5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml837,00 €/1l
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Urtekram UK83750, Sprchovací gél, 500 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Normálna pleť41,98 €/1l
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Urtekram Tune In Soothing Lavender, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálne74,95 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Gypsy Water, Sprchovací gél, 225 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť219,96 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra 24649, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Orchidea
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, Jantár, Bergamot, Škorica, Kokos, Jazmín, Konvalinka, Pižmo, Orchidea, Broskyňa, Hydratačný
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Gél na telo Felce Azzurra s vôňou Vanilky a Ebanu, objem 650 ml
8,43 €/1l
5,48 €
Predajca: MANADA

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra, telový umývací gél Moon Flowers, 650 ml
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchovací gél, 250 ml, Telo, 1 kusov
14,16 €/1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Karité Sublime sprchový gél 400 ml
7,95 €/1l
3,56 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra, Sprchový gél Mäta & Limetka, 400 ml
7,95 €/1l
6,86 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix

PAGLIERI Blue Fern Badeschaum Mandľový a biely čaj 650 ml
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Malizia Sprchov pena, pre zamatov pokoku, argn a vanilka, 300 ml
32,53 €/1l
9,76 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

MALIZIA muschio bianco sprchový gél RELAXING - 300ml
32,00 €/1l
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Treaclemoon 101001128, Sprchovací gél, 500 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť
23,98 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Caudalie 3522930003816, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť
49,70 €/1l
9,94 €
Predajca: Glamperfeu

NIVEA 9005800282503, Sprchovací gél, 500 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Univerzálna pleť
12,18 €/1l
6,09 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Sprchovací gél
- Hlasitosť:
- 650 ml
- Cieľové publikum:
- Dospelí
- Vhodné pre:
- Unisex
- Účel:
- Telo
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálne
- Vonné:
- Áno
- Vôňa:
- Jantár, Arganový orech
- Starostlivosť o pleť:
- Výživný
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Mandle
- Plný popis hlavnej vône:
- Almond oil
- Poznámky k srdcu vône:
- Argan, Jantár
- Plný popis srdca vône:
- White Flowers, Amber, Argan
- Poznámky k základu vône:
- Santalové drevo, Vanilka
- Plný popis základu vône:
- Vanilla, Sandalwood
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Ambra e Argan liquid 650ml - Felce Azzurra telový gél
Ambra e Argan 650ml - Felce Azzurra telový gél
Objavte dokonalosť starostlivosti o svoje telo s naším jedinečným telovým mliekom Ambra e Argan. Tento jemný telový gél vytvorený renomovanou značkou Felce Azzurra je zárukou dokonalosti a výživy vašej pokožky.
Náš tekutý gél Ambra e Argan, ktorý obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných zložiek, vám pomôže dosiahnuť zdravú a žiarivú pokožku. Arganový olej, známy svojimi hydratačnými a regeneračnými vlastnosťami, vašu pokožku hĺbkovo vyživí a zanechá ju hodvábne hladkú. Výťažok z ambry dodáva pleti jemnú, jemne orientálnu vôňu, ktorá na nej dlho pretrváva.
Vďaka svojej ľahkej textúre sa náš telový gél rýchlo vstrebáva bez zanechania mastného filmu. Môžete ho používať denne a tešiť sa z krásnej, hydratovanej pokožky.
Neváhajte a presvedčte sa sami, prečo je tekutý telový gél Ambra e Argan taký obľúbený. Objednajte si ho ešte dnes a užite si výnimočnú starostlivosť o svoje telo.
Objem: 650 ml
FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL JANTÁROVÝ A ARGANOVÝ OLEJ 650 ML
VÔŇA:
Univerzálny produkt, ktorý funguje ako sprchový gél aj ako pena do kúpeľa. Šumivé citrusové tóny v kombinácii so sladkými mandľami postupne odhaľujú hrejivé a zmyselné arómy argánu, ambry a bielych kvetov. Boli vyvážené vonnými tónmi vanilky a santalového dreva.
TÓNY HLAVY: SLADKÁ MANDĽA, KVETY MARHULE
SRDCA: JAZMÍN, AMBRA A ARGÁN
ZÁKLAD: VANILKA A SANDÁLOVÝ STROM
ZLOŽENIE:
Toto zloženie obohatené o esenciálne oleje zahalí vašu pokožku do zmyselných vôní ambry a arganu a zaručí vám pocit pohodlia a spokojnosti.
OBJEM-OBSAH BALENIA: 650 ml
Felce Azzurra Čistiace gély Amber & Argan v objeme 650 ml je dokonalým doplnkom do vašej domácnosti pre jemné a efektívne čistenie. S osviežujúcim vôňou amberu a argánu vám tento produkt poskytne čistotu a príjemnú vôňu vo vašich priestoroch. S jemnou a šetrnou formulou je ideálny na každodenné použitie, nechajúc vaše povrchy čisté a lesklé. Užite si čistotu a krásnu vôňu s Felce Azzurra Čistiace gély Amber & Argan.
Paglieri Blue Fern Amber and Argan Badeschaum 650 ml
FELCE AZZURRA_Sprchový gél Amber&Argan 650ml prací gél
- Hmotnosť
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Zloženie
- Konzervanty, Aqua, Sodium Laureth Sulfat, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Glycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocamide DEA, Laureth-2, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Propylene Glycol.
- Výrobca
- Felce Azzurra
- EAN kód
- 8001280068034
- Číslo od výrobcu
- 501057.000
- Hmotnosť
- 0.7 g
- Objem
- 650 ml
- Zloženie
- Konzervanty, Aqua, Sodium Laureth Sulfat, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum (Fragrance), Glycerin, Sodium Benzoate, Citric Acid, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocamide DEA, Laureth-2, PEG/PPG-120/10 Trimethylolpropane Trioleate, Propylene Glycol.
- Výrobca
- Felce Azzurra
- EAN kód
- 8001280068034
- Číslo od výrobcu
- 501057.000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g
19,30 €/1kg
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Osvežovač vo géle White Musk Felce Azzurra 140g
40 750,00 €/1kg
8,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Felce Azzurra, Sprchový gél Mäta & Limetka, 400 ml
7,95 €/1l
6,86 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
22,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Felce Azzurra, Booster do prania Classic, 220 ml
85,23 €/1l
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Żel do mycia Sea Salts, 650 ml
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Gél na telo Felce Azzurra s vôňou Vanilky a Ebanu, objem 650 ml
8,43 €/1l
5,48 €
Predajca: MANADA

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, Jantár, Bergamot, Škorica, Kokos, Jazmín, Konvalinka, Pižmo, Orchidea, Broskyňa, Hydratačný
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Felce Azzurra 24649, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Orchidea
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 8001280032004, Osviežovač vzduchu v spreji, Čierna, Azúrová, Ruže, Borovica, 250 ml, 250 g, Sprej
11,88 €/1l
9,99 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra, Elektrický osviežovač vzduchu Classic, 20 ml
9,81 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: Bugelo

Felce Azzurra, telový umývací gél Moon Flowers, 650 ml
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa
19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dezodorant v spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
293,67 €/1l
44,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra 24650, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Kokos
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml
837,00 €/1l
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchovací gél, 250 ml, Telo, 1 kusov
14,16 €/1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra, Náplň do elektrického osviežovača Classic, 20 ml
2 085,00 €/1l
41,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Felce Azzurra Karité Sublime sprchový gél 400 ml
7,95 €/1l
3,56 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekuté, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Fľaša
8,54 €/1l
6,49 €
Predajca: T3S_Shop

MALIZIA muschio bianco sprchový gél RELAXING - 300ml
32,00 €/1l
9,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tesori d’Oriente Hammam, Tekuté, 760 ml, Fľaša
15,08 €/1l
11,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Duzzit | Čistič práčky - 250 ml - Levanduľa - Účinné čistenie - Svieža vôňa
11,96 €/1l
2,99 €
Predajca: Lemonbite

MALIZIA Pena do kpea White Musk 1l
10,81 €/1kg
12,11 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
Doprava zdarma2% od 2 ks
Bestseller
5% od 2 ks






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
4% od 2 ks

AVON senses Šampón a sprchový gél 2 v 1 Jungle Rainburst 720 ml
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,26 €/1l

Gél pod sprchu na telo s bambuckým maslom a pantenolom O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,15 €
Predajca: EDANTI
20,37 €/1l

Trussardi Primo, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Muži, Telo a vlasy, Univerzálna pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
116,15 €/1l

Hydratačný balzam - telové maslo JASMINE
39,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
195,00 €/1l

Príroda SOS Kúpeľ vitamínov Maska na vlasy 1000 ml
51,99 €
Predajca: Keratinshop
51,99 €/1l

Výživné mlieko na ruky a telo MIRISSA - Aloe Vera, mango, ananás, vodné lekno, jazmín a Kananga voňavá (Ylang Ylang)



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
120,00 €/1l

Čistý a prírodný organický kokosový olej - VIRGIN COCONUT
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
105,00 €/1l

Uvoľňujúci balzam COMFORT
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
95,00 €/1l

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Telo, Mandle



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
78,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
313,80 €/1l

Zmäkčujúci telový peeling do sprchy - pomarančový kvet Neroli s jazmínom - NEROLI JASMINE
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
90,00 €/1l

PRIJA 2 v 1 tekutý šampón a sprchový gél s výťažkom z ženšenu, s pumpičkou, vegánsky 5 l



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
45,79 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: Provantis
7,71 €/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
20,00 €/1l

Zjemňujúci sprchový a kúpeľový olej pre citlivú pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipidový regeneračný čistiaci olej), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
33,32 €
Predajca: Serica
33 320,00 €/1l

Sprchový gél pre mužov WolfThorn ( telo-vlasy-obličaj čistenie) 1000 ml



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Sprchový gel Deep Sea (Shower Gel), 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Paglieri Felce Azzurra Duschgel White Musk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
41,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
837,00 €/1l

Upokojujúci, ochranný sprchový gél Lipikar Gel Lavant - Obsah: 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,48 €
Predajca: Serica
24,48 €/1l

Burberry Goddess, Sprchovací gél, 200 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,03 €
Predajca: PerfumTraders
205,15 €/1l

Air-Val, Spiderman Detský 2v1 Gél + Šampón, 400 ml
8,79 €
Predajca: Bambule
21,97 €/1l