3,7



Na základe 3 hodnotení
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 39 750,00 €/1l
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml38,09 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Dabur Vatika Maska na vlasy Argán 500gr.23,98 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Eco Styler Kokosový stylingový gél 32oz10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Pre prírodné vlasy Kokosový krém na kulmovanie 340g
93,30 €/1l
9,33 €
Predajca: NutraBestBG

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
38,54 €/1kg
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu Moisturizing Curl Activator Cream 355ml, Krém na vlasy, Ženy, Kučeravé vlasy, 355 ml, Proti krepovitosti, Lesk, Vyhladenie, 1 kusov
23,69 €/1l
8,41 €
Predajca: NutraBestBG

Cantu 856017000089, Sérum na vlasy, 180 ml, Ženy, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Hydratačný, Oprava, Glycine Soja Oil (Soybean), Mineral Oil (Paraffinum Liquidum), Dextrin Palmitate/Ethylhexanoate,...
57,72 €/1l
10,39 €
Predajca: medpak_shop

Cantu Argan Oil Bezoplachový regeneračný krém 453g
99,50 €/1l
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu Avocado Hydrating Curling Cream hydratačný krém pre definíciu vĺn 340 g
35,38 €/1kg
12,03 €
Predajca: Tersorte

Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340g
29,09 €/1kg
9,89 €
Predajca: medpak_shop

PRE PRÍRODNÉ VLASY kokosový olej 237ml
47,64 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Cantu Men Leave-In Conditioner 13oz.
24,81 €/1kg
16,93 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,18 €
Predajca: ADI_Global_Store

Cantu Pre prírodné vlasy Hydratačný gél Twist y Lock 370g
30,51 €/1kg
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Mielle Mongongo Oil Pomade-To-Oil Treatment 113g
167,96 €/1kg
18,98 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Krém na vlasy As I Am Jamaican (454 g)
26,32 €/1kg
11,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu Pomáda na vlasy s bambuckým maslom 113g
61,50 €/1kg
7,79 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
37,13 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

TGIN Curl Bomb Hydratačný stylingový gél 384ml
0,05 €/1l
20,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Dabur Vatika olej na vlasy Egg Protein 200ml.
44,95 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chceli by ste vylepšiť svoj vzhľad a zvýrazniť svoju krásu? Potom vám kondicionér na vlasy Cantu 00006-12/3EU pomôže dosiahnuť vaše ciele! Využívajte výhody a prednosti výrobkov Cantu a ďalších kaderníckych doplnkov od 100 % originálnych značiek.
- Objem: 385 ml
- Typ: Kondicionér
- Hydratačný denný olej s bambuckým maslom Cantu pre všetky typy vlasov , 385 ml
- Hydratačný denný olej s bambuckým maslom de Cantu pre všetky typy vlasov de, 385 ml
- Značka: CANTU
- Veľkosť: 385 ml 1 kus, 11 ml balenie de 35
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Značky bezoplachovej starostlivosti z kolekcie Shea Butter boli vytvorené pre vlnité a kučeravé vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem .
Hydratačný olej Cantu s bambuckým maslom oživuje suché a krehké vlasy a zabraňuje ich poškodeniu spôsobenému nepriaznivým počasím alebo teplom.
Vynikajúci, ný
Cantu Bambucké maslo Denný olejový hydratačný krém 13oz.
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 0.384 l
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8560170000650856017000065
- Číslo od výrobcu
- AUC0856017000065
- Hmotnosť
- 400 g
- Objem
- 0.384 l
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 8560170000650856017000065
- Číslo od výrobcu
- AUC0856017000065
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Šampón Cantu Moisture s bambuckým maslom 400 ml na kučeravé, farbené a prírodné vlasy
23,72 €/1l
9,49 €
Predajca: medpak_shop

Cantu Natural Hair Leave-In Conditioner Cream Jar 12 uncí 354 ml
35,17 €/1l
12,45 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu Shea Butter for Natural Hair, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Lámavé vlasy, Farebné vlasy, Suché vlasy, Hydratačné, Hydratačný, 400 ml, Fľaša
17,67 €/1l
7,07 €
Predajca: NutraBestBG

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
38,54 €/1kg
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu For Natural Hair Depp Treatment Masque 340g
84,10 €/1l
8,41 €
Predajca: NutraBestBG

Tresemme | Šampón - hydratačný - 685ml Maxi Size - s ceramidmi a vitamínom E - intenzívna starostlivosť
10,93 €/1l
7,49 €
Predajca: Lemonbite

Cantu Care For Kids Výživný kondicionér 237ml
29,66 €/1l
7,03 €
Predajca: NutraBestBG

Cantu Avocado Hydrating Curling Cream hydratačný krém pre definíciu vĺn 340 g
35,38 €/1kg
12,03 €
Predajca: Tersorte

