5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale Woda perfumowana, 100ml2 060,40 €/1l
206,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff 40 Knots Woda perfumowana, 100 ml1 997,30 €/1l
199,73 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Casamorati Gran Ballo parfémovaná voda pre ženy 30 ml
2 996,33 €/1l
89,89 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Xerjoff Casamorati Dama Bianca Woda perfumowana 30ml
2 929,00 €/1l
87,87 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Casamorati 1888 Dama Bianca EDP 100ml
1 871,10 €/1l
187,11 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Xerjoff Casamorati 1888 Parfumovaná voda, 100 ml
1 680,50 €/1l
176,70 €
-8,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
168,05 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Casamorati 1888 La Tosca Woda perfumowana, 100 ml
1 562,90 €/1l
156,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff - Casamorati 1888 Lira EDP 100ml
1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Comandante! Woda perfumowana, 50 ml
2 557,00 €/1l
127,85 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff - Casamorati Dolce Amalfi EDP 100ml
1 554,20 €/1l
155,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Accento parfémovaná voda unisex 50 ml
2 505,80 €/1l
128,37 €
-3,08 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
125,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 365,00 €/1l
218,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Casamorati 1888 Levar del Sole EDP 30 ml UNISEX
2 180,00 €/1l
65,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Soprano parfémovaná voda unisex 100 ml
1 000,00 €/1l
174,60 €
-74,60 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
100,00 €
Predajca: Zenecom

Xerjoff Casamorati 1888 Regio EDP 100 ml UNISEX
1 138,70 €/1l
113,87 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavé., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
- Vrchné tóny: ambra, gardénia, jazmín, karamel, vanilka, zimolez
- Typ: parfumovaná voda
- Určenie: Účel použitia: pre ženy
- Objem: 100 ml
Casamorati 1888 Gran Ballo je parfumovaná voda od spoločnosti Xerjoff. Ide o veľmi originálnu kompozíciu, ktorá spája vôňu bielych kvetov gardénie s ostrou, kyslou vôňou citrusov.
Fragrance notes:
Head note: red berries, tangerine
Heart note: gardénia, jazmín, med
Základná nóta: sandalové drevo, karamel, vanilka, jantár
.
Kombináciu jemnosti a sily, ktorá sa skrýva v každej žene, teraz môžete nájsť aj vo forme vône. Parfumovaná voda Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo odhalí všetky stránky vašej osobnosti a dokonale doplní vašu jedinečnú charizmu.
- kvetinová vôňa
- ovocná vôňa
Dámska parfumovaná voda
Casamorati 1888 Gran Ballo by Xerjoff je kvetinovo-ovocná gurmánska vôňa pre ženy. Casamorati 1888 Gran Ballo bola uvedená na trh v roku 2013. Vôňa uvoľňuje zmes jedinečného sirupovitého zimolezu, nádhernej bielej gardénie a zmyselného jazmínu, ktoré zvýrazňujú slávu mladej dámy v barokovej róbe. Karamel a vanilka umocňujú púdrovú kvetinovú auru a stelesňujú jej veselú lásku.
Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo Woda perfumowana, 100 ml
Parfémovaná voda od značky Xerjoff bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo je poctou prirodzenej kráse, ženskosti a elegancii. Ovocno-kvetinová vôňa pre romantickú ženu s vonnou kompozíciou vzácneho zimolezu, gardénie a kvetu jazmínu s teplými tónmi vanilky, jantáru a karamelu. Na bežné, ale aj výnimočné príležitosti.
Parfumovaná voda Xerjoff bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
Xerjoff Casamorati Gran Ballo Edp Spray
- Model
- Casamorati 1888 Gran Ballo
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8033488153281
- Číslo od výrobcu
- 2006214
- Model
- Casamorati 1888 Gran Ballo
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 8033488153281
- Číslo od výrobcu
- 2006214
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
1 399,90 €/1l
139,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Bimaro

Xerjoff - Casamorati 1888 Mefisto EDP 100ml
1 858,70 €/1l
185,87 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Xerjoff - Casamorati Dolce Amalfi EDP 100ml
1 554,20 €/1l
155,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
305,70 €/1l
30,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale Woda perfumowana, 100ml
2 060,40 €/1l
206,04 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Casamorati 1888 La Tosca Woda perfumowana, 100 ml
1 562,90 €/1l
156,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Casamorati Italica parfémovaná voda unisex 100 ml
1 916,30 €/1l
191,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Xerjoff - Casamorati 1888 Dama Bianca EDP 100ml
1 871,10 €/1l
187,11 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Maison Alhambra - Pink Shimmer Secret Intense EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
273,67 €/1l
16,42 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff Shooting Stars Lua Perfumy, 50ml
3 118,40 €/1l
155,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Victoria's Secret Bombshell Eau De Parfum 100 ml (žena)
1 007,40 €/1l
100,74 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Paris Corner - Bayn Al Asrar EDP 80ml
318,50 €/1l
25,48 €
Predajca: Glamperfeu

Xerjoff - XJ 1861 Renaissance EDP 100ml
1 319,40 €/1l
142,87 €
-10,93 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
131,94 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
254,00 €/1l
25,40 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Art Of Universe, Ženy, 100 ml
316,50 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,44 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Palram - Canopia hliníkový terasový kryt Sierra antracit 299x555x305 cm
1 165,00 €
Predajca: mygardenhome

Xerjoff Accento Woda perfumowana, 100 ml
1 782,50 €/1l
178,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
rýchle dodanie ako vždy a úplne spokojný;)
Hodnotenie z 11. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l