5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
LaQ, Kocka Kozel, Muzské Mydlo, 85 ml99 888,89 €/1kg
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g70 100,00 €/1kg
21,03 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Barwa Mydło siarkowe w płynie, 300ml31 400,00 €/1kg
10,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
17,35 €/1kg
10,97 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,54 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
24,71 €/1kg
13,59 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
19,95 €/1kg
10,97 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Romantica Wild Tuscan Lavender &Verbena Flüssigseife 500 ml
24,72 €/1l
12,36 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
24,71 €/1kg
13,59 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
21,94 €/1l
10,97 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
22 763,64 €/1kg
12,52 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SARDEGNA Blockseife 250 g, Unisex
17 133,33 €/1kg
5,14 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
32,36 €/1kg
8,09 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap VENEZIA Blockseife 250 g, Unisex
20,56 €/1kg
5,14 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
31,96 €/1kg
7,99 €
Predajca: MANADA

Mydlo na umývanie Nesti Dante Philosophia 250g
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Luxury 60th Annivers. Gold Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
27,20 €/1l
13,60 €
Predajca: MANADA

Luksja Mydło w płynie AS Energizing 500 ml
0,01 €/1kg
10,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nesti Dante Luxury Black mit Aktivkohle Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
26,00 €/1l
13,00 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Rovnako ako tuhé mydlo s rovnakým názvom, aj tekuté mydlo Nesti Dante Philosophia Lift očarí príjemnou vôňou čerešňových kvetov, osmantu a pelargónie. Vďaka praktickému dávkovaču sa mydlo ľahko používa a je ideálne na každodenné umývanie rúk.
Použitie: Tekuté mydlo možno použiť na ruky aj telo.
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Voda, kokos-et-sulfát sodný, chlorid sodný, parfum, glycerín, tokoferylacetát, kyselina citrónová, benzylalkohol, benzoát sodný, acetylcedrén, alfa-izometylionón, citronelol, olej z kôry Citrus aurantium, dimethylfenetylacetát, geraniol, hexylcinnamal, limonén, linalool, linalylacetát, tetrametylcyklopentenylmetylisopentenol, CI 45100, C.I. 19140.
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524001790837524001790
- Číslo od výrobcu
- 3800073
- Hmotnosť
- 500 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Voda, kokos-et-sulfát sodný, chlorid sodný, parfum, glycerín, tokoferylacetát, kyselina citrónová, benzylalkohol, benzoát sodný, acetylcedrén, alfa-izometylionón, citronelol, olej z kôry Citrus aurantium, dimethylfenetylacetát, geraniol, hexylcinnamal, limonén, linalool, linalylacetát, tetrametylcyklopentenylmetylisopentenol, CI 45100, C.I. 19140.
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 0837524001790837524001790
- Číslo od výrobcu
- 3800073
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
31,46 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Romantica Florentine Rose & Peony Flüssigseife 500 ml
17,35 €/1kg
10,97 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,54 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Romantica Wild Tuscan Lavender &Verbena Flüssigseife 500 ml
24,72 €/1l
12,36 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Capri Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
24,71 €/1kg
13,59 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Luxury 60th Annivers. Gold Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
27,20 €/1l
13,60 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
22 763,64 €/1kg
12,52 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Emozioni in Toscana Thermal Water Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
24,71 €/1kg
13,59 €
Predajca: MANADA

Darčeková súprava mydiel Nesti Dante Rose 3 x 150 g
46,84 €/1kg
21,08 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Portofino Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
21,94 €/1l
10,97 €
Predajca: taleoo

Dudu-Osun Čiéne Afrikánske Mýdlo 150g - Prírodné Mýdlo s overenými hydratačnými a čistiacimi účinkami, Tradičná Receptúra z Afriky
13,93 €/1kg
2,09 €
Predajca: medpak_shop

Nesti Dante Il Frutteto Fig & Almond Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
24,71 €/1kg
13,59 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
133,93 €/1kg
20,09 €
Predajca: NutraBestBG

Clean Classic Warm Bavlna Edp sprej
1 034,33 €/1l
31,03 €
Predajca: PerfumTraders

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Lumaland Župan Luxury Župan z mikrovlákna s kapucňou pre dámy a pánov – S – červený
24,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

WISFOR ťažký vešiak na oblečenie priemyselný vešiak na stenu 90/135/180 cm nastaviteľný s 3 háčikmi
22,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Nuxe, Huile Progigieuse Multi-Purpose, Body Oil, All Over The Body, 100 ml
161 066,66 €/1kg
24,16 €
Predajca: Glamperfeu

Nesti Dante Colli Fiorentini Tuscan Lavender Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
18,42 €/1l
10,97 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,21 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Romantica (Duft Lavendel & Verbena, feste Seife 250 g) 665105
20,28 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Šampón Vatika Black Seed Black Cumin : 400 ml
22,02 €/1l
8,81 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
20,28 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
46,00 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Dudu-Osun čierne mydlo z Afriky - čierne mydlo - mydlo na tvár - 150g
75,00 €/1l
7,50 €
Predajca: artbook-service

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S radosťou opäť
Všetko išlo skvele.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg