3,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml1 333,20 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Thierry Mugler Alien, Krem do ciała, 200ml333,30 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Balea MEN Fibre Cream, Krem do układania włosów, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)199,50 €/1l
19,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Treasures of the Orient Byzantium telový krém41,64 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
42,53 €/1l
12,76 €
Predajca: Zeitburg

Aveeno Nawilżający balsam do ciała, 200 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
10 490,00 €/1l
10,49 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Nivea, Krem, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
193,00 €/1l
34,95 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Bubchen, Sensitiv, Żel pod prysznic, 400ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
28 900,00 €/1kg
11,56 €
Predajca: LAVONIO

Fersen-Dermaveel-Creme gegen atopic Dermatitis, 30 ml
887,00 €/1l
26,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Ziaja Nawilżający płyn micelarny, 390 ml
6,37 €
Predajca: MANADA

Satina, Krem do ciała z kompleksem mineralno-witaminowym, 150 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
16 100,00 €/1kg
3,22 €
Predajca: NutraBestBG

Payot Nue Čistiaci rituál 175ml
138,51 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Eloderm, Balsam nawilżający, 400 ml
40,52 €/1l
16,21 €
Predajca: Tersorte

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
10,63 €
Predajca: Glamperfeu

Elemis Exotic Frangipani Monoi telový krém 200ml
141,40 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Byphasse Kokosový hydratačný telový krém 500ml
14,22 €/1l
7,11 €
Predajca: NutraBestBG

Nivea Creme, Uniwersalny krem do ciała, 150 ml
37,60 €/1l
5,64 €
Predajca: MANADA

Nivea, Soft, Krem, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
44,87 €/1kg
13,46 €
Predajca: Denpoli-Venda

SVR Topialyse, Olejek do mycia przeciwświądowy, zapas, 1 l
15,95 €/1l
21,08 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,95 €
Predajca: Friseurtotal

Dermacol Mandel Handcreme 150ml
55,67 €/1l
8,35 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tesori D Oriente Body Cream Hammam 300ml - Telový krém - Výrobca: Lornamead GmbH, Harckesheyde 91-93, 22844 Norderstedt 1er Pack
Telový krém s jemnou a maslovou textúrou. Obohatený o najkvalitnejší arganový olej, používaný po tisícročia ako elixír krásy, intenzívne hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú, hodvábnu a príjemne parfumovanú.
- Argánový olej : Vysoko vzácny olej extrahovaný z plodov rastliny argania spinosa, ktorá rastie výlučne v južnom Maroku. Má antioxidačné, hydratačné a vyživujúce vlastnosti a je široko používaný v kozmetike. Používa sa ako elixír krásy. Výroba sa dnes vykonáva rovnakými tradičnými metódami z minulosti – pomalým a presným procesom. Na výrobu jedného litra oleja je potrebná celodenná práca a 100 kilogramov orechov.
- Pomarančový kvet : Extrakt z pomarančového kvetu sa vo veľkej miere používa v kozmetike a parfumérii. Lahodná a rafinovaná, je odborne zmiešaná s esenciálnymi olejmi Sambac Jasmín a Clementine, čím dáva život očarujúcej, nezameniteľnej a intenzívnej vôni.
Tesori d'Oriente Hammam Body Cream má zloženie obohatené o vzácny arganový olej, ktorý sa už tisíce rokov používa ako elixír krásy. Jemná krémová textúra hydratuje pokožku a rýchlo sa vstrebáva.
Tesori d'Oriente, Krem do ciała Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Tesori d'Oriente Hammam telový krém v pohári 300 ml
- Hmotnosť
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Tesori d'Oriente, Krem do ciała Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobca
- Tesori d ́Oriente
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8008970005607
- Číslo od výrobcu
- FAA494
- Hmotnosť
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Tesori d'Oriente, Krem do ciała Hammam, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Výrobca
- Tesori d ́Oriente
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8008970005607
- Číslo od výrobcu
- FAA494
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Treasures of the Orient Byzantium telový krém
41,64 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
17,12 €/1l
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Płyn do kąpieli Niebieska Woda z Fiji, 500 ml
28,40 €/1l
14,20 €
Predajca: Zeitburg

Tesori D Oriente telový krém Ayurveda 300ml
0,05 €/1kg
16,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

White Musk - dezodorant v spreji, 150 ml
67,93 €/1l
10,19 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
42,53 €/1l
12,76 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
29,92 €/1l
7,48 €
Predajca: LAVONIO

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Telové mlieko Tesori d'Oriente Aegyptus, 300ml
22,47 €/1l
6,74 €
Predajca: LAVONIO

Telový krém Tesori d'Oriente s extraktom z kvetu lotosu, 300 ml
57,90 €/1l
17,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Vrecia na odpadky, s uškom, parfumované, 40 l, 20 ks, 52x61 cm, 16 µ, FINO "Premium handles", ružové
29 433,33 €/1kg
8,83 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d’Oriente Hammam, Tekuté, 760 ml, Fľaša
15,08 €/1l
11,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tesori d'Oriente, Persian Dream, parfumovaná voda, 100 ml
138,20 €/1l
13,82 €
Predajca: Zeitburg

Sapone Muschio Bianco mydlo 300ml - Tesori d'Oriente
34,63 €/1l
10,39 €
Predajca: Zeitburg

Tesori D'Oriente Aegyptus Sprchový krém 250ml Telo
16,80 €/1l
4,20 €
Predajca: NutraBestBG

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Treasures of the Orient, Badelotion Blaue Lilie des Nilo, 500 ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Tesori d'Oriente KARMA sprchový gel 250ml
49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori D'Orient Thalasso Therapy Sprchový gél 250 ml
50,68 €/1l
12,67 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente Sandalo del Kashmir & Vetiver Perfumy, 100ml
123,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vôňavé tyčinky Palo Santo | BERK
290,00 €/1kg
4,44 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: taleoo

Incensera držiak na kadidlo - biela šalvia - zväzok kadidla 3 kusy, biela šalvia na kadenie, vysokokvalitná biela šalvia na kadenie
149,00 €/1l
14,90 €
Doprava zdarma
Predajca: NMStore

Tesori D Oriente Hammam telový peeling 300 ml
67,17 €/1l
20,15 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Poklady Východu - Ayurveda Aromatic Diffuser Domáci sprej a difúzor 200 ml
9,59 €/1kg
9,59 €
Predajca: LAVONIO

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
39,96 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý krém, ale napriek vynikajúcemu baleniu je plechovka úplne poškodená
Krém je veľmi dobrý, voňá skvele, ale dóza je veľmi silno poškodená, takže sa nehodí na darovanie. Krémy boli veľmi dobre zabalené, k poškodeniu nedošlo počas doručenia.
Hodnotenie z 10. októbra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
10,99 €
Predajca: Lemonbite
54,95 €/1l

HondroFrost Forte Krém - 200 ml (2x100 ml), Balenie po 2 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
36,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
180,00 €/1l

Hondrostrong Forte Krém - 500 ml, Balenie po 5 kusoch



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(52)Počet hodnotení: 52
127,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
254,00 €/1l

Seni Care ochranný krém s oxidom zinočnatým



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
9,07 €
Predajca: ClinicCare
3 239,29 €/1l

Hr Powercell Skinmunity Emulzia 75Ml
150,49 €
Predajca: PerfumTraders
2 006,53 €/1l

La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
199,99 €
Predajca: LOGNOW
3 333,17 €/1l

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
199,98 €
Predajca: PerfumTraders
1 333,20 €/1l

INCIA Gélový krém proti striám 75 ml
30,00 €
Predajca: Exporgin
400,00 €/1l

Suchá pleť Hydratačný krém na tvár Pond's 184 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
12,99 €
Predajca: Lemonbite
70,60 €/1l

Compeed, Sztyft przeciwpęcherzom, 8 ml - Długi termin ważności!
18,99 €
Predajca: RESTEQ
2 373,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Hydratačný balzam po opaľovaní - 177 ml - s aloe - 24-hodinová hydratácia
12,99 €
Predajca: Lemonbite
73,39 €/1l

Vazelína | Hydratačná masť - 368 g - Kakaové maslo - Hojivé želé - Starostlivosť o pokožku
10,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,59 €
Predajca: Lemonbite
26,06 €/1l

Sisley Le Sculpteur Intenzívna kontúrovacia starostlivosť 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
133,01 €
Predajca: PerfumTraders
665,05 €/1l

Hydratačný krém Pond's na suchú pleť 111 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,98 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: Lemonbite
908,18 €/1l

Montibello Decode Curl Definer Balm 150ml
10,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,50 €
Predajca: MAGUHAAR
63,33 €/1l

Sisley Restorative Body Cream, Krémová, Ženy, Hydratačné, Hydratačný, Normálna pleť, 200 ml, Flakón s pumpičkou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
105,04 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Krém s bylinkami Just Lavender Upokojuje namáhanú pleť 100 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Fine-experience
280,00 €/1l

Fleboxin krém - 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,00 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,00 €
Predajca: IncHealth-Inter
370,00 €/1l

Krém Appenzeller Heublumen na starostlivosť o pleť, 50 ml. Kompletná starostlivosť pre deti aj dospelých



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,00 €
Predajca: Fine-experience
500,00 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém pre normálnu suchú pleť 85g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
325,88 €/1kg