2,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
CLARESA Hybridný lak NUDE 108 -5g1 798,00 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Soak Off UV/LED Fluo Hybridný lak 6, 5 g1 998,00 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Claresa Hybridný lak Kiss Me! 6 -5G9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Claresa Soak Off UV/LED Hybrydny Lak na nechty, 6.5g
568,00 €/1l
2,84 €
Predajca: Katomix

Luckyfine Poly Gel Nail Set, sada na nechty, 4X 30ml nechtové nadstavce Poly Gel, 3 farby trblietky, 100 kusov tvaru nechtovej špičky, základný a vrchný náter (15ml), klzný roztok 30ml, darček pre ženy
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

Claresa Soak Off UV/LED Shake Lakier hybrydowy 1, 5g
858,00 €/1l
4,29 €
Predajca: AllYour

Claresa Top Diamond No Wipe Top hybrydowy do paznokci, 5g
622,00 €/1l
3,11 €
Predajca: MANADA

CLARESA Hybridný lak SPARKLE 2 -5g
780,00 €/1l
4,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,90 €
Predajca: AllYour

Claresa Odlakovať UV/LED Nude Hybridný Lak 120, 5 g
990,00 €/1l
4,95 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Nude hybridný lak 122, 5 g
506,00 €/1l
3,79 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,53 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Candy Hybridný lak 8, 5 g
860,00 €/1l
4,60 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,30 €
Predajca: MANADA

CLARESA NUDE Hybridný lak 113 -5g
840,00 €/1l
4,20 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Kiss Me! Hybridný lak 7, 5 g
780,00 €/1l
5,54 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,90 €
Predajca: AllYour

Semilac UV hybridný lak na nechty 7ml 322 - 580
1 427,14 €/1l
9,99 €
Predajca: BeautyOK

Claresa Soak Off UV/LED Starlight 1, hybridný lak, 5 g
5,73 €
Predajca: MANADA

Semilac Perfect Nude UV hybridný lak na nechty 7ml
1 427,14 €/1l
9,99 €
Predajca: BeautyOK

Silcare Hybrídny Nechtový Lak 109, 4,5g
495 000,01 €/1kg
4,95 €
Predajca: Katomix

Claresa Soak Off UV/LED Lollipop Hybridný lak 2, 5 g
690,00 €/1l
3,45 €
Predajca: MANADA

Báza pod hybridný lak Claresa Ultra, 5g
680,00 €/1l
3,40 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED červený hybridný lak 418, 5 g
624,00 €/1l
3,12 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Objednajte si Claresa Nude 102 ešte dnes a tešte sa z krásnych nechtov! Zažite každý deň jemný šarm a eleganciu!
Vytvorte dokonalý manikúr s Claresa Hybridným UV/LED nechtovým lakom vo farbe nude. Tento lak s objemom 5 g poskytuje dlhotrvajúci lesk a perfektnú úpravu nechtov. S vysokou kryciou schopnosťou a odolnosťou voči odlupovaniu, tento produkt zaručuje profesionálne výsledky. Staňte sa centrom pozornosti s nechtami dotýkajúcimi sa dokonalosti s Claresa lakom.
CLARESA_Soak Off UV/LED Nude Hybridný lak 102 5g
- Rozmery
- 5 g
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Zloženie
- Každá fľaštička Claresa Hybridného UV/LED Nechtového Laku 102 v Nude Farbe, 5g je špeciálne navrhnutá pre dokonalé nechtové umenie. Obsahuje vybrané ingrediencie, ktoré sú bezpečné a kvalitné. Zloženie produktu pozostáva z: acrylates copolymer, trimethylolpropane triacrylate, dipentaerythritol pentaacrylate, ethyl methacrylate, maduric acid, benzophenone-3, polyvinyl butyral, stearalkonium bentonite, n-butyl acetate, isopropyl alcohol, styrene/acrylates copolymer, u.v. dispersion resins, pigment. Vytvorte nechtový dizajn jedinečný s Claresa Hybridným UV/LED Nechtovým Lakom 102, ktorý trvá, je odolný a dokonale ladí s každým outfitom. Buďte kreatívni a nechajte svoje nechty vynikať s touto kvalitnou novinkou!
- Výrobca
- EAN kód
- 5902846077138
- Číslo od výrobcu
- AS-143310
- Rozmery
- 5 g
- Farba
- Béžová
- Hmotnosť
- 0 kg
- Zloženie
- Každá fľaštička Claresa Hybridného UV/LED Nechtového Laku 102 v Nude Farbe, 5g je špeciálne navrhnutá pre dokonalé nechtové umenie. Obsahuje vybrané ingrediencie, ktoré sú bezpečné a kvalitné. Zloženie produktu pozostáva z: acrylates copolymer, trimethylolpropane triacrylate, dipentaerythritol pentaacrylate, ethyl methacrylate, maduric acid, benzophenone-3, polyvinyl butyral, stearalkonium bentonite, n-butyl acetate, isopropyl alcohol, styrene/acrylates copolymer, u.v. dispersion resins, pigment. Vytvorte nechtový dizajn jedinečný s Claresa Hybridným UV/LED Nechtovým Lakom 102, ktorý trvá, je odolný a dokonale ladí s každým outfitom. Buďte kreatívni a nechajte svoje nechty vynikať s touto kvalitnou novinkou!
- Výrobca
- EAN kód
- 5902846077138
- Číslo od výrobcu
- AS-143310
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Claresa Soak Off UV/LED Pink Lakier hybrydowy 504, 5g
990,00 €/1l
4,95 €
Predajca: MANADA

