5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Senseo Espresso – 10 x 48 kapsúl149,00 €/1kg
149,00 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojov Kávové pody106,47 €/1kg
138,17 €
-19,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
118,18 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balenie 5 druhov Creamy Collection 80 nápojov90,87 €/1kg
97,74 €
-14,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack42,57 €/1kg
70,88 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO kapsule Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových kapsúl na šálku
75,49 €/1kg
47,18 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO Vankúšiky bez kofeínu Senseopads 80 nápojových kapsúl
108,86 €/1kg
70,64 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,42 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO Vložky Good Morning Strong XL Senseopads 100 nápojov
50,10 €/1kg
73,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,63 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Guten Morgen XL | 10 vankúšikov
35,92 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Milka Choco Pads set of 10, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové vankúšiky, 10 x 8 vankúšikov / porcií
36,67 €/1kg
41,07 €
Predajca: Ambiente-3000

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo GUTEN MORGEN, kávový sáčok, 10 šálok, UTZ, 10 kusov, Taška
133,60 €/1kg
16,70 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
11,31 €
Predajca: somnia24

Senseo® Guten Morgen XL – 10 kávových kapsúl
37,28 €/1kg
27,24 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,30 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, kávový sáčok, Cappuccino, Nepražené, 8 šálok, 8 kusov, Taška
96 642,85 €/1kg
13,53 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Café Latte | 8 kávových vankúšikov
53,59 €/1kg
4,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Classic, kávový sáčok, Senseo, Červená, 36 kusov
71,96 €/1kg
17,99 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzívna a plná chuť, káva, 48 kapsúl
45,02 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky Softpads
130,37 €/1kg
59,97 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO Vložky bez kofeínu Senseopads 160 nápojov bez kofeínu
37,00 €/1kg
41,07 €
Predajca: Ambiente-3000

Kávové kapsuly Senseo Good Morning Strong and Intense Coffee 5 pack
28,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Senseo Good Morning Strong XL kávové kapsuly, Strong & Intensive, 10 kávových kapsúl, 125 g:
Senseo Good Morning XL Strong sú mleté kávové zrná v praktických kapsuliach z filtračného papiera pre čerstvo uvarenú kávu šálku po šálke.
Nová odroda kávy Senseo Good Morning XL Strong sa dodáva v extra veľkej šálkovej podložke a vďaka intenzívnej a silnej chuti kávy je ideálnym spoločníkom pre dokonalý štart do nového dňa. Tmavo pražené zrná Arabiky a Robusty a jej jemná pena z nej robia výnimočný kávový zážitok.
Upozornenie: Na prípravu kávy Senseo Morning Breakfast Coffee potrebujete 2-násobný držiak na pody Senseo.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandsko
Senseo Good Morning XL Strong sú mleté kávové zrná v praktických kapsuliach z filtračného papiera pre čerstvo uvarenú kávu šálku po šálke.
Nová odroda kávy Senseo Good Morning XL Strong sa dodáva v extra veľkej šálkovej podložke a vďaka intenzívnej a silnej chuti kávy je ideálnym spoločníkom pre dokonalý štart do nového dňa. Tmavo pražené zrná Arabiky a Robusty a jej jemná pena z nej robia výnimočný kávový zážitok.
Upozornenie: Na prípravu kávy Senseo Morning Breakfast Coffee potrebujete 2-násobný držiak na pody Senseo.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandsko
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá pražená káva
- Hmotnosť
- 625 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Obchodný názov
- Mletá pražená káva v strukoch
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4051961_5x
- EAN kód
- 8711000452721
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá pražená káva
- Hmotnosť
- 625 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Obchodný názov
- Mletá pražená káva v strukoch
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 4051961_5x
- EAN kód
- 8711000452721
Hodí sa k tomu

SENSEO kapsule Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových kapsúl na šálku
75,49 €/1kg
47,18 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky Softpads
130,37 €/1kg
59,97 €
Predajca: AllYouNeed

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

SENSEO Vložky Good Morning Strong XL Senseopads 100 nápojov
50,10 €/1kg
73,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,63 €
Predajca: AllYouNeed

Sprchová rohož Homerella® protišmyková 53 x 53 cm – 100 % bez BPA – 2 háčiky na zavesenie – protišmyková sprchová rohož šetrná k pokožke, vložka do sprchy vhodná na pranie v práčke
49,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Senseo CSA210/60, Kávovar na pody, 0,7 L, kávový sáčok, 1450 W, Čierna
108,00 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky softpad
103 021,74 €/1kg
55,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,39 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack
48,73 €/1kg
94,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,13 €
Predajca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzívna a plná chuť, káva, 48 kapsúl
45,02 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack
42,57 €/1kg
70,88 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Milka Choco Pads 5-dielna sada, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové vankúšiky, 5 x 8 vankúšikov / porcií
46,23 €/1kg
25,89 €
Predajca: Ambiente-3000

