Už len 1 kus za túto cenu
Objem:
340 ml- 340 ml
- 739 ml
CHI Rose Hip Oil, Ženy, Farebné vlasy, Suché vlasy, Vysušené vlasy, Ochrana farby, Hydratačný, Revitalizačný, Lesk, 340 ml, Flakón s pumpičkou, Šípkový olej
13,99 €
41,15 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na suché vlasy Insight, 900 ml152,89 €/1kg
145,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Aveda 18084998199, Ženy, Jemné vlasy, Všetky farby, Lesk, 1000 ml, Fľaša66,66 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na vlasy Redist Argan Oil 400 ml31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy Repair-Me Rinse Rekonštrukčný posilňujúci kondicionér 1000 ml79,79 €/1l
79,79 €
Predajca: PerfumTraders

Chi, Rose HipOil, Hair Conditioner, For Colour Protection, 59 ml
131,02 €/1l
7,73 €
Predajca: NutraBestBG

CHI Tea Tree Oil Conditioner, Unisex, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 355 ml, Flakón s pumpičkou, Pepermint, Tea tree, Pepermint, Olej z čajovníka
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Lesk, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Korres Haircare Argan Oil Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Farebné vlasy, Všetky farby, Zmäkčovadlo, Hydratačný, Lesk, 200 g
59,40 €/1l
11,88 €
Predajca: MANADA

Aveda 18084014516, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby, Výživa, Hydratačné, Ochrana, 200 ml, Sprej
192,80 €/1l
38,56 €
Predajca: MANADA

Kallos Argan Conditioner, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Farebné vlasy, Prefarbené vlasy, Ochrana farby, Lesk, 1000 ml, Fľaša
6,44 €/1l
6,44 €
Predajca: T3S_Shop

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Korres Haircare Argan Oil Haarmaske, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Prefarbené vlasy, Všetky farby, Zmäkčovadlo, Hydratačný, Lesk, 125 g
103,04 €/1l
14,31 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,88 €
Predajca: Pharmacygreek

Macadamia Nourishing Moisture, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Farebné vlasy, Poškodené vlasy, Prefarbené vlasy, Proti krepovitosti, Ochrana farby, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Ochrana, Oprava,..., 300 ml, Fľaša
46,50 €/1l
13,95 €
Predajca: Friseurtotal

KATIVA Keratina Balsamo, Ženy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, 500 ml, Fľaša
41,46 €/1l
20,73 €
Predajca: somnia24

Kallos KJMN Nourishing Hair Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Posilnenie, 500 ml, Flakón s pumpičkou
8,52 €/1l
4,26 €
Predajca: Glamperfeu

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Suché vlasy, Všetky farby, Hydratačný, 400 ml
40,42 €/1l
16,17 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Aveda 18084998083, Ženy, Jemné vlasy, Všetky farby, Výživný, Lesk, Hydratačný, 250 ml, Fľaša
71,00 €/1l
17,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aveda 18084027912, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Hydratačné, Ochrana, Zmäkčovadlo, 30 ml, Sprej
298,33 €/1l
8,95 €
Predajca: Friseurtotal

L:A BRUKET 112 Conditioner, Ženy, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Normálne vlasy, Mastné vlasy, Rozčesávanie, Výživný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 450 ml, Flakón s pumpičkou
80,80 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Aveda 18084014479, Ženy, Suché vlasy, Všetky farby, Hydratačný, Hydratačné, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Výživný, 250 ml, Rúra
153,20 €/1l
38,30 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Farebné vlasy, Suché vlasy, Vysušené vlasy
- Kondicionér efekt:
- Ochrana farby, Hydratačný, Revitalizačný, Lesk
- Hlasitosť:
- 340 ml
- Typ dávkovača:
- Flakón s pumpičkou
- Pomocná zložka:
- Šípkový olej
- Zloženie:
- Hydrofluorocarbon 152a, Alcohol Denat., Aluminum Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Rosa Canina Fruit Oil, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Cyclopentasiloxane, Ascorbyl Palmitate, Cyclotetrasiloxane, VP/VA Copolymer, Acrylates Copolymer, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Keratin, Magnesium Carbonate, Cetrimonium Chloride, Benzophenone-3, Aqua/Water/Eau, Fragrance(Parfum), Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha- Isomethyl Ionone, BCC12-Base.
- Vitamíny a minerály:
- Vitamin C
- Neobsahuje:
- Glutén, Paraben, Síran
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Ochranný kondicionér na farbené vlasy
CHI Rose Hip Oil Colour Nurture Protecting Conditioner - kondicionér na ochranu farby. Obnovuje vlhkosť vlasov a odstraňuje mdlé a suché vlasy. Hodnota pH zabezpečuje uzavreté vlasové šupinky, vďaka čomu farba vydrží dlhšie. Vitamín C revitalizuje a dodáva vlasom mimoriadny lesk. Použitie; naneste na vlhké dĺžky a končeky, opláchnite studenou vodou!
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Kondicionéry CHI z kolekcie Rose Hip Oil boli vytvorené na farbené vlasy špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 355 ml.
CHI Rose Hip Oil Protective Conditioner je vhodný pre farbené vlasy a pre dámy. Obsah 355 ml.
CHI Ochranný kondicionér so šípkovým olejom 340 ml
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 340 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 0633911772683633911772683
- Číslo od výrobcu
- 10171
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 340 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 0633911772683633911772683
- Číslo od výrobcu
- 10171
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Rose Hip Oil, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Vysušené vlasy, Ochrana farby, Hydratačný, Revitalizačný, Lesk, 739 ml, Flakón s pumpičkou, Šípkový olej
40,58 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Rose Hip Oil, 340 ml, Šampón, Ženy, Farebné vlasy, Ochrana farby, Lesk, Flakón s pumpičkou
59,88 €/1l
20,36 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Keratin Mist, Ženy, Ochrana, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 300 ml, Sprej, Keratín, Glutén, Paraben, Síran
51,17 €/1l
15,35 €
Predajca: NutraBestBG

CHI 633911722053, Pena na vlasy, Ženy, 177 ml, Blonďavé vlasy, Lámavé vlasy, Kombinácia vlasov, Kučeravé vlasy, Poškodené vlasy, Suché..., Ochrana farby
147,40 €/1l
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Šampón CHI Argan Oil na regeneráciu, výživu a ochranu vlasov 340 ml
85,29 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

CHI Tea Tree Oil Conditioner, Unisex, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 355 ml, Flakón s pumpičkou, Pepermint, Tea tree, Pepermint, Olej z čajovníka
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

ampn CHI Magnified Volume 355 ml
71,94 €/1l
25,54 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

CHI Luxury Black Seed Oil Moisture Replenish Coniditoner 355 ml
63,72 €/1kg
25,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Infra Shampoo, 177 ml, Šampón, Ženy, Všetky typy vlasy, Poškodené vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačný, Výživa, Oprava, Revitalizačný, Lesk, Zväčšenie objemu, Fľaša
53,22 €/1l
9,42 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Rose Hip Oil Color Nurture Recovery Treatment vyživujúca maska na farbené a melírované vlasy 237 ml
70,34 €/1l
16,67 €
Predajca: Tersorte

CHI Silk Infusion, Ženy, Všetky typy vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Oprava, Revitalizačný, Lesk,..., 150 ml, Fľaša, Alkohol, Glutén, Paraben, Síran
161,93 €/1l
24,29 €
Predajca: NutraBestBG

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo čistiaci šampón s hydratačným účinkom 739 ml
26,85 €/1l
19,84 €
Predajca: BRASTYGroup

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo 355 ml
59,30 €/1l
21,05 €
Predajca: somnia24

Sada klieští pre domácnosť WORKPRO, 4-dielna sada klieští, kombinované kliešte ihlové kliešte diagonálne štiepacie kliešte na vodné čerpadlá, pre domácich majstrov a profesionálov
56,79 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,85 €
Predajca: TR8

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Lesk, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

int!rend Brush Pen Set - 24 akvarelových pier, 2 vodové štetcové perá, 20 listov akvarelového papiera, 5 šablón - perá na ručné písanie, štetcové perá na
29,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Kefa Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Tourmaline Ø45 mm
60,59 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
659,00 €/1l
19,77 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Luxury Black Seed Oil Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pre jemnosť a lesk 118 ml
122,80 €/1l
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

WoodWick Veľká sviečka s vôňou kašmíru - 18 cm / ø 10 cm
38,31 €
Predajca: LBD

Armani Si Edp Spray 100ml
1 040,60 €/1l
104,06 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biosilk Silk Therapy , Unisex, Všetky typy vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, 340 ml, Fľaša, Water, Cetyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride,...
39,09 €/1l
13,29 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
55,47 €/1l
55,47 €
Predajca: PerfumTraders

WoodWick Vonná sviečka stredná kašmírová - 11 cm / ø 10 cm
90,18 €/1kg
24,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l