5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Fanola Botugen Botolife Mask Rekonstruująca maska do włosów zniszczonych i łamliwych, 1000ml10 208,33 €/1kg
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml42,50 €/1l
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Wella Farbmaske Wella Professionals Color Fresh Mask427,33 €/1l
64,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights 60-sekundowa kuracja dla włosów, 200ml62,50 €/1l
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Ženy, Cacao Intense, Výživný, Hydratačný, Lesk, Farebný korektor, Flakón s pumpičkou, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...
101,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Maria Nila Maska do włosów suchych i zniszczonych, 250ml
87 000,00 €/1kg
26,10 €
Predajca: PerfumTraders

Maria Nila Colour Refresh vyživujúca maska bez farebných pigmentov White Mix 100 ml
119,67 €/1kg
17,95 €
Predajca: Friseurtotal

Fanola No Yellow Maska niwelująca żółty odcień do włosów, 100ml
66,10 €/1l
6,61 €
Predajca: NutraBestBG

Londa Maska koloryzująca do włosów Pearl Blonde, 200ml
68 233,33 €/1kg
20,47 €
Predajca: somnia24

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 2.21
194,00 €/1l
19,40 €
Predajca: NutraBestBG

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 4.18
193,60 €/1l
19,36 €
Predajca: NutraBestBG

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 6.44
194,00 €/1l
19,40 €
Predajca: NutraBestBG

DAVINES Coloring Vibrachrom Mask Hair Colour Conditioning Haarfarbe - 100ml 0,25
195,00 €/1l
19,50 €
Predajca: NutraBestBG

Stapiz Colour Maska do włosów, 250 ml
14 642,86 €/1kg
4,19 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,10 €
Predajca: AllYour

Keune Tinta Color Metallic Cool 60ml
340,83 €/1l
20,45 €
Predajca: Friseurtotal

Loreal, Elvital, Deep Purple, Maska, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
49,67 €/1kg
14,90 €
Predajca: TR8

Nacomi Maska do włosów 7 olejków, 100 ml
147 333,34 €/1kg
17,68 €
Predajca: MANADA

Kérastase Chroma Absolu Masque Chroma Filler vyživujúca maska na farbené vlasy 200 ml
401,35 €/1l
80,27 €
Predajca: M_plus_L

Maska na farbenie vlasov Wella Professionals Color Fresh Pink, 150 ml
109,00 €/1l
16,35 €
Predajca: PerfumTraders

