5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo160,67 €/1kg
21,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Ďalšie informácie o reklame
Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)299,85 €/1kg
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro

Ďalšie informácie o reklame
Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sonett Kernseife 100g89,90 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Felce Azzurra Classico, Tekuté mydlo, Modrá, 300 ml, 1 kusov
20,07 €/1l
6,02 €
Predajca: Tersorte

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
39,96 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Mydlo borovicový decht Milva, 60g
20,00 €/1kg
1,20 €
Predajca: Milva

Malizia 8003510019601, Pokožka, Tekuté mydlo, Zmäkčovadlo, Modrá farba vody, 300 ml, 1 kusov
33,50 €/1l
10,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tesori d'Oriente, Mydło w kostce Białe Piżmo, 125g
63,92 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dalli pflanzliche Kernseife 375 g
10,21 €/1kg
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Nourishing Amber and Argan, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, arganový olej, 300 ml
41,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mydlo Le Petit Marseillais s bambuckým maslom 2x100g - Jemná starostlivosť z Francúzska
24,95 €/1kg
4,99 €
Predajca: FeineHeimat

Saponificio Artigianale Fiorentino Mydlo s konvalinkami 100 g
45,40 €/1kg
4,54 €
Predajca: AbisZ-Markt

Borotalco Idratante tekuté mydlo v dávkovači 250 ml
120,00 €/1l
30,00 €
Predajca: Bugelo

Dalli, Naturalne mydło szare, 3x100g
9 633,33 €/1kg
2,89 €
Predajca: LAVONIO

Dudu-Osun čierne mydlo z Afriky - čierne mydlo - mydlo na tvár - 150g
75,00 €/1l
7,50 €
Predajca: artbook-service

Lekárske mydlo Kappus, 100 g
88,40 €/1kg
8,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sírne mydlo Blücher-Schering, 100 g
238,30 €/1kg
23,83 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

BARWA Prírodné cestovné mydlo, 100 g
69,90 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Frosch 5715, Tekuté mydlo, 500 ml
6,52 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tekuté mydlo na ruky s pumpičkou 300ml hydratačné mydlo s bielym pižmom
Tesori d'Oriente White Musk je výnimočné tekuté mydlo, ktoré prenáša zmysly do aromatického sveta intenzívneho pižma, jantáru a harmónie. Jeho jedinečná vôňa je jemná, dlhotrvajúca a zvodná a na pokožke sa jemne rozvíja. Výrobok sa vyrába v Taliansku a je založený na esenciách najvyššej kvality. Každodenné chvíle starostlivosti sa s týmto jedinečným mydlom s bielym pižmom od Tesori d'Oriente stanú elegantným a jedinečným zážitkom.
Výhody: Vhodné na starostlivosť o pokožku:
Intenzívna vôňa: aromatický svet pižma a jantáru, ktorý sa jemne rozvíja na pokožke.
Dlhotrvajúca vôňa: Vôňaje dlhotrvajúca a dlho sa udrží na pokožke.
Subtílnosť: Jemnosť vône, ktorá nie je preplnená, ale nabáda k opakovanému použitiu.
Hydratácia: Zloženie mydla intenzívne hydratuje pokožku a zanecháva ju hladkú a jemnú.
Talianska kvalita: Taliansku, čo zaručuje vysokú kvalitu zložiek a spracovania.
Elegantné balenie: Estetické balenie s pumpičkou, ktoré sa ľahko používa a dodáva kúpeľni eleganciu.
nástarostlivosť: Mydlo ponúka jedinečný moment starostlivosti, ktorý je ný a zároveň relaxačný.
Bezpečnosť: Bezpečné pre pokožku, nedráždivé, vhodné na každodenné použitie.
Harmonická vôňa: Vonné zloženie vytvára počas používania harmonickú a príjemnú atmosféru.
Jedinečnosť: Jedinečná vôňa a elegancia mydla robia z každodennej starostlivosti jedinečný zážitok
Informácie o bezpečnosti používania:
Určenie: Na umývanie rúk, tela a tváre – čo naznačuje, že zloženie je prispôsobené kontaktu s pokožkou a pravdepodobne dermatologicky testované (hoci to nie je jednoznačne uvedené).
Aktívne zložky: Obsahuje arganový olej, známy svojimi hydratačnými a regeneračnými vlastnosťami.
Každodenné používanie: Produkt je odporúčaný na každodenné používanie, čo zvyčajne znamená nízke riziko podráždenia pri správnom používaní.
Žiadne varovania: Neobsahuje žiadne piktogramy GHS, varovania ani bezpečnostné odporúčania (napr. „chráňte oči“, „vyhnite sa požití“), čo naznačuje nízku úroveň chemického rizika.
Forma aplikácie: Dávkovacie čerpadlo minimalizuje priamy kontakt s produktom a zvyšuje hygienu..
Krémové tekuté mydlo White Musk so vznešenou vôňou bieleho pižma vyniká dokonale namiešanou vonnou kompozíciou, ktorá dlho vydrží na pokožke a zároveň sa môže pochváliť hydratačným zložením, ktoré sa stará o vaše ruky pri každom použití.
Tesori Pumpseife 300 ml Weißer Moschus
- Merná jednotka: ks
- Výška: 18.00
- Šírka: 6,00
- Dĺžka: 6,00
Aromatické krémové mydlo . Má intenzívne upokojujúce a regeneračné účinky. Jeho použitie je vhodné nielen na ruky a tvár, ale aj na celé telo.
- Hmotnosť
- 360 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výrobca
- Conter
- EAN kód
- 8008970039947
- Číslo od výrobcu
- TES039947
- Hmotnosť
- 360 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Informácie na obale
- Výrobca
- Conter
- EAN kód
- 8008970039947
- Číslo od výrobcu
- TES039947
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Karta bezpečnostných údajov (PDF)
Hodí sa k tomu

