4,8



Na základe 5 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Clinique Even Better Refresh Hydrating and Repairing Makeup, Rúra, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Pučanie, Revitalizačný, Vyhladenie, Plavá, Cool
58,40 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,33 €-18%
1 577,67 € / 1l
plus 14,99 € poštovné
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Podkladové bázy pod make-up a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Futurist Hydra Rescue, Rúra, Tekuté, Univerzálne, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Pučanie, Upokojujúci, Béžová, 1W21 183,14 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Even Better Makeup SPF15 #25, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Plavá, Buff, 30 ml1 125,33 €/1l
33,76 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Superbalanced Makeup, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Plavá, Cool1 257,33 €/1l
37,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Clinique Acne Solutions, Fľaša, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Proti akné, Proti začervenaniu, Proti lesku, Zmatňujúci, Plavá, Cool1 129,67 €/1l
33,89 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique, Even Better Refresh, Hydrating and Repairing, Liquid Foundation, Cn 7, 30 ml
1 091,67 €/1l
32,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup, Rúra, Krém, Univerzálne, Zmatňujúci, Vyhladenie, Plavá, Cool
1,52 €/1kg
45,56 €
Predajca: Katomix

Clinique Even Better Clinical Vitamin Makeup SPF 50, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Zjasnenie, Hydratačné, Ochrana, Vyhladenie, Stredná, Cool
1 479,67 €/1l
44,39 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better Clinical Vitamin Makeup SPF 50, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Zjasnenie, Hydratačné, Ochrana, Vyhladenie, Stredná, Cool
1 352,67 €/1l
40,58 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Béžová, WN 94, Deep Neutral
1 043,67 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Even Better, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Univerzálna pleť, Veľmi suchá koža, 30 ml, Krémová, Rúra, Hydratačné, Hydratačný, Vyhladzujúce póry, Priehľadná
1 010,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Acne Solutions, Fľaša, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Proti akné, Proti začervenaniu, Proti lesku, Zmatňujúci, Plavá, Cool
1 062,00 €/1l
33,35 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,86 €
Predajca: MANADA

Clinique Even Better Light Reflecting Primer, Univerzálna pleť, 30 ml, Krémová, Rúra, Hydratačné, Žiarivá
996,67 €/1l
29,90 €
Predajca: VISO

Revlon ColorStay, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Suchá koža, Normálna pleť, Stredná, Cool, Béžová
320,00 €/1l
9,60 €
Predajca: MANADA

Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15 #02, Fľaša, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Fair, 30 ml, Ženy
1 360,33 €/1l
40,81 €
Predajca: Tersorte

BABOR Hydra Liquid Foundation, Fľaša, Tekuté, Suchá koža, Hydratačné, tan, Žiarivý
1 330,00 €/1l
39,90 €
Predajca: Friseurtotal

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer, Fľaša, Tekuté, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Mastná pleť, Plavá, Béžová, CN 40
1 082,33 €/1l
32,47 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue, Rúra, Tekuté, Univerzálne, Hydratačný, Tmavá koža, Jantár
967,14 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

MÁDARA Cosmetics Skin Equal, Tekuté, Normálna pleť, Vyhladenie, Cool, Rose Ivory, Žiarivý
1 010,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Revlon ColorStay, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Suchá koža, Normálna pleť, Stredná, Cool, Béžová
233,33 €/1l
7,00 €
Predajca: Glamperfeu

Estée Lauder Futurist Hydra Rescue, Rúra, Tekuté, Univerzálne, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Pučanie, Upokojujúci, Béžová, 3N1
1 027,71 €/1l
35,97 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Materiál:
- Krém
- Hodí sa pre typy pleti:
- Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačné, Pučanie, Revitalizačný, Vyhladenie
- Odtieň pokožky:
- Plavá
- Podtón pokožky:
- Cool
- Farebný kód:
- 28
- Farba názov:
- Ivory
- Efekt:
- Prírodný
- Ochrana pred slnkom:
- Nie
- Aplikátor:
- Nie
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Dlhotrvajúce:
- Áno
- Čas pôsobenia:
- 24 h
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Zloženie:
- Water\Aqua\Eau, Dimethicone, Methyl Trimethicone, Trimethylsiloxysilicate/Dimethiconol Crosspolymer, Butylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Niacinamide, Hydroxyethyl Urea, Ppg-12/Smdi Copolymer, Lauryl Peg-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Glycerin, Sodium Polyaspartate, Peg-10 Dimethicone, Sigesbeckia Orientalis (St. Paul'S Wort) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Acetyl Hexapeptide-8, Sorbitol, Isopropyl Isostearate, Ppg-15 Stearyl Ether, Micrococcus Lysate, Resveratrol, Palmitoyl Hexapeptide-12, Salicylic Acid, Caffeine, Polysilicone-11, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Polymethyl Methacrylate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone/Peg-10/15 Crosspolymer, Lecithin, Triethoxycaprylylsilane, Caprylyl Glycol, Zinc Stearate, Glyceryl Polymethacrylate, Laureth-7, Trehalose, Triethyl Citrate, Sodium Hyaluronate, Dimethicone Silylate, Peg-8, Magnesium Aluminum Silicate, Methicone, Alumina, Silica, Propylene Glycol Caprylate, Hexylene Glycol, Xanthan Gum, Disodium Edta, Bht, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, [+/- Mica, Iron Oxides (Ci 77491), Iron Oxides (Ci 77492), Iron Oxides (Ci 77499), Titanium Dioxide (Ci 77891)]
Ešte lepšie osvieženie Hydratačný, vyhladzujúci make-up s 24-hodinovým bezm vysokým krytím a prirodzeným vzhľadom. Vytvára bez vzhľad bez pórov, vyhladzuje a vypĺňa pleť pre mladistvý vzhľad. Kyselina hyalurónová vypĺňa jemné suché vrásky, účinné peptidy pomáhajú vyhladiť pleť a kyselina salicylová zjednocuje štruktúru pleti.
Vlastnosti:
- hydratačný make-up,
- vyhladzuje pleť,
- zakrýva nedokonalosti,
- dodáva pleti prirodzený tón,
- bez parabénov, ftalátov, parfumov, olejov,
- zloženie bez alergénov,
- nespôsobuje akné,
- neucpáva póry.
Náš tip
Ďalšie produkty Clinique nájdete tu:
Ako používať
Nanášajte pomocou štetca na make-up. Začnite v strede tváre a rozotrite smerom von.
Clinique Even Better Refresh Hydratačný a regeneračný make-up 30 ml
Korektor Clinique Even Better Refresh poskytuje dokonalú hydratáciu a regeneráciu pleti. Jeho jemný odtieň Ivory CN28 zaručuje perfektné zlúčenie s vašou prirodzenou pleťou. S obsahom kvalitných zložiek, tento make-up podklad zanecháva pleť osvieženú a zářivú celý deň. S 30 ml balením tohto produktu získate spoľahlivý spoločník pre vašu dennú make-up rutinu.
Clinique Foundation Even Better Refresh Hydratačný a regeneračný make-up. Tento ľahký hydratačný podkladový krém zdokonaľuje štruktúru pleti, obohacuje štruktúru pleti o minerály a dodáva jej krásny vzhľad. Linky a vrásky sú viditeľne redukované a pleť pôsobí hladko, sviežo a mladistvo. 100% bez parfumácie. Farba: béžová.
Clinique Even Better Refresh Makeup sa dá ľahko odporučiť, navyše je k dispozícii v rôznych odtieňoch. Dodáva pleti krásny a rovnomerný odtieň. Navyše vydrží bez problémov celý deň a na pleti sa neusadzuje. Okrem toho pleť zásobuje minerálmi a zároveň sa o ňu stará.
CLINIQUE_Even Better Refresh Makeup hydratačný a regeneračný podkladový krém na tvár CN28 Ivory 30ml
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, Dimethicone, izo-hexadecane, Peg-10 Dimethicone, Butylene Glycol, kyselina siliková, nylon 12, oxid titaničitý, železitý oxidy, arginin, kyselina kyselá, kyselina salicylová, oxid hlinitý, akryláty, kovové sulfidy, kyselina glicyrrhetínová, elfehojyl pentapeptid-8, hlienu a pextract z moruší, peptidy kukurice.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 002071491835420714918354020714918354
- Číslo od výrobcu
- K733070000
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Voda, Dimethicone, izo-hexadecane, Peg-10 Dimethicone, Butylene Glycol, kyselina siliková, nylon 12, oxid titaničitý, železitý oxidy, arginin, kyselina kyselá, kyselina salicylová, oxid hlinitý, akryláty, kovové sulfidy, kyselina glicyrrhetínová, elfehojyl pentapeptid-8, hlienu a pextract z moruší, peptidy kukurice.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 002071491835420714918354020714918354
- Číslo od výrobcu
- K733070000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Clinique Even Better Refresh Hydrating and Repairing Makeup, Rúra, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Pučanie, Revitalizačný, Vyhladenie, Stredná, Teplé
1 783,33 €/1l
53,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Even Better Refresh Hydrating and Repairing Makeup, Rúra, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Pučanie, Revitalizačný, Vyhladenie, Plavá, Teplé
1 793,33 €/1l
53,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Clinique Even Better Refresh Hydrating and Repairing Makeup, Rúra, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Pučanie, Revitalizačný, Vyhladenie, Plavá, Cool
1 577,67 €/1l
53,40 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,33 €
Predajca: Katomix

