4,8



Na základe 9 hodnotení
Max Factor Miracle Touch, Hrniec, Prášok, Univerzálne, Zjasnenie, Hydratačný, Vyhladenie, Stredná, Bronzová
18,48 €
1 540,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Podkladové bázy pod make-up a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Max Factor Facefinity All Day Flawless 3 In 1, Fľaša, Tekuté, Vyhladenie, Béžová, Porcelain, Ženy1 911,67 €/1l
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Nars Natural Radiant Longwear Foundation1 818,00 €/1l
54,54 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Futurist SkinTint Serum, Kvapkadlo, Sérum, Univerzálna pleť, Hydratačný, Vyhladenie, Svetlá, Cool1 458,00 €/1l
43,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nars Natural Radiant Longwear Foundation1 675,00 €/1l
50,25 €
Predajca: PerfumTraders

Max Factor Miracle Touch, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Proti začervenaniu, Hydratačné, Lesk, Vyhladenie, Tónovanie, Creamy Ivory, Matte
931 500,02 €/1kg
18,63 €
Predajca: somnia24

Max Factor Miracle Touch, Nádoba, Prášok, Vyhladenie, Béžová, Sand, Ženy
172,16 €/1kg
30,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Max Factor Miracle Touch, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Proti začervenaniu, Hydratačné, Lesk, Vyhladenie, Tónovanie, Pearl Beige, Matte
139,13 €/1l
16,00 €
Predajca: Bugelo

Max Factor zázračný hydratačný make-up SPF 20, odtieň 04 Light Medium, 30ml.
224 500,01 €/1kg
12,30 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,98 €
Predajca: NutraBestBG

Max Factor Miracle Veil, Univerzálna pleť, Všetky tóny pleti, Translucent, Priesvitné, Hrniec, Sypký prášok
598 000,02 €/1kg
11,96 €
Predajca: MANADA

Max Factor Facefinity Compact, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Zmatňujúci, Toffee, Matte
724,00 €/1l
12,30 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,24 €
Predajca: NutraBestBG

Max Factor Facefinity Compact, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálna pleť, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, Stredná, Natural
2 402,50 €/1kg
48,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Max Factor Lasting Performance, Fľaša, Tekuté, Univerzálna pleť, Zmatňujúci, Vyhladenie, Stredná, Natural Bronze
731,14 €/1l
25,59 €
Predajca: somnia24

Max Factor Miracle Touch, Kompaktné puzdro, Univerzálne, Proti začervenaniu, Hydratačné, Lesk, Vyhladenie, Tónovanie, Toasted Almond, Matte, 11,5 g
466,00 €/1l
4,66 €
Predajca: ALG-Outlet

Max Factor Facefinity Compact, Univerzálna pleť, Natural Rose, Béžová, Puzdro, Lisovaný púder, Matte
808,00 €/1kg
8,08 €
Predajca: MANADA

Max Factor Facefinity Compact, Nádoba, Prášok, Béžová, Ivory, Matte, 10 g
1 284,00 €/1kg
12,84 €
Predajca: BRASTYGroup

Max Factor Miracle Pure Hydratint Essence, Flakón s pumpičkou, Tekuté, Univerzálna pleť, Vyhladenie, Hydratačné, Výživný, Pružnosť, Stredná, Béžová
724,00 €/1l
21,72 €
Predajca: somnia24

Clarins Skin Illusion, Kvapkadlo, Tekuté, Univerzálne, Hydratačné, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Stredná, Amber
1 227,33 €/1l
36,82 €
Predajca: BRASTYGroup

Max Factor Miracle Pure Foundation, farba 82 Deep Bronze
150,33 €/1l
9,87 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,51 €
Predajca: NutraBestBG

Max Factor Facefinity Compact, Univerzálna pleť, Sand, Béžová, Puzdro, Lisovaný púder, Matte
225,36 €/1kg
18,93 €
Predajca: somnia24

