5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml58,33 €/1l
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 39 000,00 €/1l
28,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340g22,74 €/1kg
7,73 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Umožňuje Dred Coconut Oil 4oz.106,11 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Fonex Gummy Styling Wachs Vosk na vlasy Bright Max Hold 150 ml
39,33 €/1l
5,90 €
Predajca: barberkosmetik

Red One Blue Aqua – gél na vlasy, vosk, Full Force, 150 ml – vosk na vlasy, gél na vlasy pre silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov, lesk, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánska starostlivosť o vlasy, kadernícke produkty, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1kg
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

As I Am Rosemary Styling Mousse 237 ml
46,20 €/1l
10,95 €
Predajca: Friseurtotal

S-Curl TEXTURIZER EXTRA SILNÝ
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Olejová kúra DRY & JUCKENDE 120 ml
97,42 €/1l
11,69 €
Predajca: medpak_shop

Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml
38,09 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Mielle Mongongo Oil Pomade-To-Oil Treatment 113g
167,96 €/1kg
18,98 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Pomáda na vlasy s bambuckým maslom 113g
61,50 €/1kg
7,79 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Vlasová maska Cantu Txtr Moisture 396 g
37,85 €/1kg
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Arganics Vyhladzujúci gél na hrany 237ml
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Olej na fúzy Cantu Shea Butter (100 ml) (100 ml)
100,44 €/1kg
11,45 €
Predajca: Friseurtotal

KeraCare Esenciálne oleje na vlasy 4oz.
160,51 €/1kg
21,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

S-Curl Texturizer Cream 16oz. Maximum
25,00 €/1l
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: Bugelo

Pacinos HSignature Line Pomade 118ml
24,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ampro Protein Styling Gel Super Hold 32oz
29,97 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Megahertz Gel Wax 100 ml #09140
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
GUMMY PROFESSIONAL Vosk na vlasy Hard Finish 150 ml
Vosk na vlasy Hard Finish od spoločnosti Gummy Professionals.Dodáva vlasom extra textúru a mimoriadnu kontrolu bez toho, aby ich zanechával mastné. Vytvára efekt ležérne elegantných vĺn.
Použitie: Zahrejte vosk v rukách, naneste na vlhké alebo suché vlasy a prstami ich upravte do hladkého tvaru.
Doporučuje sa kombinovať s ďalšími výrobkami Gummy Professional
Fonex Gummy Stylingové tampóny na vlasy Hard Finish 150 ml
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- EAN kód
- 8691988007161
- Číslo od výrobcu
- C8.2
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 0.15 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- Big Buy Cooking
- EAN kód
- 8691988007161
- Číslo od výrobcu
- C8.2
Hodí sa k tomu

Fonex Gummy Stylingový vosk na vlasy Matte Finish 150 ml
66,67 €/1l
10,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Fifa 23 Xbsx
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Louisiana Grills 22009 plynový gril, BBQ, kompaktný grilovací vozík, s 3 horákmi a vekom
226,89 €
Predajca: Kokiska

Fonex Gummy Styling Wachs Vosk na vlasy Bright Max Hold 150 ml
39,33 €/1l
5,90 €
Predajca: barberkosmetik

FoneX Krém na vlasy
43,27 €/1l
6,49 €
Predajca: GlossyShopDE

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratín - Pružná fixácia - Lesklý povrch - Ľahko vymývateľný
31,33 €/1l
4,70 €
Predajca: HAIRSALE

Fonex Gummy Stylingové tampóny na vlasy Casual Look 150 ml
39,33 €/1l
5,90 €
Predajca: barberkosmetik

Red One Blue Aqua – gél na vlasy, vosk, Full Force, 150 ml – vosk na vlasy, gél na vlasy pre silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov, lesk, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánska starostlivosť o vlasy, kadernícke produkty, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1kg
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Red One Keratin Matte Hair Wax 150 ml – matujúci vosk na vlasy, stylingový gél pre silnú fixáciu, štruktúru, prirodzený vzhľad, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
184,53 €/1l
27,68 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Red One Červený vosk na vlasy 150 ml – Gél na vlasy pre silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov, lesk, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánska starostlivosť o vlasy, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1kg
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Red One Violetta Aqua – gél na vlasy s voskovou konzistenciou, 150 ml – gél na vlasy s vysokou fixáciou a lesklým efektom
56,60 €/1l
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Rohová rozkladacia sedačka LABUS - béžová, ľavý roh
970,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Červený gél na vlasy Black Aqua, 150 ml – gél na vlasy poskytujúci silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov a lesk, vhodný na krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, styling pre mužov, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1l
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Fonex Gummy Hair Gel Maximum Hold & Extreme Look 500ml Red
90,98 €/1l
45,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