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup, Rúra, Krém, Univerzálne, Zmatňujúci, Vyhladenie, Plavá, Cool
1,52 €/1kg
45,56 €
Predajca: Katomix

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup, Rúra, Krém, Univerzálne, Zmatňujúci, Vyhladenie, Plavá, Cool
1,50 €/1kg
45,09 €
Predajca: Katomix

Clinique, Even Better Refresh, Hydrating and Repairing, Liquid Foundation, Cn 7, 30 ml
1 091,67 €/1l
32,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Foaming Sonic Facial Soap, Čistiaca pena, Ženy, Univerzálne, Čistiaci, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Rúra, Paraben
162,13 €/1l
24,32 €
Predajca: PerfumTraders

WMF Astoria 0780556040, Súprava na varenie, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ
310,40 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

CN126 Espresso Clinique Even Better Refresh Hydratačný a regeneračný make-up
624,00 €/1l
18,72 €
Predajca: NutraBestBG

Clinique Even Better Refresh Hydrating and Repairing Makeup, Rúra, Krém, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Veľmi suchá koža, Hydratačné, Pučanie, Revitalizačný, Vyhladenie, Plavá, Cool
1 741,00 €/1l
52,23 €
Predajca: Katomix

Casida Magnesium Glycinate Capsules Vital, 120 kapsúl
154,27 €/1kg
20,21 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nivea, Korektor pre oči 3v1 03 tmavý, 4 ml
5 997,50 €/1l
35,99 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Clinique Even Better Eyes Dark Circle Corrector, Očný krém, Ženy, Univerzálne, Proti tmavým kruhom, All ages, Rúra
3 939,00 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Citrát horečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapsúl
96,34 €/1kg
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Clinique Všetko o čistení 2v1 Čistiaca + odlupujúca želé Hlboké čistenie tváre, 150ml
137 800,00 €/1kg
27,56 €
Predajca: Glamperfeu

Double Wood Magnesium Bisglycinate | 180 vegnskych kapsl | 400 mg v kapsule | Glycint | Doplnok stravy | Magnesium Capsules
218,50 €/1l
39,33 €
Predajca: NutraBestBG

Clinique Chubby Stick, Balzam na pery, Ružová, Ženy, Univerzálne, Bambucké maslo, Výživný
10,41 €/1l
31,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Citrát horčíka 200 mg 250 tabliet Now Foods
64,72 €/1kg
33,52 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
32,36 €
Doprava zdarma
Predajca: AuroxHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%20% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
20%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 24. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
TOP
Je to ako vždy s Cliniqe... veľmi dobrá kvalita a za mega cenu v Kauflande. Oveľa lacnejšie ako v iných obchodoch.
Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dermablend 3D Correction dlhotrvajúci make-up proti nedokonalostiam pleti 55 Bronze 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
27 270,00 €/1kg

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige n150



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D Primer 30ml Beige C 120



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,35 €
Predajca: lithuaniashop
978,33 €/1l

MARY KAY Foundation Mattifying 3D Primer 30ml Ivory n160



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Neutrálna stredná IT Cosmetics CC+ Color Corr. Full Coverage Cream SPF50



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 617,19 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige w180



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Ivory W 130



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Beige C 110



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Sisley Phyto Hydra Teint Beautifying Tinted Moist. SPF15 0,5 Opal 40 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
81,65 €
Predajca: PerfumTraders
2 041,25 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Ivory c110
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D matujúci podkladový krém 30ml Ivory N 140
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w180
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D mattierende Grundierung 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Podkladová báza pod make-up s Lsf 15
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
955,17 €/1l

Dior Forever Undercover, Fľaša, Tekuté, Béžová, Rosy beige, Matte, 40 ml



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
52,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 303,75 €/1l

MAC Strobe Cream Pinklite S48L 50ml
47,47 €
Predajca: PerfumTraders
791,17 €/1l

INGRID Cosmetics MINERAL SILK&LIFT, Rúra, Krém, Proti starnutiu, Hydratačný, Osviežujúce, Vyhladenie, Béžová, Žiarivý, 30 ml
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 273,33 €/1l

Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyč, Krém, Univerzálna pleť, Hydratačný, Béžová, N-012
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
5 947,78 €/1kg

INGRID Cosmetics SILK&LIFT, Rúra, Krém, Proti starnutiu, Hydratačný, Osviežujúce, Vyhladenie, Béžová, Žiarivý, 30 ml
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 273,33 €/1l