Kľúčové informácie v kocke

  • Je to 100% originálna parfumovaná voda od Van Cleef & Arpels.
  • Vôňa je navrhnutá ako unisex, vhodná pre mužov aj ženy.
  • Objavte očarujúcu vôňu Bois D'Amande s tónmi jazmínu, neroli, včelieho vosku a vanilky.
  • Dodáva sa v praktickom objeme 75 ml.
  • Vychutnajte si zmyselne intenzívny zážitok z vône.
  • Prezentovaná v vznešenom a luxusnom flakóne so strieborným príveskom.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois D'Amande parfémovaná voda unisex 75 ml

185,04 €

2 467,20 € / 1l

Cenový hit
v celoštátnom porovnaní

Doprava zdarma

Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní

Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
1 831,47 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge Woda Perfumowana, 75ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge Woda Perfumowana, 75ml
1 871,87 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín
Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín
1 758,80 €/1l
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 3
131,91 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Ambre Impérial, Unisex, 75 ml, Bergamot, Ruže, Škorica, Jantár, Tonka, Sprej
Van Cleef & Arpels Ambre Impérial, Unisex, 75 ml, Bergamot, Ruže, Škorica, Jantár, Tonka, Sprej
1 644,13 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 24
123,31 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Encens Précieux, Unisex, 75 ml, Tekutý parfém, Koža, Myrha, Incense, Tabak, Vanilka, Sprej
Van Cleef & Arpels Encens Précieux, Unisex, 75 ml, Tekutý parfém, Koža, Myrha, Incense, Tabak, Vanilka, Sprej
1 610,53 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
120,79 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Van Cleef&Arpels Oud Blanc Woda perfumowana, 75ml
Van Cleef&Arpels Oud Blanc Woda perfumowana, 75ml
2 467,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Thé Amara, Unisex, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Ružové korenie, Ruže, Kašmírske drevo, Cédrové drevo, biele pižmo
Van Cleef & Arpels Thé Amara, Unisex, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Ružové korenie, Ruže, Kašmírske drevo, Cédrové drevo, biele pižmo
2 467,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 17
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Kolekcia Extraordinaire Gardenia Petale Parfumová voda v spreji 45 ml
Van Cleef & Arpels Kolekcia Extraordinaire Gardenia Petale Parfumová voda v spreji 45 ml
2 422,22 €/1l
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Reve D'Ylang parfémovaná voda unisex 125 ml
Van Cleef & Arpels Reve D'Ylang parfémovaná voda unisex 125 ml
1 267,76 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
158,47 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
45,80 €
-2%
44,84 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
Xerjoff Erba Pura parfémovaná voda unisex 100 ml
1 726,00 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 112
172,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Musc de Soie - parfumovaná voda v spreji (75 ml)
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Musc de Soie - parfumovaná voda v spreji (75 ml)
2 611,73 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
195,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe
Obrázok produktu pre Moresque Spray Secret Collection Ubar 1992 parfumovaná voda
Moresque Spray Secret Collection Ubar 1992 parfumovaná voda
1 231,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
92,33 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Adyan Wujood Rose Poudre parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Adyan Wujood Rose Poudre parfémovaná voda pre ženy 100 ml
264,90 €/1l
26,49 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Collection Privée Oud Satin parfumovaná voda 50ml
Collection Privée Oud Satin parfumovaná voda 50ml
310,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,53 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Arabiyat Prestige Nashwa Noir parfémovaná voda unisex 100 ml
Arabiyat Prestige Nashwa Noir parfémovaná voda unisex 100 ml
282,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
28,22 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
Afnan Edict Musctique parfémovaná voda unisex 80 ml
1 022,75 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 54
81,82 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Ajmal Aristocrat Rose parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Ajmal Aristocrat Rose parfumovaná voda pre ženy 75 ml
604,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
45,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym unisex parfémom Van Cleef Bois d'Amande EDP (75 ml) a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Van Cleef!



  • Objem: 75 ml
  • Gender: Unisex
  • Typ: Dámska toaletná voda, ktorá sa hodí na kúpanie: Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Bois D'Amande
  • Charakteristika: vôňa je veľmi jemná a jemná: Vaporiser
Od 252,76 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Van Cleef & Arpels S.A
RLG Europe BV, PO Box 2967, NL-1000 CZ, Ámsterdam
NL-1000 - Ámsterdam
+312129832640
[email protected]



Van Cleef Arpels Bois Damande Eau De Parfum 75 ml



Parfémovaná voda Collection Extraordinaire Bois D'Amande od značky Van Cleef & Arpels bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.

Parfumovaná voda Van Cleef and Arpels Collection Extraordinaire (75 ml) je očarujúca vôňa pre ženy, ktorá vás očarí jazmínom, neroli, včelím voskom a vanilkou. Parfém je zmyselne intenzívny a vhodný pre sebavedomú ženu. Obraz dotvárajú vysokokvalitné zložky. Ťažký flakón so strieborným príveskom je vznešený, ženský a hravý zároveň. Okrem toho je vôňa ideálna ako darček pre sebavedomé ženy.

Van Cleef And Arpels Bois D'Amande parfumovaná voda 75ml
Hmotnosť
0.1 kg
Objem
75 ml
Zloženie
ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
3386460118941
Číslo od výrobcu
VA010A32

Hmotnosť
0.1 kg
Objem
75 ml
Zloženie
ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
3386460118941
Číslo od výrobcu
VA010A32
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 62
106,47 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša, Obrázok generovaný UI
Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 216
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop
Obrázok produktu pre K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 150
79,50 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Bois Doré, Unisex, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Korenie, Cédrové drevo, Vanilka, Tonka, biele pižmo
Van Cleef & Arpels Bois Doré, Unisex, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Korenie, Cédrové drevo, Vanilka, Tonka, biele pižmo
2 467,20 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 203
39,45 €
Predajca: Scentist
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
35,36 €
Predajca: Glamperfeu
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 936
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín
Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Neroli, Frangipani, Jazmín
1 758,80 €/1l
2,3Priemerné hodnotenie: 2,3 z 5Počet hodnotení: 3
131,91 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Xerjoff - XJ 1861 Renaissance EDP 100ml
Xerjoff - XJ 1861 Renaissance EDP 100ml
1 616,70 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 12
161,67 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 362,60 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 16
218,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Litchi, Mandarínka, Mandle, Ruže, Fialový
2 467,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
1 060,50 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 31
63,63 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2413
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Santal Blanc parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Santal Blanc parfémovaná voda unisex 75 ml
2 467,20 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
185,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 191
45,80 €
-2%
44,84 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Mandarínka, Neroli, Kokos, Jazmín, Oranžový kvet
Dolce&Gabbana The Only One Intense, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jablko, Mandarínka, Neroli, Kokos, Jazmín, Oranžový kvet
705,90 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 17
80,47 €
-12%
70,59 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 188
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2413
26,13 €
Predajca: Glamperfeu
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
236,10 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 247
23,61 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Paloma Picasso Parfémová Voda, 100ml
Paloma Picasso Parfémová Voda, 100ml
303,40 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 106
30,34 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
265,10 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 127
26,51 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
Laura Biagiotti Roma, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mäta, Karafiát, Jazmín, Ruže, Tuberóza, Jantár, Myrha, Pačuli, Vanilka
501,80 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 135
50,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 16 hodnotení
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Veľmi dobrá cena, dodané rýchlo a spoľahlivo.
Hodnotenie z 22. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Kvalita výrobku a dodacia lehota
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Obklopujúci parfum
Hodnotenie z 7. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Exkluzívne
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 31. júla 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
296,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
332,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2413
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l