90 €
Predajca: JANADO

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRAKISS Lip Plumper "nude" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l

NUTRAKISS Lip Plumper "plum" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l

Vazelína | Baby Healing Jelly 368g - balzam na telo a pery, kozmetická vazelína, vazelína pre deti, na kožné vyrážky



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l

Vaseline | Liečivé želé 368g - Balzam na telo a pery, Vaseline Cosmetic, Na suchú pokožku, Ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l

ChapStick | Balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | Vianočné príchute, 3 x 4g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
832,50 €/1l

Vaseline | Healing Jelly 212g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
32,97 €/1l

ChapStick Classic Original 3-pack | Starostlivosť o suché pery | 3x4g
7,99 €
Predajca: Lemonbite
665,83 €/1l

ChapStick | balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | SPF15 prírodná ochrana, 3 x 4g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Lemonbite
79,90 €/1l

CARMEX | balzam na pery, Comfort Care, ochrana pred mrazom, ochranný rúž | ovocný mix - 3 x 10 g
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Lemonbite
69,90 €/1l

Sada Saténové pery 8g každá
33,99 €
Predajca: lithuaniashop
6 798,00 €/1l

Rose La Mer Ošetrenie pier
69,56 €
Predajca: PerfumTraders
20 458,82 €/1kg

The Lip Treatment Balzam na pery 3,4 g Odtieň: Nude
76,76 €
Predajca: PerfumTraders
22 576,47 €/1kg

Dior Addict Lip Glow balzam na pery, odtieň 001, veľkosť 1
52,52 €
Predajca: PerfumTraders
52 520,00 €/1l

Vaseline 84126923, Balzam na pery, Bezfarebný, Ženy, Univerzálne, Hydratačný, Lesk, Alkohol
4,99 €
Predajca: Lemonbite
712,86 €/1l

Sisley Nutritive Lip Balm 9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,01 €
Predajca: PerfumTraders
5 667,78 €/1kg

Balzam na pery - Aloe Vera - 9,4 ml - Hydratačný - Vitamín E - Hydratačné a vyživujúce zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,79 €
Predajca: Lemonbite
403,19 €/1kg

Blistex | Balzam na pery, liečivá masť na pery, na opary, ochrana pred prechladnutím, ochranná | liečivá - 6g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,19 €
Predajca: Lemonbite
31,90 €/1l

Vaseline | Original Healing Jelly 49g - Hydratačný krém na starostlivosť o pokožku, ideálny na zimu, balzam na pery
4,19 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
71,22 €/1kg

Balzam na pery s vitamínom E 15 ml
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
2 356,67 €/1l

Balzamová zmrzlina na pery Martinelia
2,99 €
Predajca: Lemonbite
299,00 €/1kg