3,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml67,51 €/1l
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Austrálske zlaté mlieko na opaľovanie s bronzerom SPF5074,89 €/1l
18,29 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF3075,95 €/1l
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Cantabria, Heliocare 360º, Sun Protection, Day, Fluid, For Face, SPF 50, 50 ml568,00 €/1l
28,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Heliocare 360° Gel SPF50
452,00 €/1l
22,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Advanced Gel Spf50 200Ml
186,05 €/1l
37,21 €
Predajca: somnia24

Isdin Fotoprotektívny krémový gél Spf50 100ml
301,30 €/1l
30,13 €
Predajca: somnia24

ISDIN Fotoprotector Gel Creme LSF50+ 250ml
30 100,00 €/1l
30,10 €
Predajca: somnia24

SunMilk - mlieko na opaľovanie SPF30 200ml
15,73 €
Predajca: taleoo

Heliocare 360° Gel bez oleja Spf 50 50 ml
297,07 €/1kg
22,28 €
Predajca: AbisZ-Markt

SunMilk - mlieko na opaľovanie SPF50 200ml
16,78 €
Predajca: taleoo

Lichtochranný gél na šport Alcaraz SPF50, 100 ml
315,30 €/1l
31,53 €
Predajca: Parfumtoi

Heliocare 360 Acnimat SPF 50+ 50 ml
568,00 €/1l
28,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Polysianes suchý olej spf30 200ml
109,25 €/1l
21,85 €
Predajca: Pharmacygreek

Bioderma Photoderm Spray Spf50 300 ml
144,73 €/1l
43,42 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biosolis Sprej na opalovanie SPF 50
247,60 €/1l
24,76 €
Predajca: MyParfumerie

Isdin Eryfotona Ak Nmsc Spf100+ Liquid 50 ml
1 089,20 €/1l
54,46 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Mlieko na opaľovanie - SPF50 100ml
335,90 €/1l
33,59 €
Predajca: taleoo

Sonnenmilch – SPF 50, 100 ml | LABORATOIRES DE BIARRITZ
314,80 €/1l
31,48 €
Predajca: taleoo

Polysianes sprej spf30 200ml
102,60 €/1l
20,52 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Heliocare 360???° Aerogel SPF 50 PZN: 10713965 Poskytuje vysokú ochranu tela pred slnečným žiarením. Patentovaná technológia Fernblock FC, systém BioShield a Roxisomes. Unikátna ľahká aerogélová textúra, ktorá sa ľahko rozotiera po celom tele. Rýchlo sa vstrebáva. Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobenému slnkom (fotostarnutie). Zabraňuje tvorbe pigmentových škvŕn bez zanechania lepkavého filmu a okamžite sa vstrebáva. Vhodný aj na chlpatú pokožku.
Dávkovanie a návod na použitie: Pred použitím dobre pretrepte. Fľaštičku držte vo zvislej polohe a hojne nastriekajte do otvorených dlaní. Potom rovnomerne a výdatne naneste na pokožku. Opätovne aplikujte po vystavení sa vode alebo silnému poteniu. Vyhnite sa poludňajšiemu slnku. Nevystavujte deti mladšie ako tri roky priamemu slnečnému žiareniu.
Ingredients: Voda Izobután Etylhexylmetoxycinamát dietylaminohydroxybenzoylhexylbenzoát Oktrelín Propán C1215 Alkylbenzoát Glycerín Etyl C1220 Alkylglykozid C1422 Alkohol NanoOxid titaničitý Bisetylhexyloxyfenol Metoxyfenyl triazin Hexanediol Cyklopentasiloxán Ceteareth25 Cyklohexasiloxán Etyl Askorco Peg/Ppg20/6 Dimetikón Extrakt z listov Polypodium Leucotomos Etylhexyl ferulát Kyselina ferulová Kyselina kávová Extrakt z Physalis Kaprylový glykol Fenoxyetanol Melanín Dizódium Etyléndikamid-Peg15 disulfát Citrát sodný Hydrolyzovaný pšeničný proteín / Pvp krížový polymér Výťažok z kamélie Tokoferylacetát Pantenol triacetát Kyselina citrónová Xantánová guma Fytosfingozín hydrochlorid Výťažok z arabidopsis VôňaExtrakt Vôňa Etylhexylglycerín Oxid hlinitý Etyllinoleát Cetyldimetikón Triglyceridy kyseliny kaprylovej/kaprovej Oleylalkohol Karbomersodium Dimethicone Butan Baht Disodium EDTA Butanediol Oxothiazolidine Tokoferol Lecitín Benzoát sodný Linalool alkohol Limonén.
Heliocare 360o Spf50 Air Gel 200 ml
Heliocare 360° airgel f.d.Körper Spf 50 200 ml - Prezentácia: Gél - Oblasť použitia: Opaľovacie prípravky
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Aqua; Izobután; Octocrylen; Propán; Ethylhexylsalicylát; C12-15 alkylbenzoát; Butylmetoxydibenzoylmethán; C14-22 alkoholy; Fenylbenzimidazol sulfónová kyselina; Hexylénglykol; Sacharidový izomerát; Arginín; Dietylhexylbutamidotriazón; Dietylamino hydroxybenzoyl hexylbenzoát; Myristylalkohol; Ceteareth-25; C12-20 alkylglukosid; Extrakt z listov Polypodium leucotomos; Kyselina ferulová; Kyselina kávová; Extrakt z Physalis angulata; Melanin; Extrakt z planktónu; Kaprylylglikol; Disodná etylendikokamid PEG-15 disulfát; Citrát sodný; Acetát tokoferylu; Kyselina citrónová; Xantánová guma; Fenylpropanol; Ethylhexyltriazón; Myristylglukosid; Trisiloxán; Propylénglykol; Kaprylový/kaprinový triglycerid; Oxid kremíka; Oxotiazolidín; Butylénglykol; Lecitín; Benzoát sodný; Tokoferol; Propándiol; Disodná EDTA; Fenoxyetanol; Parfum; Linalool; Limonén; Bután.
- Výrobca
- heliocare
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8470001702852
- Číslo od výrobcu
- 10713965
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 1 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Aqua; Izobután; Octocrylen; Propán; Ethylhexylsalicylát; C12-15 alkylbenzoát; Butylmetoxydibenzoylmethán; C14-22 alkoholy; Fenylbenzimidazol sulfónová kyselina; Hexylénglykol; Sacharidový izomerát; Arginín; Dietylhexylbutamidotriazón; Dietylamino hydroxybenzoyl hexylbenzoát; Myristylalkohol; Ceteareth-25; C12-20 alkylglukosid; Extrakt z listov Polypodium leucotomos; Kyselina ferulová; Kyselina kávová; Extrakt z Physalis angulata; Melanin; Extrakt z planktónu; Kaprylylglikol; Disodná etylendikokamid PEG-15 disulfát; Citrát sodný; Acetát tokoferylu; Kyselina citrónová; Xantánová guma; Fenylpropanol; Ethylhexyltriazón; Myristylglukosid; Trisiloxán; Propylénglykol; Kaprylový/kaprinový triglycerid; Oxid kremíka; Oxotiazolidín; Butylénglykol; Lecitín; Benzoát sodný; Tokoferol; Propándiol; Disodná EDTA; Fenoxyetanol; Parfum; Linalool; Limonén; Bután.
- Výrobca
- heliocare
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8470001702852
- Číslo od výrobcu
- 10713965
Hodí sa k tomu

Barilla Celozrnné špagety Vollkorn č. 5, 500 g
5,84 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kerastase Resistance Bain Extentioniste, Kąpiel wzmacniająca do włosów, 250ml
134,36 €/1l
33,59 €
Predajca: VISO

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
11,05 €/1kg
4,20 €
Predajca: SanmartiniStore

