4,6



Na základe 5 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Brut | Voda po holení 147 ml115,58 €/1l
16,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Voda po holení Floid Aftershave The Genuine 400ml84,97 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Reuzel voda po holení 100 ml67,50 €/1l
6,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace269,33 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzálna pleť, 400 ml, Osviežujúce, Tónovanie, Fľaša, Eukalyptus, Mentol
71,60 €/1l
28,64 €
Predajca: somnia24

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Pitralon voda po holení Polar (100ml balenie)
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Glamperfeu

Voda po holení Clubman Brandy Spice 177ml
91,75 €/1l
16,24 €
Predajca: barberkosmetik

Proraso Professional Voda po holení Sandalwood-Shea 400ml
76,00 €/1l
30,40 €
Predajca: somnia24

Williams Expert Aqua Velva voda po holení 100ml
118,70 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

Floïd Floïd The Genuine voda po holení 150 ml
439,20 €/1l
65,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Floid po holení THE GENUINE NEW Rasierwasser 400 ml
74,37 €/1l
29,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wilkinson After Shave Classic dobrá starostlivosť pre mužov 100ml balenie 5
65,00 €/1l
32,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pitralon Original After Shave Lotion 100 ml (muži)
58,20 €/1l
7,08 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,82 €
Predajca: NutraBestBG

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

AXE Dark Temptation, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml, Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexyl..., 1 kusov
275,60 €/1l
27,56 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: WAYS

Old Spice® 8001090978714 Old Spice® ORIGINAL After Shave 150 ml
39 950,00 €/1kg
9,91 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Di-Life

Antonio Puig Brummel Voda po holení pre mužov 250ml
68,24 €/1l
17,06 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
FLOID AFTER SHAVE THE GENUINE 400 ML : Výrobok historickej značky Floïd, vďaka ktorej je úspešná po celom svete. Jedinečné zloženie špecifické pre jemné ošetrenie pokožky. Po holení upokojuje podráždenú pokožku a dodáva príjemný pocit sviežosti.
FLOID Genuine After Shave 400ml v profesionálnej veľkosti - taliansky štýl - voda po holení zo starej školy, ktorá je triedou sama o sebe. "The Genuine" je poctou koreňom značky Floid. dambiroVôňa je mierne sladká a zároveň osviežujúca vďaka výťažkom z mentolu.Voda po holení upokojuje a osviežuje pokožku po holení. Špeciálne vyvinutá pre mužskú pokožku. Náš tip: Odporúčame sadu s vhodným rozprašovačom. Zážitok je úžasný. Kliknite tu pre originálny prípravok po holení FLOID z Talianska 400 ml profesionálnej veľkosti + rozprašovač
- Model
- Genuine
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- floid
- Výrobca
- Floid
- EAN kód
- 8007376300026
- Číslo od výrobcu
- 22517
- Model
- Genuine
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- floid
- Výrobca
- Floid
- EAN kód
- 8007376300026
- Číslo od výrobcu
- 22517
Hodí sa k tomu
Bestseller




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(55)Počet hodnotení: 55




3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(27)Počet hodnotení: 27




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(40)Počet hodnotení: 40




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6




4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(884)Počet hodnotení: 884





4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(16)Počet hodnotení: 16




4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(8)Počet hodnotení: 8




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(40)Počet hodnotení: 405% od 2 ks




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5





4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2412)Počet hodnotení: 2412





4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3

Brut Originál Holiaca Voda 100ml
113,30 €/1l
11,33 €
Predajca: Zeitburg

Tüff No.1 sensitive bez vône 100ml
350,10 €/1l
35,01 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BRUT Original, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, 1 kusov
85,80 €/1l
8,58 €
Predajca: Glamperfeu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Voda po holení, Univerzálna pleť, 75 ml
396,53 €/1l
29,74 €
Predajca: somnia24

Proraso Mydło do golenia, 150 ml
25 166,67 €/1kg
4,53 €
Predajca: NutraBestBG

Floid po holení THE GENUINE NEW Rasierwasser 400 ml
74,37 €/1l
29,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Voda po holení Floid Aftershave The Genuine 400ml
84,97 €/1l
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Floïd Floïd The Genuine voda po holení 150 ml
439,20 €/1l
65,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
139,30 €/1l
13,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Proraso Refreshing After Shave Lotion 100 ml
48,64 €/1kg
16,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Súprava na holenie Merkur s nastaviteľnou britvou, chrómová, v darčekovom balení
109,90 €
-11,58 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
98,32 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Proraso Lotion Refreshing, Voda po holení, Univerzálna pleť, 400 ml, Osviežujúce, Tónovanie, Fľaša, Eukalyptus, Mentol
71,60 €/1l
28,64 €
Predajca: somnia24

