Počet kusov:

39

Vitis Sonic S10 s20 Medium 2 Refil

25,29 €

25 290,00 € / 1kg

plus 3,45 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 6. – pi 9. októbra
Naše najlepšieponuky
Náhradné hlavice a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre SENCOR SOX 080 Hlava detskej zubnej kefky
SENCOR SOX 080 Hlava detskej zubnej kefky
9,99 €
-20%
7,99 €
Predajca: Planeo
Obrázok produktu pre KOMA NK09 -  náhradné bambusové hlavice pre zubné kefky Philips Sonicare HX6014
KOMA NK09 - náhradné bambusové hlavice pre zubné kefky Philips Sonicare HX6014
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
17,80 €
Predajca: KOMAONLINE
Obrázok produktu pre BMK Náhradné hlavice pre zubné kefky Philips Sonicare W Optimal White HX6068/12, 8 ks
BMK Náhradné hlavice pre zubné kefky Philips Sonicare W Optimal White HX6068/12, 8 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
26,00 €
Predajca: BMKSHOP
Obrázok produktu pre BMK Hlavica ku kefkám Philips, 8 ks - kompatibilná s Philips Sonicare ProResults HX6018
BMK Hlavica ku kefkám Philips, 8 ks - kompatibilná s Philips Sonicare ProResults HX6018
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: BMKSHOP
Obrázok produktu pre Náhradné hlavice na zubnú kefku SONIC medium (2ks)
Náhradné hlavice na zubnú kefku SONIC medium (2ks)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Curasept Specialist – zubná kefka Ortho
Curasept Specialist – zubná kefka Ortho
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre TrueLife SonicBrush Baby G Heads Medium
TrueLife SonicBrush Baby G Heads Medium
7,99 €
Predajca: LAMAX_TrueLife_Lauben_brandshop
Obrázok produktu pre Kefky Oral-B Pro Sensitive Clean12er FFU
Kefky Oral-B Pro Sensitive Clean12er FFU
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 25
43,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Náhradné hlavice na zubnú kefku SONIC hard (2ks)
Náhradné hlavice na zubnú kefku SONIC hard (2ks)
734,67 €/1kg
11,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre TrueLife SonicBrush Compact Heads Black Whiten
TrueLife SonicBrush Compact Heads Black Whiten
8,99 €
Predajca: LAMAX_TrueLife_Lauben_brandshop
Obrázok produktu pre Náhradné kefky Oral-B 8 Whitening
Náhradné kefky Oral-B 8 Whitening
10,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Náhradné kefky ETA 1292 90100
Náhradné kefky ETA 1292 90100
12,56 €
Predajca: Teshop
Obrázok produktu pre Oral-B Interspace kefky sada 12 náhradných hlavíc pre rovnátka
Oral-B Interspace kefky sada 12 náhradných hlavíc pre rovnátka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 26
11,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Oral-B 8006540860793 Oral-B PRO Tiefenreinigung Zahnbürstenaufsätze, 6 St.
Oral-B 8006540860793 Oral-B PRO Tiefenreinigung Zahnbürstenaufsätze, 6 St.
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 84
19,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Hlava zubnej kefky Seysso Ortho pre sonické zubné kefky
Hlava zubnej kefky Seysso Ortho pre sonické zubné kefky
23,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Sunstar GUM Sonic Daily, Wymienne końcówki czarne, 2 sztuki
Sunstar GUM Sonic Daily, Wymienne końcówki czarne, 2 sztuki
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 2
11,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Seysso Oxygen Ultra Clean Tipy 2 kusy
Seysso Oxygen Ultra Clean Tipy 2 kusy
22,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Hlavice zubnej kefky VITAMMY TOW017086 Smils 4 ks.
Hlavice zubnej kefky VITAMMY TOW017086 Smils 4 ks.
13,49 €
Predajca: Ka_SHOP
Obrázok produktu pre Zubná kefka z biologicky odbúrateľného plastu – stredná veľkosť | DAILY GOOD.
Zubná kefka z biologicky odbúrateľného plastu – stredná veľkosť | DAILY GOOD.
2,08 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

  • Blistrové balenie s 2 pripínacími kefkami
  • Oblasť Monotip: na rozbitie najodolnejšieho ústneho biofilmu (bakteriálneho plaku).
  • Maximálne odstránenie bakteriálneho plaku a zároveň ochrana zubov a ďasien
  • Vysokokvalitné štetiny Tynex so zaoblenými koncami na účinné odstraňovanie ústneho biofilmu a zároveň ochranu zubov a ďasien.
  • Vzduchovo priepustný ochranný uzáver na rýchle schnutie a ochranu pred bakteriálnou kolonizáciou.
  • Malá hlavica kefky na čistenie ťažko prístupných miest.
  • Diamantový tvar ukazuje svoje výhody počas čistenia zubov a vo výsledkoch čistenia: Zaoblený a úzky koniec sa dostane aj do ťažko prístupných oblastí hlbšie v ústach a vďaka zaoblenému tvaru zabraňuje poraneniam.
  • Vhodná pre ľudí s citlivými ďasnami, známkami zápalu a pre všetkých, ktorí uprednostňujú šetrnejší spôsob čistenia zubov.
  • Na dôkladné čistenie bez poškodenia ďasien a absolútne jemný pocit.


Vitis Sonic S10 S20 Medium 2 náplň



SONIC S10/S20 medium duo head 2 ks
Hmotnosť
1 g
Zloženie
NEUPLATŇUJE SA
Výrobca
Dentaid- Vitis
Počet kusov
39
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
8427426041110
Číslo od výrobcu
1791948

