Diego dalla Palma Mascara Sub-aqueo Very Waterproof, Čierna, Pridanie objemu, 13,5 ml, Ženy, Box, 1 kusov
32,87 €
2 434,81 € / 1l
Doprava zdarma
Naše najlepšieponuky
Maskary a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml5 240,00 €/1l
26,20 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
NUTRALASH maskara - 5 ml4 190,00 €/1l
20,95 €
Predajca: Nutralash

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml4 545,00 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml33 625,00 €/1l
67,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Essence The False Lashes Mascara, Čierna, Black, Zväčšenie objemu, 10 ml, Ženy, 1 kusov
1 175,00 €/1l
11,75 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Diego Dalla Palma, My Happy Toy, Lash Defining, maskara, čierna, 13 ml
1 711,54 €/1l
22,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Collistar Mascara Volume Unico, Čierna, Intense Black, Pridanie objemu, Zväčšenie objemu, 13 ml, Ženy, 1 kusov
2 956,15 €/1l
38,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

PUPA Milano Vamp! Waterproof Mascara, Čierna, Extrablack, Sfarbenie, Fixačný, Zväčšenie objemu, 9 ml, Ženy, Intenzívne
1 571,11 €/1l
14,14 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Essence WITHOUT LIMITS WATERPROOF MASCARA, Čierna, Predĺženie, Zväčšenie objemu, Ženy, Paraben, 1 kusov
768,46 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Objemová a predlžujúca maskara na krátke riasy Micro (Macstack Mascara) 12 ml, čierna
2 525,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Nanolash Volume Up Mascara riasenka pre objem 10 ml
2 727,00 €/1kg
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Rodial 5060027063421, Čierna, Black, Sfarbenie, 13 ml, Ženy, 1 kusov
1 631,54 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Objemová riasenka Kylash (Volume Mascara) 12 ml, čierna
2 919,17 €/1l
40,06 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,03 €
Predajca: somnia24

Cocoa Lashes, hnedá riasenka, 10 ml
1 235,00 €/1l
12,35 €
Predajca: somnia24

Lavera Volume Mascara, Čierna, Zväčšenie objemu, 9 ml, Ženy
1 776,67 €/1l
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Collistar - Impeccabile Waterproof Mascara - Vodoodolná maskara na predĺženie a zväčšenie objemu12 ml
2 002,50 €/1l
24,03 €
Predajca: NutraBestBG

Benecos Čierny objem zvyšujúci objem, 8 ml
1 173,75 €/1l
9,39 €
Predajca: Emerosa

Collistar Impeccabile Mascara, Čierna, 35 ml, 3 kusov, Ružová
268,25 €/1kg
21,46 €
Predajca: Glamperfeu

Revlon ColorStay Xtensionnaire, Čierna, Black Waterproof, Predĺženie, Posilnenie, 24 h
1 573,00 €/1l
15,73 €
Predajca: somnia24

CATRICE 522829, Čierna, Blackest Black, Curling, Predĺženie, Zväčšenie objemu, Ženy, 1 kusov
331 500,01 €/1kg
6,63 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Farebná skupina:
- Čierna
- Efekt riasenky:
- Pridanie objemu
- Vodeodolný:
- Áno
- Hlasitosť:
- 13,5 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Typ balenia:
- Box
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Diego dalla Palma Mascara Sub-aqueo Very Waterproof. Farebná skupina: čierna, efekt maskary: zahusťujúca, objem (ml): 13,5 ml. Druh balenia: škatuľka. Počet produktov v balení: 1 ks
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 13.5 ml
- Zloženie
- Izododekán, trimetylsiloxyskličan, včelí vosk, karnaubský vosk, disteardimoniový hektorit, propylénkarbonát, polybutén, oxid kremičitý, hydrogenovaný polyizobutén, vosk z Euphorbia cerifera, parafín, tokoferol, askorbylpalmitát, panthenol, voda, CI 77499
- Výrobca
- Diego Dalla Palma
- EAN kód
- 8017834870459
- Číslo od výrobcu
- DF105141
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 13.5 ml
- Zloženie
- Izododekán, trimetylsiloxyskličan, včelí vosk, karnaubský vosk, disteardimoniový hektorit, propylénkarbonát, polybutén, oxid kremičitý, hydrogenovaný polyizobutén, vosk z Euphorbia cerifera, parafín, tokoferol, askorbylpalmitát, panthenol, voda, CI 77499
- Výrobca
- Diego Dalla Palma
- EAN kód
- 8017834870459
- Číslo od výrobcu
- DF105141
Hodí sa k tomu

Aphro Celina sérum na riasy 3 ml prípravok na rast rias
14 140,00 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Revitalash - RevitaLash Advanced Conditioner - Kondicionér na hustotu a rast rias 3ml
25 122,50 €/1l
100,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Clarins Wonder Perfect Mascara 4D (01 Perfect Black) 8 ml
4 601,25 €/1l
36,81 €
Predajca: Denpoli-Venda

Sérum na riasy Nanolash Serum 3 ml - posilňovač rias husté a krásne riasy
4 733 000,12 €/1kg
47,33 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex sérum na mihalnice LashBond Building Serum 4,5 ml
10 204,44 €/1l
45,92 €
Predajca: PerfumTraders

Heimish Dailism Smudge Stop Mascara Volume New 8 g - objemová maskara
1 288,75 €/1l
10,59 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,31 €
Predajca: LaRoseCare

Vivienne Sabo - riasenka Artistic Volume Cabaret Premiere - čierna
2 160,00 €/1l
19,44 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: MadiHealth

Maybelline - Volum Express Waterproof - Vodoodolná maskara pre okamžitý objem 8,5 ml
1 475,56 €/1l
13,28 €
Predajca: Zeitburg

CATRICE Prêt-à-Volume False, Čierna, Deep Black, Zväčšenie objemu, 11 ml, Ženy, AQUA (WATER), SYNTHETIC BEESWAX, CERA ALBA (BEESWAX), JOJOBA ESTERS, COPERNICIA CERIFERA...
1 010,00 €/1l
12,59 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,11 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Max Factor Lash Revival, Čierna, Black, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 11 ml
907,27 €/1l
9,98 €
Predajca: ALG-Outlet

Clinique Lash Power Mascara Long-Wearing Formula, Čierna, Black onyx, Predĺženie, Ženy, 24 h, Paraben
3 703,33 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Mavala Double-Lash sérum 10ml
5 000,00 €/1l
50,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Biffidi

Wibo Rastúce Riasy Stimulátor Zväčšujúci a Predlžujúci Tuz Čierny, 8g
1 204 000,03 €/1kg
12,04 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml
3 522,50 €/1kg
70,45 €
Predajca: PerfumTraders

Matrix SOCOLOR Pre-Bonded - 5N - Light braun Natur - 90ml
100,00 €/1l
9,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Nudestix, Vegan Splashproof, Mascara, Black, 12 ml
1 308,33 €/1l
15,70 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Paris Telescopic Classic Gold Wydłużający tusz do rzęs 01 Noir 8ml
1 064 000,03 €/1kg
10,64 €
Predajca: MANADA

Kolórovací šampón na vlasy Marion - Temná čerešňa 57, 40 ml
174,75 €/1l
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Paese, Riasy zvyšujúce objem Liloosh, 10,5 ml
1 358,10 €/1l
14,26 €
Predajca: MANADA

Naj-Oleari Click On Me, Black, Predlžujúci, Objemový, 12 ml, Pre ženy, VODA, PARAFÍN, GLYCERYL STEARATE, SYNTETICKÝ VOSK, KYSELINA STEAROVÁ, ACACIA SENEGAL GUM,...
2 273,33 €/1l
27,28 €
Predajca: somnia24

milk_shake Smoothies Semi-Permanentná farba 100 ml 6 / 6N - DARK BLOND
300,00 €/1l
30,00 €
Predajca: Bugelo

Vodoodolná maskara 4D pre väčší objem rias, čierna, 24 ml
412,50 €/1l
10,90 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: OnetDigital

Profusion Faux Lashes predlžujúca a zahusťujúca maskara čierna, 8 ml
1 230,00 €/1kg
12,85 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biovene Next Lash Plus+ Sérum na riasy
1 756,67 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

L'Oreal Paris, Volume Million Lashes, Mascara, Extra Black, 9 ml
913 000,02 €/1kg
18,26 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Mary Kay Lash Intensity maskara 9 g
2 667,00 €/1l
26,67 €
Predajca: lithuaniashop

Benefit - They're Real! Magnet Mascara Duo 9 g
51,39 €/1kg
51,39 €
Predajca: Denpoli-Venda

Celia Tusz pogrubiająco-wydłużający do uzupełnienia Czarny, 5g
3,89 €
Predajca: Katomix

Estée Lauder Double Wear Zero-Smudge, Čierna, Black, Sfarbenie, Predĺženie, 6 ml, Ženy, 15 h
4 395,00 €/1l
28,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,37 €
Predajca: Bugelo

Maska na riasy s efektom objemu Maybelline Green Edition Black (9,5 ml)
250,00 €/1kg
6,00 €
Predajca: CosmeChicFr
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

NUTRALASH Vodoodolná maskara - 5 ml
26,20 €
Predajca: Nutralash
5 240,00 €/1l

NUTRALASH Vodoodolná maskara - cestovná veľkosť 3 ml
15,70 €
Predajca: Nutralash
5 233,33 €/1l

NUTRABROW Eyebrow Enhancer 2.0 - 2 ml
31,45 €
Predajca: Nutralash
15 725,00 €/1l

NUVEGA maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRABROW Tvar a výplň obočia - 4 ml - Gél na obočie Svetlé/svetlé tóny vlasov - tmavý
31,45 €
Predajca: Nutralash
7 862,50 €/1l

NUTRALASH maskara - 5 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,95 €
Predajca: Nutralash
4 190,00 €/1l

NUTRALASH Eyeliner with Eyelash Formula with Nutra Peptide Formula - 1,5 ml - čierna
41,95 €
Predajca: Nutralash
27 966,67 €/1l

NUTRALASH Eyelash Formula ADVANCED Sérum na riasy Eyelash Booster 3ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
83,95 €
Predajca: Nutralash
27 983,33 €/1l

Estée Lauder Sumptuous Extreme Lash Multiplying Volume Mascara (01 Extreme Black) 8 ml
36,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 545,00 €/1l

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
67,25 €
Predajca: MAGUHAAR
33 625,00 €/1l

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
70,45 €
Predajca: PerfumTraders
3 522,50 €/1kg

Sisley Phyto-Noir, Čierna, Deep Black, Definícia, Revitalizačný, Posilnenie, Zväčšenie objemu, 7 ml, AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC...
69,69 €
Predajca: PerfumTraders
9 955,71 €/1l

Sérum na riasy Nanolash Serum 3 ml - posilňovač rias husté a krásne riasy



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(96)Počet hodnotení: 96
47,33 €
Predajca: PerfumTraders
4 733 000,12 €/1kg

Avon riasenka Genius čierna black
13,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,32 €
Predajca: TinaBeauty
1 332,00 €/1l

Mary Kay Lash Intensity maskara 9 g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
2 667,00 €/1l

Mary Kay, vodeodolná riasenka Great Heights, 8 g
23,58 €
Predajca: lithuaniashop
2 358,00 €/1l

Helena Rubinstein - Lash Queen Feline Blacks Mascara Waterproof (01 Deep Black) - luxusná vodoodolná maskara



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 070,00 €/1l

Mary Kay riasenka Great Heights 8 g čierna
23,58 €
Predajca: lithuaniashop
4 716,00 €/1l

Mary Kay Lash Love Fanorama Maskara schwarz
25,64 €
Predajca: lithuaniashop
5 128,00 €/1l

Vodoodolná riasenka Mary Kay Great Heights – ČIERNA
23,58 €
Predajca: lithuaniashop