Podkladový krém Max Factor Miracle Pure Skin Improving Foundation
124,67 €/1l
3,74 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ dávkovača:
- Hrniec
- Materiál:
- Prášok
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálne
- Starostlivosť o pleť:
- Zjasnenie, Hydratačný, Vyhladenie
- Odtieň pokožky:
- Stredná
- Farebná skupina:
- Bronzová
- Farebný kód:
- 080
- Farba názov:
- Bronze
- Efekt:
- Žiarivý
- Ochrana pred slnkom:
- Áno
- Hlasitosť:
- 12 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Ochranný faktor pred slnkom (SPF):
- 30
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Neupcháva póry:
- Áno
- Zloženie:
- Cyclopentasiloxane, Aqua, Tridecyl Neopentanoate, Titanium Dioxide, Mica, Butylene Glycol, Niacinamide, Talc, Acetyl Glucosamine, Silica, Candelilla Cera, Ozokerite, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Sorbitan Isostearate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Camellia Sinensis, Glycerin, Allantoin, Dimethicone/Methicone Copolymer, Zinc Oxide, Hydroxyapatite, Aluminum Hydroxide, Methicone, Disodium EDTA, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Benzyl Alcohol, Sodium Acetate, Propylparaben, Methylparaben, [+/- CI 77492, CI 77491, CI 77499]
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Šírka balenia:
- 67 mm
- Hĺbka balenia:
- 67 mm
- Výška balenia:
- 26 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 70 g
Krémový make-up Miracle Touch sa pri kontakte s pleťou premení na jemnú tekutú textúru, ktorá poskytuje vysoké krytie, rovnomerný tón pleti a polomatný, zamatový efekt.
Max Factor Miracle Touch Foundation Kompaktný telový púder 11 5 g
Max Factor Miracle Touch Skin Perfecting Foundation Spf30 080 Bronze
- Farba
- Bronzová
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Objem
- 12 ml
- Zloženie
- NEUPLATŇUJE SA
- Výrobca
- Procter & Gamble
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614227962897
- Číslo od výrobcu
- 99350029450
- Farba
- Bronzová
- Hmotnosť
- 0.07 kg
- Objem
- 12 ml
- Zloženie
- NEUPLATŇUJE SA
- Výrobca
- Procter & Gamble
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3614227962897
- Číslo od výrobcu
- 99350029450
Hodí sa k tomu

Max Factor Miracle Touch, Hrniec, Krém, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Hydratačný, Vyhladenie, Stredná, Golden
895,00 €/1l
10,74 €
Predajca: Glamperfeu

Max Factor Miracle Touch, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Proti začervenaniu, Hydratačné, Lesk, Vyhladenie, Tónovanie, Creamy Ivory, Matte
931 500,02 €/1kg
18,63 €
Predajca: somnia24

Max Factor Miracle Touch, Hrniec, Prášok, Univerzálne, Zjasnenie, Hydratačný, Vyhladenie, Svetlá, Warm Almond
1 447,50 €/1l
17,37 €
Predajca: MANADA

Max Factor Miracle Touch, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Proti začervenaniu, Hydratačné, Lesk, Vyhladenie, Tónovanie, Blushing Beige, Matte
660 000,02 €/1kg
6,60 €
Predajca: Bugelo

Max Factor Miracle Touch, Hrniec, Krém, Univerzálne, Zjasnenie, Hydratačný, Vyhladenie, Stredná, Natural
2 200,83 €/1l
26,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Max Factor Miracle Touch, Nádoba, Prášok, Vyhladenie, Béžová, Sand, Ženy
172,16 €/1kg
30,30 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Max Factor Miracle Touch, Kompaktné puzdro, Prášok, Univerzálne, Proti začervenaniu, Hydratačné, Lesk, Vyhladenie, Tónovanie, Pearl Beige, Matte
139,13 €/1l
16,00 €
Predajca: Bugelo

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

Max Factor zázračný hydratačný make-up SPF 20, odtieň 04 Light Medium, 30ml.
224 500,01 €/1kg
12,30 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,98 €
Predajca: NutraBestBG

Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Bomann PC-DKP 1211, Čierna, Nerezová oceľ, Na pracovnú dosku, 64 cm, Keramický, Sklokeramická, 2 zone(s)
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
21,25 €/1kg
22,00 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Akumulátorový stojanový vysávač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Farba: čierna lesklá - 14,4 V (lítium-iónová technológia)
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Biela záclona 140 x 245 cm s očkami – nepriehľadná záclona z mikrosaténu (100 % polyester), priepustná pre svetlo, nenáročná na údržbu a tvarovo stála
4,89 €/1m
11,99 €
Predajca: Bestlivings

Merax komoda s 2 dvierkami z ratanového prútia a 2 zásuvkami, drevený príborník, 60x40x120cm, dub
170,99 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
166,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Max Factor Miracle Veil, Univerzálna pleť, Všetky tóny pleti, Translucent, Priesvitné, Hrniec, Sypký prášok
598 000,02 €/1kg
11,96 €
Predajca: MANADA

Bavlnená posteľná bielizeň HNL mako satén Kvetinový vzor Milo - mäkká a príjemná na pokožke - so zipsom a zo 100 % bavlny - 135x200 cm + 80x80 cm, čierna / biela
55,63 €
Predajca: magita

Ergonomický komfortný penový topper | 90 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
39,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: TBFurnitureGmbH

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Hladký šifón, voálová tkanina, biela, 50 x 150 cm
3,32 €/1m²
2,49 €
Predajca: OrientFashion

Eurosolar opalovací prípravok na tvár Facial Tanner Turbo Power 9215
419,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Sunnydays

LED svietiaca hviezda na zavesenie z kovu v čiernej farbe s časovačom - 30 cm - Silueta hviezdy v teplej bielej farbe pre interiér
12,29 €
Predajca: Special-trends

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

FURNICA - NOAH - Komoda / príborník s 3 zásuvkami a 3 dvierkami - antracitovo sivá / dub Wotan V75cm Š120cm H35cm
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Furnica

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%22% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
22%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné
Tovar dodaný podľa popisu
Hodnotenie z 9. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Som spokojný
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Veľmi spokojný!
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dermablend 3D Correction dlhotrvajúci make-up proti nedokonalostiam pleti 55 Bronze 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
27 270,00 €/1kg

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige n150



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D Primer 30ml Beige C 120



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,35 €
Predajca: lithuaniashop
978,33 €/1l

MARY KAY Foundation Mattifying 3D Primer 30ml Ivory n160



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Neutrálna stredná IT Cosmetics CC+ Color Corr. Full Coverage Cream SPF50



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
51,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 617,19 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige w180



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Ivory W 130



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Beige C 110



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Sisley Phyto Hydra Teint Beautifying Tinted Moist. SPF15 0,5 Opal 40 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
81,65 €
Predajca: PerfumTraders
2 041,25 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Ivory c110
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D matujúci podkladový krém 30ml Ivory N 140
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w180
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D mattierende Grundierung 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Podkladová báza pod make-up s Lsf 15
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
955,17 €/1l

Dior Forever Undercover, Fľaša, Tekuté, Béžová, Rosy beige, Matte, 40 ml



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
52,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 303,75 €/1l

INGRID Cosmetics MINERAL SILK&LIFT, Rúra, Krém, Proti starnutiu, Hydratačný, Osviežujúce, Vyhladenie, Béžová, Žiarivý, 30 ml
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 273,33 €/1l

Bobbi Brown Skin Foundation Stick, Tyč, Krém, Univerzálna pleť, Hydratačný, Béžová, N-012
53,53 €
Predajca: PerfumTraders
5 947,78 €/1kg

INGRID Cosmetics SILK&LIFT, Rúra, Krém, Proti starnutiu, Hydratačný, Osviežujúce, Vyhladenie, Béžová, Žiarivý, 30 ml
38,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 273,33 €/1l