ZELLE - Krémová starostlivosť 1000ml
46,83 €/1kg
46,83 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Voda po holení Clubman Brandy Spice 177ml
91,75 €/1l
16,24 €
Predajca: barberkosmetik

Pitralon Original After Shave Lotion 100 ml (muži)
58,20 €/1l
7,08 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,82 €
Predajca: NutraBestBG

(DO) Derby, Hrable pre strojčeky, 100 ks
5,90 €
Predajca: barberkosmetik

Wilkinson After Shave Classic dobrá starostlivosť pre mužov 100ml balenie 5
65,00 €/1l
32,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

JOOP! Homme, Balzam po holení, Normálna pleť, 75 ml, Výživný, Upokojujúci, Alantoín, 36 mesiace
269,33 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Proraso Sensitive Mydło do golenia Zielona Herbata, 150 ml
24 611,11 €/1kg
4,43 €
Predajca: barberkosmetik

Williams Expert Aqua Velva voda po holení 100ml
118,70 €/1l
11,87 €
Predajca: somnia24

Proraso Holičský štetec s diviakom, 1 kus
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Proraso Upokojujúci regeneračný gél po holení 10 ml
2,58 €
Predajca: barberkosmetik

Crema Liq. Dopabarba Verde Rinfrescante Balzam po holení 100ml - Proraso
106,80 €/1l
10,68 €
Predajca: Bugelo

JRL Onyx SF Pro – holiaci strojček, čierna farba (model SH2301)
113,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Osviežujúci balzam na vousy Proraso, 100 ml
112,80 €/1l
11,28 €
Predajca: MANADA

Pino Silvestre Original Voda po holení 125ml
147,44 €/1l
18,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Proraso 8004395001064, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml
83,20 €/1l
8,32 €
Predajca: Glamperfeu

Proraso Upokojujúci balzam po holení Wood And Spice After Shave Balm 100 ml
18,95 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
80% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
80%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%20% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
20%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Klasická talianska voda po holení, veľmi dobrá.
Pod rovnakou značkou sa predáva aj španielska, trochu ostrejšia voda po holení. Taliansku verziu považujem za vyváženejšiu a veľmi príjemnú. Jednoducho klasická holičská vôňa.
Hodnotenie z 6. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný!
Super výrobok. Super cena
Hodnotenie z 1. júla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
V poriadku je
Pre každodenný život ok
Hodnotenie z 20. novembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchlo. Tovar ako na obrázku.
Veľmi dobré
Hodnotenie z 13. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
FLOID zo Španielska je lepší, z Talianska nie je tak dobrý
FLOID Genuine z Talianska nie je tak dobrý. Mám FLOID Genuine zo Španielska, ktorý je lepší.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hermes Terre D'Hermes Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247 450,01 €/1kg

Giorgio Armani Balzam po holení Giorgio Armani Acqua di Gio 100ml



2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
50,56 €
Predajca: PerfumTraders
194,46 €/1kg

MARBERT Man Classic, Voda po holení, Univerzálne, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(72)Počet hodnotení: 72
28,32 €
Predajca: PerfumTraders
283,20 €/1l

Brut | Voda po holení 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: Lemonbite
115,58 €/1l

207 ml Brut - pleťová voda po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: Lemonbite
62,75 €/1l

Voda po holení Floid Aftershave The Genuine 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
84,97 €/1l

Guess Men AS 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
73,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
739,00 €/1l

Aramis Aramis for Men voda po holení 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
245,77 €/1kg

Armani Acqua Di Gio Pour Homme voda po holení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
54,09 €
Predajca: PerfumTraders
416 076,92 €/1kg

Dior - Sauvage After Shave Balsam 100ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
64,44 €
Predajca: PerfumTraders
644,40 €/1l

Dior Homme Balzam na holenie, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
62,62 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Balsam po goleniu, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
63,63 €
Predajca: PerfumTraders
353 499,99 €/1kg

Ženšen + Hydra Complex Rituals Homme Upokojujúci balzam po holení



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
309,00 €/1l

Versace Man Eau Fraiche Woda po goleniu, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
40,14 €
Predajca: PerfumTraders
401 400,01 €/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue - Balzam na holenie, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
30,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
305,00 €/1l

Versace - Versace Pour Homme After Shave 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
40,44 €
Predajca: PerfumTraders
404,40 €/1l

Baldessarini Signature AS 90 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
316,67 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení Nach der Rasur 400ml Extreme



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

RedOne Krém po holení Kolínska voda Balzam po holení 400 ml Zlatá



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,81 €
Predajca: Royal_Gold_Care
22,02 €/1l

Rabanne Invictus, Voda po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), GLYCERIN, BENZYL SALICYLATE, XYLITOL, HAMAMELIS..., 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
484,80 €/1l