4,9



Na základe 10 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
IdHAIR Fiber Wax, Vosk na vlasy, 100 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie
50,28 €
502,80 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Prípravky na rast vlasov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný62,99 €/1kg
62,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax vosk na vlasy pre extra silnú fixáciu 85 ml91,18 €/1l
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Stylingový vosk v spreji (Texturizing Styling Wax) 200 ml146,45 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
KERASILK 4021609312574, Krém na vlasy, Ženy, 75 ml, Všetky typy vlasy, Textúrovacie, Všetky farby313,87 €/1l
23,54 €
Predajca: PerfumTraders

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
14,75 €/1kg
14,75 €
Predajca: Tersorte

TOTEX Cosmetic Hair Styling Wax Strong Matte 150ml
132,40 €/1l
19,86 €
Predajca: Bugelo

MORFOSE Hair Aqua Gelwax 175 ml - Extra
29,27 €/1l
4,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,39 €
Predajca: GlossyShopDE

Schwarzkopf Taft 2123284, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Modelovanie, 24 h
82,80 €/1l
6,21 €
Predajca: LAVONIO

Moroccanoil Texture Clay, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie
374,80 €/1l
28,11 €
Predajca: PerfumTraders

Hairgum 3426354085567, Vosk na vlasy, 40 g, Muži, Všetky typy vlasy, Hrniec, Fixačný
356,25 €/1kg
14,25 €
Predajca: somnia24

Got2b 1994915, Pasta na vlasy, Muži, Modelovanie, Hrniec
319,50 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Aveda 18084811184, Pasta na vlasy, Ženy, Kučeravé vlasy, 75 ml, Modelovanie, Hrniec
359,33 €/1l
26,95 €
Predajca: Friseurtotal

REF Rough Wax 505, Vosk na vlasy, 85 ml, Ženy, Normálne vlasy, Hrniec, Fixačný
204,71 €/1l
18,25 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reuzel Pink Pomade, Vosk na vlasy, 35 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Modelovanie
253 500,01 €/1kg
10,14 €
Predajca: MANADA

Dear Barber Fibre, Vosk na vlasy, 20 ml, Muži, Všetky typy vlasy, Hrniec, Fixačný
224,00 €/1l
4,48 €
Predajca: Glamperfeu

BarberTime Hair Styling Wax Red 150 ml
213,00 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

REF Fiber Cream N°323 85 ml
195,29 €/1l
16,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Schwarzkopf vosk Osis+ Texture Flexwax
499,65 €/1l
42,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Keune 1922 Strong Hold Wax vosk na vlasy pre silnú fixáciu 75 ml
399,33 €/1l
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

Reuzel - Fiber Cream - Styling cream
91,60 €/1l
9,16 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Vosk na vlasy
- Hlasitosť:
- 100 ml
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Všetky typy vlasy
- Typ dávkovača:
- Hrniec
- Efekt:
- Modelovanie
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
ID Haarwax Creative Fiber 100ml
Stylingový krém pre výrazný, ale flexibilný vzhľad, ktorý možno kedykoľvek upraviť. Rozpustný vo vode, bez parabénov.
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, petrolát, Euphorbia Cerifera Cera, Ceteareth-25, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Copernicia Cerifera Cera, hydrogenovaný mikrokryštalický vosk, Vp/va kopolymér, Peg-40 hydrogenovaný ricínový olej, sorbitol, denaturovaný alkohol, izopropylmyristát, Polyquaternium-10, benzoát sodný, Peg-90m, fenoxyetanol, benzylalkohol, sorbát draselný, kaprylylglykol, kumarín, benzylsalicylát, limonén, parfum.
- Výrobca
- IdHAIR
- EAN kód
- 5704699872638
- Číslo od výrobcu
- KA
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Voda, petrolát, Euphorbia Cerifera Cera, Ceteareth-25, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Copernicia Cerifera Cera, hydrogenovaný mikrokryštalický vosk, Vp/va kopolymér, Peg-40 hydrogenovaný ricínový olej, sorbitol, denaturovaný alkohol, izopropylmyristát, Polyquaternium-10, benzoát sodný, Peg-90m, fenoxyetanol, benzylalkohol, sorbát draselný, kaprylylglykol, kumarín, benzylsalicylát, limonén, parfum.
- Výrobca
- IdHAIR
- EAN kód
- 5704699872638
- Číslo od výrobcu
- KA
Hodí sa k tomu

DETEX® Balkónová zástena odolná voči poveternostným vplyvom 5 m UV žiareniu Záhradné balkónové panely Zábrana proti vetru 90 cm vysoká Ochrana balkóna bez vŕtania Pásy zásteny na ochranu súkromia Plot s kamenným vzhľadom
7,01 €/1m
35,05 €
Predajca: CMC_Online_Mall

Mont Blanc Legend Night Woda perfumowana, 100 ml
406,20 €/1l
40,62 €
Predajca: BRASTYGroup

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Handričky z mikrovlákna - sada 12 ks 74308
79,12 €/1m²
4,51 €
Predajca: ProTechShop

AVANA iPhone 14 Pro Max Armoured Glass Privacy Protective Film Ochranné sklo na displej 9H Anti-Spy Armour Film 2 kusy
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Multipack filtre Philips Saeco AquaClean 2ks CA6903/22
20,47 €
Predajca: CoffeeFriend

Carrera - Vianočný adventný kalendár Pokemon
64,03 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,50 €
Predajca: Magule-cz

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Žiletky Gillette Fusion 5, balenie 8 kusov
24,99 €
Predajca: Ston-shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
140,51 €
Predajca: Dragtek-com

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
14,75 €/1kg
14,75 €
Predajca: Tersorte

Profesionálny zastrihávač vlasov Zastrihávač fúzov T-čepeľ Zastrihávač fúzov Elektrický zastrihávač vlasov Holiaci strojček na vlasy Muži Deti Retoo
55,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xiaomi Redmi Watch 2 Lite - čierne - inteligentné hodinky s remienkom - veľkosť zápästia: 140-210 mm - displej 3,9 cm (1,55") - Bluetooth
219,00 €
Predajca: G-Electronics

Intex 57166 Nafukovacie ihrisko s dinosaurom
39,50 €
Predajca: Eoshop

Red One Červený vosk na vlasy 150 ml – Gél na vlasy pre silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov, lesk, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánska starostlivosť o vlasy, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1kg
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking

Braun Silk-épil 9 81688635, Biela, Zlato, 40 pinzety/pinziet, Podpazušie, Bikiny, Front thigh, Vnútorné paže, Outer upper arms, Holiace, LED, 0,5 mm
371,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Amazon Fire TV Stick 4K - AV-Player - 8 GB - 4K UHD (2160p)
112,68 €
-12,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,99 €
Predajca: OrigineProd

Nákupný vozík Bremermann BRINKUM – objem 45 l, ru?ný vozík, nákupný vozík s odnímate?nou taškou, ?ierny
52,99 €
Predajca: eluno24

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Červený gél na vlasy Black Aqua, 150 ml – gél na vlasy poskytujúci silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov a lesk, vhodný na krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, styling pre mužov, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1l
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Leifheit Clean Twist Disc Mop, Mop & bucket set, Modrá, Samostatná nádrž, 1 kusov
43,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips CA6705/10, Odstraňovač vodného kameňa, Philips, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Šedá, 6 kusov, 70%
152,40 €/1kg
15,24 €
Predajca: CoffeeFriend
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
90% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
90%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší vosk na vlasy
Mne sa to páči najviac. Dôrazne odporúčame pre jemné vlasy. Píše sa na ňom, že je určený pre mužov, ale môžem ho používať aj ako žena. Známe a oveľa drahšie produkty mu nemôžu konkurovať.
Hodnotenie z 1. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bleskové odoslanie, tovar najvyššej kvality
Na odporúčanie mojej kaderníčky som po mnohých nekonečných testoch rôznych gélov a voskov konečne našla takmer optimálny produkt. Len ho nepoužívajte príliš veľa naraz, potom je perfektný.
Hodnotenie z 16. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho skvelé !
Najlepší vosk na vlasy - nielen pre mužov! Skvelý aj pre krátke dámske účesy! Nelepí sa, stojí za tú cenu.
Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré a pokračujte v dobrej práci
Poznám ho už nejaký čas, takže dobrý
Hodnotenie z 23. novembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
optimálne držanie vlasov
nie je nič lepšie
Hodnotenie z 19. mája 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie
X-tra Class Fiber Styling Wax
Hodnotenie z 14. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(26)Počet hodnotení: 26
62,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
62,99 €/1kg

Uppercut Deluxe Matová Hlinená Pasta na Vlasy, 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
68,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
682 000,02 €/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,07 €/1kg

Pomáda na lesklé vlasy (Červená pomáda rozpustná vo vode), 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR
81,03 €/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR
138,24 €/1kg

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,78 €/1l

American Crew - Defining Paste 85.0g
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
175,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up modelovacia guma pre matný efekt 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,86 €
Predajca: MAGUHAAR
52,37 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax vosk na vlasy pre extra silnú fixáciu 85 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,18 €/1l

American Crew Classic Formovací krém 85ml Styling
33,33 €
Predajca: PerfumTraders
282,46 €/1kg

Vosk s matným efektom Redone, biely, 100 ml
39,45 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,80 €/1l

RedOne pomáda na vlasy pre mužov – silná fixácia a klasický lesk – 100 ml
8,36 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,60 €/1l

KMS Wachs Hair Play Style Tekutý vosk



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
29,29 €
Predajca: PerfumTraders
292,90 €/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasov, Stylingový Vosk na Vlasy
9,99 €
Predajca: NIKCORP
133,20 €/1l

Moroccanoil Texture Clay, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,11 €
Predajca: PerfumTraders
374,80 €/1l

Aveda Control Paste Definition s poddajnou fixáciou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,28 €
Predajca: PerfumTraders
377,07 €/1l

Sebastian Men The Dandy Pomade 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
309,73 €/1l

REF Fiber Cream N°323 85 ml
16,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
195,29 €/1l

Layrite Supershine Cream stylingový krém pre lesk vlasov 120 g
22,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
190,00 €/1kg

Maria Nila, Fixating Wax, Paraben-Free, Hair Styling Wax, Defining, Firm Hold, 100 ml
28,28 €
Predajca: PerfumTraders
282,80 €/1l