Maria Nila maska Maria Nila Sheer Silver Booster Mask 50ml
269,80 €/1l
13,49 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vyživujúca farebná maska s nepermanentnými farebnými pigmentmi, ktorá rýchlo osvieži vaše vlasy. Maska hydratuje a redukuje krepovatenie pre hodvábne hladký a lesklý výsledok. Všetky farby možno miešať s bielou zmesou na vytvorenie pastelových odtieňov. Alebo jednoducho zmiešajte dve rôzne farby a vytvorte si vlastnú jedinečnú farbu. Colour Refresh je ideálny na použitie medzi farbeniami u kaderníka alebo na špeciálne príležitosti.
[Vlastnosti]
- Vhodné pre stredne tmavé až tmavé vlasy (úroveň 2-7)
- Pre svetlejšie vlasy, prosím, zrieďte s White Mix, inak môže byť efekt príliš intenzívny
- Nepoužívajte pred bieliacou kúrou, pretože to môže viesť k zmene farby
- Nezakrýva šediny
- Dodáva ružové tóny
- Zjemňujúci arganový olej
- Komplex na ochranu farby
- Bez sulfátov a parabénov
- 100 % vegánsky a šetrný k zvieratám
- Obal s kompenzáciou CO2
[Použitie]
Umyte si vlasy šampónom, opláchnite a osušte uterákom, aby ste sa pripravili na ošetrenie. Použite rukavice a naneste Colour Refresh prstami alebo hrebeňom rovnomerne do celej dĺžky vlasov alebo do požadovaných sekcií. Nechajte pôsobiť 3-10 minút v závislosti od požadovanej intenzity. Opláchnite vlasy vodou, aby ste odstránili prebytočnú farbu. Potom použite kondicionér. Farba vydrží približne 4-10 umytí v závislosti od kvality a farby vašich vlasov.
Nezabudnite vždy informovať kaderníka o použití prípravku Colour Refresh, pretože bezprostredne po ošetrení by ste si nemali odfarbovať vlasy.
Zloženie
Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania, Spinosa Kernel Oil, Panthenol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Pentaerytrityl tetra-di-T-butyl hydroxyhydrocínamát, propándiol, sorban draselný, tridecet-5, kopolymér amodimethicone/Morpholinomethyl Silsesquioxane, kyselina citrónová, PEG-12 dimethicone, quaternium-95, kyselina mliečna, linalool, fenoxyetanol, parfum/voňavka, Basic Blue 99, Basic Red 51
Maria Nila Colour Refresh 100 ml - Farebná maska
Maria Nila Colour Refresh je jedinečná farebná maska s farebnými pigmentmi zo Švédska.
- Skutočne všestranný prostriedok na osvieženie a zintenzívnenie farby vlasov alebo na dočasnú zmenu farby.
- Vďaka komplexu Colour Guard je zároveň mimoriadne šetrná k vlasom.
- Ako je u značky Maria Nila zvykom, maska Colour Refresh stelesňuje stretnutie ho a elegantného - rovnako ako všetky výrobky značky Maria Nila, aj táto 100 % vegánska maska neobsahuje parabény a sulfáty.
- Najlepšie možné vlasové produkty v súlade s prírodou a bez testovania na zvieratách.
Vlastnosti:
- Farebná maska s farebnými pigmentmi
- ideálna na dočasnú zmenu farby
- 100 % vegánska, bez parabénov a sulfátov
- na osvieženie a zintenzívnenie farby vlasov
Použitie:
- Aplikácia: Pomocou rukavíc rovnomerne naneste Colour Refresh na umyté vlasy.
- Masku nechajte pôsobiť 3 až 10 minút, aby ste dosiahli požadovanú intenzitu.
- Potom dôkladne opláchnite.
Aqua/Water/Eau, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Phenoxyethanol, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Caprylyl Glycol, Glycerin, Propylénglykol, olej z jadier Argani, Spinosa, quaternium-95, hydrolyzovaný pšeničný proteín, základná žltá 57, základná červená 76, propándiol, kyselina mliečna, kyselina citrónová, sorban draselný, pentaerytrityl tetra-di-T-butylhydroxyhydrocinnamát
Jemná maska dodá vašim vlasom romantický ružový odtieň.
MARIA NILA COLOUR REFRESH je všestranný prípravok na osvieženie a zintenzívnenie farby vlasov alebo na dočasnú zmenu farby. PINK P
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Masky na vlasy značky Maria Nila z kolekcie Colour Refresh boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce všetky typy vlasov. Tento kadernický zázrak má objem 100 ml.
Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.06 Pink Pop, 100ml
Maria Nila Colour Refresh nepigmentovaný krém 0.06 Pink Pop - bez sulfátov a parabénov SCHWEDEN Karton @ 1 Stueck x 100 ml
Maria Nila Color Refresh Pink Pop 100 ml
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.06 Pink Pop, 100ml
- Výrobca
- EAN kód
- 7391681047082
- Číslo od výrobcu
- 178657
- Hmotnosť
- 0.2 g
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.06 Pink Pop, 100ml
- Výrobca
- EAN kód
- 7391681047082
- Číslo od výrobcu
- 178657
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Maria Nila Colour Refresh Maska koloryzująca do włosów 0.20 Pearl Silver, 300ml
66 825,00 €/1kg
26,73 €
Predajca: PerfumTraders

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Ženy, Cacao Intense, Výživný, Hydratačný, Lesk, Farebný korektor, Flakón s pumpičkou, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...
101,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Maria Nila Colour Refresh vyživujúca maska s farebnými pigmentmi pre vlasy s fialovými odtieňmi Vivid Violet 100 ml
184,80 €/1kg
18,48 €
Predajca: NutraBestBG

Maria Nila Color Refresh, 300 ml, Ženy, Vivid Violet, Výživný, Hydratačný, Lesk, Farebný korektor, Flakón s pumpičkou, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Argania Spinosa Kernel...
89,83 €/1l
26,95 €
Predajca: Friseurtotal

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ortopedický a profilovaný vankúš – Pohodlný krčný vankúš | Ergonomický vankúš na spanie | Vankúš z pamäťovej peny – 50 x 30 cm
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Mini cvičebný bicykel Elektrický Rotoped Tréningový Pedálový trenažér nohy Cyklistické zariadenie LCD nastaviteľný 36 x 28,5 x 34,5 cm Retoo
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

SoBuy nočný stolík úzky, nočný stolík s 1 zásuvkou a 2 policami, moderný nočný stolík, úložná skrinka Nočný stolík Š39xH39xV65 cm FBT49-W
63,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Stella Trading – Elegantná šatníková skriňa s 3 dvierkami a veľkým úložným priestorom – univerzálna
553,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

EMKE sprchové kúty 130x140 cm, 3-dielna skladacia vaňová zástena s povrchovou úpravou NANO Easy-Clean, skladacia zástena, 6 mm bezpečnostné sklo
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Apple iPhone 15 Pro , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
691,90 €
Predajca: JANADO

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
149,00 €
Predajca: edtechnology

Apple iPhone 15 128 GB čierny
804,50 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg