5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Laylati Woda perfumowana, 100 ml2 041,20 €/1l
204,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nasomatto Baraonda Perfum, 30ml4 814,33 €/1l
144,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane B-612 Ekstrakt perfum, 50 ml2 159,20 €/1l
110,73 €
-2,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ajmal - Sacrifice For Her EDP 50ml
370,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Ajmal - Shadow For Her EDP 75ml
437,47 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ajmal Shine parfumovaná voda pre ženy 75 ml
452,53 €/1l
33,94 €
Predajca: Denpoli-Venda

Ajmal - Aurum Summer EDP 75ml
413,73 €/1l
31,03 €
Predajca: Denpoli-Venda

Ajmal Wisal, Ženy, 50 ml, Floral Fresh, Spicy Floral, Pižmo, Ruže, Floral Musky
571,20 €/1l
28,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal - Shadow Noir EDP 75ml
381,33 €/1l
28,60 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Ajmal Shadow II For Him Woda perfumowana, 75 ml
306,13 €/1l
22,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Ajmal Aurum Elixir parfémovaná voda pre ženy 75 ml
382,67 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ajmal Evoke for Her, Ženy, 75 ml, Fresh Spicy, Floral, Woody Powdery Mossy, Sprej
388,00 €/1l
29,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal - Aristocrat For Her EDP 75ml
466,27 €/1l
34,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal Hawaiian Breeze parfumovaná voda pre ženy 75 ml
640,00 €/1l
48,00 €
Predajca: FragrancesBg

Ajmal - Evoke Gold Her EDP 75ml
413,33 €/1l
31,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal Evoke Her Silver Edition Woda perfumowana, 75 ml
339,07 €/1l
25,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
261,24 €/1l
27,43 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal - Shadow Ice EDP 75ml
322,13 €/1l
24,16 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ajmal Aurum Eau de Parfum 75 ml – dámska toaletná voda, 75 ml
Ajmal Aurum Eau de Parfum je kvetinovo-ovocná dámska vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2011. Stelesňuje esenciu energie, potešenia a príťažlivosti a odráža krásny letný deň na slnku.
Vrchné tóny pozostávajú z malín a citrónu, ktoré zaisťujú sviežu a živú vôňu. V srdci sa rozvíjajú gardenie, jazmín a pomarančový kvet, doplnené o ovocné a korenené tóny, ktoré vôni dodávajú hĺbku. Základné tóny zahŕňajú pižmo, pudrové tóny, drevité tóny, ambra a vanilka, ktoré zaisťujú teplý a zmyselný záver.
Detaily produktu
- Značka: Ajmal
- Produkt: Ajmal Aurum Eau de Parfum 75 ml
- Určené pre: Dámy
- Objem: 75 ml
- Vôňa: Kvetinová, sladká, ovocná, orientálna, pudrová
- EAN: 6293708004867
Aurum je ženská, nádherne vyvážená vôňa, ktorá zachytáva ducha mladosti, pôžitkárstva a šarmu. Hlava a srdce pobozkaná ovocnými a kvetinovými letnými tónmi, ako sú citrón, malina, pomarančový kvet, gardénia a jazmín. Základ je obklopený drevitými a púdrovými tónmi, ktoré dopĺňa ambra, pižmo a vanilka. Skvapalnený v očarujúcom zlatom flakóne. vôňa bola uvedená na trh v roku 2011.
Ajmal Aurum bol uvedený na trh v roku 2011 a je to svieži a kvetinový parfém od spoločnosti Ajmal. Parfém vás zaujme vrchnými tónmi malín a citróna, ktoré vôni dodávajú sladkú a ovocnú úvodnú vrstvu. Zjemňujú ju srdcové tóny pomarančového kvetu a gardénie Jazmín pripomína žiarivú a krásnu záhradu
Ajmal - Aurum EDP 75ml Standard package. For women.
Parfémovaná voda Aurum od značky Ajmal bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Aurum by Ajmal bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 75 ml vybranej vône.
- Rozmery
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Model
- Aurum
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Zložky
- Výrobca
- Ajmal
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6293708004867
- Číslo od výrobcu
- 314
- Rozmery
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Model
- Aurum
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 75 ml
- Zloženie
- Zložky
- Výrobca
- Ajmal
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6293708004867
- Číslo od výrobcu
- 314
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Ajmal Shine parfumovaná voda pre ženy 75 ml
452,53 €/1l
33,94 €
Predajca: Denpoli-Venda

Ajmal - Shadow For Her EDP 75ml
437,47 €/1l
32,81 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Ajmal Evoke for Her, Ženy, 75 ml, Fresh Spicy, Floral, Woody Powdery Mossy, Sprej
388,00 €/1l
29,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Ajmal Aurum Elixir parfémovaná voda pre ženy 75 ml
382,67 €/1l
28,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Detské elektrické autíčko Mercedes Gtr s diaľkovým ovládaním 2.4G, LED svetlomety, MP3, klaksónom a hudbou, čierne
127,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: ScentsArabia

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ajmal - Sacrifice For Her EDP 50ml
370,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
377,90 €/1l
37,79 €
Predajca: Sykz

Lattafa Peace & Love, Ženy, 100 ml
373,90 €/1l
37,39 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Trussardi Le Vie de Milano Limitless Shopping Via della Spiga EdP 100ml
1 050,00 €/1l
105,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
509,87 €/1l
38,24 €
Predajca: Parfumtoi

Trussardi Le Vie Di Milano Aperitivo Milanese Porta Nuova EDP 100 ml UNISEX
968,10 €/1l
96,81 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
S dodaním som veľmi spokojný. Všetko prebehlo veľmi dobre a rýchlo s oznámením a odoslaním objednávky
Kúpila som si parfum Aurum v Dubay. Je to veľmi pekná vôňa. Veľmi som ju chcela mať znova a našťastie som ju našla tu na trhu. Je úplne rovnaká ako originál z Dubay a môžem ju vrelo odporučiť.
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nástroj
Milujem túto príchuť
Hodnotenie z 30. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho na úrovni
Je to krásna vôňa, môžem ju len odporučiť. Preprava skvelé:)
Hodnotenie z 8. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(70)Počet hodnotení: 70
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l