Senseo Guten Morgen XL | 10 vankúšikov
35,92 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Šedá
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Senseo Café Latte | 8 kávových vankúšikov
53,59 €/1kg
4,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Cappuccino Choco | 8 kávových vankúšikov
48,80 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Coffee Pods Mild, jemná a zamatová chuť, káva, dizajn, balenie 10, 10 x 16 strukov
37,00 €/1kg
41,07 €
Predajca: Ambiente-3000

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
11,31 €
Predajca: somnia24

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 350 cm záhradný slnečník Pavilón - krémový
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Senseo GUTEN MORGEN, kávový sáčok, 10 šálok, UTZ, 10 kusov, Taška
133,60 €/1kg
16,70 €
Predajca: AllYouNeed

Kávové kapsuly Senseo Good Morning Strong and Intense Coffee 5 pack
28,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,71 €/1l
8,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Senseo - Milka Choco pody - 4x 8 podov
42,48 €
Predajca: AllYouNeed

Kadidlové tyčinky Palo Santo
290,00 €/1kg
4,44 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,90 €
Predajca: taleoo

Rám postele 180x200 Surface Standard MrMattress drevený polohovateľný
126,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MrMattress

SONGMICS Regál na ťažké veci, 5 políc, 150 x 37 x 37 cm, nosnosť do 400 kg-37
84,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Solárne kryštálové guľové rozprávkové svetlá Farebná vodotesná vonkajšia vnútorná dekorácia pre záhradu Balkón Svadobná párty Vianoce, 5m 20LED
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

SENSEO kapsule Mild Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack
41,03 €/1kg
72,62 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,32 €
Predajca: AllYouNeed

SodaStream 1741260410, Fľaša na sýtenie CO2, Čierna, Priehľadná, 1 L, 2 kusov, 170 mm, 85 mm
20,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 L, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biela
385,02 €
-19,25 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
365,77 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Počet kusov 1
Niet sa na čo sťažovať
Hodnotenie z 20. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 13. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 1
Hodnotenie z 11. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Počet kusov 25
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

SENSEO Pads Classic s certifikátom UTZ 10 x 36 nápojových kapsúl, balenie na skladovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
89,90 €
Predajca: AllYouNeed
35,96 €/1kg

Senseo Espresso – 10 x 48 kapsúl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: AllYouNeed
149,00 €/1kg

SENSEO vankúšiky Mild Senseo Pads 10 x 48 kávových vankúšikov XXL balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
178,58 €
-25,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,74 €
Predajca: AllYouNeed
45,87 €/1kg

SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojov Kávové pody



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
138,17 €
-19,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
118,18 €
Predajca: AllYouNeed
106,47 €/1kg

SENSEO Pads Mild s certifikátom UTZ 10 x 36 kávových kapsúl, balenie na zásobu – 360 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
122,63 €
-7,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,37 €
Predajca: AllYouNeed
46,15 €/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(283)Počet hodnotení: 283
94,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,13 €
Predajca: AllYouNeed
48,73 €/1kg

SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balenie 5 druhov Creamy Collection 80 nápojov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
97,74 €
-14,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: AllYouNeed
90,87 €/1kg

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(283)Počet hodnotení: 283
70,88 €
Predajca: AllYouNeed
42,57 €/1kg

SENSEO kapsule Mild Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
72,62 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,32 €
Predajca: AllYouNeed
41,03 €/1kg

Melitta Bistro Kávové vankúšiky silná jemne pražená káva 100 ks 700g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,84 €/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selektion des Jahres Africa 1000g 3er Pack
115,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO kapsule typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojov s certifikátom UTZ



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
73,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,63 €
Predajca: AllYouNeed
61,40 €/1kg

Melitta Bistro Kávové vankúšiky jemne pražená káva 100 ks 700g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,84 €/1kg

Senseo Cappuccino Choco – 4 x 8 kapsule



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
57,24 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,25 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO kapsule Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových kapsúl na šálku



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
47,18 €
Predajca: AllYouNeed
75,49 €/1kg

SENSEO Pads Typ Espresso Senseopads silné 5 x 16 kávové pody – 80 nápojov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,75 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,83 €
Predajca: AllYouNeed
84,38 €/1kg

Kávové kapsuly Senseo stredne pražené Arabica Classic 5 balení 555g
28,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,78 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: AllYouNeed
54,02 €/1kg

Senseo Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,81 €
Predajca: AllYouNeed

Kawa mielona Seg Espresso Casa 250 g
25,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
103,96 €/1kg