5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G38,76 €/1kg
17,44 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Zupa tajska JemyJemy 400 g44,45 €/1kg
17,78 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
20,16 €/1l
20,16 €
Predajca: somnia24

Oxtail Clair
13,12 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 400ml
8,05 €/1l
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Barszcz czerwony instant 48 g
0,02 €/1kg
1,87 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
0,72 €
Predajca: Katomix

Menzi polievka z volského chvosta extra rafinovaná s červeným vínom 800ml
9,17 €/1l
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Cibuľová polievka Menzi na francúzsky spôsob (400 ml plechovka)
6,72 €/1l
2,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kuracia polievka extra koncentrovaná silná príchuť 400ml
17,42 €/1l
6,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vermicelli Suppe
8,45 €/1l
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gazpacho (Španielská Zeleninová Polievka)1 L - Biosabor
6,00 €/1l
6,00 €
Predajca: Biogo

Krémová zemiaková polievka 400 g | ÖKOLAND
8,22 €/1kg
3,29 €
Predajca: taleoo

Knorr Professional Classic – sortiment piškót, výťažnosť 11 l – 1,1 kg
4,54 €/1l
49,92 €
Predajca: Pantry_Intl

Krémová zemiaková polievka 48 g | CENOVIS
65,60 €/1kg
3,28 €
Predajca: taleoo

Krakus Żurek Tradycyjny 1 L
3,10 €/1l
4,32 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,10 €
Predajca: Katomix

Zeleninové polievkové pasty
18,10 €/1kg
7,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maďarská polievka JemyJemy 400 g
6,97 €/1kg
3,67 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,79 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka
Polievka Zimmermann Original Swabian Maultaschen je skutočným kúskom tradičnej švábskej kuchyne. Táto polievka kombinuje šťavnaté Maultaschen - švábsku špecialitu podobnú plneným rezňom - s výdatným vývarom, vďaka čomu je ideálnym pokrmom pre milovníkov nemeckej kuchyne.
Vlastnosti výrobku:
Autentická chuť: Polievka sa vyznačuje tradične pripravovanými Maultaschen, ktoré sa podávajú v chutnom a čistom vývare.
Vysokokvalitné suroviny: Na výrobu Maultaschen používa spoločnosť Zimmermann len vybrané suroviny, čo zaručuje kvalitu a autentickú chuť.
Rýchla a jednoduchá príprava: Polievka je pripravená na použitie a možno ju jednoducho ohriať v hrnci, čo z nej robí praktickú možnosť rýchleho jedla.
Všestranná: Ideálna ako zahrievacie jedlo kedykoľvek počas dňa, ako rýchla večera alebo súčasť slaného obeda.
Tradičný recept: Táto polievka odráža bohatú kulinársku tradíciu Švábska a ponúka autentický kulinársky zážitok.
Tipy na použitie:
Polievku stačí zohriať v hrnci a občas premiešať. Na dochutenie môžete pridať čerstvé bylinky alebo trochu octu. Podávajte horúcu a vychutnajte si ju.
O spoločnosti Zimmermann:
Zimmermann je renomovaný výrobca tradičných nemeckých potravín, ktorý sa špecializuje na výrobu kvalitných výrobkov s autentickou chuťou. Značka je symbolom tradičných receptov a remeselnej zručnosti.
Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co KGE.- Zimmermann - Str. 29
86580 Thannhausen
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- 61 % hotového vývaru: pitná voda, 15 % zeleniny v rôznom pomere* (mrkva, cibuľa, pór, CELER, pažítka), jodidovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), bravčové mäso, dextróza, korenie, extrakty korenia, slnečnicový olej, škrob, korenie. Maultaschen 39 %: Pitná voda, 19 % bravčového mäsa*, tvrdý pšeničný tuk, špenát, CELÉ VJEDLO, strúhanka (PŠENIČNÁ MÚKA, droždie, jedlá soľ), údená slanina (bravčové mäso, jodizovaná jedlá soľ (jedlá soľ, jodičnan draselný), dextróza, extrakty korenia, antioxidant: askorbát sodný, konzervačná látka: (voda, horčičné semená, ocot brandy, morská soľ, korenie, bylinky), dextróza, bylinky, slnečnicový olej, stabilizátor: difosforečnany. *9 % zeleniny, 7 % bravčového mäsa
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 44 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 185 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 5g Sacharidy vrátane cukru: 0,1g Tuky: 1,5g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,6g Vláknina: 0g Bielkoviny: 2,5g Soľ: 1,1g
- Hmotnosť
- 460 g
- Potravinársky podnik
- Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KGE.- Zimmermann - Str. 29 86580 Thannhausen
- Obchodný názov
- Pôvodná švábska polievka Maultaschen CHZO
- Výrobca
- Fleischwerke Zimmermann
- Číslo od výrobcu
- 78078
- EAN kód
- 4006153693607
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Objem
- 400 ml
- Zloženie
- 61 % hotového vývaru: pitná voda, 15 % zeleniny v rôznom pomere* (mrkva, cibuľa, pór, CELER, pažítka), jodidovaná soľ (kuchynská soľ, jodičnan draselný), bravčové mäso, dextróza, korenie, extrakty korenia, slnečnicový olej, škrob, korenie. Maultaschen 39 %: Pitná voda, 19 % bravčového mäsa*, tvrdý pšeničný tuk, špenát, CELÉ VJEDLO, strúhanka (PŠENIČNÁ MÚKA, droždie, jedlá soľ), údená slanina (bravčové mäso, jodizovaná jedlá soľ (jedlá soľ, jodičnan draselný), dextróza, extrakty korenia, antioxidant: askorbát sodný, konzervačná látka: (voda, horčičné semená, ocot brandy, morská soľ, korenie, bylinky), dextróza, bylinky, slnečnicový olej, stabilizátor: difosforečnany. *9 % zeleniny, 7 % bravčového mäsa
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 44 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 185 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 5g Sacharidy vrátane cukru: 0,1g Tuky: 1,5g Tuky vrátane nasýtených tukov: 0,6g Vláknina: 0g Bielkoviny: 2,5g Soľ: 1,1g
- Hmotnosť
- 460 g
- Potravinársky podnik
- Fleischwerke Zimmermann GmbH & Co. KGE.- Zimmermann - Str. 29 86580 Thannhausen
- Obchodný názov
- Pôvodná švábska polievka Maultaschen CHZO
- Výrobca
- Fleischwerke Zimmermann
- Číslo od výrobcu
- 78078
- EAN kód
- 4006153693607
Hodí sa k tomu