Claresa Hybrídny UV/LED Čierny Soak Off Lak na Nechty, 5g
980,00 €/1l
4,90 €
Predajca: MANADA

CLARESA Hybridný lak FULL GLITTER 5 -5g
820,00 €/1l
4,10 €
Predajca: AllYour

Claresa UV/LED Báza pod Hybridný Lak, 5g - Profesionálny základný náter s UV/LED technológiou pre dokonalé a trvanlivé hybridné manicúry. Hĺbkovo hydratuje a pridáva lesk.
2,87 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,42 €
Predajca: AllYour

Hybridný lak na nechty Claresa Sapphire UV/LED 5g
966,00 €/1l
4,83 €
Predajca: MANADA

CLARESA Hybridný lak SPARKLE 2 -5g
780,00 €/1l
4,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,90 €
Predajca: AllYour

Claresa Hybrydny Červený Lak 411, Soak Off UV/LED, 5g
904,00 €/1l
4,52 €
Predajca: MANADA

CLARESA NUDE Hybridný lak 113 -5g
840,00 €/1l
4,20 €
Predajca: MANADA

Claresa Zelene Lak na Mlčanie UV/LED Hybridny 5g - Císlo odtieňa 801
868,00 €/1l
4,34 €
Predajca: MANADA

CLARESA Hybridný lak LOLLIPOP 6 -5g
1 060,00 €/1l
5,30 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Candy Hybridný Lak 6,5g
860,00 €/1l
5,57 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,30 €
Predajca: Katomix

CLARESA Hybridný lak LOLLIPOP 1 -5g
820,00 €/1l
5,04 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,10 €
Predajca: AllYour

Gelový Neónový Hyb. Lak na Nechty Claresa Soak Off UV/LED 1,5g
780,00 €/1l
5,04 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,90 €
Predajca: AllYour

PRIMER ACID primer kyselý 15 ml
336,00 €/1l
5,04 €
Predajca: HAIRSALE

CLARESA NUDE Hybridný lak 110 -5g
1 014,00 €/1l
5,07 €
Predajca: MANADA

Báza pod hybridný lak Claresa Ultra, 5g
680,00 €/1l
3,40 €
Predajca: MANADA

Claresa French Time Hybridný lak 5 -5G
4,57 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,59 €
Predajca: Premium-Beauty

Claresa Soak Off UV/LED Nude hybridný lak 122, 5 g
506,00 €/1l
3,79 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,53 €
Predajca: MANADA

Konštrukčný gél, farba: svetloružová, objem: 15 ml
626,00 €/1l
9,39 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Top Diamond No Wipe Top hybrydowy do paznokci, 5g
622,00 €/1l
3,11 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Color Lakier hybrydowy 1000 White, 5g
558,00 €/1l
4,58 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,79 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Glitter Gél lak 1, 5g
990,00 €/1l
4,95 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Nude Lakier hybrydowy 105, 5g
990,00 €/1l
4,95 €
Predajca: MANADA

Claresa Soak Off UV/LED Ružový Hybridný Láknik 510, 5 g
668,00 €/1l
4,51 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,34 €
Predajca: MANADA

CLARESA GLITTER Hybridný lak 3 -5g
1 068,00 €/1l
5,34 €
Predajca: Tersorte

Victoria Vynn Pure Creamy Hybrid 201 Formal Image Hybridný lak 8 ml
92,40 €/1l
9,24 €
Predajca: SimplyBeauty

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Victoria Vynn UV/LED gél na nechty 50ml 08 Cover Pink
427,20 €/1l
21,36 €
Predajca: HAIRSALE

Claresa Soak Off UV/LED ružový hybridný lak 509, 5 g
958,00 €/1l
19,69 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,79 €
Predajca: AllYour
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%50% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
50%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Claresa Gumový Konštrukčný Gél Na Nechty 9 Uv/Led 45G Drobi Rose
11,97 €
Predajca: HAIRSALE
266,00 €/1l

Excellent Pro | Tixotropný gél Mermaid Foil #2 – 15 g – fialový – efektový gél pre kreatívne dizajny nechtov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
8,40 €
Predajca: HAIRSALE
560,00 €/1l

Excellent PRO | Build-Up Gel Pink - 50g - Samonivelizačný - Ideálny pre Francúzov a baby boomers



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
12,00 €
Predajca: HAIRSALE
240,00 €/1l

Konštrukčný gél 14, farba Candy Rose, objem 15 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,39 €
Predajca: HAIRSALE
626,00 €/1l

Victoria Vynn - Build Gel UV/LED 50ml - jemná ružová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,37 €
Predajca: HAIRSALE
387,40 €/1l

Victoria Vynn | Gélová farba na nechty - ružová - 8 ml - lesklá - UV/led lak na nechty
8,77 €
Predajca: HAIRSALE
1 096,25 €/1l

Martinelia | Sada lakov na nechty a krkov pre deti - farebn - 4x5 ml - sada lakov na nechty - darek pre dievat
7,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: Lemonbite
868,75 €/1l

Semilac Top Pre Hybridný Lak 7 Ml
6,99 €
Predajca: Lemonbite
998,57 €/1l

Martinelia Lets Be Mermaids Nail Set, Detská súprava na zdobenie nechtov, 3 rok / roky
5,99 €
Predajca: Lemonbite
1 497,50 €/1l

Vyhladzujúca báza na nechty Sally Hansen s Dvojitým Účinkom, 13,3ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,29 €
Predajca: Lemonbite
322,56 €/1l

Martinelia Little Unicorn Beauty Duo Zestaw lakier do paznokci 4ml + błyszczyk do ust 6ml
2,99 €
Predajca: Lemonbite

INGLOT Playinn gélový efektový lak 17 15 ml
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 266,00 €/1l

INGLOT Playinn lak na nechty 109 15ml
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 199,33 €/1l

Rimmel Super Gel, 12 ml, Priehľadná, Top Coat, Kefa, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Acrylates Copolymer, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic..., 1 kusov
3,99 €
Predajca: Lemonbite
332,50 €/1l

Christian Dior, Vernis, Gel-Effect, Nail Polish, 878, Victoire, 10 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 830,00 €/1l

Dior Vernis, Taupe, Dansante, Sfarbenie, Ochrana, Lesk, Fľaša, Kefa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,34 €
Predajca: PerfumTraders
3 434,00 €/1l

Christian Dior, Vernis, Nail Polish, 663, Desir, 10 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 390,00 €/1l

Dior Vernis, 10 ml, Červená, Massaï, Sfarbenie, Posilnenie, Nepriehľadný, Lesk
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 390,00 €/1l

Dior Vernis, 10 ml, Ružová, Ruban, Sfarbenie, Nepriehľadný, Fľaša
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 465,00 €/1l

MalPlay Sada lakov na nechty | 18 prvkov | Sada 7 jednofarebných lakov na nechty na vodnej báze a príslušenstvo | Darčeková sada pre dievčatá | Vek 6+



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
19,10 €
Predajca: MALIS