Inebrya Color Natural (10/0 Platinum Blonde) 100 ml

6,84 €

68,40 € / 1l

plus 5,89 € poštovné

Doprava k vám domov

so 3. – st 7. októbra
Naše najlepšieponuky
Farby na vlasy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
L'Oréal Professionnel Majirouge permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml
100,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre L'Oréal Coloration Professionnel Inoa Oxidation Colour 5
L'Oréal Coloration Professionnel Inoa Oxidation Colour 5
11,15 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
11,15 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Inebrya 7.1 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7.1 Farba na vlasy 100 ml
75,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,50 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Montibello Cromatone K 5.66 60 ml
Montibello Cromatone K 5.66 60 ml
141,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
8,51 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola crema colore Farbiaci krém 100 ml
Fanola crema colore Farbiaci krém 100 ml
69,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
6,92 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic Farba na vlasy Blonding Cream 60 ml
Goldwell Topchic Farba na vlasy Blonding Cream 60 ml
224,33 €/1l
13,46 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic Farba na vlasy 60 ml 6RV PURPLE
Goldwell Topchic Farba na vlasy 60 ml 6RV PURPLE
224,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,46 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Alfaparf Evolution Of The Color 9.21 60ml
Alfaparf Evolution Of The Color 9.21 60ml
131,50 €/1l
7,89 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic Hair Color 9G 60 g
Goldwell Topchic Hair Color 9G 60 g
175,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
10,52 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Fanola No Yellow Color S.1322 100Ml
Fanola No Yellow Color S.1322 100Ml
178,80 €/1kg
8,94 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre AlfaParf Milano Evolution of the Color 1, 60 ml
AlfaParf Milano Evolution of the Color 1, 60 ml
152,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,17 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Montibello Cromatone C 7.7 60ml
Montibello Cromatone C 7.7 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre RefectoCil 9003877057000, Blonde Brow, 15 ml, 1 kusov
RefectoCil 9003877057000, Blonde Brow, 15 ml, 1 kusov
653,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,80 €
Doprava zdarma
Predajca: FashionGirl
Obrázok produktu pre Alfaparf Milano Evolution of the Color 2, 60 ml
Alfaparf Milano Evolution of the Color 2, 60 ml
120,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,22 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic 2-7 60ml odtieň Farba na vlasy
Goldwell Topchic 2-7 60ml odtieň Farba na vlasy
171,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,28 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Alfaparf Milano Evolution of the Color 10.01 - 60 ml
Alfaparf Milano Evolution of the Color 10.01 - 60 ml
152,83 €/1l
9,17 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Fanola Haarfarbe Orotherapy Color Keratin Permanentný farbiaci krém 7.3 Blonde Golden
Fanola Haarfarbe Orotherapy Color Keratin Permanentný farbiaci krém 7.3 Blonde Golden
151,00 €/1kg
15,10 €
Predajca: Zeitburg
Obrázok produktu pre Goldwell Topchic tuba 60ml vesuvian 7BN
Goldwell Topchic tuba 60ml vesuvian 7BN
232,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
13,96 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre TOPCHIC permanentná farba na vlasy #5VV 60 ml
TOPCHIC permanentná farba na vlasy #5VV 60 ml
232,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
13,96 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Montibello Cromatone 8.21 60ml
Montibello Cromatone 8.21 60ml
141,83 €/1l
8,51 €
Predajca: Tersorte

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Profesionálny krém na trvalé farbenie s ľanovým olejom a aloe vera.

Vynikajúca kvalita a vysoký obsah mikropigmentov pre dokonalú farbu a úplné zakrytie šedín.

Široká paleta nápaditých odtieňov vám umožňuje vytvárať intenzívne, žiarivé a dlhotrvajúce farby. Synergia ľanového oleja a aloe vyživuje a ošetruje vlasy a dodáva im zdravý vzhľad, jemnosť a lesk.

Produkt je šetrný k pokožke a má jemný účinok.

Špeciálna technológia farbenia viaže farebné častice vo vlasoch a zabraňuje tak rozptylu pigmentu, ktorý má negatívny vplyv na krytie šedín a stabilitu farby. Vďaka špeciálnej technológii zaručuje farba Inebrya rovnomernú a spoľahlivú farbu, ktorá je šetrná k pokožke.

Inebrya Color Coloring Cream:

  • 100 % krytie šedín
  • Zosvetľuje až o 5 odtieňov
  • Intenzívne a žiarivé farby
  • S pridaním ľanového oleja a aloe
  • Jemné, vyvážené zloženie
  • Bezpečné aj pre najcitlivejšiu pokožku hlavy

Ako sa číta číslovanie farieb Inebrya?

Prvé číslo udáva stupeň farby: 1/0 čierna, 3/0 tmavohnedá, 4/0 hnedá, 5/0 svetlohnedá, 6/0 tmavoblond, 7/0 blond, 8/0 svetloblond, 9/0 veľmi svetloblond, 10/0 extra svetloblond. Druhé číslo udáva dominantný odtieň a tretie číslo sekundárny odtieň: /0 prírodný, /1 popolavý, /2 fialový, /3 zlatý, /4 medený, /5 mahagónový, /6 červený, /7 tropický, /8 perleťový. Príklad: 7/73 – tropická zlatá blond.

