5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Giorgio Armani Iris Bleu, toaletná voda, 50 ml2 888,60 €/1l
144,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana Dolce Rose toaletná voda 75 ml (pre ženy)781,07 €/1l
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy 30 ml2 106,67 €/1l
63,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Guess - Guess 1981 Indigo For Men EDT 100ml415,00 €/1l
41,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess Seductive Noir Women Woda toaletowa, 75 ml
302,13 €/1l
22,66 €
Predajca: Glamperfeu

Guess - Guess 1981 Indigo for Women EDT 100ml
259,20 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

Guess Seductive Flirt, Woda toaletowa, 75ml
301,60 €/1l
22,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess 1981 Woda toaletowa, 100ml
311,90 €/1l
31,19 €
Predajca: NutraBestBG

Guess Dare toaletná voda pre ženy 100 ml
205,70 €/1l
20,57 €
Predajca: BRASTYGroup

GUESS Seductive, Ženy, 75 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Kvetinový, Ovocné, Hruška, Kosatec, Jazmín, Oranžový kvet, Kašmírske drevo, Olibanum, Vanilka
245,87 €/1l
18,44 €
Predajca: Glamperfeu

Guess Guess 1981 Indigo for Men EDT 100 ml M
335,40 €/1l
33,54 €
Predajca: NutraBestBG

Guess 1981 Indigo For Men toaletná voda pre mužov 30 ml
453,33 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Guess - Seductive Blue EDT 75ml
333,87 €/1l
25,04 €
Predajca: Glamperfeu

Guess Guess 1981 Indigo EDT 100 ml W
238,50 €/1l
23,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess Girl toaletná voda pre ženy 100 ml
215,00 €/1l
21,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess Forever toaletná voda pre mužov 75 ml
308,53 €/1l
23,14 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess 1981 pre mužov, Toaletná voda, 100 ml
212,50 €/1l
21,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess Seductive Homme toaletná voda 50 ml (muž)
395,40 €/1l
19,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Guess Seductive Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
206,20 €/1l
20,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Guess Man toaletná voda pre mužov 75 ml
472,53 €/1l
35,44 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
1981 Indigo od značky Guess je toaletná voda pre ženy. Kvetinovo-akvatická vôňa uvedená na trh v roku 2018. Vôňa 1981 Indigo je ideálna na osvieženie počas horúceho leta.
Nóty hlavy: figa, morské tóny, šeřík
Nóty srdca: figa, morské tóny, šeřík
: nymfidea, kosatec, narcis
Základná nóta: Haitský vetiver, atlaský céder, hrozno pinot noir, červené víno
.
Sofistikovaná a sebavedomá, tak sa budete cítiť s toaletou Guess 1981 Indigo. Hlavu vône tvorí kalifornský šeřík, tichomorská hmla a figový nektár. Srdce potom rozohrá kvetinové tóny a záver vás oslní akordmi hroznového vína, cédrového dreva a marockého oleja. táto vôňa bola uvedená na trh v roku 2018.
Guess 1981 Indigo je klasická, ležérna vôňa pre ďalšie dievča od Iti 12s, mierne osviežujúca zmes kvetinových a drevitých tónov, ktorá sa najlepšie hodí k vašim obľúbeným džínsom a najlepším priateľom. Vrchné tóny tejto vône Guess z roku 2018 zahŕňajú fialovú morskú soľ a figy.
GUESS Guess 1981 Indigo.
Toaletná voda pre ženy.
100 ml
Elegantná a osviežujúca vôňa, ktorá vás zavedie na dobrodružnú cestu s Guess 1981 Indigo pre ženy. Táto toaletná voda vo veľkosti 100 ml je dokonalým doplnkom pre sebaisté a štýlové ženy. S kombináciou ovocných a kvetinových tónov vytvára neodolateľne príjemnú vôňu, ktorá vám dodá pocit sviežosti a elegancie po celý deň. Užite si ný zážitok s touto ikonickou vôňou od značky Guess.
Toaletná voda 1981 Indigo od značky Guess bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Toaletná voda 1981 Indigo značky Guess bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Guess 1981 Indigo je klasická ležérna vôňa pre dievča od vedľa.
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- - alkohol denat. / - voda (aqua) / - parfum (vôňa) / - hexyl cinnamal / - citronelol / - geraniol / - benzyl salicylát / - limonén / - linalool / - butylphenyl methylpropional / - hydroxycitronelal / - ethylhexyl methoxycinnamate / - butyl methoxydibenzoylmethane / - ethylhexyl salicylate / - citrónová kyselina / - benzofenón-3 / - benzyl alkohol / - propylén glykol / - kumarín / - alpha-isomethyl ionon
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 085715321916857153219160085715321916
- Číslo od výrobcu
- JTI-110734310
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- - alkohol denat. / - voda (aqua) / - parfum (vôňa) / - hexyl cinnamal / - citronelol / - geraniol / - benzyl salicylát / - limonén / - linalool / - butylphenyl methylpropional / - hydroxycitronelal / - ethylhexyl methoxycinnamate / - butyl methoxydibenzoylmethane / - ethylhexyl salicylate / - citrónová kyselina / - benzofenón-3 / - benzyl alkohol / - propylén glykol / - kumarín / - alpha-isomethyl ionon
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 085715321916857153219160085715321916
- Číslo od výrobcu
- JTI-110734310
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Guess Woman - Výnimočný Parfém v Podobe Vody, 75ml
257,47 €/1l
19,31 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Guess Seductive Noir Women Woda toaletowa, 75 ml
302,13 €/1l
22,66 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Guess - Guess 1981 Indigo for Women EDT 100ml
259,20 €/1l
25,92 €
Predajca: Glamperfeu

Guess - Guess 1981 Los Angeles for women EDT 100ml
219,90 €/1l
21,99 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Guess Seductive Kiss toaletná voda pre ženy 75 ml
340,53 €/1l
25,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trussardi Donna, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo, Sprej
776,00 €/1l
23,28 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
371,89 €/1l
33,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Roberto Cavalli Paradiso, Ženy, 75 ml, Sprej, 1 kusov
454,27 €/1l
34,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP 100 ml W
219,60 €/1l
21,96 €
Predajca: Glamperfeu

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Guess Dare toaletná voda pre ženy 100 ml
205,70 €/1l
20,57 €
Predajca: BRASTYGroup

Ard al Zaafaran Rihanna Woda perfumowana, 100 ml
150,40 €/1l
15,04 €
Predajca: FragraDE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
44,84 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
250,00 €/1l
25,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Milujem tento parfum, je jednoducho skvelý a cena je tu naozaj bezkonkurenčná
Hodnotenie z 15. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l