Intímny umývací gél Cranberry 250ml
54,36 €/1l
13,59 €
Predajca: medpak_shop

Ultra opaľovací gél na tvár SPF50+ 50 - Heliocare
653,60 €/1l
32,68 €
Predajca: Parfumtoi

Uriage Hyséac Hydra, Ženy, 40 ml, Krém, Zmiešaná pleť, Deň a noc, Upokojujúce, Hydratačný, Upokojujúci
409,75 €/1l
16,39 €
Predajca: VISO

Eucerin Aquaphor Protect & Repair Salbe 45 ml
404,00 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Uriage - Skin (Nourishing Face Cream) 40 ml 40ml
15,99 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Heliocare 360 Pigment Solution Liquid Spf50 50ml
288,00 €/1l
28,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Uriage Roséliane Anti-Redness Cream SPF30, Denný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Tvár, Proti začervenaniu, Hydratačný, Ochrana, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, Posilnenie, 40 ml
517,25 €/1l
20,69 €
Predajca: VISO

Cantabria, Heliocare 360º, Sun Protection, Sunscreen Fluid, 50 ml
554,00 €/1l
27,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eucerin Denn krm proti pigmentovm kvrnm Lsf 30 50 ml
40 400,00 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

HiPPMus dla dzieci Jabłko Banan Malina Zboża 100 g
26,09 €/1kg
3,87 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,87 €
Predajca: Katomix

Č. 128, Produkt pre mužov – 2v1 gél na sprchovanie a šampón, 200 ml | BIOTURM
62,30 €/1l
12,46 €
Predajca: taleoo

Intimate - krém na holenie 100ml
169,90 €/1l
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Starostlivosť o pery - Repair 10ml
1 036,00 €/1l
10,36 €
Predajca: taleoo

Twinings Selection Black Tea 20 vrecúšok 40g
178,00 €/1kg
7,49 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,12 €
Predajca: Katomix

Essence Cosmetics I Love Extreme Volume Mascara Vodoodolná 12ml
355,00 €/1l
4,26 €
Predajca: NutraBestBG

Eucerin Non krm proti pigmentovm kvrnm 50 ml
37 230,00 €/1l
37,23 €
Predajca: PerfumTraders

Nuxe Super, Sérum, 30 ml - Jemný a luxusný sérum pre vašu pleť, omladzujúce a hydratačné. Osvedčený super produkt od Nuxe.
1 762,00 €/1l
52,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Intimný umývací gél č. 26, 250 ml
54,36 €/1l
13,59 €
Predajca: medpak_shop

Intim Salbe Cranberry
306,53 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Heliocare Water 360ao Beige Colour Gel Spf50 50ml
598,40 €/1l
29,92 €
Predajca: somnia24

SENSEO kapsule Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových kapsúl na šálku
75,49 €/1kg
47,18 €
Predajca: AllYouNeed

Essence Wodoodporny tusz do rzęs zwiększający objętość, 12ml
749,17 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lindt LES GRANDES, Mliečna čokoláda, 150 g, 2442 kJ, 587 kcal, 41 g, 13 g
67,80 €/1kg
10,17 €
Predajca: LAVONIO

Barilla Girandole No. 34 krátke semolinové cestoviny z tvrdej pšenice 500g
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka Čokoláda Alpské mlieko 100g
23,50 €/1kg
2,35 €
Predajca: LAVONIO

Café Royal Espresso bez kofeínu 10 Nespresso® komp. Kapseln
307,82 €/1kg
16,93 €
Predajca: _Haushaltsparadies_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Heliocare 360°
Všetko super stupeň 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
16,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,50 €
Predajca: Exporgin
430,00 €/1l

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Australian Gold 54402700280, Olej, Samoopaľovanie, 250 ml, Sprej, 1 kusov



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,50 €
Predajca: MAGUHAAR
62,00 €/1l

Austrálske zlato Sprej na ochranu pred slnkom s bronzerom SPF 15, 237 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,50 €
Predajca: MAGUHAAR
145,00 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg