5,0



Na základe 16 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jean P. Gaultier Scandal Pour Homme toaletná voda pre mužov 150 ml698,27 €/1l
104,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 001 Woman toaletná voda 50ml sprej1 590,80 €/1l
79,54 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml424,20 €/1l
42,42 €
Predajca: PerfumTraders

Cerruti Image toaletná voda 75ml sprej
323,33 €/1l
24,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Cerruti 1881 pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml
373,20 €/1l
37,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Cerruti 1881 Pour Homme EDT 200 ml M
226,10 €/1l
45,22 €
Predajca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 pour Homme toaletná voda pre mužov 100 ml
284,10 €/1l
28,41 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Paco Rabanne Paco unisex toaletná voda 100 ml
283,10 €/1l
28,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Trussardi Delicate Rose, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bambusové listy, Kumkvat, Yuzu, Jablko, Jazmín, Lotus, Ruže, Céder, Pižmo, Santalové drevo, Drevo
406,60 €/1l
40,66 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas, Rochas Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
326,00 €/1l
32,60 €
Predajca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 Pour Femme Parfum 50ml
414,60 €/1l
20,73 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
360,00 €/1l
36,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montana Parfum de Femme EDT 30 ml W
352,00 €/1l
10,56 €
Predajca: NutraBestBG

Paloma Picasso Eau de Toilette 100ml - Luxusná vôňa s dotykom elegancie pre ženy. Navonok jemná a vnútorne silná. Odhalte svoj štýl s touto ikonickou vôňou.
223,40 €/1l
22,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Cerruti 1881 Silver toaletná voda pre mužov 100 ml
314,80 €/1l
31,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Eau De Rochas Homme, toaletná voda, sprej, 100 ml
504,10 €/1l
50,41 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Cerruti 1881 pre mužov Toaletná voda 200ml
288,55 €/1l
57,71 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cerruti Image Eau de Toilette, sprej, 75 ml – 75 ml
Cerruti Image Eau de Toilette je svieža, kvetinová vôňa pre ženy, ktorá spája eleganciu a modernosť a je ideálna na každodenné nosenie, ako aj na špeciálne príležitosti. Vrchné tóny grapefruitu, zelenej figy a korenia zaručujú príjemný a osviežujúci začiatok. Srdcové tóny jazmínu, ruže a mäty dodávajú jemnú hĺbku. Základné tóny ambra, cédrového dreva a pižma zaručujú zmyselný záver.
Podrobnosti o produkte
- Značka: Cerruti
- Produkt: Cerruti Image Eau de Toilette Spray 75ml
- Objem: 75 ml
- EAN: 5050456523757
Image Femme by Cerruti je svieža vôňa pre ženy, ktorá prebúdza optimizmus a lásku k životu. Vôňa sa otvára sviežimi zelenými tónmi a grapefruitom a korením, potom prichádza srdce vône zložené z mäty a v základe nájdeme cédrové drevo, ambru, kožu a brezu. Táto svieža vôňa vás prevedie celým dňom. vôňa bola uvedená na trh v roku 1998 a jej autorom je Harry Fremont.
V roku 2000 ich uviedol na trh dizajnérsky dom Cerruti. Vôňa je kategorizovaná ako sofistikovaná zelená vôňa. Táto ženská vôňa obsahuje zmes listového citrusového korenia a mäty s jemnými tónmi jantáru, kože a dreva. Odporúča sa na nosenie do kancelárie.
Nino Cerruti Obrázok.
Toaletná voda, pre ženy.
75 ml
Cerruti Image Woman je osviežujúci parfém pre sofistikované ženy s jedinečnou príťažlivosťou. Táto vôňa je dokonalou kombináciou ovocných, kvetinových a drevitých tónov, ktoré dotvárajú nezameniteľný zmyselný zážitok. S jemnými nádychmi čerstvého ovocia a zmyselnými kvetinovými akordmi je Cerruti Image Woman ideálnou voľbou pre každodenné použitie. Parfumovaná voda je zabalená v elegantnom 75 ml flakóne, ktorý sa ľahko nosí so sebou kamkoľvek vyrazíte. Buďte štýlová, buďte neodolateľná s Cerruti Image Woman.
Toaletná voda Image Femme od značky Cerruti bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Cerruti Image toaletná voda v spreji pre ženy je svieža kvetinová vôňa pre ženy, ktorá pôsobí mimoriadne elegantne a moderne vďaka svojej teplej drevitej vôni. Jedinečná zmes kvetov a grapefruitu, ako aj tóny mäty, machu, brezy a pačuli dotvárajú zvodnú vôňu pre mimoriadne zmyselný zážitok z vône.
Toaletná voda Cerruti Image, uvedená na trh v roku 2000. Jej čuchová pyramída vyniká vrchnými tónmi rozdrvených zelených listov, grapefruitu a červeného korenia. V jej srdcových tónoch sa odhaľuje vodná mäta, koreň horca a minerálne drevené uhlie. Základné tóny napokon tvoria koža, jantár, svetlé drevo a brezová kôra.
Toaletná voda Image Femme značky Cerruti bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vybranej vône.
Cerruti Image Woman Edt Spray
CERRUTI Image woman Toaletná voda pre ženy 75ml vapoDodávané v originálnej krabici
- Model
- Image Woman
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa Cerruti Image Woman je svieža a jemná, ideálna pre modernú ženu, ktorá si váži sofistikovaný štýl. Táto parfumovaná voda s objemom 75 ml obsahuje vyváženú zmes kvalitných ingrediencií, ktoré dodávajú vôni jedinečný a príťažlivý charakter. Medzi hlavné zložky patrí: citrón, jasmín, vanilka, ruža, pižmo, santalové drevo, bergamot, pižmo, hruška, kôra vetiveru, bergamot, sójový vosk, ambra, grapefruit, bergamotová pomaranč, fialka, oranžový kvet, vetiver a vanilka.
- Výrobca
- Cerruti
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5050456523757
- Číslo od výrobcu
- JTI-110730648
- Model
- Image Woman
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Vôňa Cerruti Image Woman je svieža a jemná, ideálna pre modernú ženu, ktorá si váži sofistikovaný štýl. Táto parfumovaná voda s objemom 75 ml obsahuje vyváženú zmes kvalitných ingrediencií, ktoré dodávajú vôni jedinečný a príťažlivý charakter. Medzi hlavné zložky patrí: citrón, jasmín, vanilka, ruža, pižmo, santalové drevo, bergamot, pižmo, hruška, kôra vetiveru, bergamot, sójový vosk, ambra, grapefruit, bergamotová pomaranč, fialka, oranžový kvet, vetiver a vanilka.
- Výrobca
- Cerruti
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5050456523757
- Číslo od výrobcu
- JTI-110730648
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Laura Biagiotti Roma Uomo, Muži, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Bazalka, Grapefruit, Laurel, Mandarínka, Geranium, Jantár, Céder, Massoia, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka
296,40 €/1l
37,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
511,70 €/1l
51,17 €
Predajca: somnia24

