Claresa Hybrídny UV/LED Čierny Soak Off Lak na Nechty, 5g

4,90 €

980,00 € / 1l

plus 3,49 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 8. – ut 13. októbra
Naše najlepšieponuky
Farebné laky na nechty a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre CLARESA Hybridný lak NUDE 108 -5g
CLARESA Hybridný lak NUDE 108 -5g
1 798,00 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Fluo Hybridný lak 6, 5 g
Claresa Soak Off UV/LED Fluo Hybridný lak 6, 5 g
1 998,00 €/1l
9,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 11
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Hybrydny Lak na nechty, 6.5g
Claresa Soak Off UV/LED Hybrydny Lak na nechty, 6.5g
568,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
2,84 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre NeoNail Základný a Top Multifunkčný - UV hybridný lak na nechty, 7,2 ml
NeoNail Základný a Top Multifunkčný - UV hybridný lak na nechty, 7,2 ml
1 773,61 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre CLARESA Hybridný lak SPARKLE 2 -5g
CLARESA Hybridný lak SPARKLE 2 -5g
780,00 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,11 €
-5%
3,90 €
Predajca: AllYour
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED červený hybridný lak 418, 5 g
Claresa Soak Off UV/LED červený hybridný lak 418, 5 g
624,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,12 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa Top Diamond No Wipe Top hybrydowy do paznokci, 5g
Claresa Top Diamond No Wipe Top hybrydowy do paznokci, 5g
622,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,11 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Podklad Hybridny NeoNail pre Nechty, 7.2ml
Podklad Hybridny NeoNail pre Nechty, 7.2ml
1 773,61 €/1l
12,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Hybridný lak na nechty Claresa Sapphire UV/LED 5g
Hybridný lak na nechty Claresa Sapphire UV/LED 5g
966,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,83 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre NeoNail UV Gel Polish Color Lakier hybrydovy 2996 Pure Black, 7.2ml
NeoNail UV Gel Polish Color Lakier hybrydovy 2996 Pure Black, 7.2ml
1 773,61 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,77 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Claresa Odlakovať UV/LED Nude Hybridný Lak 120, 5 g
Claresa Odlakovať UV/LED Nude Hybridný Lak 120, 5 g
990,00 €/1l
4,95 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre CLARESA Hybridný lak RED 420 -5g
CLARESA Hybridný lak RED 420 -5g
870,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,35 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre NeoNail Bez Kyselín UV/LED Primer 10 ml
NeoNail Bez Kyselín UV/LED Primer 10 ml
802,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
8,02 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Nude hybridný lak 122, 5 g
Claresa Soak Off UV/LED Nude hybridný lak 122, 5 g
506,00 €/1l
3,79 €
-33%
2,53 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Celebration Lakier hybrydowy, 6 5g
Claresa Soak Off UV/LED Celebration Lakier hybrydowy, 6 5g
990,00 €/1l
4,95 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Celebration Lakier hybrydowy, 7 5g
Claresa Soak Off UV/LED Celebration Lakier hybrydowy, 7 5g
4,78 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Fluo Hybridný lak 7, 5 g
Claresa Soak Off UV/LED Fluo Hybridný lak 7, 5 g
990,00 €/1l
4,95 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Silcare Hybrídny Nechtový Lak 109, 4,5g
Silcare Hybrídny Nechtový Lak 109, 4,5g
495 000,01 €/1kg
4,95 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Lollipop Hybridný lak 2, 5 g
Claresa Soak Off UV/LED Lollipop Hybridný lak 2, 5 g
690,00 €/1l
3,45 €
Predajca: MANADA

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Claresa Hybrídny UV/LED Čierny Soak Off Lak na Nechty, 5g / / Lak na nechty Claresa Hybrídny UV/LED v odtieni čiernej je kvalitným produktom pre dokonalé nechty. S touto vysoce pigmentovanou farbou dosiahnete profesionálny vzhľad nechtov v pohodlí vášho domova. Lak sa nanáša ľahko a rovnomerne, a vďaka svojej vzduchotesnosti chráni nechty pred rozťahovaním. S výdržou až 2 týždňov je ideálnym riešením pre nechty, ktoré potrebujú dlhotrvajúcu kvalitu. / / Product parameters: / Objem: 5g / Typ: Soak Off / Farba: Čierna / Kompatibilita: UV/LED lampy / / Product extra fields: / - S vysokou pigmentáciou / - Jemná aplikácia / - Dlhá výdrž / - Ochrana nechtov / / Zvoľte kvalitu a spoľahnite sa na lak na nechty Claresa Hybrídny UV/LED pre nechtový dizajn ako od profesionálov.

CLARESA_Soak Off UV/LED hybridný lak 900 čierny 5g
Farba
Čierna
Hmotnosť
0 kg
Objem
5 ml
Zloženie
Up to 20 legal ingredients for this product: Akrylátový kopolymér, Isopropylalkohol, HEMA, Butyl Acetát, Trimethylbenzoylfenylfosfinický benzotriazol, Silanediol Salicylát, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylbenzoylfenylfosfid, Benzofenón, Oxid hlinitý, Difenyloxydisodíum boritý, Oxybenzón, Dimethofylazobenzoesán sodný, Benzil dimethyl ketyl, 2-hydroxy-2-metylfenylpropán-1-on, Hydrochinon, /CI 77499/, /CI 77510/, /CI 77491/, /CI 15850/
Výrobca
EAN kód
5902846077442
Číslo od výrobcu
AS-143173

Farba
Čierna
Hmotnosť
0 kg
Objem
5 ml
Zloženie
Up to 20 legal ingredients for this product: Akrylátový kopolymér, Isopropylalkohol, HEMA, Butyl Acetát, Trimethylbenzoylfenylfosfinický benzotriazol, Silanediol Salicylát, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Trimethylbenzoylfenylfosfid, Benzofenón, Oxid hlinitý, Difenyloxydisodíum boritý, Oxybenzón, Dimethofylazobenzoesán sodný, Benzil dimethyl ketyl, 2-hydroxy-2-metylfenylpropán-1-on, Hydrochinon, /CI 77499/, /CI 77510/, /CI 77491/, /CI 15850/
Výrobca
EAN kód
5902846077442
Číslo od výrobcu
AS-143173
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 77
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Color Lakier hybrydowy 1000 White, 5g
Claresa Soak Off UV/LED Color Lakier hybrydowy 1000 White, 5g
558,00 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,58 €
-39%
2,79 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Hybridný lak na nechty Claresa Sapphire UV/LED 5g
Hybridný lak na nechty Claresa Sapphire UV/LED 5g
966,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,83 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 11
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin
Obrázok produktu pre Claresa Hybridný UV/LED Nechtový Lak 102 v Nude Farbe, 5g
Claresa Hybridný UV/LED Nechtový Lak 102 v Nude Farbe, 5g
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,95 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre CLARESA NUDE Hybridný lak 110 -5g
CLARESA NUDE Hybridný lak 110 -5g
1 014,00 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,07 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa Top Diamond No Wipe Top hybrydowy do paznokci, 5g
Claresa Top Diamond No Wipe Top hybrydowy do paznokci, 5g
622,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,11 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
427,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
21,36 €
Predajca: HAIRSALE
Obrázok produktu pre Claresa Hybridný Lak na Nechty UV/LED v Hnedom Odtieni 308, 5 g
Claresa Hybridný Lak na Nechty UV/LED v Hnedom Odtieni 308, 5 g
986,00 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,93 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
Excellent PRO | One Coat Top No Wipe - 11g - vysoký lesk - UV tesnenie - odolný proti poškriabaniu a s dlhou životnosťou
1 448,18 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Pink Lakier hybrydowy 504, 5g
Claresa Soak Off UV/LED Pink Lakier hybrydowy 504, 5g
990,00 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,95 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa French Time Hybridný lak 5 -5G
Claresa French Time Hybridný lak 5 -5G
4,57 €
-65%
1,59 €
Predajca: Premium-Beauty
Obrázok produktu pre Gelový Neónový Hyb. Lak na Nechty Claresa Soak Off UV/LED 1,5g
Gelový Neónový Hyb. Lak na Nechty Claresa Soak Off UV/LED 1,5g
780,00 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,04 €
-22%
3,90 €
Predajca: AllYour
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Nude Lakier hybrydowy 105, 5g
Claresa Soak Off UV/LED Nude Lakier hybrydowy 105, 5g