PRÍPRAVA: V nekovovej miske zmiešajte 50 ml farby Inebrya s 75 ml oxidačnej emulzie Inebrya zvolenej koncentrácie (pomery zmesi 1:1,5). Miešajte, kým nedosiahnete homogénnu konzistenciu. Farby zo série Superaufheller by sa mali miešať v pomere 1:2 s 40 vol. (12 %) oxidačnou emulziou.

PRVÉ POUŽITIE: Na suché, neumyté vlasy naneste zmes farby na dĺžky a končeky. Nechajte pôsobiť 20 minút. Pripravte novú zmes, naneste ju na korienky vlasov a nechajte pôsobiť ďalších 25–30 minút.

ODRAST: zmes naneste na korienky, nechajte pôsobiť 25–30 minút, potom zvyšnú zmes naneste na dĺžky a končeky a nechajte pôsobiť 5–10 minút (priemerná doba farbenia: 30–40 minút).

UKONČENIE OŠETRENIA: Po uplynutí odporúčanej doby farbu napenite a dôkladne vypláchnite.

Profesionálny produkt.



Farba na vlasy




Inebrya Color je profesionálny farbiaci krém, ktorý poskytuje krásne, prirodzené farby a úplné krytie šedín.Obsahuje aktívne zložky v podobe ľanového oleja a aloe vera, ktoré pomáhajú znižovať riziko podráždenia a poskytujú prirodzenú ochranu vlasov a pokožky hlavy.

Vlastnosti:

100 % krytie šedín
rozjasnenie až o 5 tónov
intenzívne a žiarivé farby
s pridaným ľanovým olejom a aloe vera
jemné vyvážené zloženie
bezpečné aj pre najcitlivejšiu pokožku hlavy

Návod na použitie:

V plastovej miske zmiešajte 50 ml Inebrya Color Contrast so 100 ml voňavej 12% oxidačnej emulzie (v pomere 1:2), kým nedosiahnete krémovú konzistenciu. Aplikujte v niekoľkých sekciách vo vzdialenosti 2 - 3 cm od pokožky hlavy, každú sekciu chráňte hliníkovou fóliou. Nechajte pôsobiť 35 - 45 minút v závislosti od typu vlasov. Hojne opláchnite vodou a umyte šampónom.



Farba vlasov, farba

Inebrya Colour - 10\0 Platinum Blonde - číry krém - (100 ml)
Model
Color
Hmotnosť
119 g
Objem
100 ml
Zloženie
zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku
Farba na vlasy
Blond
Výrobca
Inebrya
EAN kód
8033219162186

Model
Color
Hmotnosť
119 g
Objem
100 ml
Zloženie
zoznam zložiek je uvedený na obale výrobku
Farba na vlasy
Blond
Výrobca
Inebrya
EAN kód
8033219162186
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Inebrya 12.00 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 12.00 Farba na vlasy 100 ml
68,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Color Pure (10 Pure Blonde Platinum) 100 ml
Inebrya Color Pure (10 Pure Blonde Platinum) 100 ml
68,40 €/1l
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Color Natural Intense (7/00 Intense Blonde) 100 ml
Inebrya Color Natural Intense (7/00 Intense Blonde) 100 ml
76,80 €/1l
7,68 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Inebrya Color Ash Intense (5/11 Light Chestnut Intense Ash) 100 ml
Inebrya Color Ash Intense (5/11 Light Chestnut Intense Ash) 100 ml
72,70 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,27 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 7.4 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7.4 Farba na vlasy 100 ml
66,60 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,66 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
Inebrya Ice Cream Dry-T Shampoo 1000 ml
10,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,60 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Inebrya 4.0 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 4.0 Farba na vlasy 100 ml
87,60 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,76 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Inebrya 7 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7 Farba na vlasy 100 ml
81,50 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,15 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Inebrya 7.1 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7.1 Farba na vlasy 100 ml
75,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,50 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Inebrya Color Golden (10/3 Blonde Platinum Light Golden) 100 ml
Inebrya Color Golden (10/3 Blonde Platinum Light Golden) 100 ml
66,60 €/1l
6,66 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Colour 10/02 Light Light Blonde Viol.Pastel 100ml , 100ml (1 balenie)
Inebrya Colour 10/02 Light Light Blonde Viol.Pastel 100ml , 100ml (1 balenie)
74,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1497
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre INEBRYA HAIR PAINT 100ml 5/7 svetlohnedá gaštanová
INEBRYA HAIR PAINT 100ml 5/7 svetlohnedá gaštanová
85,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
8,58 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Inebrya Color - 10.12 Platinum Ash Powder Blonde - krém na farbenie vlasov - 100 ml - 2021 Edition Dans De La Vie
Inebrya Color - 10.12 Platinum Ash Powder Blonde - krém na farbenie vlasov - 100 ml - 2021 Edition Dans De La Vie
74,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 4.9 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 4.9 Farba na vlasy 100 ml
68,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 7.11 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7.11 Farba na vlasy 100 ml
68,40 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
6,84 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 7.73 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 7.73 Farba na vlasy 100 ml
74,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 234
122,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Inebrya Dyscyplinująca wzmacniająca maska do włosów, 1000ml
Inebrya Dyscyplinująca wzmacniająca maska do włosów, 1000ml
18,77 €/1l
18,77 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Farba 8/13 svetlá blond popolavá zlatá
Inebrya Farba 8/13 svetlá blond popolavá zlatá
74,30 €/1l
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 8.0 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 8.0 Farba na vlasy 100 ml
74,30 €/1l
7,43 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya 8.1 Farba na vlasy 100 ml
Inebrya 8.1 Farba na vlasy 100 ml
76,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,68 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón pre suché vlasy 1000 ml
Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón pre suché vlasy 1000 ml
27,58 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 17
27,58 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Inebrya Color Natural (9/0 Veľmi svetlý blond) 100 ml
Inebrya Color Natural (9/0 Veľmi svetlý blond) 100 ml
76,80 €/1l
7,68 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
1 252,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 73
100,20 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Inebrya Color Pure (5 Pure Light Chestnut) 100 ml
Inebrya Color Pure (5 Pure Light Chestnut) 100 ml
70,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,08 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Nectar - Care for blonde hair 1000ml
Inebrya - BLONDesse Blonde Miracle Nectar - Care for blonde hair 1000ml
18,35 €/1l
18,35 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Inebrya Colour Violet (9/02 Veľmi svetlá blond fialová pastelová) 100 ml
Inebrya Colour Violet (9/02 Veľmi svetlá blond fialová pastelová) 100 ml
76,80 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,68 €
Predajca: Bugelo
Obrázok produktu pre Inebrya Color Pastel (Ružová intenzívna ružová) 100 ml
Inebrya Color Pastel (Ružová intenzívna ružová) 100 ml
74,30 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,43 €
Predajca: Tersorte

