4,9



Na základe 122 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka1 309,60 €/1l
130,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Koriander, Tuberóza, Opoponax1 222,80 €/1l
122,28 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada La Femme L'Eau toaletná voda pre ženy 100 ml1 028,90 €/1l
102,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari - Rose Goldea Blossom Delight EDT 75ml1 109,60 €/1l
83,22 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
246,20 €/1l
27,49 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Flor Del Sol Edt Spray 50ml
747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Santorini Sunrise Limited Edition toaletná voda pre ženy 100 ml
343,20 €/1l
34,32 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
314,80 €/1l
31,48 €
Predajca: NutraBestBG

Escada - Nectar De Costa Rica EDT 100ml
313,90 €/1l
31,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

ESCADA woman ROCKIN`RIO toaletná voda 100 ml.
1 620,00 €/1l
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
267,80 €/1l
26,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada - Brisa Cubana EDT Miniature 10ml
1 568,00 €/1l
15,68 €
Predajca: somnia24

Escada Candy Love toaletná voda pre ženy 100 ml
272,70 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Bali Paradise toaletná voda v spreji 100ml limitovaná edícia
317,50 €/1l
33,45 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escada Fairy Love Woda toaletowa, 100ml
303,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Escada Flor del Sol Eau de Toilette, sprej, 100 ml – 100 ml
Escada Flor del Sol je ovocno-kvetinová toaletná voda, ktorá zachytáva radosť zo života a čaro slnečného letného dňa v Mexiku. Kompozícia sa otvára osviežujúcou vôňou Tequila Sunrise, pripomínajúcou obľúbený koktail, a pokračuje kvetinovým srdcom z dahlia, ktoré dopĺňa teplá základná nóta santalového dreva. Táto vôňa bola špeciálne vytvorená pre ženy a je ideálna na teplé mesiace roka.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Escada
- Produkt: Escada Flor del Sol Eau de Toilette Spray 100ml
- Objem: 100 ml
- EAN: 3614229478693
Escada Flor Del Sol je zvodná dámska vôňa uvedená na trh v roku 2020, svieža a ovocná ako lahodný koktail počas horúcej tropickej noci. Táto koketná, ženská vôňa od nemeckého o dizajnérskeho domu Escada je ako dovolenka v karafe. Začína sa vrchnými tónmi pomarančovo-modrého alkoholu z agáve a grenadíny - to sú tóny tequily pri východe slnka
Flor del Sol je toaletná voda od značky Escada. Kvetinovo-ovocná vonná kompozícia bola vydaná v roku 2020. Vôňa skomponovaná s ohľadom na horúce dni.
Nóty vône:
Hlavné tóny: tequila, pomaranč, grenadína
Srdcové tóny:pekel, pomaranč, grenadína: dalia
Základná nóta: dendželeznina vôňa
: sandalové drevo
.
Dámsky parfém Flor del Sol
Escada
EDT (100 ml) (100 ml)Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Flor del Sol Escada EDT (100 ml) (100 ml) a oslávte svoju ženskosť exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Escada!
- Objem: 100 ml
- Pohlavie: ženy
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfému: Flor del Sol
Limitovaná edícia toaletnej vody Escada Flor del sol 100ml
ESCADA Flor del Sol.
Toaletná voda pre ženy.
100 ml
Toaletná voda Flor Del Sol od značky Escada bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Toaletná voda Flor Del Sol od značky Escada bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Ponorte sa do pulzujúceho sveta toaletnej vody Escada Flor del Sol a zažite kúzlo nekonečného leta. Tento očarujúci parfém vás pozýva zažiť exotickú dovolenku plnú radosti a bezstarostnosti. Iskrivá vrchná nóta s prízvukom tequila sunrise sa harmonicky snúbi s jemnými kvetmi georgín, ktoré obklopuje hrejivý základ zo santalového dreva. Táto vôňa je ideálna pre sebavedomú ženu, ktorá chce zdôrazniť svoju slnečnú a dobrodružnú stránku. Escada Flor del Sol je k dispozícii v elegantnom flakóne, ktorý odráža žiarivé farby západu slnka a prináša nádych dovolenky na každú poličku s parfumami. Táto vôňa je ideálna na každodenné použitie a dodáva každodennému životu svieži a veselý nádych. S každým streknutím zažite večnú slobodu a ľahkosť, ktorú dokáže zachytiť len leto vo flakóne.
Toaletná voda Escada Flor del Sol pre ženy vás naladí na bezstarostnú dovolenkovú náladu. Stačí jediné privoňanie po aplikácii a vaše zmysly sa prenesú na slnečnú pláž. Čo poviete na vášnivé Mexiko? Už ste takmer tam! ďalšia limitovaná letná edícia od legendárnej značky Escada vôňa je ideálna na letnú dovolenku
Vrchné tóny: Stredné tóny: grenadína, pomaranč, tequila: Dahlia: Základné tóny: Dahlia: Sandalové drevo
Escada Flor del Sol toaletná voda v spreji 100ml
Escada Flor Del Sol Edt Spray Limited Edition DUITSLAND karton @ 1 fles x 100 ml
- Model
- Flor del Sol
- Hmotnosť
- 0.405 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614229478693
- Číslo od výrobcu
- JTI-110729248
- Model
- Flor del Sol
- Hmotnosť
- 0.405 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614229478693
- Číslo od výrobcu
- JTI-110729248
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Escada - Sorbetto Rosso EDT 100ml
246,20 €/1l
27,49 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada - Brisa Cubana EDT 100ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Santorini Sunrise Limited Edition toaletná voda pre ženy 100 ml
343,20 €/1l
34,32 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Sorbetto Rosso Woda toaletowa, 100 ml
314,80 €/1l
31,48 €
Predajca: NutraBestBG

Escada - Nectar De Costa Rica EDT 100ml
313,90 €/1l
31,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Limitovaná edícia Escada Taj Sunset
603,40 €/1l
39,99 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,17 €
Predajca: somnia24

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
581,00 €/1l
29,05 €
Predajca: somnia24

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

Escada Flor Del Sol Edt Spray 50ml
747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Chiffon Sorbet EDT 100 ml W
267,80 €/1l
26,78 €
Predajca: BRASTYGroup

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Escada Cuban Breeze EDT 50 ml W
848,00 €/1l
42,40 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Escada Candy Love toaletná voda pre ženy 100 ml
272,70 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Bali Paradise toaletná voda v spreji 100ml limitovaná edícia
317,50 €/1l
33,45 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Escada Fairy Love Woda toaletowa, 100ml
303,00 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,20 €/1l
33,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Escada Brisa Cubana Edt Spray Ed Lim 30ml
1 350,00 €/1l
40,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
810,90 €/1l
81,09 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
45,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,84 €
Predajca: Sykz

Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
8,47 €
Predajca: Amazinggirl

Apple MHJE3ZM/A, Vnútorný, AC, Biela
23,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Chopard Wish Woda perfumowana, 75ml
312,93 €/1l
23,47 €
Predajca: MANADA

Trizand 25254 Masážna obruč Hula Hoop so závažím, biela
19,22 €
Predajca: Eoshop

The Pink Stuff 5060033821114, Pasta, vedro
6,05 €/1kg
5,14 €
Predajca: LAVONIO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je skvelé!
Objem 0,1 l
Tento parfum som mala už predtým a vonia skvele! Doručenie bolo veľmi rýchle - objednala som si ho vo štvrtok neskoro večer a prišiel v sobotu. Jednoznačné odporúčanie!
Hodnotenie z 25. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Objem 0,1 l
Parfém je presne podľa popisu. Objednané v čase obeda a doručené na druhý deň za veľmi priaznivú cenu
Hodnotenie z 9. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny článok
Objem 0,1 l
Objednávka bola doručená, ako bolo sľúbené, parfum je nádherný. Som veľmi spokojná v plnej miere.
Hodnotenie z 5. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum
Objem 0,1 l
Veľmi skvelý parfum. Škoda, že za rovnaké množstvo stojí trikrát toľko.
Hodnotenie z 1. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá vôňa
Objem 0,1 l
Mám túto obľúbenú vôňu tu a dodanie bolo rýchle, všetko bolo skvelé!
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Escada
Objem 0,1 l
Super skvelý parfém, tiež prišiel veľmi rýchlo.alla išiel skvele
Hodnotenie z 18. augusta 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetky
Objem 0,1 l
Očarujúca kvetinová vôňa, mierne sladká, nie preplnená. Ideálne na leto! Môj osobný favorit.
Hodnotenie z 15. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Moja obľúbená vôňa už roky.
Objem 0,1 l
Rýchle dodanie. Skvelý parfum.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l