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľôčkami v paradajkovej omáčke 800g 3-pack
6,93 €/1kg
16,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
11,24 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zimmermann polievka so slaninovými knedličkami pripravená na konzumáciu mäsový vývar 400 ml
10,00 €/1l
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yum Yum Chicken instantné rezance s kuracou príchuťou 60g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
11,14 €/1kg
12,76 €
Predajca: somnia24

Fleischwerke Zimmermann pikantná bavorská polievka s pečeňovými knedličkami 400ml
6,90 €/1l
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g
6,95 €/1kg
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Deep Blue Sea 3
15,06 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,54 €
Predajca: M_plus_L

Bonduelle jemná zelená francúzska fazuľka na teplé a studené jedlá 200g
18,55 €/1kg
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Shapewear Brušný opasok "Basic" - M/L - Body Shaper Waist Shaper - Priedušný brušný opasok Shape Effect
14,99 €
Predajca: Bestlivings

Zupa instant Yum Yum o smaku kaczki 60 g
23,17 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Erasco 148395006 Erasco dusená biela fazuľa 800,0 g
13,10 €/1kg
10,48 €
Predajca: somnia24

Švábska polievka z raviol
8,17 €/1l
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
6,58 €/1kg
5,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml
9,10 €/1l
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Menzi Djuvec Ryža na balkánsky spôsob so zeleninou pripravená na konzumáciu pre vegánov 800g
7,76 €/1kg
6,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
6,36 €/1kg
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Vestfálska dusená šošovica rafinovaná s octom 800g
6,01 €/1kg
4,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pečencová paštéta z regiónu Pfalz – balenie 160 g | Značka ÖKOLAND
23,69 €/1kg
3,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,79 €
Predajca: taleoo

Metten hrubý Sauerland bockwurst 845g
14,80 €/1kg
5,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krevetová polievka Büsumer
11,62 €/1l
4,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Polievka zo syra a smotany Allgäu
8,17 €/1l
3,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Indonesia Original Bihun polievka so zeleninou a kuracím mäsom 1150g
5,04 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Spirli cestoviny s mäsovými guľkami v paradajkovej omáčke 800g
6,04 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
20,16 €/1l
20,16 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Samyang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Ramen 5 x130 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
10,99 €
Predajca: Heartforcards
16,91 €/1l

Menzi kotlíková gulášová polievka s hovädzím mäsom typická maďarská 4200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,95 €/1kg

Zemiaková polievka Menzi s mäsovými guľkami a zemiakmi 4200 g
26,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,36 €/1kg

Gulášová polievka Menzi pripravená na podávanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,29 €/1kg

Jemyjemy Uhorkový koláč s bravčovým mäsom 450 G



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,44 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
38,76 €/1kg

Nissin Soba Classic, Instantná rezancová polievka, 109 g, Soba, 5 min, 193 kcal, 810 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
1,63 €/1kg

Nissin Soba Chili, Instantná rezancová polievka, 111 g, Chili olej, 5 min, 194 kcal, 812 kJ



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,09 €/1kg

Knorr Bulion z Kury 18 kostek 10 g
6,99 €
Predajca: SuperMerchant
38,83 €/1kg

Unif Instantné rezance s príchuťou praženého hovädzieho mäsa 110 g BOWL
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
181,73 €/1kg

Maggi Magic Asia Noodle Cup Chicken Snack mit Huhngeschmack 63g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,50 €/1kg

Polievkové kocky z homára Langbein



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
1,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,40 €/1kg

Kuracie polievkové pasty



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
9,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Menzi Exotic Asia Soup Peking Style sladkokyslá horúca 400ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(11)Počet hodnotení: 11
3,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,10 €/1l

Menzi Srbská fazuľová polievka s pikantnou bielou fazuľou 400ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,05 €/1l

Cibuľová polievka Menzi na francúzsky spôsob (400 ml plechovka)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,72 €/1l

Zimmermann Originálna švábska polievka Maultaschen 400ml plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,10 €/1l

Zeleninové polievkové pasty



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
7,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,10 €/1kg

Zimmermann polievka so slaninovými knedličkami pripravená na konzumáciu mäsový vývar 400 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,00 €/1l

Vermicelli Suppe



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1l