Cantu Moisturizing Curl Activator Cream 355ml, Krém na vlasy, Ženy, Kučeravé vlasy, 355 ml, Proti krepovitosti, Lesk, Vyhladenie, 1 kusov
23,69 €/1l
8,41 €
Predajca: NutraBestBG

Cantu Avocado Hydrating Shampoo vyživujúci šampón s hydratačným účinkom 400 ml
97,90 €/1l
9,79 €
Predajca: medpak_shop

Crest | Zubná pasta 3D White Brilliance - 59g - Mäta - intenzívne bielenie - hĺbkové čistenie
179,90 €/1l
17,99 €
Predajca: Lemonbite

Zubná kefka TePe Universal Care na čistenie rovnátok a implantátov, 1 kus
36 100,00 €/1kg
3,61 €
Predajca: MANADA

TePe Special Care Regular Ultra delikatna szczoteczka do zębów Ultra Soft, 1 sztuka
54 600,00 €/1kg
5,46 €
Predajca: MANADA

TePe Nova Szczoteczka do zębów Extra Soft, 1 sztuka
34 900,00 €/1kg
3,49 €
Predajca: Lemonbite

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kiss My Face - Strip Lash Adhesive with Aloe Black - Black Lash Adhesive 7.0g
5,99 €
Predajca: Lemonbite

Cantu Shea Butter Firm Hold Edge Stay Gel gel na vlasy na vytvorenie dokonalých vrkôčikov 64 g
70,80 €/1l
7,08 €
Predajca: Lemonbite

FOR NATURAL HAIR čistiaci krémový šampón 709 gr
23,02 €/1kg
16,32 €
Predajca: Tersorte

TePe Extra Soft Szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych zestaw startowy, 6 sztuk
23 550,00 €/1kg
4,71 €
Predajca: MANADA

Splat Zahnpasta 75 ml Blackwood Special
58 250,00 €/1kg
6,99 €
Predajca: Lemonbite

Crest | Zubná pasta 3DWhite Brilliance - 130 g - Mince - Bielenie zubov - Osvežujúci pocit
159,90 €/1l
16,64 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Cantu Pre prírodné vlasy Kokosový krém na kulmovanie 340g
93,30 €/1l
9,33 €
Predajca: NutraBestBG

Malizia | Sprchový gél s arganovým olejom a vanilkou - 1 l - pre všetky typy pokožky - hydratačný a vyživujúci
13,26 €/1l
13,26 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sally Hansen Insta Dri - Suchý lak na nechty, 13.3ml
446,92 €/1l
5,81 €
Predajca: MANADA

Cantu Shea Butter Flexible Hold Strengthening Styling Gel gel na vlasy
93,10 €/1l
9,31 €
Predajca: NutraBestBG

Kids Euroswan Zvýrazňovače obojstranné 12ks - WOW Generation
16,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Rexona 8717644320426, Muži, Antiperspirant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
53,27 €/1l
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ardell Press On, Rozšírenie rias, Čierna, 30 kusov
13,59 €
Predajca: Lemonbite

TePe Interdentalné Kečky Extra Soft 0,7mm, 8ks – Profesionálne Kečky na Čistenie Medzizubných Priestorov
314 000,01 €/1kg
6,28 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%33% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
33%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cantu
Dobré produkty
Hodnotenie z 8. októbra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Páči sa mi
Hodnotenie z 25. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,75 €
Predajca: MAGUHAAR
625,00 €/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56,39 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair maska 250ml NEU



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,67 €/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržiavací šampón 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
42,50 €
Predajca: MAGUHAAR
170,00 €/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampón 250ml + kondicionér 250ml
33,75 €
Predajca: MAGUHAAR
51,92 €/1kg

Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 3
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR
9 750,00 €/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1kg

Revlon | Súprava starostlivosti o vlasy Uniq One - 150ml Coconut + 150ml Lotus - 10v1 Treatment - Intensive Care
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
115,00 €/1l

Cantu Shea Butter Firm Hold Edge Stay Gel gel na vlasy na vytvorenie dokonalých vrkôčikov 64 g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,08 €
Predajca: Lemonbite
70,80 €/1l

Shine'n Jam Extra Hold Styling Gel 113,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,97 €
Predajca: Lemonbite
63,36 €/1l

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
42,47 €/1l

Šampón a maska z ricínového oleja s biotínom Minerály z Mŕtveho mora Zabráňte vypadávaniu vlasov a urýchlite ich rast
34,90 €
Predajca: TotesMeerProdukte
49,86 €/1l

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
499,80 €/1l

Dabur Vatika maska na vlasy vaječný proteín 500gr.



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
21,98 €/1kg

Silicon Mix Avanti Hair Treatment 8oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
34,81 €/1kg

Yari 100% čistý kokosový olej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
19,98 €/1l

Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
38,09 €/1l

Umožňuje Dred Coconut Oil 4oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
106,11 €/1kg

Dabur Vatika Maska na vlasy Argán 500gr.
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
23,98 €/1l