990,00 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,95 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
SodaStream Terra, Čierna, 134 mm, 198 mm, 430 mm, 198 mm, 198 mm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 171
69,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Claresa Hybrydny Červený Lak 411, Soak Off UV/LED, 5g
Claresa Hybrydny Červený Lak 411, Soak Off UV/LED, 5g
904,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,52 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Claresa UV/LED Gélový Lak na Odlakúvanie 3,5g
Claresa UV/LED Gélový Lak na Odlakúvanie 3,5g
1 798,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm Obdĺžnikový koberec na schody Chránič schodov Samolepiaci koberec na schody Svetlo šedá
Sada 15 rohoží na schody 65 x 24 cm Obdĺžnikový koberec na schody Chránič schodov Samolepiaci koberec na schody Svetlo šedá
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 82
47,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED červený hybridný lak 418, 5 g
Claresa Soak Off UV/LED červený hybridný lak 418, 5 g
624,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,12 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre CLARESA Hybridný lak PERFECT NUDE 8 -5g
CLARESA Hybridný lak PERFECT NUDE 8 -5g
932,00 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,66 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Candy Hybridný Lak 6,5g
Claresa Soak Off UV/LED Candy Hybridný Lak 6,5g
860,00 €/1l
5,57 €
-22%
4,30 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Claresa Umyvacie UV/LED Hnedý Hybrydový Lak 302, 5g
Claresa Umyvacie UV/LED Hnedý Hybrydový Lak 302, 5g
912,00 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,98 €
-58%
4,56 €
Predajca: AllYour
Obrázok produktu pre Claresa UV/LED Báza pod Hybridný Lak, 5g - Profesionálny základný náter s UV/LED technológiou pre dokonalé a trvanlivé hybridné manicúry. Hĺbkovo hydratuje a pridáva lesk.
Claresa UV/LED Báza pod Hybridný Lak, 5g - Profesionálny základný náter s UV/LED technológiou pre dokonalé a trvanlivé hybridné manicúry. Hĺbkovo hydratuje a pridáva lesk.
2,87 €
-15%
2,42 €
Predajca: AllYour
Obrázok produktu pre Claresa Soft&Easy stavebný gél sladký cukor 45g
Claresa Soft&Easy stavebný gél sladký cukor 45g
244,22 €/1l
10,99 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Claresa Top Matt No Wipe matowy top utwardzający do lakieru hybrydowego bez przemywania, 5g
Claresa Top Matt No Wipe matowy top utwardzający do lakieru hybrydowego bez przemywania, 5g
1 048,00 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,24 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Excellent Pro | Multifunkčná grafenová základná vrstva – 11 g – samonivelačná – vysoká odolnosť – pre hybridné laky
Excellent Pro | Multifunkčná grafenová základná vrstva – 11 g – samonivelačná – vysoká odolnosť – pre hybridné laky
1 448,18 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,93 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml
Build Gel Uv/Led 11 Cover púdrovo ružový 50ml
521,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Matrac zo studenej peny 160 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
Matrac zo studenej peny 160 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 2438
144,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Lak na nechty Hybrydny 5,5g
Claresa Soak Off UV/LED Lak na nechty Hybrydny 5,5g
860,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
4,30 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Claresa Soak Off UV/LED Neónový Hybridný Lak, 7.5g
Claresa Soak Off UV/LED Neónový Hybridný Lak, 7.5g
860,00 €/1l
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,30 €
Predajca: MANADA

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2 hodnotení
Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Claresa Gumový Konštrukčný Gél Na Nechty 9 Uv/Led 45G Drobi Rose
Claresa Gumový Konštrukčný Gél Na Nechty 9 Uv/Led 45G Drobi Rose
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l
Obrázok produktu pre Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 19
8,40 €
Predajca: HAIRSALE
560,00 €/1l
Obrázok produktu pre Excellent PRO | Build-Up Gel Pink - 50g - Samonivelizačný - Ideálny pre Francúzov a baby boomers
Excellent PRO | Build-Up Gel Pink - 50g - Samonivelizačný - Ideálny pre Francúzov a baby boomers
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 19
12,00 €
Predajca: HAIRSALE
240,00 €/1l
Obrázok produktu pre Konštrukčný gél 14, farba Candy Rose, objem 15 ml
Konštrukčný gél 14, farba Candy Rose, objem 15 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
9,39 €
Predajca: HAIRSALE
626,00 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria Vynn - Build Gel UV/LED 50ml - jemná ružová
Victoria Vynn - Build Gel UV/LED 50ml - jemná ružová
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
19,37 €
Predajca: HAIRSALE
387,40 €/1l
Obrázok produktu pre Victoria Vynn | Gélová farba na nechty - ružová - 8 ml - lesklá - UV/led lak na nechty
Victoria Vynn | Gélová farba na nechty - ružová - 8 ml - lesklá - UV/led lak na nechty
8,77 €
Predajca: HAIRSALE
1 096,25 €/1l
Obrázok produktu pre Martinelia | Sada lakov na nechty a krkov pre deti - farebn - 4x5 ml - sada lakov na nechty - darek pre dievat
Martinelia | Sada lakov na nechty a krkov pre deti - farebn - 4x5 ml - sada lakov na nechty - darek pre dievat
7,99 €
-13%
6,95 €
Predajca: Lemonbite
868,75 €/1l
Obrázok produktu pre Semilac Top Pre Hybridný Lak 7 Ml
Semilac Top Pre Hybridný Lak 7 Ml
6,99 €
Predajca: Lemonbite
998,57 €/1l
Obrázok produktu pre Martinelia Lets Be Mermaids Nail Set, Detská súprava na zdobenie nechtov, 3 rok / roky
Martinelia Lets Be Mermaids Nail Set, Detská súprava na zdobenie nechtov, 3 rok / roky
5,99 €
Predajca: Lemonbite
1 497,50 €/1l
Obrázok produktu pre Vyhladzujúca báza na nechty Sally Hansen s Dvojitým Účinkom, 13,3ml
Vyhladzujúca báza na nechty Sally Hansen s Dvojitým Účinkom, 13,3ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,29 €
Predajca: Lemonbite
322,56 €/1l
Obrázok produktu pre Martinelia Little Unicorn Beauty Duo Zestaw lakier do paznokci 4ml + błyszczyk do ust 6ml
Martinelia Little Unicorn Beauty Duo Zestaw lakier do paznokci 4ml + błyszczyk do ust 6ml
2,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre INGLOT Playinn gélový efektový lak 17 15 ml
INGLOT Playinn gélový efektový lak 17 15 ml
18,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
1 266,00 €/1l
Obrázok produktu pre INGLOT Playinn lak na nechty 109 15ml
INGLOT Playinn lak na nechty 109 15ml
17,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
1 199,33 €/1l
Obrázok produktu pre Rimmel Super Gel, 12 ml, Priehľadná, Top Coat, Kefa, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Acrylates Copolymer, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic..., 1 kusov
Rimmel Super Gel, 12 ml, Priehľadná, Top Coat, Kefa, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Acrylates Copolymer, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic..., 1 kusov
3,99 €
Predajca: Lemonbite
332,50 €/1l
Obrázok produktu pre Christian Dior, Vernis, Gel-Effect, Nail Polish, 878, Victoire, 10 ml
Christian Dior, Vernis, Gel-Effect, Nail Polish, 878, Victoire, 10 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 830,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Vernis, Taupe, Dansante, Sfarbenie, Ochrana, Lesk, Fľaša, Kefa
Dior Vernis, Taupe, Dansante, Sfarbenie, Ochrana, Lesk, Fľaša, Kefa
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
34,34 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
3 434,00 €/1l
Obrázok produktu pre Christian Dior, Vernis, Nail Polish, 663, Desir, 10 ml
Christian Dior, Vernis, Nail Polish, 663, Desir, 10 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 390,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Vernis, 10 ml, Červená, Massaï, Sfarbenie, Posilnenie, Nepriehľadný, Lesk
Dior Vernis, 10 ml, Červená, Massaï, Sfarbenie, Posilnenie, Nepriehľadný, Lesk
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 390,00 €/1l
Obrázok produktu pre Dior Vernis, 10 ml, Ružová, Ruban, Sfarbenie, Nepriehľadný, Fľaša
Dior Vernis, 10 ml, Ružová, Ruban, Sfarbenie, Nepriehľadný, Fľaša
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 465,00 €/1l
Obrázok produktu pre MalPlay Sada lakov na nechty | 18 prvkov | Sada 7 jednofarebných lakov na nechty na vodnej báze a príslušenstvo | Darčeková sada pre dievčatá | Vek 6+
MalPlay Sada lakov na nechty | 18 prvkov | Sada 7 jednofarebných lakov na nechty na vodnej báze a príslušenstvo | Darčeková sada pre dievčatá | Vek 6+
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 10
19,10 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS