5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml1 199,90 €/1l
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Ďalšie informácie o reklame
Orange & Bergamot - EDT - objem: 100 ml787,80 €/1l
81,34 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,78 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M471,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hugo Boss Boss The Scent For Her EDP 50 ml + BL 100 ml W424,20 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Bottled EDT 100 ml + DST 75 ml + SG 100 ml M
23 906,67 €/1l
71,72 €
Predajca: Parfumtoi

Rabanne Phantom EDT 100 ml + SG 100 ml M
100,97 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Boss Bottled EDT 30 ml + EDT 30 ml M
888,00 €/1l
53,28 €
Predajca: Glamperfeu

Versace Man Eau Fraîche EDT 50 ml + ASB 50 ml + SG 50 ml M
46,77 €
Predajca: VISO

Montblanc Legend Spirit EDT 50 ml + SG 100 ml M
240,27 €/1l
37,37 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,04 €
Predajca: Glamperfeu

SET Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
1 198,70 €/1l
119,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Dsquared2 Wood for Him EDT 100 ml + ASB 100 ml + SG 100 ml M
68 580,00 €/1l
70,09 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,58 €
Predajca: somnia24

Versace Eros EDT 30 ml + SG 50 ml (muž)
60,91 €
Predajca: somnia24

Boss Bottled Parfém 100 ml + DST 75 ml + SG 100 ml M
29 803,33 €/1l
89,41 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Gucci Guilty Pour Femme EDP 90 ml + EDP 10 ml W
1 016,70 €/1l
101,67 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior Homme Parfum 125 ml
1 396,00 €/1l
174,50 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Dolce & Gabbana K pour Homme EDT 100 ml + ASB 50 ml + SG 50 ml (man)
371,60 €/1l
74,32 €
Predajca: Glamperfeu

Molinard Nirmala EDT 75 ml W
960,40 €/1l
72,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Rabanne Olympéa EDP 80 ml + EDP 20 ml W
764,90 €/1l
76,49 €
Predajca: PerfumTraders

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP 100 ml + EDP 15 ml W
684,52 €/1l
82,58 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
78,72 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánská dárková sada EDT
mandarinka,červené jablko
kůže,fialka
labdanum,jantar,vanilka,dub
[b]Vôňa:[/b] drevitá, korenistá[br][br][br][b]Vrchné tóny:[/b] mandarínka, červené jablko, whisky[br][br][b]Srdcové tóny:[/b] koža, fialka[br][br][b]Základné tóny:[/b] ambra, dub, labdanum[br][br][br]Baldessarini Ambré je drevitá a korenistá vôňa pre mužov. Charizmatická vôňa Baldessarini Ambré vám prináša pocit harmónie.[br][br][br][br][b]Obsah:[/b][br][br]- 50 ml toaletná voda Baldessarini Ambre EDT[br][br]- 200 ml sprchový gél Baldessarini Ambre Sprchový gél
- Hmotnosť
- 0.742 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 4011700906192
- Číslo od výrobcu
- 906192
- Hmotnosť
- 0.742 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 4011700906192
- Číslo od výrobcu
- 906192
Hodí sa k tomu

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Baldessarini Ambre Woda toaletowa, 50ml
537,60 €/1l
27,70 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,88 €
Predajca: PerfumTraders

Baldessarini Ambre Eau De Toilette 90ml - Exkluzívna vôňa pre mužov s tónmi ambry, cédra a pižma. Vynikajúca trvanlivosť a intenzita vône. Doprava za len 5 €!
479,22 €/1l
43,13 €
Predajca: somnia24

Baldessarini Ambre Men Edt Spray
415,22 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Baldessarini Ambre Deodorant Stick 75 ml
223,73 €/1l
19,20 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,78 €
Predajca: Glamperfeu

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový
681,00 €/1l
68,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Baldessarini Ambre EdT 90ml NOVINKA &
630,33 €/1l
56,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Baldessarini - Ambré Eau Fraiche EDT 90ml
272,00 €/1l
24,48 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Baldessarin Black Mini Toaletná Voda, 75 ml
293,20 €/1l
21,99 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
316,10 €/1l
33,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Baldessarini Baldessarini EDC 75 ml M
608,53 €/1l
45,64 €
Predajca: Tersorte

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 200 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
264,20 €/1l
52,84 €
Predajca: PerfumTraders

JOOP! Homme, Muži, Letné, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Citrón, Mandarínka, Oranžový kvet, Škorica, Heliotrope, Jazmín, Konvalinka
169,92 €/1l
21,24 €
Predajca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,47 €/1l
33,26 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
398,50 €/1l
39,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Baldessarini Signature Woda toaletowa, 90 ml
355,89 €/1l
32,03 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Arsh parfémový extrakt pro muže 100 ml
408,80 €/1l
40,88 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý článok
Veľmi výhodná ponuka. Veľmi pekná vôňa. Rýchle dodanie. Veľmi pekne ďakujem.
Hodnotenie z 20. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 388,11 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
1 632,83 €/1l

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Edp sprej 100ml/Edp sprej 15ml Bvlgari Man Rain Essence Giftset



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
694,35 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l