RedOne Haarwax - Oranžový Aqua Hair Gelwax 150 ml
39,93 €/1l
5,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Pohovka Béžová obývacia súprava 3+2+1 miestna sedacka Zamat vysoké drevené nohy buk
943,95 €
Doprava zdarma
Predajca: SOFELLO

Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu Dark Grey
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Red One Green Matte Hair Wax Full Force 150 ml – matujúci vlasový vosk, stylingový gél pre silnú fixáciu, vytvorenie štruktúry, prirodzený vzhľad, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1l
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Smartfón Samsung Galaxy A54 5G, farba:úžasná grafitová - Dual Sim, kapacita pamäte:128 GB
577,55 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Blackview Tab 3 Detský tablet Android 13 Detský tablet 7" displej 4GB RAM 32GB ROM, 3280mAh, Tablet pre deti s prenosnou rukoväťou a krytom odolným proti pádu Predinštalovaný iKids/Google Play
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Postel s čalúneným čelom, rozmery 90x200 cm, sivá farba. Posteľ s úložným priestorom, možnosť využitia ako denná posteľ, rozkladacia sedačka, hosťovská posteľ. Rozkladacia
354,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

ECD Nemecko Súprava 4 jedálenských stoličiek s operadlom a podrúčkami, čierna, kuchynská stolička so zamatovým poťahom, čalúnená stolička s kovovými nohami
289,08 €
Doprava zdarma
Predajca: ECD-Germany

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, hnedá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

MOB, Pohovka dvojsed - Collo (antracit)
855,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovyNabytok

Casaria Umelý vianočný stromček 150 cm s kovovým stojanom 310 tipov Rýchla montáž Vianočná dekorácia Vianočný stromček Vianočný stromček PVC Zelený
23,90 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,80 €
Predajca: Jurhan
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 15. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Skvelý vosk na vlasy sa nelepí, nelepí sa. Moje vlasy sa dajú nastaviť super rovne. Dokonca aj na druhý deň stále drží a má silu. Pre mňa najlepší vosk na vlasy. Rýchle dodanie a najvyššia cena
Hodnotenie z 15. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Plní to, čo sľubuje
Vosk používam už niekoľko rokov a som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 1. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,75 €
Predajca: MAGUHAAR
625,00 €/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56,39 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair maska 250ml NEU



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,00 €/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržiavací šampón 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
42,50 €
Predajca: MAGUHAAR
170,00 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampón 250ml + kondicionér 250ml
33,75 €
Predajca: MAGUHAAR
51,92 €/1kg

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 3
28,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,00 €
Predajca: MAGUHAAR
9 000,00 €/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1kg

Revlon | Súprava starostlivosti o vlasy Uniq One - 150ml Coconut + 150ml Lotus - 10v1 Treatment - Intensive Care
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
115,00 €/1l

Jamaican Mango & Lime Maximum Relief No More Itch Gro Spray 8oz.
87,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
324,26 €/1kg

Shine'n Jam Extra Hold Styling Gel 113,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,97 €
Predajca: Lemonbite
63,36 €/1l

Cantu Shea Butter Firm Hold Edge Stay Gel gel na vlasy na vytvorenie dokonalých vrkôčikov 64 g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,08 €
Predajca: Lemonbite
70,80 €/1l

Šampón a maska z ricínového oleja s biotínom Minerály z Mŕtveho mora Zabráňte vypadávaniu vlasov a urýchlite ich rast
34,90 €
Predajca: TotesMeerProdukte
49,86 €/1l

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
42,47 €/1l

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
499,80 €/1l

Dabur Vatika maska na vlasy vaječný proteín 500gr.



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
21,98 €/1kg

Silicon Mix Avanti Hair Treatment 8oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
34,81 €/1kg

Yari 100% čistý kokosový olej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
19,98 €/1l

Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
38,09 €/1l

Umožňuje Dred Coconut Oil 4oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
106,11 €/1kg