4,5



Na základe 4 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wahl Genio, Čierna, 0,8 mm, 1,8 mm, 4,6 cm, Hlava, Uhlíková oceľ171,51 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Philips 5000 series HC5632/15, Čierna, 0,5 mm, 2,8 cm, 4,1 cm, Nerezová oceľ, Batérie59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX presný zastrihávač zlatý FX7870GE
137,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
194,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice
177,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Cordless Magic Clip - Burgund - 0,8 mm - 2,5 mm - 4 cm - Stahl - DC (08148-2316H)
187,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

BaByliss PRO - Single Foil Metal Shaver FXFS1E
43,99 €
Predajca: velmontask

BaByliss CHROMFX TRIMMER, Akku, Chrom
189,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Akumulátorový holiaci strojček Wahl Senior Lithium-Ion (Li-Ion) Black
206,01 €
Predajca: AllYour

Panasonic ER-DGP82, Čierna, 0,3 mm, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria, 1 h
499,00 €
Predajca: G-Electronics

Babyliss Pre Fx8700Gbpe
140,32 €/1kg
150,00 €
Predajca: Digiexpert

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,77 €
Predajca: egenta-shop

Panasonic ER-GP80
499,00 €
Predajca: G-Electronics

BaByliss Super-X Metal E996E, Antracit, Nerezová oceľ, Kov, Valec, 0,6 mm, 2,5 cm, Hlava
84,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Zastrihávač vlasov Panasonic ER-GP84 zlatý
338,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Zastrihávač vlasov Wahl Magic Clip 5*
178,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Panasonic ER-DGP86, Čierna, 0,3 mm, Nerezová oceľ, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

BaByliss PRO FX825E 4Artists Lo-Pro FX Strihač vlasov
266,75 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

