5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pure Gold La Prairie 60ml14 086,67 €/1l
845,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml1 102,80 €/1l
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml1 494,80 €/1l
80,80 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Regeneračný nočný krém s prebiotikami759,80 €/1l
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Biofresh - Non krm s ruovm olejom 50 ml Regina Roses
171,80 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop

Olay krém proti vráskam na noc
18,49 €
Predajca: Zeitburg

Rosa Damascens a ceramidy Nočný krém 50 ml
205,00 €/1kg
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krem odmładzająco-regenerujący na noc 50 ml
307 588,24 €/1kg
52,29 €
Predajca: MANADA

Deep Moisture – Nočný krém 50 ml | MADARA
518,20 €/1l
27,47 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,91 €
Predajca: PerfumTraders

Apivita Balsam
168,60 €/1l
26,70 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,29 €
Predajca: Pharmacygreek

Kruterhof Hyaluron Phytocomplex non krm 50ml
532,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

ISDINCEUTICS intenzvne srum na sietnicu 50ml
76 550,00 €/1kg
76,55 €
Predajca: Parfumtoi

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
1 939,20 €/1l
96,96 €
Predajca: PerfumTraders

Nacomi Krem arganowy 30+ na noc, 50 ml
246,40 €/1l
12,32 €
Predajca: MANADA

Declare Stressbalance 5 Secrets Nočný krém
982,00 €/1l
49,10 €
Predajca: PerfumTraders

DENSITIUM Nočný krém 50 ml
709,80 €/1l
35,49 €
Predajca: Parfumtoi

Aloe Vera: Tagescreme 50ml + Nachtcreme 50ml
619,00 €/1l
30,95 €
Predajca: taleoo

Nočný krém Isdin Eryfotona 50 ml
376,53 €/1kg
28,24 €
Predajca: AbisZ-Markt

Eucerin Egh Q10 Active Nachtcreme 50 ml
747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Novaclear, Retinol Serum na noc, 30 ml
740,00 €/1l
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nočný krém s ružovou vodou vyživuje a upokojuje pokožku. Pomáha jej regenerácii počas noci a účinne vyhladzuje vrásky.
Aktívne zložky:
- ružový esenciálny olej,
- prírodný mandľový olej,
- makadamiový olej,
- výťažok z nechtíka lekárskeho,
- olej z pšeničných klíčkov.
Vlastnosti:
- vyživuje pokožku,
- upokojuje,
- vyhladzuje vrásky,
- napomáha regenerácii buniek,
- neobsahuje parabény.
Ako používať
Nanášajte každý večer na vyčistenú pleť.
Zloženie
Bulharský ružový nočný krém 50 ml - bulharská ruža. Krém je založený na prírodnej bulharskej ružovej vode s výnimočne vysokým obsahom éterického ružového oleja. Obohatený je o prírodné oleje z mandlí, makadamie, pšeničných klíčkov a výťažok z nechtíka lekárskeho. Krém upokojuje, vyživuje a dodáva pleti životnú energiu z prírody. Vyhladzuje vrásky tým, že stimuluje proces obnovy buniek. Vhodný pre všetky typy pleti. Použitie: Aplikujte na dobre vyčistenú pleť jemnými masážnymi pohybmi.
- Rozmery
- 7,0 x 7,0 x 7,5 cm
- Hmotnosť
- 140 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Prírodná ružová voda, bez parabénov
- Výrobca
- Biofresh
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3800200962644
- Číslo od výrobcu
- 113002
- Rozmery
- 7,0 x 7,0 x 7,5 cm
- Hmotnosť
- 140 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Prírodná ružová voda, bez parabénov
- Výrobca
- Biofresh
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3800200962644
- Číslo od výrobcu
- 113002
Hodí sa k tomu

Biofresh Rose of Bulgaria Krm na ruky s ruovou vodou na citliv a such pokoku 75 ml
21,20 €/1l
1,59 €
Predajca: medpak_shop

Biofresh - Denn krm s ruovm olejom 50 ml Regina Roses
171,80 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop

Biofresh Rose of Bulgaria Hydratan krm na tvr 100 ml
23,90 €/1l
2,39 €
Predajca: medpak_shop

Biofresh Rose of Bulgaria Tagescreme 50 ml
119,00 €/1l
5,95 €
Predajca: RosesOils

Biofresh -Exclusive Care mydlo na ruky 100 gr Regina Roses
16,57 €/1kg
1,79 €
Predajca: medpak_shop

ROSE OF BULGARIA Biofresh Cosmetics parfumovan voda 50 ml
207,80 €/1l
10,39 €
Predajca: medpak_shop

Biofresh Rose of Bulgaria Sprchov gl Sprchov gl 330 ml
18,15 €/1l
5,99 €
Predajca: medpak_shop

Liftingov on krm s ruovm olejom
307,00 €/1l
9,21 €
Predajca: Inaris_International

Pleov krm proti vrskam s ruovm olejom
204,60 €/1kg
10,23 €
Predajca: Inaris_International

Biofresh Rose of Bulgaria telov balzam a vyivujce telov mlieko s ruovou vodou 330 ml
19,06 €/1l
6,29 €
Predajca: medpak_shop