Sada 12ks plastových pohárov na šampanské RD35430
36,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Lalique Le Parfum: Luxusná kvetinová vôňa pre ženy s drevitými tónmi a pižmom, 100ml - Vysoká kvalita od Lalique.
328,40 €/1l
32,84 €
Predajca: PerfumTraders

Elektrické nožnice na nechty, multifunkčné, účinné, bezpečné, tiché, automatické nožnice na nechty na cesty
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Bedrový vankúš, profilovaný, z pamäťovej peny, modrý, do auta, kancelárie, na spanie
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MediSleep

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cerruti 1881 Pour Homme AS 100 ml M
272,70 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Soflow S06 náhradná duša So6 sada pneumatík 10x2 palce
21,90 €
Predajca: 3Pscooters

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

FCH Skladací altánok 3 x 3 m Pop Up altánok Skladací vodotesný záhradný stan, UV ochrana 50+ altánky a párty stany Stan so 4 stranami na kempovanie / záhradu / svadbu / pláž, sivý
97,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,63 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Muži, 100 ml
339,50 €/1l
33,95 €
Predajca: somnia24

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,73 €/1l
33,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,44 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Trussardi Parfums - Donna Levriero Limited Edition Intense EDP 100ml
383,80 €/1l
38,38 €
Predajca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
173,00 €/1l
17,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Pour Femme, Ženy, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Sprej, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
962,60 €/1l
96,26 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko hore
Rýchle dodanie, skvelá cena a produkt podľa popisu
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko perfektné.
Ako bolo popísané a rýchlo dodané.
Hodnotenie z 13. novembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia ponuka
rýchle dodanie a dobrá cena, čo viac si môžete priať!
Hodnotenie z 18. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super, som veľmi spokojný
Som veľmi spokojný s produktom a dodávkou. Veľmi pekne vám ďakujem.
Hodnotenie z 28. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Veľmi dobrý parfum
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Perfektné
Očakávali sme.
Hodnotenie z 23. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super vôňa.
Diskrétna a svieža
Hodnotenie z 6. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
❤️
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Mercedes Benz Club Black, toaletná voda, sprej, 50 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(29)Počet hodnotení: 29
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
787,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(310)Počet hodnotení: 310
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Dior - Sauvage EDT 100ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(87)Počet hodnotení: 87
107,00 €
Predajca: LOGNOW
1 070,00 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,64 €
Predajca: PerfumTraders
612,80 €/1l

Dior Fahrenheit, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Fialový



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(583)Počet hodnotení: 583
105,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 055,70 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Armani Acqua Di Gio Pour Homme Edt Spray Refillable



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
616,10 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
122,34 €
Predajca: PerfumTraders
1 223,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,40 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Valentino - Valentino Uomo Born In Roma EDT 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
87,37 €
Predajca: PerfumTraders
873,70 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Hermes Un Jardin sur la Lagune, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, ľalia, Morský, Drevo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
84,45 €
Predajca: PerfumTraders
844,50 €/1l

Dior Sauvage, Muži, 60 ml, Doplňovacia fľaša, Korenie, Bergamot, Citrón, Ambroxan, Drevo



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
87,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 453,33 €/1l