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
Ybera GENOMA Fio Tekutina Pro-Geno Molekulárna 500 ml - rekonštrukcia vlasov
84,99 €
Predajca: Keratinshop
169,98 €/1l
Obrázok produktu pre Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
Limba Rekonštrukčná Liečba - Ošetrenie Profesionálnej Rekonštrukcie Vlasov
70,99 €
Predajca: Keratinshop
94,65 €/1l
Obrázok produktu pre Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
Ybera DISCOVERY ŠTVRTÁ VRSTVA - Rekonštruktor Exo CromaTech 500 g
65,99 €
Predajca: Keratinshop
131,98 €/1l
Obrázok produktu pre Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
Láska Kúzlo Lásky Toxická Brunetka Botoks na Vlasy 1000 ml
61,99 €
Predajca: Keratinshop
61,99 €/1l
Obrázok produktu pre Prírodný Btox Mrkva Karotka
Prírodný Btox Mrkva Karotka
58,99 €
Predajca: Keratinshop
117,98 €/1l
Obrázok produktu pre Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
Láska kúzlo Láska Tox Blond 1000 ml pre vlasy
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l
Obrázok produktu pre Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
Káva Natureza Verde Ntox hladká ošetrujúca kúra - 1000 g
54,99 €
Predajca: Keratinshop
54,99 €/1l
Obrázok produktu pre Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 6
22,00 €
-3%
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
21,25 €/1kg
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
L'Oréal Professionnel Majirel permanente Haarfarbe Creme Coloration 50 ml 2
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
312,50 €/1kg
Obrázok produktu pre L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g
L´Oréal Professionnel Inoa Color profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 10 60 g
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
275,00 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1
L'Oréal Professional Farba na vlasy Majirel Absolute 1
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
172,50 €/1kg
Obrázok produktu pre L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g
L'Oréal Professionnel Inoa Color Profesionálna permanentná farba na vlasy pre všetky typy vlasov 5.0 60 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
241,67 €/1l
Obrázok produktu pre GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
GELATÍNA MATIZADORA LOVE POTION 300 ml
24,99 €
Predajca: Keratinshop
83,30 €/1l
Obrázok produktu pre Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
Loreal Inoa 10.21 platinblond irisè asch 60ml
12,50 €
Predajca: MAGUHAAR
208,33 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oréal Professional Inoa Oxidative Hair Colour 10.1
L'Oréal Professional Inoa Oxidative Hair Colour 10.1
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,50 €
Predajca: MAGUHAAR
225,00 €/1l
Obrázok produktu pre Loreal Inoa 7.44 farba na vlasy bez amoniaku 60 ml – stredne blond hlboká medená
Loreal Inoa 7.44 farba na vlasy bez amoniaku 60 ml – stredne blond hlboká medená
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
14,50 €
-8%
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
220,83 €/1l
Obrázok produktu pre L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
L'Oreal Professionnel Majirel 6.8 Farba na vlasy 50 g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 9
10,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,50 €/1kg
Obrázok produktu pre American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Dark 3 x 40 ml
American Crew Precision Blend Natural Gray Coverage farba na vlasy pre mužov Dark 3 x 40 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
3,45 €/1l