MA PROFESSIONAL Čistič rúk CITRUS
13,80 €
2,76 € / 1kg
plus 6,60 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Mydlá a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dewepro DY890119,21 €/1l
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml51,98 €/1l
25,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sonett Kernseife 100g89,90 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Equilibra Aloesowe mydło, 100 g69 153,85 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MA PROFESSIONAL čistič rúk
2,99 €/1kg
14,95 €
Predajca: AutoTuning

Mydlo na ruky TENZI 5 l
3,62 €/1l
18,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Sonett Mydlo na ruky Citrus 10 litrov
7,47 €/1l
117,08 €
-42,41 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,67 €
Predajca: taleoo

Mydlo na ruky - Citrus 120ml
8,58 €/1l
1,03 €
Predajca: taleoo

Svieže a čistiace mydlo na ruky
18,38 €/1l
9,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Oillan Derm+ Mydło natłuszczające, 100g
34 500,00 €/1kg
3,83 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,45 €
Predajca: MANADA

Tekuté mydlo – limetka, 500 ml | WELEDA
10,46 €/1l
5,23 €
Predajca: taleoo

SC Johnson PROFESSIONAL čistič rúk 33456 2l ws
5,25 €/1kg
74,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Rukové mydlo – Citrus, 300 ml, balenie 6 kusov
23,70 €/1l
85,33 €
Predajca: taleoo

REINOL® 100902865 S Pasta na ruky 500ml(T)
6,24 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Dreumex - Čistič rúk dreumex classic 4,5l
13,33 €/1l
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sírne mydlo
129,90 €/1l
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

HygoClean 315712 Flüssigseife Apricot 1 l orange
20,90 €/1l
20,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dettol 140085306
39,20 €/1l
11,98 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,80 €
Predajca: MANADA

Dreumex Plus Čistič rúk 15 l vedro
17,86 €/1l
267,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Würth Čistič rúk 4L
12,49 €/1l
49,95 €
Predajca: HausDerGeschenke
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Podrobnosti o produkteHmotnosť [kg]:5Charakteristika:CITRUS
Cistici prostredek na ruce
- Hmotnosť
- 5000 g
- Objem
- 5000 ml
- Zloženie
- Voda, dolomitový prášok, drevený prášok, glycerín, laurylsulfát sodný, celulózový gél, PEG-7 glyceryl kokát, glyceridy bambuckého masla, íl, diazolidinyl urea, methylparabén, parfum.
- Výrobca
- MA PROFESSIONAL
- EAN kód
- 5905694013273
- Číslo od výrobcu
- AMT20-A61
- Hmotnosť
- 5000 g
- Objem
- 5000 ml
- Zloženie
- Voda, dolomitový prášok, drevený prášok, glycerín, laurylsulfát sodný, celulózový gél, PEG-7 glyceryl kokát, glyceridy bambuckého masla, íl, diazolidinyl urea, methylparabén, parfum.
- Výrobca
- MA PROFESSIONAL
- EAN kód
- 5905694013273
- Číslo od výrobcu
- AMT20-A61
Hodí sa k tomu

Dewepro DY89011
9,21 €/1l
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Allocacoc PowerCube Original, Vnútorný, Typ F, Červená, Biela, CE, 5 AC zásuvky/AC zásuviek, 16 A
22,58 €
Predajca: Dragtek-com

pracovný stôl vidaXL s perforovanou stenou a zásuvkou
94,63 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Stolová vŕtačka XPOtool 500 W, vŕtací lis s laserom, skľučovadlom 1,5-16 mm a 500-2500 ot/min, stĺpová vŕtačka, stojanová vŕtačka
149,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

COSTWAY detské 2-miestne elektrické autíčko s diaľkovým ovládaním 2.4G, 3 rýchlosti 12V, 2,5-4 km/h, pre deti od 3 rokov (červené)
309,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Kancelárska skriňa C001II Kartotéka Úložná skriňa Viacúčelová skriňa Kovová skriňa 4 police Práškové lakovanie 185 cm x 115 cm x 40 cm Antracitová
249,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Domator24

REINOL® 100902865 S Pasta na ruky 500ml(T)
6,24 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Sada nástrčných kľúčov BRÜDER MANNESMANN, 215 kusov, M98430
138,82 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dielenský vozík Vozík na náradie s náradím 262 ks
544,78 €
-68,57 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
476,21 €
Predajca: T3S_Shop

Makita E-08713 Sada náradia 120 ks MAKPAC
96,33 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Allit EuroPlus Basic 18/7, Odkladacia schránka, Priehľadná, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Jednofarebné, Vnútorný
14,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Stolná vŕtačka Scheppach DP16SL | 550W | skľučovadlo 13mm | variabilné otáčky | laser
294,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys

Svářecí Stůl Sw 1200/600
484,90 €
Predajca: AP_AUTODILY

Einhell TE-BD 750 E, Stojanová vŕtačka, Rýchloupínanie, B16, Tlačidlá, Hliník, Čierna, Červená, 450 ot/min
417,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SONGMICS Skladovací regál s 5 policami, 200 x 100 x 50 cm, nosnosť do 875 kg (120 kg na policu), vysoko odolný regál, výškovo nastaviteľné police, zosilnený oceľový rám, strieborná GLR050E01
Použité
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

ALPICOOL kompresorska hladilna torba, približno 30 litrov | možnosti hlajenja: približno 20 °C do –20 °C | z aplikacijo | napajanje DC/AC; 12 kg | hla
229,00 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: iQ-Camping

Pojízdný Hydraulický Zvedák Grh 2,5/510L
206,69 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - limitovaná edícia
242,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

125mm akumulátorová uhlová brúska Rezacia brúska s 2 batériami + nabíjačka
66,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yanwin

CCLIFE 21tlg 1/2" sada nástrčných kľúčov s viacerými zubami sada nástrčných kľúčov pre 6 a 12 kantov 8-36 mm vonkajšia sada nástrčných kľúčov s viacerými zubami matica
80,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hadicový navijak na stlačený vzduch Wiltec s 9 m hadicou na stlačený vzduch, hadica na stlačený vzduch s tlakom 8 barov, automatický navijak na hadicu na stlačený vzduch
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

TRESKO 1400-dielna súprava náradia, antracitová, kufrík na náradie, box na náradie, súprava s kolieskami
96,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Kempingový varič na bután
49,36 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

ALUTEC Aluminiumbox BASIC 80 (750x355x300mm, staub-/spritzwassergeschützt)
261,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Einhell TE-AC 50 Tichý vzduchový kompresor 1500 W 270 l/min
566,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

shelfplaza HOME 180x30x30 cm ťažký regál v pozinkovaný s 6 policami a nosnosťou 145 kg na jednu policu
86,87 €
Doprava zdarma
Predajca: shelfplaza

Skladací schodiskový vozík 21078, ručný, s pneumatikami z tvrdej gumy a oceľovým rámom, max. 100 kg
77,29 €
Predajca: Kokiska

Telefón PHILIPS DECT D1651B, 1 slúchadlo, čierny
40,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
79,99 €
Predajca: Bestlivings
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg