Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml

31,46 €

1 048,67 € / 1l

plus 3,00 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

st 7. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
Dior Miss Dior 2021 Woda perfumowana, 100ml
1 468,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 90
146,89 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre KENZO Amour, Ženy, 100 ml
KENZO Amour, Ženy, 100 ml
689,70 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 15
68,97 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto Woda perfumowana, 30ml
Xerjoff Casamorati 1888 Mefisto Woda perfumowana, 30ml
2 861,67 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
85,85 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Guerlain Idylle Woda perfumowana, 75 ml
Guerlain Idylle Woda perfumowana, 75 ml
1 134,53 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
85,09 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
554,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 112
55,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy 50 ml
855,40 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
45,03 €
-5%
42,77 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
726,13 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 45
54,46 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Amour Parfémovaná Voda, 100ml
Kenzo Amour Parfémovaná Voda, 100ml
572,40 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 90
57,24 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Flower Ikebana by Kenzo, Woda perfumowana, 75ml
Kenzo Flower Ikebana by Kenzo, Woda perfumowana, 75ml
851,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
63,87 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre KENZO Flower, Ženy, 30 ml, CE
KENZO Flower, Ženy, 30 ml, CE
1 305,00 €/1l
39,15 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue Woda perfumowana, 30 ml
Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue Woda perfumowana, 30 ml
1 305,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
39,16 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre KENZO Flower, Ženy, 100 ml
KENZO Flower, Ženy, 100 ml
665,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 18
66,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
507,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 155
58,31 €
-12%
50,74 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Kenzo Flower Parfumovaná voda v spreji 100ml
Kenzo Flower Parfumovaná voda v spreji 100ml
776,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
77,61 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 1135
101,50 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Paloma Picasso Parfumovaná Voda 50ml
Paloma Picasso Parfumovaná Voda 50ml
609,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 107
30,48 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue, Woda perfumowana, 50ml
Kenzo Flower By Kenzo L'Absolue, Woda perfumowana, 50ml
1 283,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
64,15 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy Refillable 15 ml
Kenzo Flower by Kenzo parfémovaná voda pre ženy Refillable 15 ml
1 814,67 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
27,22 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pre ženy 100 ml
716,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
71,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

KENZO

Kenzo Flower By Kenzo

Orientálno-kvetinová vôňa pre ženy, uvedená na trh v roku 2000.

Nóty vône:

V horných tónoch: čierne ríbezle, hloh, bulharská ruža, mandarínka

Srdcové tóny: opoponax, jazmín, parmská fialka, ruža

Základné tóny: vanilka, biele pižmo, kadidlo



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Kenzo EDP Flower by Kenzo 30 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Kenzo!



  • Pohlavie: Kenzo je veľmi obľúbená značka, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou: Kenzo: Lady
  • Objem: 30 ml
  • Type: Séria: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Flower by Kenzo
Od 195,07 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
KENZO S.A.
18, rue Vivienne
75002 - Paris
+33173042139
[email protected]



Flower by Kenzo je orientálno-kvetinový parfém pre ženy, ktorý sa v Poľsku hovorovo nazýva "maczek", a to vďaka charakteristickému flakónu s obrázkom poľného maku. Ľahko rozpoznateľná kompozícia tak nevytvára auru tajomstva ani neskrýva prekvapenia. Naopak, je priateľský a prívetivý, jemný a príťažlivý od prvého kontaktu. Vôňa mimoriadne blízka ženám, vyvolávajúca asociácie s vôňou pleťového fluidu a púdru. Vhodná pre ľudí, ktorí chcú vzbudiť záujem a majú radi, keď sa ich ostatné ženy pýtajú, ako voňajú. Kultová vôňa v Poľsku.


.

Dámsky parfum Kenzo Flower (30 ml)

  • Pohlavie: ženy
  • Objem: 30 ml
  • Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov parfému: Flower by Kenzo
  • Dizajn: dámsky
  • Hmotnosť: 0,03 kg

Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Kenzo Flower (30 ml) a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, osobitú vôňou. Objavte výrobky značky Kenzo!



Dámska parfumovaná voda
čierne ríbezle, hloh, ruža, mandarínka
myrha, jazmín, fialka, ruža
vanilka, pižmo, kadidlo



Kenzo Flower Woman Edp 30 ml sprej



KENZO Flower by Kenzo.


Parfumovaná voda pre ženy.


30 ml



Parfémovaná voda Flower by Kenzo od značky Kenzo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.

Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml

The Power of Poppies značky Kenzo je poctou maku, ktorý kvitne v meste. Kvetinové tóny parmezánovej fialky, divokého hlohu a damašskej ruže sa spájajú so sviežimi tónmi škorice, bieleho pižma a oponu. Nádhernú vôňu dotvára vanilka, morské diketóny a cyklické aldehydy. Jedinečná, výrazná a silná vôňa, ako kvetina, ktorá napriek všetkému stále rastie!

Flower by Kenzo de Parfum je púdrová, kvetinová vôňa pre ženy. Vrchné tóny tejto vône sú bulharská ruža, meidorn, čierne ríbezle a mandarínka. Srdcové tóny sú fialka, ruža, opoponax a jazmín. Základné tóny tvoria vanilka, biele pižmo a kadidlo. Táto vôňa bola vydaná v roku 2000. Parfumérom tejto vône je Alberto Morillas.

Parfumovaná voda Flower by Kenzo od značky Kenzo bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vybranej vône.

Vrchné tóny: Mandarínka, bulharská ruža, hloh, čierne ríbezle: Stredné tóny: Ruža, parmská fialka, jazmín, opoponax: Základné tóny: Kadidlo, biele pižmo, vanilka

Kenzo Flower By Kenzo Edp Spray

Vynikajúci, ný, nádherný parfum pre tých, ktorí chcú parfum, ktorý im vydrží celý deň.
Model
Flower by Kenzo
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
30 ml
Zloženie
Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3274872404113
Číslo od výrobcu
JTI-110740608

Model
Flower by Kenzo
Hmotnosť
0 kg
Druh vône
kvetinový
Objem
30 ml
Zloženie
Kenzo Flower by Kenzo, Woda perfumowana, 30ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Dámy
Unisex
EAN kód
3274872404113
Číslo od výrobcu
JTI-110740608
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 100 ml
554,60 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 112
55,46 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
507,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 155
58,31 €
-12%
50,74 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
384,13 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 141
28,81 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo - Flower by Kenzo Eau de Toilette EDT 100ml
Kenzo - Flower by Kenzo Eau de Toilette EDT 100ml
452,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 78
45,26 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
Hugo Deep Red, parfémová voda, 50 ml
1 044,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 74
52,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Obrázok produktu pre Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 147
Použité
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro
Obrázok produktu pre Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 820
39,14 €
Predajca: FANEO
Obrázok produktu pre Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 818
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Obrázok produktu pre Clatronic ST 3629, Biela, Nerezová oceľ, Kúrenie, Výkon, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
Clatronic ST 3629, Biela, Nerezová oceľ, Kúrenie, Výkon, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 26
43,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre tillvex® záhradná lavica drevo svetlohnedá 125 cm / 2 - 3 osoby parková lavica masívna lavica záhradný nábytok
tillvex® záhradná lavica drevo svetlohnedá 125 cm / 2 - 3 osoby parková lavica masívna lavica záhradný nábytok
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 89
137,99 €
-9,94 €
128,05 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Obrázok produktu pre Esperanza EKH010K, Čierna, Na pracovnú dosku, 2 zone(s), 2 zone(s), Kolo, Ľavý
Esperanza EKH010K, Čierna, Na pracovnú dosku, 2 zone(s), 2 zone(s), Kolo, Ľavý
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 144
15,03 €
Predajca: FANEO
Obrázok produktu pre Fleau Kids 3D pero - 75 metrov - 15 farieb - PLA náplne 1,75 mm - štartovacie balenie - remeselná sada - 3D tlačiareň
Fleau Kids 3D pero - 75 metrov - 15 farieb - PLA náplne 1,75 mm - štartovacie balenie - remeselná sada - 3D tlačiareň
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods
Obrázok produktu pre Givenchy Irresistible, Ženy, 80 ml, Neroli, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Ruže, Pačuli, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
Givenchy Irresistible, Ženy, 80 ml, Neroli, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Ruže, Pačuli, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - LINALOOL - ALPHA-ISOMETHYL IONONE -...
763,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 7
61,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kenzo Jungle L'Elephant Women, Woda perfumowana, 30ml
Kenzo Jungle L'Elephant Women, Woda perfumowana, 30ml
1 380,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 155
41,41 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 171
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre 10x toaletná kefa s 2x rukoväťou, náhradná hlavica na toaletnú kefu, toaletná kefa,
10x toaletná kefa s 2x rukoväťou, náhradná hlavica na toaletnú kefu, toaletná kefa,
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
16,87 €
-2%
16,53 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
Kenzo Parfum d'Ete - Voda Parfum, 75ml
726,13 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 45
54,46 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre 15 semien hadovej tekvice „Gourd Sicilian Snake“ (Trichosanthes cucumerina) – exotická popínavá zelenina s dlhými dekoratívnymi plodmi
15 semien hadovej tekvice „Gourd Sicilian Snake“ (Trichosanthes cucumerina) – exotická popínavá zelenina s dlhými dekoratívnymi plodmi
760,00 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,28 €
Predajca: EdelmannHandel
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 190 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 190 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2794
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Sada 24ks - Deco Haus Nádoby na korenie s bambusovým skrutkovacím uzáverom - sada s etiketami, lievikom, čistiacou kefkou, fixkou, 120 ml, 10,5x4,3 cm
Sada 24ks - Deco Haus Nádoby na korenie s bambusovým skrutkovacím uzáverom - sada s etiketami, lievikom, čistiacou kefkou, fixkou, 120 ml, 10,5x4,3 cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 103
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Obrázok produktu pre KENZO World, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Jazmín, Ambroxan
KENZO World, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Pivonka, Jazmín, Ambroxan
744,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
57,11 €
-2%
55,86 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kenzo Flower by Kenzo Poppy Bouquet parfémovaná voda pre ženy 100 ml
716,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 12
71,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre sada 10 grilovacích rohoží z teflónu s nepriľnavým povrchom na grilovanie, pečenie a grilovanie do 500 °F
sada 10 grilovacích rohoží z teflónu s nepriľnavým povrchom na grilovanie, pečenie a grilovanie do 500 °F
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 158
18,68 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
Nintendo Minecraft Switch Edition, Nintendo Switch, Režim multiplayer, E10 + (starší 10 rokov)
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 65
35,88 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre smartboxpro prepravný box na balíky MAIL BOX, veľkosť: S, žltá - 1 kus
smartboxpro prepravný box na balíky MAIL BOX, veľkosť: S, žltá - 1 kus
167,35 €/1m
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
41,67 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Držiak mobilného telefónu do auta magnet na palubnú dosku držiak smartfónu univerzálny držiak mobilného telefónu do auta
Držiak mobilného telefónu do auta magnet na palubnú dosku držiak smartfónu univerzálny držiak mobilného telefónu do auta
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 9
10,87 €
-18%
8,88 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Kerbl 292279, Kompozitné oplotenie, Brána, Stĺpik, Oplotenie pre farmárske zvieratá, Sieťovina, Zelená, Plast
Kerbl 292279, Kompozitné oplotenie, Brána, Stĺpik, Oplotenie pre farmárske zvieratá, Sieťovina, Zelená, Plast
93,38 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Lexibook NLJ01FZ1, LED, Voľne stojace, Dievča, Batérie
Lexibook NLJ01FZ1, LED, Voľne stojace, Dievča, Batérie
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 36 hodnotení
Hodnotenie z 20. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Sila fialiek
Hodnotenie z 17. októbra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Top
Hodnotenie z 10. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Rýchle dodanie
Hodnotenie z 10. apríla 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi príjemné
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Milujem to
Hodnotenie z 18. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelé
Hodnotenie z 17. novembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super vôňa
Hodnotenie z 7. apríla 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko perfektné
Odporúčame vám
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 76
100,20 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 182
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,71 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 47
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Citrón, Mandarínka, Myrta, Oranžová, rozmarín, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, ambra, ibištek pižmový
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 8
224,50 €
-5,83 €
218,67 €
Predajca: PerfumTraders
2 186,70 €/1l
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l
Obrázok produktu pre NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l