5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Granulovaná cibuľa 1 kg balenie HoReCa199,80 €/1l
9,99 €
Predajca: PHRoyal

Ďalšie informácie o reklame
Knorr Professional Zeleninový bujón na ochutenie omáčok 1000ml24,14 €/1l
24,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Knorr Gourmet krémová omáčka 1000g38,48 €/1kg
38,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Knorr Professional koncentrovaný bujón na ochutenie kurčaťa 1000ml41,17 €/1l
41,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml
10,70 €/1l
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oscar Champignons tekutý koncentrát do polievok a omáčok 980 ml
32,55 €/1l
31,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Koncentrát z kačacieho vývaru Oscar je vhodný do polievok a omáčok 200 ml
42,07 €/1kg
11,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oscar Asiafond koncentrát ideálny do polievok a omáčok 190ml
36,52 €/1kg
9,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix jahňací vývar jemný základ na polievky a omáčky 400ml
10,70 €/1l
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Winiary hovädzí vývar, 180 g (18 kusov)
20,83 €/1l
3,75 €
Predajca: Katomix

Winiary Hovädzí vývar 160 g
18,19 €/1kg
4,02 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,91 €
Predajca: Katomix

Winiary Hovädzí vývar 120 g
16,50 €/1kg
1,98 €
Predajca: Katomix

Hagesüd – Zmes na pečeňové knedličky, balenie 1 kg
51,14 €/1kg
51,14 €
Predajca: Fuduu-Shop

Prymat kurací vývar 180 g
7,19 €/1kg
2,79 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,51 €
Predajca: Katomix

Lacroixhovädzí vývar na polievky a omáčky 300ml
14,13 €/1l
4,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tekutá kvasnicová zmes bez kvasníc, 90 ml, balenie 2 kusov
41,00 €/1l
7,58 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,38 €
Predajca: taleoo

Knorr koncentrovaný hovädzí vývar pre vyváženú chuť 1000ml
51,28 €/1l
51,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix vývar z kôrovcov na polievky a omáčky 400ml
10,70 €/1l
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Estragón – nasekaný a sušený, 15 g, balenie po 6 kusoch
186,00 €/1kg
16,74 €
Predajca: taleoo

Prymat korenie do vývarov a polievok, 30 g
32,33 €/1l
2,15 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,97 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Oscar jahňací vývarový koncentrát do polievok a omáčok 3 balenia 200 ml
Koncentrát jahňacieho vývaru Oscar je ideálnym základom pre omáčky, polievky, dusené a dusené jedlá s jahňacím mäsom. Vďaka svojej intenzívnej aromatickej chuti dodáva pokrmom jemnú hĺbku a zabezpečuje dokonalé dochutenie - ideálny pre náročných amatérskych kuchárov aj profesionálov. Teraz v praktickom 3-balení pre ešte väčší pôžitok z varenia!
Vlastnosti produktu:
Koncentrovaná jahňacia chuť:
- Tekutý koncentrát na báze jahňacieho mäsa pre autentickú, výraznú chuť.
- Ideálna do jahňacích jedál, omáčok, polievok, dusených pokrmov a ragú.
Všestranné použitie:
- Ideálna na pečené jahňacie mäso, orientálne a stredomorské jedlá.
- Ideálny základ pre tmavé omáčky, dusené mäso a aromatické guláše.
Jednoduché dávkovanie a vysoká výťažnosť:
- Tekutá forma - jednoduché dávkovanie a rýchle rozpúšťanie.
- Obzvlášť úsporná - na dosiahnutie intenzívnej chuti stačí len niekoľko kvapiek.
Praktické 3 balenia po 200 ml:
- Tri fľaše na dlhšie zásobovanie - ideálne na pravidelné používanie.
- Opätovne uzatvárateľné pre dlhotrvajúcu čerstvosť.
Tipy na použitie:
Určené použitie:
- Vmiešajte priamo do horúcich tekutín, omáčok alebo duseného mäsa a pridajte podľa chuti.
- Ideálne do pikantných jahňacích jedál, tmavých omáčok a orientálnych receptov.
Poteší:
- Dodáva pokrmom hlbokú, prirodzenú a korenistú jahňacinu.
- Vhodná najmä do tradičných jahňacích jedál s bylinkami, červeným vínom alebo exotickým korením.
Výhody:
3 balenia pre extra dlhý pôžitok z varenia
Koncentrovaná jahňacia chuť pre autentické jedlá
Perfektný základ pre jemné omáčky a dusené jedlá
Obzvlášť úsporné a jednoduché dávkovanie
Uzatvárateľné fľaše pre dlhotrvajúcu čerstvosť
O spoločnosti Oscar:
Oscar je symbolom vysokokvalitných vývarov a omáčok, ktoré sú oceňované vo vynikajúcej gastronómii aj v domácej kuchyni. S koncentrátom jahňacieho vývaru v 3-balení ponúka Oscar rýchle a nekomplikované riešenie pre aromatické a chutné jedlá z jahňacieho mäsa - ideálne pre gurmánov.
OSCAR A/S
Industrivej 36DK-4683 RønnedeE-mail: [email protected]
Industrivej 36DK-4683 RønnedeE-mail: [email protected]
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.6 l
- Zloženie
- Jahňací vývar 65% (voda, koncentrovaný jahňací vývar, jahňací prášok, soľ), soľ, arómy, cukor, modifikovaný škrob, cibuľový prášok, cesnakový prášok, korenie, liehový ocot, stabilizátor (xantánová guma).
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 ml Kalorická hodnota v kJ 302 kJ Kalorická hodnota v kcal 71 kcal Tuky 0,7 g Nasýtené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 10,3 g Cukor 5,1 g Bielkoviny 5,6 g Soľ 25,1 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- OSCAR A/SIndustrivej 36 DK-4683 Rønnede E-Mail: [email protected]
- Obchodný názov
- Tekutý koncentrát na báze jahňacieho mäsa
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 16141-3
- EAN kód
- 4251753755921
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.6 l
- Zloženie
- Jahňací vývar 65% (voda, koncentrovaný jahňací vývar, jahňací prášok, soľ), soľ, arómy, cukor, modifikovaný škrob, cibuľový prášok, cesnakový prášok, korenie, liehový ocot, stabilizátor (xantánová guma).
- Výživové údaje
- Výživové údaje na 100 ml Kalorická hodnota v kJ 302 kJ Kalorická hodnota v kcal 71 kcal Tuky 0,7 g Nasýtené mastné kyseliny 0,4 g Sacharidy 10,3 g Cukor 5,1 g Bielkoviny 5,6 g Soľ 25,1 g
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- OSCAR A/SIndustrivej 36 DK-4683 Rønnede E-Mail: [email protected]
- Obchodný názov
- Tekutý koncentrát na báze jahňacieho mäsa
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 16141-3
- EAN kód
- 4251753755921
Hodí sa k tomu

Oscar Demi Glace hnedá omáčka prémiový koncentrát na omáčky 3-pack
55,52 €/1l
33,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix hydinový vývar na polievky alebo omáčky 400 ml
10,70 €/1l
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Oscar kačací vývar koncentrát na polievky a omáčky 3 balenia 200ml
55,52 €/1l
33,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacroix vývar z kôrovcov na polievky a omáčky 400ml
10,70 €/1l
4,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oscar rybí vývar koncentrát s príchuťou cibule a cesnaku 200 ml 3-pack
55,52 €/1l
33,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super chutné
Skutočne sa hodí k ružičkovému kelu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Fazuľky Tonka 500G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,99 €
Predajca: PHRoyal
999,80 €/1l

Celý 1 kg prírodného prémiového aromatického korenistého muškátového orieška
29,99 €
Predajca: PHRoyal
599,80 €/1l

Fazuľky Tonka 200G (fazuľky Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,99 €
Predajca: PHRoyal
439,80 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačných látok
19,99 €
Predajca: PHRoyal
181,73 €/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný110 ml bez cukru a konzervačných látok
21,99 €
Predajca: PHRoyal
199,91 €/1l

Cejlónska škorica tyčinky 500G Čerstvé aromatické korenie
19,99 €
Predajca: PHRoyal
399,80 €/1l

Celé klinčeky 1 kg, éterické oleje z celých klinčekov, značka I Royal



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
15,99 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Mletá vanilka v prášku 50 g čerstvej, 1 odroda



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,99 €
Predajca: PHRoyal
279,80 €/1l

Ceylonská mletá škorica 1 kg, sladká, originálna, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Škorica Stick 1 Kg Sušené škoricové tyčinky Kvalitné kráľovské značky škorice



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Šafran SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: PHRoyal
299,80 €/1l

Rebríček bylina rebríček 1 kg 100 % prírodný



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
26,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
14,99 €/1l

Knorr omáčka z divokých húb



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
66,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,17 €/1l

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová v balení pre gastronómiu 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
68,35 €/1kg

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Fazuľa Tonka 100g (Fazuľa Tonka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: PHRoyal
239,80 €/1l

Vanilková pasta 50 g DELICIOUS, Vanilková pasta
8,99 €
Predajca: PHRoyal
179,80 €/1l

Súprava: badyán 120g a škorica 120g
10,99 €
Predajca: PHRoyal
219,80 €/1l

Zázvor mletý 1kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,04 €
Predajca: DODOCAKES
160,40 €/1l

Ligurček List sušený 1KG
21,88 €
Predajca: DODOCAKES
21,88 €/1kg