5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
STAPIZ Maska na kučeravé vlasy WAVES&CURLS - 1000 ml13,48 €/1l
13,48 €
Predajca: HAIRSALE

Ďalšie informácie o reklame
Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov555,25 €/1l
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kérastase Specifique Hydra-Soothing Mask (200 ml)330,50 €/1l
66,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
ENVIE KERATIN Haarmaske - 1000ml31,99 €/1l
37,07 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
8,92 €/1l
10,13 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,92 €
Predajca: AllYour

Kallos Argan Colour Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Farebné vlasy, Prefarbené vlasy, Všetky farby, Ochrana farby, Oprava, Lesk, Argan
5,24 €/1l
5,24 €
Predajca: Glamperfeu

Kallos - Keratin Hair Mask 500ml
10,42 €/1l
5,21 €
Predajca: T3S_Shop

Olaplex maska Olaplex Weightless Nourishing Mask 200 ml
96,80 €/1l
30,56 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,36 €
Predajca: Glamperfeu

Marion, Maska do włosów ochrona i wygładzanie, 300 ml
15,93 €/1l
4,78 €
Predajca: MANADA

Gliss 4-in-1 Maska nadająca blasku, 400ml
23 320,00 €/1kg
11,66 €
Predajca: MANADA

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
245 425,01 €/1kg
98,17 €
Predajca: Katomix

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
367,10 €/1l
73,42 €
Predajca: M_plus_L

Seboradin Revitalizing, Maska do włosów, 150 ml - Długi termin ważności!
226 882,35 €/1kg
38,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Stapiz Volume Maska do Włosów, 1000 ml
11 972,73 €/1kg
13,17 €
Predajca: MANADA

Ronney Nawilżająca maska do włosów suchych i matowych, 1000ml
8,25 €/1l
13,18 €
-37%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,25 €
Predajca: Katomix

Kallos KJMN Maska aloesowa, 1000 ml
6,34 €/1l
6,34 €
Predajca: T3S_Shop

Regeneračná maska Klorane 250 ml
132,64 €/1l
33,16 €
Predajca: Parfumtoi

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

We Are Paradoxx Detox regeneračná maska na vlasy 200ml
89,00 €/1l
17,80 €
Predajca: NutraBestBG

Kallos KJMN, Maska Multivitamin, 1000 ml
6,40 €/1l
6,40 €
Predajca: T3S_Shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Stapiz Basic Maska do włosów Placenta, 1000 ml
Tento jedinečný produkt ponúka INTERNATIONAL STAPIZ Glamourpuss
Tento jedinečný produkt ponúka INTERNATIONAL STAPIZ Glamourpuss
- Hmotnosť
- 1.1 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Stapiz Basic Maska do włosów Placenta, 1000 ml
- Výrobca
- Stapiz
- EAN kód
- 5904277710585
- Hmotnosť
- 1.1 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Stapiz Basic Maska do włosów Placenta, 1000 ml
- Výrobca
- Stapiz
- EAN kód
- 5904277710585
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sharp Home Appliances YC-MG01E-S, Na pracovnú dosku, Kombinovaná mikrovlnka, 20 L, 800 W, Otočné, Čierna, Šedá
108,48 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Kallos KJMN Keratin Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Výživný, Ochrana, Oprava, Posilnenie, Keratín, Nádoba
4,27 €/1l
4,27 €
Predajca: Glamperfeu

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
8,92 €/1l
10,13 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,92 €
Predajca: AllYour

Rohová sedacia súprava NELLI 2 - tmavá šedá / svetlá šedá, pravý roh
1 332,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime

Mizon Placenta Ampoule Cream 50 ml
477,60 €/1l
23,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kallos Serical Crema Midollo & Placenta maska s výťažkom z rastlinnej placenty na suché a poškodené vlasy, 1000 ml
11 063,64 €/1kg
12,17 €
Predajca: Katomix

Sušiak na prádlo, veža, 172 cm, s kolieskami, skladací sušiak, 3 úrovne, 32 metrov sušiacej plochy, stojací sušiak do 40 kg, úsporný dizajn, stojan na oblečenie, Retoo
14,94 €/1m
25,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
751,35 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Hisense WFQA9014EVJM, Predné plnenie, 9 kg, B, 72 dB, 1400 ot/min, A
799,64 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Etrona

Xiaomi E5 čistiaci robot s mopom (biely)
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Bomann EH 561, Voľne stojaci sporák, Biela, Otočné, Predné, Utesnená platňa, 4 zone(s)
374,29 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: _Haushaltsparadies_

Maska na vlasy pre blondínky Stapiz Sleek Line s jemným hodvábom, intenzívne hydratačná a poskytujúca platinový odtieň, 1000 ml
12,01 €/1l
12,01 €
Predajca: AllYour

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Rohová sedacia súprava ARANKA - šedá
865,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Kallos Serical Crema Alla Cheratina regenerująca maska do włosów z keratyną, 1000ml
6 990,91 €/1kg
8,82 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,69 €
Predajca: T3S_Shop

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife

Philips FC8078/01, Kefa, Ručný vysávač, Šedá, Philips, FC6802, FC6812-FC6814, FC6822, FC6823, FC6826, FC6827, XC7041- XC7043, FC6901-FC6904, FC6908,..., Box
94,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

2 x 3 m nepremokavá priehľadná plachta s očkami a lanom, baldachýny, skladacie plachty, baldachýn na rastliny, plachta odolná voči poveternostným vplyvom pre rastliny záhradného nábytku
3,72 €/1m²
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Bomann EHC 7939 weiß Stand Elektroherd
808,65 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: NetworkTechnologies

Tefal CY7548, 5 L, Čierna, Polypropylén (PP), 0,8 m, 24 h, 1000 W
149,16 €
Predajca: BalticVaris_DE

Maska na vlasy s KERATIN COLAGEN - Keratin Kormesic 1000 ml
13,50 €/1l
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Detská kolobežka 24622, s XXL kolesami, nášľapným stojanom, trecou brzdou zadného kolesa, modrá
45,00 €
Predajca: Kokiska

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna, Strieborná
391,55 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml
9,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sempre | Maska na vlasy Color Repair - 300 ml - Výťažok z čerešne - Ochrana farby a UV žiarenia - Intenzívna starostlivosť
2,88 €
Predajca: HAIRSALE
9,60 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR
42,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment maska pre farbené vlasy 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
41,00 €/1l

Goldwell Dualsenses 60-sekundowa kuracja dla włosów blond i z pasemkami, 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
41,50 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Ženy, Oprava, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 kusov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,50 €
Predajca: MAGUHAAR
51,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask bezoplachová maska pre poškodené vlasy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
250,00 €/1l

Kyselinová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
44,99 €
Predajca: Keratinshop
89,98 €/1l

La Mer Intenzívna revitalizačná maska



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
177,76 €
Predajca: PerfumTraders
1 616,00 €/1kg

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
156,67 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(57)Počet hodnotení: 57
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR
47,50 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask vyživujúca maska pre oslabané vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,50 €
Predajca: MAGUHAAR
49,00 €/1l

L'Oréal Série Expert Maska na vlasy pre blond vlasy 500 ml
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
48,50 €/1l

Kerastase Chronologiste Maska na revitalizáciu vlasov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
111,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
555,25 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Rehydratačná maska 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
21,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,00 €/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regeneračná maska pre poškodené vlasy, 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,75 €
Predajca: MAGUHAAR
83,00 €/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Zlatá proteínová maska na vlasy 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
45,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
20,64 €
Predajca: MAGUHAAR
41,28 €/1kg

Loreal Metal Detox maska 250ml
21,80 €
Predajca: MAGUHAAR
72,67 €/1kg

L'Oreal Professionnel Zlatá maska Absolut Repair - Intenzívna výživa pre vlasy, 250 ml
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56 875,00 €/1kg