4,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Loreal Tecni.Art Web 7x150ml625,00 €/1l
93,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml56,39 €/1l
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340g22,74 €/1kg
7,73 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Umožňuje Dred Coconut Oil 4oz.106,11 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Fonex Gummy Stylingový vosk na vlasy Matte Finish 150 ml
66,67 €/1l
10,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Red One Červený vosk na vlasy 150 ml – Gél na vlasy pre silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov, lesk, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánska starostlivosť o vlasy, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1kg
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

As I Am Rosemary Styling Mousse 237 ml
46,20 €/1l
10,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu Pomáda na vlasy s bambuckým maslom 113g
61,50 €/1kg
7,79 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Pacinos HSignature Line Pomade 118ml
24,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Mielle Mongongo Oil Pomade-To-Oil Treatment 113g
167,96 €/1kg
18,98 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Care for Kids Styling Custard 227g
47,13 €/1l
8,39 €
Predajca: medpak_shop

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
37,13 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Shine-n-Jam - kondicionérový gél extra hold 236ml
110,90 €/1l
44,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

KeraCare Curling Wax 4oz.
130,35 €/1kg
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

S-Curl Texturizer Cream 16oz. Maximum
25,00 €/1l
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: Bugelo

Tekutá pomáda Wavebuilder bez vosku 118 ml
84,66 €/1l
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Arganics Vyhladzujúci gél na hrany 237ml
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
38,54 €/1kg
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

ARGANICARE Vlasový sprej na opláchnutie s keratínom a arganovým olejom, 150 ml
115,07 €/1l
17,26 €
Predajca: NutraBestBG

Schwarzkopt, Got2b, Glued Blasting Freeze, Spray utrwalający do włosów, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
19,98 €/1l
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GUMMY PROFESSIONAL Vosk na vlasy Bright Max Hold 150 ml
Vosk na vlasy Bright Max Hold od Gummy Professionals. Dodáva vlasom dlhotrvajúcu a stabilnú fixáciu. Vosk dodáva vlasom výnimočný lesk, textúru a kontrolu.
Použitie: Malé množstvo vosku zohrejte v rukách a naneste na vlhké alebo suché vlasy. Prstami ich upravte do lesklého a uhladeného tvaru.
Doporučuje sa kombinovať s ďalšími výrobkami Gummy Professional ©
Fonex Gummy Styling Wachs Vosk na vlasy Bright Max Hold 150 ml
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- Fonex
- EAN kód
- 8691988007178
- Číslo od výrobcu
- 805410
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- Fonex
- EAN kód
- 8691988007178
- Číslo od výrobcu
- 805410
Hodí sa k tomu

Fonex Gummy Stylingový vosk na vlasy Matte Finish 150 ml
66,67 €/1l
10,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
141,75 €/1l
28,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Fonex Gummy Stylingové tampóny na vlasy Hard Finish 150 ml
39,33 €/1l
5,90 €
Predajca: barberkosmetik

FoneX Krém na vlasy
43,27 €/1l
6,49 €
Predajca: GlossyShopDE

Red One Červený vosk na vlasy 150 ml – Gél na vlasy pre silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov, lesk, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánska starostlivosť o vlasy, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1kg
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Fonex Gummy Stylingové tampóny na vlasy Casual Look 150 ml
39,33 €/1l
5,90 €
Predajca: barberkosmetik

Gisada Ambassador 100ml parfumovaná voda pre mužov
1 066,40 €/1l
106,64 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

RedOne Haarwax - Oranžový Aqua Hair Gelwax 150 ml
39,93 €/1l
5,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratín - Pružná fixácia - Lesklý povrch - Ľahko vymývateľný
31,33 €/1l
4,70 €
Predajca: HAIRSALE

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
90,98 €/1l
45,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g
102,78 €/1l
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Čierna
1 099,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Gastromark

Red One Green Matte Hair Wax Full Force 150 ml – matujúci vlasový vosk, stylingový gél pre silnú fixáciu, vytvorenie štruktúry, prirodzený vzhľad, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1l
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Červený gél na vlasy Black Aqua, 150 ml – gél na vlasy poskytujúci silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov a lesk, vhodný na krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, styling pre mužov, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1l
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hovoriace Plyšové zvieratka škrečok opakuje elektronické domáce zvieratá hračka pre dieťa deti opakovať funkciu hovoriace škrečok darčeky Retoo
10,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nishman voda po holení After Shave Cologne Northern Lights 400 ml
11,47 €/1l
4,59 €
Predajca: HAIRSALE

Emporio Armani Ar2448 Pánske Hodinky - Renato
92,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Timestore

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Muži, 150 ml, Jablko, Bergamot, Čierne ríbezle, Citrón, Ananás, Breza, Jazmín, Ruže, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Sprej
272,67 €/1l
44,46 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
40,90 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Marmara No. 2 Sprej po holení 250 ml
29,52 €/1l
7,38 €
Predajca: barberkosmetik

NISHMAN After Shave Cologne 400 ml - 12 kusov
17,20 €/1l
6,88 €
Predajca: barberkosmetik

Tefal Duetto+ G732S3, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Titán, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 250 °C
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Veľmi dobré za cenu
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,75 €
Predajca: MAGUHAAR
625,00 €/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56,39 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair maska 250ml NEU



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,00 €/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržiavací šampón 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
42,50 €
Predajca: MAGUHAAR
170,00 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampón 250ml + kondicionér 250ml
33,75 €
Predajca: MAGUHAAR
51,92 €/1kg

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 3
28,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,00 €
Predajca: MAGUHAAR
9 000,00 €/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1kg

Revlon | Súprava starostlivosti o vlasy Uniq One - 150ml Coconut + 150ml Lotus - 10v1 Treatment - Intensive Care
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
115,00 €/1l

Jamaican Mango & Lime Maximum Relief No More Itch Gro Spray 8oz.
87,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
324,26 €/1kg

Shine'n Jam Extra Hold Styling Gel 113,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,97 €
Predajca: Lemonbite
63,36 €/1l

Cantu Shea Butter Firm Hold Edge Stay Gel gel na vlasy na vytvorenie dokonalých vrkôčikov 64 g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,08 €
Predajca: Lemonbite
70,80 €/1l

Šampón a maska z ricínového oleja s biotínom Minerály z Mŕtveho mora Zabráňte vypadávaniu vlasov a urýchlite ich rast
34,90 €
Predajca: TotesMeerProdukte
49,86 €/1l

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
42,47 €/1l

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
499,80 €/1l

Dabur Vatika maska na vlasy vaječný proteín 500gr.



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
21,98 €/1kg

Silicon Mix Avanti Hair Treatment 8oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
34,81 €/1kg

Yari 100% čistý kokosový olej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
19,98 €/1l

Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
38,09 €/1l

Umožňuje Dred Coconut Oil 4oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
106,11 €/1kg