BaByliss PRO FX7870IBPE SkeletonFX Boost + Chameleon Trimmer
135,00 €
-4,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
130,05 €
Predajca: Digiexpert
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Holičský strojček GOLDFX s 8 hrebeňovými nástavcami
FX8700GE
Profesionálny holičský strojček GOLDFX so 45 nastaveniami dĺžky strihu pre maximálnu presnosť a kreatívne štýly
Tento prístroj BaBylissPRO® FX8700GE, vybavený motorom EDM TECHNOLOGY* vyvinutým spoločnosťou FERRARI, lítiovými batériami, japonskými oceľovými čepeľami a celokovovým puzdrom, bol vytvorený na 100 % profesionálne použitie náročnými kaderníkmi a holičmi, ktorí hľadajú spoľahlivý, flexibilný nástroj s rýchlym nabíjaním a optimálnou dobou prevádzky.
Vynikajúci dizajn, ktorý prináša skutočný rozdiel. To však nie je všetko: tento nástroj v sebe spája vynikajúcu, ergonomickú manipuláciu a pozoruhodný výkon.
Tento štýlový, robustný nástroj je vhodný na klasické strihanie vlasov, ako aj na precíznu, kreatívnu a umeleckú prácu, ako je obrysovanie, blednutie, prispôsobené vzory, tetovanie vlasov... * elektronický DIGITAL motor
Zastrihávač vlasov GOLDFX zaujme silným výkonom, vysokou kvalitou a elegantným dizajnom v zlatom kovovom vzhľade. Vďaka dodávanej nabíjacej stanici má zastrihávač po 3 hodinách plného nabíjania výdrž batérie celé 2 hodiny. zastrihávač GOLDFX vybavený profesionálnym a výkonným digitálnym motorom FERRARI zaručuje pôsobivé výsledky a dokonalý finiš. Motor dosahuje až 6 300 pohybov čepele za minútu a je mimoriadne odolný. Digitálny motor navyše umožňuje veľmi presnú a pohodlnú prácu, pretože je mimoriadne tichý, ľahký, má nízke vibrácie a šetrí energiu.
Výkonný zastrihávač GOLDFX však neohromí len svojím výkonom - jeho obrovská presnosť zabezpečuje realizáciu bez mlyna a umožňuje obzvlášť jemné práce, ako sú prechody, kontúrové rezy a fades. Ale aj hrubšie práce, ako je strihanie a skracovanie vlasov, sú s profesionálnym zastrihávačom bez námahy. Jedným z dôvodov je 45 mm široká čepeľ z japonskej ocele s obzvlášť ostrým uhlom strihu do V. Rozmanitosti stylingu a flexibilite používateľa sa tiež medze nekladú: Zastrihávač vlasov má páčku na jemné nastavenie s piatimi nastaveniami výšky strihu 0,8 - 1,4 - 2 - 2,8 - 3,5 mm, ako aj osem hrebeňových nástavcov vo veľkostiach 1,5 - 3 - 4,8 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 mm. Čepele sa dajú rýchlo a jednoducho vybrať, vďaka čomu je čistenie efektívne a jednoduché.
- 45 mm čepeľ vyrobená z japonskej ocele a DLC*/niklu a titánu
- Odolný digitálny motor FERRAI s vysokým krútiacim momentom a 6300 pohybmi čepele za minútu
- Páka jemného nastavenia s 5 polohami (0,8 - 1,4 - 2 - 2,8 - 3,5 mm)
- 8 hrebeňových nástavcov (1,5 - 3 - 4,8 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 mm)
- 3 hodiny plného nabíjania pre 2 hodiny výdrže batérie
- Farba: zlatá
Vysoko presná čepeľ "Fade"
presná 45 mm čepeľ z japonskej ocele s povrchovou úpravou DLC*/nikel-titán a mimoriadne ostrým uhlom rezu V. Čepeľ "Fade" je plochá a je ideálna na zlievanie tvrdých prechodov a línií, ktoré sa s bežnými prístrojmi ťažko dosahujú.
SILNÝ
Model FX8700GE je vybavený digitálnym motorom s dlhou životnosťou a vysokým krútiacim momentom, ktorý je výkonný a umožňuje čistú prácu. Vďaka technologickému pokroku elektronicky riadených digitálnych motorov sú prístroje ľahšie, tichšie, odolnejšie, majú nízke vibrácie a šetria energiu. Vhodný pre všetky typy vlasov. Prevádzka na kábel alebo batériu.
100 % pre profesionálov
Robustný celokovový kryt pre spoľahlivú a dokonalú prácu. 3-hodinové rýchle nabíjanie až na 2 hodiny akumulátorovej prevádzky ponúka profesionálom maximálnu flexibilitu, úsporu času a efektivitu. Vďaka univerzálnemu napätiu možno zastrihávač používať kdekoľvek na svete.
Komfort
Puzdro zastrihávača FX8700GE bolo vedecky navrhnuté na vynikajúcu ergonómiu pri manipulácii. Je vybavené rebrovanou protišmykovou rukoväťou pre pohodlnú a spoľahlivú obsluhu. Tento vysoko sofistikovaný strojček je ľahký a tichý.
Funkcie
- 45 mm čepeľ vyrobená z japonskej ocele s povrchovou úpravou DLC*/nikel-titán
- Odolný digitálny motor s vysokým krútiacim momentom navrhnutý spoločnosťou FERRARI
- 6000 pohybov čepele za minútu
- Páka jemného nastavenia s 5 polohami (0,8 - 1,4 - 2 - 2,8 - 3,5 mm)
- 8 nástavcov hrebeňa (1,5 - 3 - 4,8 - 6 - 10 - 13 - 16 - 19 mm)
- Výkonná lítium-iónová batéria na 2 hodiny bezšnúrového prevádzky
- Nabíjacia stanica
- Čistiaca kefka a olej na ošetrovanie
BaByliss PRO FX8700GE Gold Cord/Cordless Metal Clipper
Profesionálny zastrihávač vlasov BaByliss Pro FX8700 s čepeľou z japonskej ocele pre precízny a presný strih
Profesionálny strojček na vlasy BaByliss Pro FX8700 je vybavený čepeľou z japonskej ocele pre precízny a presný strih. Elektronicky ovládaný digitálny motor, ktorý vznikol v spolupráci s talianskou automobilovou značkou Ferrari, poskytuje intenzívny výkon s rýchlosťou 6300 otáčok za minútu. Aretovacia páčka umožňuje nastavenie výšky strihu od 0,8 do 3,5 mm. Balenie obsahuje 8 prídavných plastových nástavcov. Vhodný do kaderníckych salónov.
Vlastnosti:
profesionálny strihací strojček
sieťová/akumulátorová prevádzka
stabilný výkon
Lítiový akumulátor
doba nabíjania 180 minút
doba prevádzky 120 minút
čepeľ z japonskej ocele
digitálne riadený motor navrhnutý v spolupráci s Ferrari
oceľová hlavica so šírkou 45 mm
oceľové puzdro
aretovacia páčka pre 5 úrovní nastavenia výšky strihu 0,8 mm, 1,4 mm, 2 mm, 2,8 mm a 3,5 mm
Technický popis:
- Zastrihovací nástavec:
- Určenie: Pre neho
- Doba chodu na batérie až:
- Вoba nabíjania:
- Maximálna dĺžka strihu:
- Minimálna dĺžka strihu:
- Napájanie: Combined
- Prevádzka na batérie: ÁNO
- EAN: 3030050146639
Obsah balenia:
BaByliss PRO FX8700
8 prídavných plastových nástavcov (1,5 mm, 3 mm, 4,8 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm, 19 mm)
sieťový adaptér
krytku hlavice
praktický skrutkovač na výmenu hlavice
príslušenstvo na údržbu: olej a kefka
Technické detaily
- Dĺžka siete palety: 80 cm
- Šírka siete palety: 120 cm
- Čistá hmotnosť palety :259,3 kg
- Čistá výška palety:191 cm
- Maximálny počet stohovacích kartónov:6 ks
Výkon
- Zdroj napájania: Batéria
- Technológia batérie: Lítium
- Čas nabíjania: 3 h
- Batéria typ:Vstavaná batéria
- Nabíjateľné:Áno
- Rýchle nabíjanie:Áno
- Prevádzková doba: 120 min
Výkon
- Farba produktu:zlatá
- Rýchlosť motora (max.): 6300 ot./min.
Údaje o balení
- Hĺbka balenia: 100 mm
- Hmotnosť balenia: 1,03 kg
- Šírka balenia: 220 mm
- Výška balenia: 220 mm
Obsah balenia
- Základňová stanica: Áno
- Funkcie základňovej stanice:Nabíjanie
- Čistiaca kefka:Áno
- Obsiahnutý olej:Áno
Logistické údaje
- Hrubá výška palety:2,05 m
- Produkty na palete:252 ks
- Hmotnosť palety:259,6 kg
- Výrobky na hlavný (vonkajší) obal: 6 ks
- Hrubá dĺžka palety: 120 cm
- Výrobky na vrstvu palety: 42 ks
- Výška hlavného (vonkajšieho) puzdra: 318 mm
- GTIN palety (EAN/UPC):33030050146623
- GTIN hlavného (vonkajšieho) puzdra (EAN/UPC): 33030050146623
- Šírka hlavného (vonkajšieho) puzdra: 235 mm
- Hmotnosť hlavného (vonkajšieho) puzdra: 6,18 kg
- Farba:
- Zlato
- Počet dĺžkových krokov:
- 8
- Základný materiál:
- Kov
- Minimálna dĺžka vlasov:
- 1,5 mm
- Maximálna dĺžka vlasov:
- 1,9 cm
- Materiál nožov:
- Titán
- Počet nastavení:
- 5
- Bezšnúrový:
- Áno
- Vstavaný displej:
- Nie
- On/off vypínač:
- Áno
- Napájací zdroj:
- Batérie
- Prevádzková doba:
- 120 min
- Nabíjateľný:
- Áno
- Typ batérie:
- Zabudovaná batéria
- Doba nabíjania:
- 3 h
- Typ batérie:
- Lítium
- Rýchle nabíjanie:
- Áno
- Krajina pôvodu:
- Čína
Zastrihávač vlasov BaByliss Pro 4Artists gold FX8700GE
Všeobecné informácie
Typ
Ostatné domáce spotrebiče
Farba
Zlatá farba
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Dobíjanie | Áno |
| Prevádzkový čas | 120 min |
| Technológia batérie | Lítium |
| Zdroj energie | Batéria |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Čas nabíjania | 3 h |
| Šírka obalu | 220 mm |
| Hĺbka obalu | 100 mm |
| Hmotnosť obalu | 1,03 kg |
| Výška obalu | 220 mm |
| Čistá šírka palety | 120 cm |
| Čistá výška palety | 191 cm |
| Čistá hmotnosť palety | 259,3 kg |
| Čistá hĺbka palety | 80 cm |
| Maximálny počet prepraviek na stohovanie | 6 kusov |
| Otáčky motora (max.) | 6300 OT/MIN |
| Farba výrobku | Zlatá farba |
| Čistiaca kefa de | Áno |
| Olej je súčasťou balenia | Áno |
| Funkcie stanice zo základne | Nabíjanie |
| Základňová stanica | Áno |
| Skrinka GTIN (EAN/UPC) | 33030050146623 |
| Výška hlavného krytu | 318 mm |
| Hmotnosť celého balenia | 6,18 kg |
| GTIN paleta (EAN/UPC) | 33030050146623 |
| Šírka hlavnej škatule | 235 mm |
| Množstvo v jednej krabici | 6 kusov |
| Množstvo na jednu vrstvu z palety | 42 kusov |
| Množstvo na paletu | 252 kusov |
| Hmotnosť palety | 259,6 kg |
| Výška palety | 2,05 m |
| Dĺžka palety | 120 cm |
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť zastrihávač vlasov/holiaci strojček Babyliss Metal Clipper a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Vlastnosti: V ponuke sú aj modely s vysokou odolnosťou proti poškodzovaniu: Bezdrôtový
- Materiál: Materiál: oceľ
- Typ: Strihací strojček na vlasy, ktorý sa používa na strihanie vlasov: Zastrihávač vlasov/holiaci strojček
- Výrobok so zástrčkou: Sada: so zastrihávačom: Áno
- Typ zástrčky: Zástrčka EÚ
Všeobecné informácie o bezpečnostných predpisoch výrobku:
BABYLISS SARL
BABYLISS SARL, Parc d'activité du Val de Calvigny, 59141 Iwuy, Francúzsko
59141 - Iwuy
649950139
[email protected]
Zastrihávač vlasov BaByliss Pro GoldFX (FX8700GE)
Profesionálne zastrihávače vlasov BaBylissPRO4Artists.
Ferrari vyvinul digitálny motor (technológia EDM)* v týchto zastrihávačoch. Spolu s lítiovou batériou a čepeľami zo 100 % japonskej ocele je to zastrihávač pre všetkých profesionálov; holičov, kaderníkov a stylistov.
Nový dizajn je dokonale vyvážený a vďaka m kvalitným materiálom sa výrobok rýchlo dobíja a má dlhú životnosť. Výrobok sa ideálne hodí na časté používanie, tradičné, ale najmä detailné, kreatívne a umelecké strihy.
* Elektronický digitálny motor.
Vysokokvalitné čepele
Precízne skonštruované čepele z japonskej ocele s povrchovou úpravou DLC* z niklu a titánu
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť zastrihávač vlasov Babyliss Ferrari Digital Motor Goldfx Gold a široký výber malých domácich spotrebičov!Farba: zlatáVlastnosti: Materiál: oceľTyp: zastrihávač vlasov/holiaci strojček
Holičský strojček Babyliss PRO 4Artists FX8700GE, zlatý (FX8700GE)
Akumulátorový zastrihávač 4rtists Gold FX8700RGE
0
- Rozmery
- 25 x 5 x 5 cm
- Farba
- Zlatá
- Model
- FX8700GE
- Verzia
- 2023
- Hmotnosť
- 0.641 kg
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Počet nadstavcov
- 8
- Typ holiaceho strojčeka
- Holiaci strojček s fóliou
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- BaByliss PRO FX8700, nabíjacia stanica, 8 nástavcov, čistiaca kefa, olej na údržbu, nástroj Zero Gap
- Počet kusov
- 50
- Rezy za minútu
- 6300
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 3030050146639
- Číslo od výrobcu
- FX8700GE
- Rozmery
- 25 x 5 x 5 cm
- Farba
- Zlatá
- Model
- FX8700GE
- Verzia
- 2023
- Hmotnosť
- 0.641 kg
- Obsahuje batérie
- Áno
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Počet nadstavcov
- 8
- Typ holiaceho strojčeka
- Holiaci strojček s fóliou
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- BaByliss PRO FX8700, nabíjacia stanica, 8 nástavcov, čistiaca kefa, olej na údržbu, nástroj Zero Gap
- Počet kusov
- 50
- Rezy za minútu
- 6300
- Cieľové skupiny
- Unisex
- Možnosť mokrého holenia
- Áno
- EAN kód
- 3030050146639
- Číslo od výrobcu
- FX8700GE
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX presný zastrihávač zlatý FX7870GE
137,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BaByliss CHROMFX Akumulátorový strihací strojček Chrome Lithium
93,07 €/1kg
105,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
194,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Vanish, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Zlato, Tlačidlá, Striedavé napájanie / batéria, Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

