4,3



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior - Eau Sauvage EDT 100ml1 091,90 €/1l
109,19 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml424,20 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M840,50 €/1l
84,05 €
Predajca: PerfumTraders

Perry Ellis 360 Red 100ml, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Oranžová, Mandarin,Orange, Muškátový orech
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Glamperfeu

Perry Ellis - 360° Red for Men EDT 200ml
206,00 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Abercrombie & Fitch - Authentic Self Man EDT 100ml
336,30 €/1l
33,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica - Voyage EDT 100ml
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Mont Blanc Individuel pre Mužov - Toaletná voda, 75 ml.
409,47 €/1l
30,71 €
Predajca: Glamperfeu

Perry Ellis 360 50ml, Muži, 50 ml
574,40 €/1l
28,72 €
Predajca: ADI_Global_Store

Perry Ellis 360 Black 100ml, Muži, 100 ml, Cardamom seeds, Muškátový orech, Nutmeg, Jantár, Tabak
340,30 €/1l
34,03 €
Predajca: Glamperfeu

Perry Ellis 360 toaletná voda pre ženy 200 ml
191,85 €/1l
38,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Nautica - Nautica Blue EDT 100ml
237,00 €/1l
23,70 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Perry Ellis 18 For Men EDT 100 ml M
312,00 €/1l
31,20 €
Predajca: Glamperfeu

Salvatore Ferragamo Attimo, Muži, 100 ml
768,70 €/1l
76,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Perry Ellis For Men EdT toaletná voda 150 ml
793,33 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Perry Ellis 360° Very Blue For Men toaletná voda pre mužov 200 ml
233,00 €/1l
46,60 €
Predajca: Glamperfeu

Perry Ellis 18 Intense toaletná voda pre mužov 100 ml
277,90 €/1l
27,79 €
Predajca: NutraBestBG

Annayake Pour Lui EDT 100 ml M
583,90 €/1l
58,39 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Muži
- Hlasitosť:
- 100 ml
Noste mužnú vôňu od amerického dizajnérskeho domu, ktorý je synonymom klasického štýlu. 360° For Men je aromatická vôňa pre mužov. Tóny sviežeho borievky, mandarínky a ananásu dodávajú tejto vôni ovocnú a osviežujúcu vôňu. Napriek tomu vôňa nie je príliš sladká vďaka ďalším tónom šalvie, jazmínu a levandule. Medzitým vetiver, pižmo a drevité tóny poskytujú nezabudnuteľný základ tejto sofistikovanej vône.
Perry Ellis 360 bola uvedená na trh v roku 1995 dizajnérskym domom Perry Ellis a je považovaná za osviežujúco korenistú levanduľovo-jantárovú vôňu. Táto mužná vôňa obsahuje zmes sviežich bobúľ, mandarínky a ananásu, ktoré sprevádza šalvia a jazmínové bylinky
Perry Ellis Perry Ellis 360 toaletná voda v spreji (100 ml) je aromatická vôňa pre mužov. Toaletná voda obsahuje bobule borievky, citrón, bergamot, levanduľu, šalviu, kardamón, fréziu, vetiver, les a pižmo. Je ideálna ako výrazný každodenný spoločník s rozpoznávacou hodnotou. Vďaka zloženiu je vôňa mimoriadne intenzívna a dlhotrvajúca na pokožke a oblečení.
- Model
- 360° for Men
- Hmotnosť
- 0.445 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Perry Ellis
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 0844061000612844061000612
- Model
- 360° for Men
- Hmotnosť
- 0.445 kg
- Druh vône
- Chutné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Perry Ellis
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 0844061000612844061000612
Hodí sa k tomu

Perry Ellis 360 White 100ml, Muži, 100 ml, Bergamot, Semená kardamonu, Levanduľa, Limetka, Bergamot,Cardamom,Lavender,Lime, Oranžový kvet, Korenie, Orange blossom,Spices
281,20 €/1l
28,12 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zündapp Z802 – elektrické bicykel, model Trekking, 28 palcov
999,00 €
-200,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
799,00 €
Predajca: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
247,50 €/1l
24,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

el Jimador Tequila Reposado, 38 % obj. 0,7 l
80,01 €/1l
56,01 €
Predajca: PitnemiodyPL

Abercrombie & Fitch - Authentic Self Man EDT 100ml
336,30 €/1l
33,63 €
Predajca: BRASTYGroup

Perry Ellis 360 Red 100ml, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Oranžová, Mandarin,Orange, Muškátový orech
303,20 €/1l
30,32 €
Predajca: Glamperfeu

28'' 18Ah elektrický bicykel E-Bike Pedelec Unisex 7Gang E-MTB E-Citybike, elektrický bicykel 25KM/H pre ženy a mužov od 170 cm Čierny Vodotesný
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

MODFU Jedálenský stôl s mramorovým dekorom 120x70 cm, obdĺžnikový stôl do obývačky alebo kuchyne s kovovými nohami do jedálne a obývačky, čierny
105,99 €
Predajca: MODFU

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
359,40 €/1l
35,94 €
Predajca: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Nintendo 10002207 Nintendo Switch Neon-Rot / Neon-Blau (neues Modell 2019)
366,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
364,50 €/1l
36,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Perry Ellis 360 Red 100ml, Muži, 100 ml
343,60 €/1l
34,36 €
Predajca: Glamperfeu

Perry Ellis - 360° Red for Men EDT 200ml
206,00 €/1l
41,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nautica - Voyage EDT 100ml
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Perry Ellis 360 Black 100ml, Muži, 100 ml, Cardamom seeds, Muškátový orech, Nutmeg, Jantár, Tabak
340,30 €/1l
34,03 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
338,90 €/1l
33,89 €
Predajca: Glamperfeu

Perry Ellis 360 toaletná voda pre ženy 200 ml
191,85 €/1l
38,37 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,33 €/1l
48,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Nautica - Nautica Blue EDT 100ml
237,00 €/1l
23,70 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
130,35 €/1l
26,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
229,10 €/1l
22,91 €
Predajca: Glamperfeu

Versace - Eros Flame EDP 100ml
673,80 €/1l
67,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Homme Edp Spray 100ml
833,80 €/1l
83,38 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TOM FORD Tobacco Vanille All Over Body Spray, 150 ml, Osviežujúce, Univerzálne, Spice, Tabak, kakao, Tabak, Tonka, Vanilka, Drevo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
65,65 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
57,57 €
Predajca: PerfumTraders
383,80 €/1l

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(314)Počet hodnotení: 314
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(594)Počet hodnotení: 594
104,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 049,30 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,45 €
-5,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
193,37 €
Predajca: PerfumTraders
2 578,27 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
104,03 €
Predajca: PerfumTraders
520,15 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(19)Počet hodnotení: 19
97,52 €
Predajca: PerfumTraders
780,16 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Dior Homme Woda toaletowa, 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
104,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 045,70 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Unisex, 180 ml, Oranžová, Citrón, Mandarínka, Petitgrain olej, Kardamon, Pižmo, Karamel, Sprej



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
110,39 €
-2,86 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,53 €
Predajca: PerfumTraders
597,39 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
93,93 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
89,07 €
Predajca: PerfumTraders
890,70 €/1l

Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(21)Počet hodnotení: 21
84,05 €
Predajca: PerfumTraders
840,50 €/1l

Prada Luna Rossa Carbon Woda toaletowa, 100ml



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(21)Počet hodnotení: 21
90,90 €
Predajca: PerfumTraders
909,00 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
89,31 €
Predajca: PerfumTraders
893,10 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(35)Počet hodnotení: 35
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l