Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivosťou 500g
28,29 €
56,58 € / 1kg
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Zmesi korenia a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
WIBERG EQUISITE Sečuánske korenie z Nepálu celé - 110g.1 317,45 €/1kg
144,92 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g57,66 €/1kg
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g24,96 €/1kg
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ubena Chilli Chipotle charakteristická dymová pálivosť 270g132,74 €/1kg
35,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional mleté chilli papričky s pikantnou príchuťou 700g
25,33 €/1kg
17,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380795004 Fuchs Pizza Gewürzmischung, 500,0 g
32,26 €/1kg
16,13 €
Predajca: somnia24

Fuchs Professional korenie jemne rafinované a sušené 500g
25,14 €/1kg
12,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 6672468009 Fuchs Salatkräuter Gewürzmischung, 500,0 g
116,14 €/1kg
58,07 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Fuchs Professional Koriander čistý mletý pikantná príchuť 1000g
11,32 €/1kg
11,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

UBENA 718559001 UBENA Schnittlauch Gewürz, 250,0 g
84,92 €/1kg
21,23 €
Predajca: somnia24

Fuchs 6653072001 Fuchs Barbecue Grill Gewürzmischung, 1,0 kg
22,63 €/1kg
22,63 €
Predajca: somnia24

UBENA 712231008 UBENA Paprika edelsüss Gewürz, 500,0 g
31,98 €/1kg
15,99 €
Predajca: somnia24

Kotányi Koreninová zmes 14 g
59,50 €/1kg
2,39 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix

Ubena Bruschetta korenie na zjemnenie pokrmov 350g
28,77 €/1kg
10,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka Przypraw Harissa Kotányi 20 g
4,76 €/1kg
2,37 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,19 €
Predajca: Katomix

Fuchs 6653076003 Fuchs Hähnchen Gewürzsalz Gewürzmischung, 2,0 kg
9,77 €/1kg
19,53 €
Predajca: somnia24

Fuchs Professional Paprika Delikatess vysoko červená pikantná bez 1000g
22,29 €/1kg
22,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do sosu Tzatziki Kamis 20 g
55,50 €/1l
2,37 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,11 €
Predajca: Katomix

CHILI (KAJENSKÁ PAPRIKA)50 g - LEBENSBAUM
0,10 €/1kg
4,76 €
Predajca: Biogo

Fuchs 380759008 Fuchs Grill-Barbecue Gewürz, 1,0 kg
18,66 €/1kg
18,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Fuchs Professional chilli papričky celé struky s ohnivou pálivosťou 500g
Sušené celé chilli struky majú veľmi ostrú, ohnivú pálivosť. Klasické korenie na báze chilli - ohnivé umenie varenia vytvára požadovanú úroveň pálivosti.
Fuchs Foodservice GmbHIndustriestrasse 2549201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald| Názov | Fuchs chilli papričky celé 500g |
| Hmotnosť | 500g |
| Zloženie | celé chilli struky |
| Zodpovedná potravinárska spoločnosť | Fuchs fine spices |
| Adresa | D-49198 Dissen |
| Ďalšie informácie | Vybrané vlastnosti, plné pikantnej korenistosti. Ohnivý doplnok k mäsovým pokrmom, chilli con carne a iným typickým juhoamerickým jedlám |
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Čili.
- Výživové údaje
- Energia kj 1578 kj Energia kcal 379 kcal Tuk 17GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,2GRM Sacharidy 32GRM Sacharidy, z toho cukor 30,4GRM Bielkoviny 12GRM Soľ 0GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- DF World of Spices GmbHD-49198 Dissen, Dieter-Fuchs-Straße 10
- Obchodný názov
- Chilli zábery
- Výrobca
- Fuchs Professional
- Číslo od výrobcu
- 814259
- EAN kód
- 4027900611453
- Objem
- 0.5 l
- Zloženie
- Čili.
- Výživové údaje
- Energia kj 1578 kj Energia kcal 379 kcal Tuk 17GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 3,2GRM Sacharidy 32GRM Sacharidy, z toho cukor 30,4GRM Bielkoviny 12GRM Soľ 0GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- DF World of Spices GmbHD-49198 Dissen, Dieter-Fuchs-Straße 10
- Obchodný názov
- Chilli zábery
- Výrobca
- Fuchs Professional
- Číslo od výrobcu
- 814259
- EAN kód
- 4027900611453
Hodí sa k tomu

Sušené drvené chilli papričky, 100 g
43,00 €/1l
4,30 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Drvené chilli extra pálivé 100g TRS
41,10 €/1kg
4,11 €
Predajca: Katomix

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 800ml
10,89 €/1l
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs 380781005 Fuchs Paprika edelsüß Gewürz, 1,0 kg
24,12 €/1kg
24,12 €
Predajca: somnia24

Culinaria Gnocchi zemiakové knedle delikatesy 3000g
4,50 €/1kg
13,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta - thajské chilli 50g
8,08 €/1l
4,04 €
Predajca: taleoo

Sofko Djuwetsch miešaná zelenina dusená v pare v kúskoch typická balkánska 800ml
6,84 €/1kg
5,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff slivkový džem neporovnateľne lahodnej chuti 250g
19,28 €/1kg
4,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Údená pečeň z tresky Probare
38,67 €/1kg
4,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr číra mäsová polievka Classic
21,74 €/1kg
19,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr zrnitý kurací vývar (1 kg plechovka)
27,23 €/1kg
27,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Pelati lúpané paradajky lúpané paradajky na varenie 2500g
6,58 €/1kg
16,45 €
Predajca: somnia24

BiFi Original Turkey 24 x 20 g morčacie salámy – údená mäsová pochúťka
81,46 €/1kg
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Maggi Fix na vrstvenú kapustu s mletým mäsom a údenou slaninou 31g
44,19 €/1kg
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Menzi kuracia polievka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
9,82 €/1l
3,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Knorr® Hühner Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
22,09 €/1kg
22,09 €
Predajca: somnia24

Fuchs Professional zmes korenín na mäso v balení 2000g
6,88 €/1kg
13,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ubena korenie na kotlety soľ vyvážené korenie 800g
12,46 €/1kg
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sempio Papriková pasta pálivé korenie pre kórejskú kuchyňu 500g
8,94 €/1kg
10,32 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,47 €
Predajca: Katomix

Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
28,40 €/1l
28,40 €
Predajca: somnia24

Hengstenberg Mildessa konzervovaná červená jablková kapusta vegan bez lepku 2520g
5,05 €/1kg
13,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Orangia Sun s prírodnou príchuťou pomaranča balenie 300g
42,10 €/1kg
12,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

MARYLAND 1128526007 MARYLAND CRANBERRIES 1,0 kg, 1 St.
22,55 €/1kg
22,55 €
Predajca: somnia24

Steinhaus horúce čerešne jemné sladké ovocie pripravené na podávanie 2650ml
8,89 €/1l
23,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional ružová paprika ovocná pálivá mletá 1000g
16,50 €/1kg
16,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fazuľa Bonduelle 200g
9,48 €/1kg
2,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Dalfour ovocná nátierka jahodová nátierka džem 280g
13,70 €/1kg
3,89 €
Predajca: artbook-service

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

RAPS Korenie na steaky Porterhouse, plechovka 850 g – pikantná zmes korenín na steaky, hovädzie mäso, grilovanie a BBQ
40,27 €
Predajca: Fuduu-Shop
47,38 €/1kg

Čínske korenie 5 príchutí 200g Brat.pl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,07 €/1kg

Repkové steakové korenie na grilovanie - 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,92 €
Predajca: Fuduu-Shop
35,92 €/1kg

Mletý chren 500g
10,29 €
Predajca: BRAT_PL
10 290,00 €/1l

Krakovské korenie na klobásy 50 g – prírodná zmes korenín
12,08 €
Predajca: SuperMerchant
241,60 €/1kg

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,99 €/1kg

Sušené šampiňóny 50g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,80 €/1l

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Prírodná zeleninová zmes Royal Brand
4,99 €
Predajca: PHRoyal
99,80 €/1l

FURIKAKE (ZMES SEZAMU A MORSKÝCH RIAS)100 g - TERRASANA
12,97 €
Predajca: superbrandshop
0,13 €/1kg

Chmeli Suneli Originálne gruzínske korenie v pohári 240 G Fine
5,99 €
Predajca: PHRoyal
119,80 €/1l

Fuchs Foodservice Cibuľa jemne nasekaná sušená vrecko 1000g
24,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,96 €/1kg

Fuchs Professional muškátový oriešok mletý ohnivo sladká pikantnosť 500g
28,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
57,66 €/1kg

Kurkuma mielona 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,79 €
Predajca: BRAT_PL
6,66 €/1kg

Wiberg Hendl Knuspri korenie soľ pikantná zmes balenie 1250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
17,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,78 €/1l

Wiberg Prípravok na prípravu kreolského korenia 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,36 €/1l

Wiberg Kari korenie Delhi Style hrubé 280g
14,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,39 €/1kg

Wiberg príprava kari korenia pomaranč jedinečná zmes 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,20 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
54,29 €/1l

Wiberg Marrakesh Style prípravok na korenie silnej chuti 260g
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,46 €/1l

Wiberg zmes korenia na pizzu klasický základ na pizzu 190g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
83,68 €/1kg

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná zmes korenia 650g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: AllYouNeed
44,54 €/1kg