Hmotnosť
1 g
Zloženie
NEUPLATŇUJE SA
Výrobca
Dentaid- Vitis
Počet kusov
39
Cieľové skupiny
Páni
Unisex
EAN kód
8427426041110
Číslo od výrobcu
1791948
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Tepe Angle Szczoteczki międzyzębowe 0.45mm Pomarańczowe, 6 sztuk
Tepe Angle Szczoteczki międzyzębowe 0.45mm Pomarańczowe, 6 sztuk
109 600,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Maybelline Fit Me Fit Me Concealer Korektor w płynie 08 Nude, 6,8 ml
Maybelline Fit Me Fit Me Concealer Korektor w płynie 08 Nude, 6,8 ml
665 500,02 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,31 €
Predajca: Zeitburg
Obrázok produktu pre Maybelline, Fit Me Matte + Poreless, Liquid Foundation, 118, Nude, 30 ml
Maybelline, Fit Me Matte + Poreless, Liquid Foundation, 118, Nude, 30 ml
209 750,01 €/1kg
8,39 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre VITALmaxx Elektronický prístroj na liečbu bodnutí hmyzom | 1,95 W | 2 programy | Koncentrovaný tepelný impulz bez chemikálií | Biela
VITALmaxx Elektronický prístroj na liečbu bodnutí hmyzom | 1,95 W | 2 programy | Koncentrovaný tepelný impulz bez chemikálií | Biela
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
24,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre L'Oreal Paris Infaillible 24H More Than Concealer Multifunkčný korektor na tvár 324 Ovesné vločky, 11 ml
L'Oreal Paris Infaillible 24H More Than Concealer Multifunkčný korektor na tvár 324 Ovesné vločky, 11 ml
645 000,02 €/1kg
12,90 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre Sada 2 t&#237 pek na n&#228 gél a prsty &#40 Sada nožničiek na nechty z nehrdzavejúcej ocele&#41
Sada 2 t&#237 pek na n&#228 gél a prsty &#40 Sada nožničiek na nechty z nehrdzavejúcej ocele&#41
20,60 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Matujúci prášok Maybelline Fit Me vo forme kompaktného pudru 090 Translucent, 9g
Matujúci prášok Maybelline Fit Me vo forme kompaktného pudru 090 Translucent, 9g
751 000,02 €/1kg
15,02 €
Predajca: Zeitburg
Obrázok produktu pre Maui Moisture Zahusťujúci šampón s bambusom pre oslabené vlasy, 385 ml
Maui Moisture Zahusťujúci šampón s bambusom pre oslabené vlasy, 385 ml
39,95 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
39,35 €
-60%
15,38 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre reer Clip&Go Hook háčik na kočík, sada 2 ks, háčik na kočík, nástavec na tašku na plienky, 84101
reer Clip&Go Hook háčik na kočík, sada 2 ks, háčik na kočík, nástavec na tašku na plienky, 84101
14,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Pinzeta Tweezerman Slanted Mini Neon Pink, 1 ks
Pinzeta Tweezerman Slanted Mini Neon Pink, 1 ks
2 170 000,05 €/1kg
21,70 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Maui Moisture - Kokosový olej po šampóne - kučeravé vlasy - 385ml
Maui Moisture - Kokosový olej po šampóne - kučeravé vlasy - 385ml
99,09 €/1l
38,15 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Bestseller
Obrázok produktu pre Kinderkraft SMARTPLAY - Interaktívna učebná podložka - s funkciou ohrádky - 7 hračiek a 20 loptičiek - od narodenia
Kinderkraft SMARTPLAY - Interaktívna učebná podložka - s funkciou ohrádky - 7 hračiek a 20 loptičiek - od narodenia
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 10
39,90 €
Predajca: Kinderkraft
Obrázok produktu pre FAT BRAIN strhujúca hra "Dimpl"
FAT BRAIN strhujúca hra "Dimpl"
9,77 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre ARDELL DUO DARK TONE QUIK-SET EYE Glue 5g
ARDELL DUO DARK TONE QUIK-SET EYE Glue 5g
10,99 €
-18%
8,99 €
Predajca: Lemonbite
Obrázok produktu pre Avene Cleanance HYDRA, Čistiaci krém, Ženy, Hydratačný, Výživný, Rúra, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS..., 40 ml
Avene Cleanance HYDRA, Čistiaci krém, Ženy, Hydratačný, Výživný, Rúra, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS..., 40 ml
523,75 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
20,95 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre reer 9633, Kontaktný, Biela, Univerzálne, °C, Telesná teplota, 90 s
reer 9633, Kontaktný, Biela, Univerzálne, °C, Telesná teplota, 90 s
19,05 €
Predajca: Ambiente-3000
Obrázok produktu pre PopSockets PopGrip - neónová žltá
PopSockets PopGrip - neónová žltá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
56,36 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime
Obrázok produktu pre Marvis Sweer & Sour Rhubarb Pasta do zębów, 75 ml
Marvis Sweer & Sour Rhubarb Pasta do zębów, 75 ml
151 000,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 24
15,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Veet 3089266, Drevo, Univerzálne, Žltá, 2 kusov
Veet 3089266, Drevo, Univerzálne, Žltá, 2 kusov
54 266,66 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 4
16,28 €
Predajca: Whooki
Obrázok produktu pre Senseo Mild Coffee v podložkách 48 ks.
Senseo Mild Coffee v podložkách 48 ks.
42,70 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
14,22 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Kondicionér Maui Moisture Volume Boost + Bamboo Fibers
Kondicionér Maui Moisture Volume Boost + Bamboo Fibers
18,70 €/1l
7,20 €
Predajca: CosmeChicFr
Obrázok produktu pre Ravensburger 26888, 8 rok / roky, 30 min, Rodinná hra
Ravensburger 26888, 8 rok / roky, 30 min, Rodinná hra
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
56,07 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Prvé stavebnice Fisher-Price Baby
Prvé stavebnice Fisher-Price Baby
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
12,54 €
Predajca: Humbi
Obrázok produktu pre Avene Hydrance Aqua-Gel, Telový BB krém, 50 ml, Biela, Hydratačné, Suchá koža, Nádoba
Avene Hydrance Aqua-Gel, Telový BB krém, 50 ml, Biela, Hydratačné, Suchá koža, Nádoba
705,40 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
35,27 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Flex Akku Winkelschleifer (Schleifer mit Bremse) LB 125 18.0-EC C - 499.307
Flex Akku Winkelschleifer (Schleifer mit Bremse) LB 125 18.0-EC C - 499.307
305,37 €
Predajca: BalticVaris_DE
Obrázok produktu pre Termohrnček na obed Mepal elipsa - žiarivo modrý
Termohrnček na obed Mepal elipsa - žiarivo modrý
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
36,09 €
Predajca: NeuertsShop
Obrázok produktu pre wet n wild Prime Focus Serum, Univerzálna pleť, 30 ml, Tekuté, Kvapkadlo, Hydratačné, Výživný, Podklad, Prírodný
wet n wild Prime Focus Serum, Univerzálna pleť, 30 ml, Tekuté, Kvapkadlo, Hydratačné, Výživný, Podklad, Prírodný
823,33 €/1l
24,70 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre reer 21021, G13A, 270 mm, 70 mm, 20 mm, 1 kusov
reer 21021, G13A, 270 mm, 70 mm, 20 mm, 1 kusov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 6
27,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Sedadlo na bicykel 10+ Zadný rámový nástavec čierna / sivá
Sedadlo na bicykel 10+ Zadný rámový nástavec čierna / sivá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
161,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Philips Sonicare HX6064/87, 4 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, 62000 pohybov za minútu, Philips
Philips Sonicare HX6064/87, 4 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, 62000 pohybov za minútu, Philips
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre SENCOR SOX 080 Hlava detskej zubnej kefky
SENCOR SOX 080 Hlava detskej zubnej kefky
9,99 €
-20%
7,99 €
Predajca: Planeo
Obrázok produktu pre Nástavec pre elektrickú zubnú kefku - pre sonickú zubnú kefku - MagniSonic 506 - Zenwire - White
Nástavec pre elektrickú zubnú kefku - pre sonickú zubnú kefku - MagniSonic 506 - Zenwire - White
7,99 €
Predajca: Zenwire
Obrázok produktu pre Nástavec pre elektrickú zubnú kefku - pre sonickú zubnú kefku - MagniSonic 506 - Zenwire - Black
Nástavec pre elektrickú zubnú kefku - pre sonickú zubnú kefku - MagniSonic 506 - Zenwire - Black
7,99 €
Predajca: Zenwire
Obrázok produktu pre Philips HX9096/87, 6 kusov, Biela, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
Philips HX9096/87, 6 kusov, Biela, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Oral-B 418184 Oral-B iO Aufsteckbürsten Ultimative Reinigung BLACK 6er
Oral-B 418184 Oral-B iO Aufsteckbürsten Ultimative Reinigung BLACK 6er
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 72
110,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Philips HX9096/88, 6 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
Philips HX9096/88, 6 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Oral-B 80782594, 2 kusov, Čierna, Oral-B, Visiaca škatuľa
Oral-B 80782594, 2 kusov, Čierna, Oral-B, Visiaca škatuľa
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Obrázok produktu pre Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral-B, sada 12 ks pre deti + ochranné kryty a stláčadlo
Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral-B, sada 12 ks pre deti + ochranné kryty a stláčadlo
35,51 €
Predajca: EDANTI
Obrázok produktu pre Náhradné hlavice na elektrickú zubnú kefku Oral B, sada 4 ks + stláčadlo
Náhradné hlavice na elektrickú zubnú kefku Oral B, sada 4 ks + stláčadlo
27,52 €
Predajca: EDANTI
Obrázok produktu pre Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral B, sada 20 ks pre deti + ochranné kryty a stláčadlo
Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral B, sada 20 ks pre deti + ochranné kryty a stláčadlo
54,78 €
Predajca: EDANTI
Obrázok produktu pre Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral B – sada 16 ks + ochranné kryty a stláčadlo
Náhradné hlavice k elektrickej zubnej kefke Oral B – sada 16 ks + ochranné kryty a stláčadlo
46,82 €
Predajca: EDANTI
Obrázok produktu pre BMK Philips Sonicare W Optimal White HX6068/13 náhradné hlavice kefiek - 8 ks
BMK Philips Sonicare W Optimal White HX6068/13 náhradné hlavice kefiek - 8 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
26,00 €
Predajca: BMKSHOP
Obrázok produktu pre BMK Náhradné hlavice pre zubné kefky Philips Sonicare W Optimal White HX6068/12, 8 ks
BMK Náhradné hlavice pre zubné kefky Philips Sonicare W Optimal White HX6068/12, 8 ks
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 14
26,00 €
Predajca: BMKSHOP
Obrázok produktu pre Philips HX9094/88, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
Philips HX9094/88, 4 kusov, Čierna, 3 mesiace, Mäkké, 62000 pohybov za minútu, Philips
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 75
40,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Philips HX6068/87, 8 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, 62000 pohybov za minútu, Philips
Philips HX6068/87, 8 kusov, Biela, 3 mesiace, Stredná, 62000 pohybov za minútu, Philips
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 66
42,79 €
Predajca: medpak_shop
Obrázok produktu pre ORDO - Náhradná hlavica 4 ks ružová
ORDO - Náhradná hlavica 4 ks ružová
80,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre BMK Hlavica ku kefkám Philips, 8 ks - kompatibilná s Philips Sonicare ProResults HX6018
BMK Hlavica ku kefkám Philips, 8 ks - kompatibilná s Philips Sonicare ProResults HX6018
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,00 €
Predajca: BMKSHOP
Obrázok produktu pre KOMA NK04 - Súprava 16 ks náhradných certifikovaných hlavíc ku kefkám Philips Sonicare SENSITIVE HX614X
KOMA NK04 - Súprava 16 ks náhradných certifikovaných hlavíc ku kefkám Philips Sonicare SENSITIVE HX614X
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: KOMAONLINE
Obrázok produktu pre KOMA NK02 - Súprava 16 ks náhradných certifikovaných hlavíc ku kefkám Philips Sonicare Pro Results HX6014
KOMA NK02 - Súprava 16 ks náhradných certifikovaných hlavíc ku kefkám Philips Sonicare Pro Results HX6014
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: KOMAONLINE