5,0



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Senseo Espresso – 10 x 48 kapsúl149,00 €/1kg
149,00 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojov Kávové pody106,47 €/1kg
138,17 €
-19,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
118,18 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO Pads Mild s certifikátom UTZ 10 x 36 kávových kapsúl, balenie na zásobu – 360 nápojov46,15 €/1kg
122,63 €
-7,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,37 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balenie 5 druhov Creamy Collection 80 nápojov90,87 €/1kg
97,74 €
-14,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzívna a plná chuť, káva, 48 kapsúl
45,02 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO kapsule Mild Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack
41,03 €/1kg
72,62 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,32 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack
42,57 €/1kg
70,88 €
Predajca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
11,31 €
Predajca: somnia24

Senseo Café Latte | 8 kávových vankúšikov
53,59 €/1kg
4,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.
54,02 €/1kg
19,78 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, kávový sáčok, Cappuccino, Nepražené, 8 šálok, 8 kusov, Taška
96 642,85 €/1kg
13,53 €
Predajca: AllYouNeed

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových kapsúl z najjemnejšej praženej kávy 125g
39,20 €/1kg
4,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky Softpads
130,37 €/1kg
59,97 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Coffee Pods Mild, jemná a zamatová chuť, káva, dizajn, balenie 10, 10 x 16 strukov
37,00 €/1kg
41,07 €
Predajca: Ambiente-3000

Senseo Milka Choco Pads 5-dielna sada, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové vankúšiky, 5 x 8 vankúšikov / porcií
46,23 €/1kg
25,89 €
Predajca: Ambiente-3000

Senseo Coffee Pods Decaf / Decaffeinated, bohatá chuť, intenzívna a vyvážená, káva pre kávovary, 48 strukov
96,04 €/1kg
37,38 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,98 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO Vankúšiky bez kofeínu Senseopads 80 nápojových kapsúl
108,86 €/1kg
70,64 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,42 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Mild, vankúšiky, 16s, 111 g, UTZ
64,32 €/1kg
8,22 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,14 €
Predajca: AllYouNeed

Melitta Bistro Kávové vankúšiky silná jemne pražená káva 100 ks 700g
34,84 €/1kg
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Senseo Mild: Jemná zmes ľahko pražených zŕn Arabica dodáva tejto zmesi charakteristickú a jemnú chuť, vďaka čomu si môžete vychutnať kávu s jemnou penou kedykoľvek počas dňa.
Výber kávy Senseo je vždy začiatkom niečoho krásneho. Vyberte si svoju obľúbenú kávu a urobte krok do sveta dobrodružstva, kde je kvalita prvoradá. Inšpirujte sa plnou, bohatou chuťou 50 jemne mletých kávových zŕn v každej podložke a váš deň bude žiarivý už po stlačení tlačidla.
Výrobca / Vyrobené pre:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandsko
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá pražená káva
- Výživové údaje
- -
- Hmotnosť
- 333 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Obchodný názov
- Mletá pražená káva v strukoch
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 4056651_1x
- EAN kód
- 8711000849972
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Bezkofeínová
- Nie
- Zloženie
- Mletá pražená káva
- Výživové údaje
- -
- Hmotnosť
- 333 g
- Potravinársky podnik
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Obchodný názov
- Mletá pražená káva v strukoch
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 4056651_1x
- EAN kód
- 8711000849972
Hodí sa k tomu

Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzívna a plná chuť, káva, 48 kapsúl
45,02 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo CSA210/60, Kávovar na pody, 0,7 L, kávový sáčok, 1450 W, Čierna
108,00 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

SENSEO kapsule Mild Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack
41,03 €/1kg
72,62 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,32 €
Predajca: AllYouNeed

Senseo Milka Choco Pads, čokoládový nápoj, kakaový nápoj, kávové kapsuly, 8 kapsúl na 8 porcií, 112 g
70,25 €/1kg
11,31 €
Predajca: somnia24

Senseo Café Latte | 8 kávových vankúšikov
53,59 €/1kg
4,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack
48,73 €/1kg
94,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,13 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Caramel Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky Softpads
130,37 €/1kg
59,97 €
Predajca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsula, Senseo, 16 kusov
40,45 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack
42,57 €/1kg
70,88 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO vankúšiky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojov kávové vankúšiky softpad
103 021,74 €/1kg
55,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,39 €
Predajca: AllYouNeed

DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
11,90 €
Predajca: esol

Senseo Cappuccino Choco | 8 kávových vankúšikov
48,80 €/1kg
4,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Honeywell HYF260E4, Vertikálny domáci ventilátor, Biela, Podlaha, 48 dB, 186,89 m³/h, 80°
98,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lavazza Crema E Aroma 18 kávových kapsúl z najjemnejšej praženej kávy 125g
39,20 €/1kg
4,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo CSA230/50, Kávovar na pody, 0,9 L, kávový sáčok, 1450 W, Čierna, Šedá
226,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Samsung EE-UC10J, USB adaptér, 3,17 g, Biela
146,40 €/1m
14,64 €
Predajca: Shopmobile

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Senseo CSA240/20, Kávovar na pody, 0,9 L, kávový sáčok, 1450 W, Čierna
121,52 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,99 €
Predajca: somnia24

Adler AD 1121, Hodiny, Analógový a digitálny, AM, FM, Automatické ladenie, LED, Zelená
21,29 €
Predajca: Warehouse

Whiskas 325668, Dospelý, Kuracie mäso, 1,9 kg, Bez dochucovadiel
19,01 €/1kg
36,11 €
Predajca: e-zooo_com

Whiskas 8410136026294, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Losos, Tuniak, 85 g
7,06 €/1kg
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

školský batoh dievčatá školská taška chlapci školská taška s ergonomickým dizajnom batoh kampus batoh nylon vodotesné deň batohy dámy batoh pre voľný čas teenager batohy módne školský batoh
34,24 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: odsellingaaa

Kávovar Philips Senseo HD 6553/80 Original, farba červená
190,47 €
Predajca: AllYouNeed

Ring Stick Up Cam Battery, IP bezpečnostná kamera, Vnútorné a vonkajšie, Bezdrôtový, 2400 MHz, Stôl / stena, Biela
156,90 €
-16,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
139,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Philips Senseo CSA260/50, Kávovar na pody, 1,2 L, kávový sáčok, 1450 W, Šedá
135,00 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Melitta Harmonie Mild mletá filtrovaná káva, pre kávovary na filtrovanú kávu, v sade
26,57 €/1kg
159,44 €
Predajca: Store-Germany

WUNDmed® 02-134 WUNDmed® Wärmepflaster Nacken 02-134 weiß 9,5 x 30,0 cm, 1 St.
81,79 €/1m
7,77 €
Predajca: M_plus_L

Sušák na prádlo Pegasus 120 Solid Compact
48,65 €/1m
41,35 €
Predajca: Landema

Vrecia na odpad 120 L vrecia na odpad vrecia na odpad vrecia na odpad žlté 10 kusov
8,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Struky Senseo Mild
Objednané dnes, dodané zajtra, chutí veľmi dobre.
Hodnotenie z 6. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Sme veľmi spokojní
Hodnotenie z 29. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Veľmi dobré
Hodnotenie z 7. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý produkt
Super!
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

SENSEO Pads Classic s certifikátom UTZ 10 x 36 nápojových kapsúl, balenie na skladovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
89,90 €
Predajca: AllYouNeed
35,96 €/1kg

Senseo Espresso – 10 x 48 kapsúl



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
149,00 €
Predajca: AllYouNeed
149,00 €/1kg

SENSEO vankúšiky Mild Senseo Pads 10 x 48 kávových vankúšikov XXL balenie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
178,58 €
-25,84 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
152,74 €
Predajca: AllYouNeed
45,87 €/1kg

SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojov Kávové pody



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
138,17 €
-19,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
118,18 €
Predajca: AllYouNeed
106,47 €/1kg

SENSEO Pads Mild s certifikátom UTZ 10 x 36 kávových kapsúl, balenie na zásobu – 360 nápojov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(18)Počet hodnotení: 18
122,63 €
-7,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,37 €
Predajca: AllYouNeed
46,15 €/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(283)Počet hodnotení: 283
94,85 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
81,13 €
Predajca: AllYouNeed
48,73 €/1kg

SENSEO Pads Milk Range Rozmanité balenie 5 druhov Creamy Collection 80 nápojov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(9)Počet hodnotení: 9
97,74 €
-14,14 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,60 €
Predajca: AllYouNeed
90,87 €/1kg

SENSEO vankúšiky Classic Senseopads 240 nápojových kávových vankúšikov XXL Pack



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(283)Počet hodnotení: 283
70,88 €
Predajca: AllYouNeed
42,57 €/1kg

SENSEO kapsule Mild Senseopads 240 kávových kapsúl XXL Pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(72)Počet hodnotení: 72
72,62 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,32 €
Predajca: AllYouNeed
41,03 €/1kg

Melitta Bistro Kávové vankúšiky silná jemne pražená káva 100 ks 700g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,84 €/1kg

Dallmayr Crema d Oro Selektion des Jahres Africa 1000g 3er Pack
115,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO kapsule typu Cappuccino & Milka Schoko – 80 nápojov s certifikátom UTZ



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
73,22 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,63 €
Predajca: AllYouNeed
61,40 €/1kg

Melitta Bistro Kávové vankúšiky jemne pražená káva 100 ks 700g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
24,39 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,84 €/1kg

Senseo Cappuccino Choco – 4 x 8 kapsule



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
57,24 €
-34%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,25 €
Predajca: AllYouNeed

SENSEO kapsule Dobré ráno XL Senseopads 50 nápojových kapsúl na šálku



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(12)Počet hodnotení: 12
47,18 €
Predajca: AllYouNeed
75,49 €/1kg

SENSEO Pads Typ Espresso Senseopads silné 5 x 16 kávové pody – 80 nápojov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,75 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
46,83 €
Predajca: AllYouNeed
84,38 €/1kg

Kávové kapsuly Senseo stredne pražené Arabica Classic 5 balení 555g
28,27 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vložky Senseo Philips Classic 48 ks.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,78 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,99 €
Predajca: AllYouNeed
54,02 €/1kg

Senseo Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,81 €
Predajca: AllYouNeed

Kawa mielona Seg Espresso Casa 250 g
25,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
103,96 €/1kg