5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml23,50 €/1l
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Revlon, Equave Blonde Rozčesávanie, Vlasová Ošetrujúca Emulzia, 200ml48 750,00 €/1kg
9,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml63,74 €/1l
63,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

CHI Ionic Color Illuminate Conditioner tónovací kondicionér pre oživenie farby Silver Blonde 251 ml
48,53 €/1l
12,18 €
Predajca: Glamperfeu

CHI VolumeCare kondicionér pre objem 355 ml
39,86 €/1l
14,15 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI ColorCare Intense Leave-In Treatment bezoplachová starostlivosť pre farbené vlasy 113 ml
112,57 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Goldwell Color Intenzívna Výživná Kondicionér Pre Vlasy Po Odfarbení, 200ml
52,50 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Joico Color Balance Purple Conditioner kondicionér pre platinové blond a šedivé vlasy 250 ml
50,80 €/1l
12,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Color Depositing Mask vyživujúca maska s farebnými pigmentmi Platinum 200 ml
161,60 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Goldwell Dualsenses Colour Brilliance Conditioner 1000 ml
81,81 €/1l
81,81 €
Predajca: PerfumTraders

Londa Professional - Color Radiance Leave-In Conditioning Spray - Bezoplachový kondicionér na farbené vlasy 250ml
31,52 €/1l
7,88 €
Predajca: Glamperfeu

Moroccanoil Color Care Kondicionér na farbené vlasy 250 ml
111,08 €/1l
27,77 €
Predajca: Tersorte

Kondicionér Redken Color Extend Blondage 300 ml
94,37 €/1l
28,31 €
Predajca: somnia24

Phyto Blonde Enhancing Conditioner rozjasňujúci kondicionér pre blond vlasy 175 ml
89,94 €/1l
15,74 €
Predajca: BRASTYGroup

Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml
52,50 €/1l
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Purple Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pre blond vlasy 150 ml
86,33 €/1l
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

Goldwell Elumen Color Conditioner Kondicionér na farbené vlasy 1000 ml
47,99 €/1l
47,99 €
Predajca: Parfumtoi

Goldwell Dualsenses Bond Pro 60sec. Ošetrujúca posilňujúca maska na suché a lámavé vlasy 500 ml
71,56 €/1l
35,78 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento kondicionér na zintenzívnenie farby môžete používať na obnovenie farby medzi návštevami kaderníka. Hodvábny amino komplex s keramikou, aminokyselinami a hodvábom preniká hlboko do vlasovej kutikuly. Farba sa ukladá a ukladá v kutikule. Vlasy sa zároveň regenerujú a vo vlasoch sa ukladá vlhkosť. Kondicionér CHI Ionic Color Illuminate možno používať na nefarbené aj farbené vlasy. Odtiene dodávajú vlasom lesk. Osviežujú farebný tón alebo zdokonaľujú farbu vlasov.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Kondicionéry značky CHI z kolekcie Ionic boli vytvorené špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 251 ml.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Kondicionéry značky CHI z kolekcie Ionic boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce blond vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 251 ml.
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 251 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 6339117740070633911774007
- Hmotnosť
- 10 g
- Objem
- 251 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 6339117740070633911774007
Hodí sa k tomu

CHI Ionic Color Illuminate Conditioner tónovací kondicionér pre oživenie farby Silver Blonde 251 ml
48,53 €/1l
12,18 €
Predajca: Glamperfeu

CHI ColorCare Color Lock Shampoo ochranný šampón na farbené vlasy 355 ml
73,49 €/1l
26,09 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Ionic Color Illuminate Conditioner tónovací kondicionér pre oživenie farby Coffee Bean 251 ml
56,37 €/1l
14,15 €
Predajca: Glamperfeu

Elvital Oil Magique zjemňujúci olej na vlasy, pre všetky typy vlasov, 1 x 100 ml
196,70 €/1l
19,67 €
Predajca: TR8

Pokemon Sword & Shield SWSH02 Booster German (Hra s obchodnými kartami)
40,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Keratin Silk Infusion, Ženy, Všetky typy vlasy, Poškodené vlasy, Hydratačné, Ochrana, Oprava, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 177 ml, Fľaša, Keratín
150,85 €/1l
26,70 €
Predajca: Glamperfeu

CHI VolumeCare kondicionér pre objem 355 ml
39,86 €/1l
14,15 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Lesk, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Naturals Hydratačný kondicionér 355 ml
42,11 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Estée Lauder Denná Hydratačný Krém s SPF15 pre Suchú Pleť, 50ml
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

CHI Aloe Vera Curls Defined Curl Enhancing Shampoo vyživujúci šampón pre kučeravé vlasy 739 ml
39,84 €/1l
29,44 €
Predajca: Glamperfeu

Aveda 18084811092, Ženy, Všetky farby, Vyhladenie, Lesk, Zmäkčovadlo, 200 ml, Rúra, 1 kusov
147,25 €/1l
29,45 €
Predajca: Friseurtotal

CHI Keratin Styling Cream, Krém na vlasy, Ženy, Suché vlasy, 133 ml, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Posilnenie, Keratin, Jojoba Oil, Argan Oil, Keratrix
206,09 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Tea Tree Oil Conditioner, Unisex, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 355 ml, Flakón s pumpičkou, Pepermint, Tea tree, Pepermint, Olej z čajovníka
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo 355 ml
59,30 €/1l
21,05 €
Predajca: somnia24

CHI Luxury Black Seed Oil Hot Oil Treatment ochranný olej pre veľmi suché a poškodené vlasy 50 ml
621,00 €/1l
31,05 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Borotalco - Invisible Deo Roll On 50ml
105,80 €/1l
5,29 €
Predajca: Glamperfeu

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator 75 ml
457,87 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

Maybelline Superstay Teddy Tint tekutý rúž 40 Petalcore 5 ml
2 574,00 €/1l
12,87 €
Predajca: Tersorte

Biosilk Silk Therapy Original 67ml
630,95 €/1kg
39,75 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Clinique All About Eyes Rich, Očný krém, Unisex, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Mastná pleť, Citlivá pokožka, Mokrá pokožka, Proti tmavým kruhom, Proti opuchu, Hrniec, - Use twice a day, morning and night. - Prep skin for optimal results with your 3-Step Skin Care...
2 123,33 €/1l
31,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

CHI Argan Oil Rejuvenating Masque 237ml, 237 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, arganový olej, Hrniec
127,55 €/1l
30,23 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Tigi - Bed Head Volume Small Talk (Energizer) 200 ml 240ml
12,23 €/1kg
12,23 €
Predajca: Tersorte

Maybelline Super Stay, Winylowa pomadka w płynie 130 Extra, 4.2ml
1 940 000,05 €/1kg
19,40 €
Predajca: somnia24

Súprava CHI Set Infra Home Stylist
198,07 €/1l
148,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hydraulický manévrovací zdvihák Lehmann s nosnosťou 2500 kg vrátane 2 gumových podložiek na výmenu pneumatík pre domácnosť a dielňu 80 - 360 mm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

CHI Luxury Black Seed Oil Curl Defining Gel-Cream gélový krém pre definíciu vĺn 148 ml
107,23 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. decembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l