BaByliss FXFS2GE, Planžetový holiaci strojček, Zlato, Kov, Striedavé napájanie / batéria, Zabudovaná batéria, 180 min
94,72 €/1l
94,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Wahl Cordless Magic Clip - Burgund - 0,8 mm - 2,5 mm - 4 cm - Stahl - DC (08148-2316H)
187,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Panasonic ER-DGP82, Čierna, 0,3 mm, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria, 1 h
499,00 €
Predajca: G-Electronics

BaByliss PRO - Single Foil Metal Shaver FXFS1E
43,99 €
Predajca: velmontask

Akumulátorový holiaci strojček Wahl Senior Lithium-Ion (Li-Ion) Black
206,01 €
Predajca: AllYour

JRL ONYX 2020C-B Premium akumulátorový strojček
184,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

LED kozmetické zrkadlo Make-up zrkadlo Skladacie osvetlené hollywoodske zrkadlo s osvetlením 2X 3X zväčšenie Stolové zrkadlo Zväčšovacie zrkadlo Retoo
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Panasonic ER-GP80
499,00 €
Predajca: G-Electronics

BaByliss FXFS2IE Pro 4Artists Double Foil Shaver chameleon
106,00 €
Predajca: Digiexpert

BaByliss FoilFX02, Planžetový holiaci strojček, Strieborná, Kov, Titán, Tlačidlá, Striedavé napájanie / batéria, 180 min
105,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple iPhone 13 mini, 13,7 cm (5.4"), 2340 x 1080 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Čierna
Generálne opravený
342,57 €
Predajca: NESATEC

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
259,00 €/1l
25,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Samsung Galaxy Buds2, slúchadlá, do uší, hovory/hudba, grafitové, binaurálne, prijatie/ukončenie hovoru, prehrávanie/pauza, skladba <, Ortung >
255,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Xiaomi Mi Smart Robot Vacuum X10 White Xiaomi
391,14 €
Predajca: iSpace

ProfiCook PC-MS 1032, Nerezová oceľ, 0,45 L, Horúci a studený, 600 W, 50 Hz, 230 V
71,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy Tab A9, 22,1 cm (8.7"), 1340 x 800 px, 64 GB, 4 GB, 2,2 GHz, Grafit
276,70 €
Predajca: evomag

Kuchynský robot Kenwood Prospero+ KHC29.H0WH
348,29 €
Predajca: Dragtek-com

Wahl Super Close AC/Battery Black
61,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

vidaXL Kadernícke kreslo čierne 72 × 68 × 98 cm Imitácia kože
491,59 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Yaheetech sada 2 činiek 6 kg, šesťhranné činky, PVC poťah, odolné proti kotúľaniu, na silový tréning
Použité
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
Generálne opravený
385,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Kadernícky salón cape strihanie vlasov cape kaderníctvo cape kaderníctvo cape cape
17,60 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Belkin RockStar™ 3.5mm Audio Cable with USB-C™ Connector, USB C, Samec, 3.5mm, Samec, Čierna
23,78 €
-53%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,98 €
Predajca: VISO
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%25% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
25%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
BaByliss Made in China
Farba Zlatá
Vyrobené v Číne
Hodnotenie z 12. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Zlatá
Hodnotenie z 15. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Zlatá
Hodnotenie z 9. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Farba Zlatá
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

XMaster Shave PRO, 5 v 1, akumulátorový zastrihávač fúzov, zastrihávač vlasov, holiaci strojček, LED svetlo, 4x nástavce, dokovacia stanica, čierna



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,99 €
Predajca: XMaster

KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
20,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

Elektrický zastrihávač vlasov s T-čepeľou, zastrihávač vlasov s čepeľou z uhlíkovej ocele na presné strihanie zblízka, bezdrôtový - GRITSY



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
11,59 €
Predajca: Mormark

JRL Onyx SF Pro – holiaci strojček, čierna farba (model SH2301)
113,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Wahl ChromStyle, Čierna, 0,7 mm, 3 mm, Hlava, DC, 5000 ot/min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
174,22 €
Predajca: BalticVaris_DE

Wahl Genio, Čierna, 0,8 mm, 1,8 mm, 4,6 cm, Hlava, Uhlíková oceľ
171,51 €
Predajca: BalticVaris_DE

Wahl Cordless Super Taper, Čierna, Biela, 1 mm, 2 mm, 4,6 cm, Hlava, DC



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(10)Počet hodnotení: 10
152,45 €
Predajca: BalticVaris_DE

Philips MG5930/15, Strieborná, 0,5 mm, 1,6 cm, 1 mm, Brada, Ucho, Nos, Nerezová oceľ
93,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Wahl Cordless Barber Combo



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(11)Počet hodnotení: 11
328,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Strojčeky na strihanie vlasov Moser Máquina Pro 5500RPM



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
129,32 €
Predajca: BalticVaris_DE

Strihač vlasov Jaguar HSM CM 2000 black, čierny



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
82,99 €
Predajca: SuperMerchant

CM 2000 Berry



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
85,99 €
Predajca: SuperMerchant

Panasonic ER-GP23, Čierna, Hlava, Nerezová oceľ, Stav batérie, Nabíjanie, Striedavé napájanie / batéria, 100 min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
243,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37
177,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač Wahl Magic Clip 5 Stars



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
120,47 €
Predajca: BalticVaris_DE

SENCOR SHP 8900BK Zastrihávač vlasov, Čepele s vrstvou z titánu, 4 výmenné výškové nadstavce 3/6/9/12 mm, Šírka čepele 46 mm, LED displej so stavom batérie
49,90 €
Predajca: Planeo

Wahl 08841-66 Trimmer ProLithium Beret Haarschneidemaschine, silver/black



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(22)Počet hodnotení: 22
133,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(124)Počet hodnotení: 124
12,99 €
Predajca: Retoo

Holiaci strojček Gamma+ Absolute Zero
144,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov Braun MGK5411



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(13)Počet hodnotení: 13
124,75 €
Predajca: NetworkTechnologies