White Musk - dezodorant v spreji, 150 ml
67,93 €/1l
10,19 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
17,12 €/1l
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
42,53 €/1l
12,76 €
Predajca: Zeitburg

Muschio Bianco 250ml osviežovač vzduchu v spreji Vanilla & Musk Harmony
70,24 €/1l
17,56 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Tesori d'Oriente, Patyczki zapachowe Białe Piżmo, 200 ml
28 400,00 €/1kg
8,52 €
Predajca: LAVONIO

Poklady Východu - Ayurveda Aromatic Diffuser Domáci sprej a difúzor 200 ml
9,59 €/1kg
9,59 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d’Oriente White Musk, Kolo, biele pižmo, 1 kusov
38,00 €/1kg
7,60 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: LAVONIO

Treasures of the Orient, Badelotion Blaue Lilie des Nilo, 500 ml
25,98 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Telový krém Tesori d'Oriente s extraktom z kvetu lotosu, 300 ml
57,90 €/1l
17,37 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Felce Azzurra Classico, Tekuté mydlo, Modrá, 300 ml, 1 kusov
20,07 €/1l
6,02 €
Predajca: Tersorte

Tesori D Oriente telový krém Ayurveda 300ml
0,05 €/1kg
16,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente, Płyn do kąpieli Niebieska Woda z Fiji, 500 ml
28,40 €/1l
14,20 €
Predajca: Zeitburg

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
39,96 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori D'Oriente Aegyptus Sprchový krém 250ml Telo
16,80 €/1l
4,20 €
Predajca: NutraBestBG

Perfumy do prania Tesori d'Oriente Muschio Bianco 250 ml
83,60 €/1l
20,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tesori d'Oriente - Hammam Household spray and diffuser 250ml
29,92 €/1l
7,48 €
Predajca: LAVONIO

Vrecia na odpadky, s uškom, parfumované, 40 l, 20 ks, 52x61 cm, 16 µ, FINO "Premium handles", ružové
29 433,33 €/1kg
8,83 €
Predajca: LAVONIO

Tesori d'Oriente Mirra pěna do koupele 500 ml UNISEX
28,60 €/1l
14,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

6X Tekutý prací prostriedok do práčky s marseillským mydlom 1250ml 30w | Chante Clair
19,97 €
Predajca: BEBELUC

Mirra - sprchový gél, 250 ml
49,20 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

Osviežovač vzduchu v spreji 250ml Ayurveda Patchouli & Amla Oil
36,76 €/1l
9,19 €
Predajca: LAVONIO

LED zrkadlo do kúpeľne EMKE s 3-násobným zväčšením, dotykovým ovládaním, studeným bielym svetlom, rozmery 80 x 60 cm, s funkciou proti zahmlievaniu a s hodinovým displejom
190,39 €
Doprava zdarma
Predajca: EMKE

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Treasures of the Orient Byzantium telový krém
41,64 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: SuperMerchant

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vždy s radosťou
Milujem túto vôňu
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 28. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
17,50 €
Predajca: Exporgin
87,50 €/1kg

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Palmolive 8718951257818, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Čistiace, Limetka, Mäta, Zelená



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l