4,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 50ml1 595,80 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Eau Rose EDT 100 ml W1 349,90 €/1l
134,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Mexx Fresh Splash - Dámska Toaletná Voda, 30ml
1 538,00 €/1l
46,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Mexx Life is Now dámska toaletná voda, 15ml
606,00 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Mexx Fresh Woman Woda toaletowa, 15ml
2 646,00 €/1l
39,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Mexx Fresh Splash For Him - Toaletná voda, 30 ml
307,00 €/1l
9,63 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,21 €
Predajca: Katomix

Toaletná voda Mexx Fresh Man, 30 ml
819,00 €/1l
24,57 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Mexx Wild toaletná voda v spreji 20 ml
2 069,00 €/1l
41,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Mexx Whenever Wherever For Her Woda toaletowa, 30 ml
1 563,33 €/1l
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rochas Girl Woda toaletowa, 4,5 ml
2 713,33 €/1l
12,21 €
Predajca: somnia24

Floris No. 89 toaletná voda 10ml sprej
3 232,00 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Bvlgari Pour Homme Woda toaletowa, 100 ml
1 079,50 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Diptyque Philosykos toaletná voda 50ml
2 312,00 €/1l
115,60 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Flora Cherrysia, Woda toaletowa, 125 ml
824,16 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Mexx Fresh Man toaletná voda pre mužov 30 ml
929,67 €/1l
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Iceberg Femme toaletná voda v spreji (100 ml)
950,00 €/1l
99,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
481,27 €/1l
52,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Toaletná voda Mexx Woman, 20 ml
1 269,50 €/1l
25,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MEXX Fresh Splash je ideálny na udržanie sviežosti každý deň. Vďaka technológii Time Release sa vôňa uvoľňuje postupne, takže sa môžeme cítiť sviežo počas celého náročného dňa.
Mexx Fresh Splash For Her Woda toaletowa, 15 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Mexx Fresh Splash For Her Woda toaletowa, 15 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616300891896
- Číslo od výrobcu
- 32372
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 15 ml
- Zloženie
- Mexx Fresh Splash For Her Woda toaletowa, 15 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3616300891896
- Číslo od výrobcu
- 32372
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Mexx Fresh Splash For Him - Toaletná voda, 30 ml
307,00 €/1l
9,63 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,21 €
Predajca: Katomix

Mexx Life is Now dámska toaletná voda, 15ml
606,00 €/1l
9,09 €
Predajca: PerfumTraders

Mexx - City Breeze for Her EDT 30ml
428,33 €/1l
12,85 €
Predajca: NutraBestBG

Mexx City Breeze For Her EDT 15 ml W
614,00 €/1l
9,21 €
Predajca: Katomix

Mexx Festival Splashes Woman Woda toaletowa, 20ml
438,00 €/1l
8,76 €
Predajca: PerfumTraders

Escada - Brisa Cubana EDT Miniature 10ml
1 568,00 €/1l
15,68 €
Predajca: somnia24

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Mexx Women Forever Classic EDT 30ml
1 038,00 €/1l
31,14 €
Predajca: LAVONIO

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,38 €/1l
23,63 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mexx Jednoducho Pre Neho - Pánska Toaletná Voda, 50ml
333,80 €/1l
16,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Toaletná voda Mexx Black and Gold Man 30ml
522,00 €/1l
15,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lacoste L.12.12 Rose Eau De Parfum Spray 35ml
815,43 €/1l
28,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,00 €/1l
34,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Laura Biagiotti Forever Gold parfémovaná voda pre ženy 60 ml
319,00 €/1l
19,14 €
Predajca: NutraBestBG

Adidas Active Skin & Mind Deep Care żel pod prysznic 400 ml
40,70 €/1l
16,28 €
Predajca: Zeitburg

Lacoste - Touch of Pink EDT 50ml
557,40 €/1l
27,87 €
Predajca: PerfumTraders

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Candy Love toaletná voda pre ženy 100 ml
272,70 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Mexx Forever Classic Never Boring toaletná voda pre ženy 15 ml
740,00 €/1l
11,10 €
Predajca: Katomix

UISEBRT Privacy screen mat PVC plot na ochranu súkromia antracitový Windbreak pre záhradu balkón a terasu 90x300cm Stabilný tvar W
13,33 €/1m²
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

ESCADA Bali Paradise toaletná voda 50ml
439,00 €/1l
21,95 €
Predajca: Glamperfeu

Mexx, Žena, Toaletná voda, 40ml
475,00 €/1l
19,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mexx Woman toaletná voda pre ženy 40 ml
294,00 €/1l
12,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,76 €
Predajca: Glamperfeu

Garantia Ergo Hochbeet wood LxBxH 110x95x25 cm Holzstruktur Komposter Blumenbeet
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Mexx Summer Vibes toaletná voda pre ženy 20 ml
526,00 €/1l
10,52 €
Predajca: Glamperfeu

Lacoste - Eau de Lacoste L.12.12. Blanc Eau de Parfum EDP 50ml
691,20 €/1l
34,56 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Santorini Sunrise Limited Edition Woda toaletowa, 50ml
581,00 €/1l
29,05 €
Predajca: somnia24

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Escada Flor Del Sol Edt Spray 50ml
747,40 €/1l
37,37 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l