Matrac 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
249,99 €
Predajca: hatservice

Biofresh - Non krm s ruovm olejom 50 ml Regina Roses
171,80 €/1l
8,59 €
Predajca: medpak_shop

Biofresh krém na tvár proti starnutiu Q10 s ružovou vodou 50ml
185,80 €/1l
9,29 €
Predajca: medpak_shop

Biofresh Rose Oil of Bulgaria Anti Age Q10 Handcreme 50 ml
3 333,33 €/1kg
2,50 €
Predajca: Emerosa

Ziaja Argn Crema Facial Protectora 50ml
141,60 €/1l
7,08 €
Predajca: VISO

Biofresh - Nočný krém 50 ml (s arganovým olejom) Royal Rose
139,00 €/1l
6,95 €
Predajca: RosesOils

Bulharsk rua Denn krm Rose Original, 50 ml
280,00 €/1l
14,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biofresh - Krém na tvár s argánom a ružou 100 ml Royal Rose
39,50 €/1l
3,95 €
Predajca: RosesOils

Dámsky parfum z ružovej vody vzorka Rose of Bulgaria 2,1 ml
833,33 €/1l
1,75 €
Predajca: RosesOils

Balzam na pery ROSE Lipstick 5ml BIOFRESH
358,00 €/1l
1,79 €
Predajca: medpak_shop

Biofresh Rose Oil of Bulgaria Luxusn parfumovan voda Regina Roses 50 ml
279,00 €/1l
13,95 €
Predajca: RosesOils

Rose Natural of Bulgaria krém na tvár a telo s ružovou vodou bez parabénov 300ml
23,17 €/1l
6,95 €
Predajca: RosesOils

Biofresh Total Lifting Concentrate s ruovm olejom - starostlivos proti starnutiu pleti so zjemujcim inkom 30 ml
551,67 €/1l
16,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biofresh Rose of Bulgaria Haar ampn 330ml & Seife 100g & Krm na ruky 75ml
31,28 €/1l
12,67 €
Predajca: Emerosa

Mechanická Váha 130 Kg Mesko Ms 8160 Biela
10,89 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,90 €
Predajca: Velizo

Biofresh - Darekov sada (mal) sprchov gl, mydlo Rose a denn krm Rose of Bulgaria
62,23 €/1l
8,09 €
Predajca: medpak_shop

Bulharsk sprchov gl Rua originl, 200 ml
57,65 €/1l
11,53 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Bulharsk rua Non krm Rose Original, 50 ml
280,00 €/1l
14,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biofresh - Mydlo na ruky Rose Bouquet 50 gr Rose of Bulgaria
44,87 €/1kg
3,50 €
Predajca: RosesOils

Sprchový gél Biofresh Rose of Bulgaria 3 x 330 ml
16 161,62 €/1l
16,00 €
Predajca: RosesOils
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Starostlivosť
Krém má skvelú kvalitu, môžem ho len odporučiť!
Hodnotenie z 22. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Pure Gold La Prairie 60ml
845,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
14 086,67 €/1l

MARY KAY Nočný krém TimeWise Nighttime Recovery Night Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém 60 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
324,13 €
Predajca: PerfumTraders
5 402,17 €/1l

Helena Rubinstein Prodigy Cell Glow Nočný krém
255,09 €
Predajca: PerfumTraders
5 101,80 €/1l

La Mer Omladzujúci nočný krém



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
176,71 €
Predajca: PerfumTraders
5 890,33 €/1l

KBruShop Farmasi Dr. C. Tuna Resurface Nachtcreme - 50 ml
64,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,14 €
Predajca: lithuaniashop
1 102,80 €/1l

Farmasi Dr. C. Tuna – Nočný krém na omladzovanie, 50 ml
51,39 €
Predajca: lithuaniashop
1 027,80 €/1l

ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Smooting Night Cream (50 ml)
96,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,20 €/1l

Oriflame Novage+ Multi-Active Rich Anti-Aging Night Cream 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Oriflame Novage+ Multiactive Light Anti-Aging Nachtcreme 50 ml
55,99 €
Predajca: SuperMerchant
1 119,80 €/1l

Balmain Overnight Repair Serum intenzívne nočné sérum pre veľmi suché a poškodené vlasy 30 ml
103,74 €
Predajca: PerfumTraders
3 458,00 €/1l

44QE01 La Mer Omladzujúci nočný krém
103,11 €
Predajca: PerfumTraders
6 874,00 €/1l

Nočný krém Lancaster Golden Lift (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, 50ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,99 €
Predajca: SuperMerchant
528 428,56 €/1kg

Regeneračný nočný krém s prebiotikami
40,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Predajca: SuperMerchant
759,80 €/1l

MARY KAY Nočný krém Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
496,00 €/1kg

Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Overnight Cream 50ml
80,80 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
74,74 €
Predajca: PerfumTraders
1 494,80 €/1l

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
58,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 175,00 €/1l

Mary Kay Extra zvláčňujúci nočný krém 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
30,79 €
Predajca: lithuaniashop
513,17 €/1l

5 x Balea MED - Nočný krém / krém na tvár Ultra Sensitive (5 x 50 ml)
34,95 €
Predajca: Kpictiah
139,80 €/1l