5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Objem:
739 ml- 355 ml
- 739 ml
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml23,50 €/1l
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml63,74 €/1l
63,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér na vlasy Redist Argan Oil 400 ml31,85 €/1l
12,74 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Ďalšie informácie o reklame
Kondicionér Redken Acidic Bonding Concentrate 500 ml80,80 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

CHI Luxury Black Seed Oil Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pre jemnosť a lesk 118 ml
122,80 €/1l
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Lesk, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Aloe Vera Curls Defined Humidity Resistant Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pre kučeravé vlasy 177 ml
162,37 €/1l
28,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Nacomi Almond Oil Conditioner Odżywka do włosów migdałowa, 150 ml
42 222,22 €/1kg
7,60 €
Predajca: Katomix

Pantene Odżywka do włosów Miracle Volume 160 ml
28,69 €/1l
4,59 €
Predajca: LAVONIO

Pantene Miracle Hydration Odżywka do włosów 160 ml
29,44 €/1l
4,71 €
Predajca: LAVONIO

Apivita kondicionér Apivita Moisture Leave-In Conditioner 100ml.
278,40 €/1l
27,84 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Schwarzkopf Professional Schauma Repair Care kondicionr na pokoden a such vlasy
44,16 €/1kg
11,04 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Pantene Smooth Odżywka do włosów 275 ml
16,28 €/1kg
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Xpel Argan Oil Conditioner 300 ml
10,23 €/1l
3,07 €
Predajca: Glamperfeu

Pantene Keratin Smooth maska na vlasy 300 ml
16,06 €/1kg
5,46 €
Predajca: LAVONIO

Lakme K.Therapy Repair Conditioning Fluid 300ml
46,70 €/1l
14,01 €
Predajca: MANADA

Kativa Argan Oil Conditioner 1000 ml
24,70 €/1l
24,70 €
Predajca: Glamperfeu

Garnier Botanic Therapy Odżywka do włosów Olejek Rycynowy i Migdał, 200 ml
24 608,70 €/1kg
5,66 €
Predajca: MANADA

Anwen Odżywka do włosów Nawilżający Bez, 100 ml
63,70 €/1l
6,37 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Inovatívny kondicionér CHI Luxury Moisture Replenish dodáva vlasom obrovské množstvo vlhkosti pri každom použití a obnovuje prirodzený lesk aj veľmi suchých vlasov. Tento hydratačný kondicionér od CHI zároveň dodáva vlasom cenné vitamíny od korienkov až po končeky a dodáva vlasom hebkosť a poddajnosť. Vysokokvalitný olej z čiernej rasce sa obalí okolo jednotlivých vlasov ako ochranný film. Škodlivé vplyvy prostredia už nemajú šancu napadnúť štruktúru vlasov. S modernou nou starostlivosťou o vlasy sa ich úprava konečne opäť stane potešením.
Kondicionér Moisture Replenish - kondicionér pre modernú ženu
Hydratačná kúra na vlasy CHI dodáva vlasom jemnú štruktúru, ktorá odoláva vetru a dažďu. Tento ný prípravok starostlivosti o vlasy je najvhodnejší na sušenie uterákom po umytí šampónom. Kondicionér Moisture Replenishing rovnomerne vmasírujte prstami od končekov ku korienkom. Po krátkom čase aplikácie môžete kondicionér úplne opláchnuť. Starí Egypťania používali na starostlivosť o vlasy olej z čiernej rasce. Antioxidanty a esenciálne mastné kyseliny trvalo chránia vlasy pred poškodením a stresom spôsobeným stylingom. Tento hydratačný kondicionér je vhodný pre všetky typy vlasov, a to aj pri každodennom používaní.
Olej z čiernych semien je mimoriadne účinný hydratačný prostriedok. Vlasy sú pružné, vláčne a lesklé.
1 x kondicionér Moisture Replenish
Obnovuje potrebnú hladinu vlhkosti v suchých a poškodených vlasoch a dodáva vlasom vitamíny a antioxidanty pre lesklé a hladké vlasy bez krepovatenia. Olej z čiernych semienok chráni pred prípadným poškodením a posilňuje vlasy. Vlasy sú príjemne hebké, rozčesávajú sa a ľahko sa upravujú.
CHI Luxury Black Seed Oil Moisture Replenish Conditioner Tento kondicionér obnovuje suché a poškodené vlasy a vyživuje ich esenciálnymi olejmi
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Kondicionéry značky CHI z kolekcie Luxury Black Seed Oil boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce suché vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 739 ml.
CHI Luxury Black Seed Oil Moistur Replenish Conditioner. Tento kondicionér obnovuje suché a poškodené vlasy pomocou dôležitých vitamínov a antioxidantov. Olej z čiernych semienok chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi. Vlasy zostávajú lesklé, jemné a ľahko sa rozčesávajú s výsledkom bez krepovatenia. Použitie: Kondicionér naneste na uterákom vysušené vlasy po celej dĺžke a nechajte pôsobiť 1 - 3 minúty. Potom kondicionér dôkladne opláchnite.
- Model
- CHI Luxury
- Hmotnosť
- 797 g
- Objem
- 739 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- PADU
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 6339117884000633911788400
- Model
- CHI Luxury
- Hmotnosť
- 797 g
- Objem
- 739 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- PADU
- Rozsah dodávky
- balík
- EAN kód
- 6339117884000633911788400
Hodí sa k tomu

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo čistiaci šampón s hydratačným účinkom 739 ml
26,85 €/1l
19,84 €
Predajca: BRASTYGroup

CHI Luxury Black Seed Oil Blow Dry Cream 177 ml
81,92 €/1l
14,50 €
Predajca: Tersorte

CHI Luxury Black Seed Oil Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pre jemnosť a lesk 118 ml
122,80 €/1l
14,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Luxury Black Seed Oil Black Seed Dry Oil uhladzujúci olej pre všetky typy vlasov 89 ml
207,53 €/1l
18,47 €
Predajca: NutraBestBG

CHI Rose Hip Oil Color Nurture Recovery Treatment vyživujúca maska na farbené a melírované vlasy 237 ml
70,34 €/1l
16,67 €
Predajca: Tersorte

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Lesk, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Luxury Farouk Systems 15ml
169,33 €/1l
2,54 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo 355 ml
59,30 €/1l
21,05 €
Predajca: somnia24

Šampón CHI Argan Oil na regeneráciu, výživu a ochranu vlasov 340 ml
85,29 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

iPhone 14 / iPhone 14 Plus Camera Protective Film Nepriestrelné sklo Cover Glass Film Protective Film Protective Glass 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
16,90 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

CHI Silk Infusion, Ženy, Všetky typy vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Oprava, Revitalizačný, Lesk,..., 150 ml, Fľaša, Alkohol, Glutén, Paraben, Síran
161,93 €/1l
24,29 €
Predajca: NutraBestBG

CHI Argan Oil Rejuvenating Masque 237ml, 237 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, arganový olej, Hrniec
127,55 €/1l
30,23 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Luxury Black Seed Oil Moisture Replenish Coniditoner 355 ml
63,72 €/1kg
25,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Luxury Black Seed Oil Hot Oil Treatment ochranný olej pre veľmi suché a poškodené vlasy 50 ml
621,00 €/1l
31,05 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Infra Treatment, Ženy, Všetky typy vlasy, Ochrana farby, Hydratačné, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 300 ml, Fľaša, Glutén, Paraben, Síran
50,37 €/1l
15,11 €
Predajca: AllYour

ampn CHI Magnified Volume 355 ml
71,94 €/1l
25,54 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

CHI Argan plus, Olej na vlasy, 15 ml, Poškodené vlasy, Vysušené vlasy, Vyhladenie
234,00 €/1l
3,51 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Aloe Vera Curls Defined Curl Enhancing Shampoo vyživujúci šampón pre kučeravé vlasy 739 ml
39,84 €/1l
29,44 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Tea Tree Oil Conditioner, Unisex, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 355 ml, Flakón s pumpičkou, Pepermint, Tea tree, Pepermint, Olej z čajovníka
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Deep Brilliance Olive & Monoi Optimum Moisture Shampoo šampón pre hydratáciu vlasov 355 ml
34,06 €/1l
12,09 €
Predajca: Tersorte

CHI Silk Infusio, Ženy, Všetky typy vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Oprava, Revitalizačný, Lesk,..., 50 ml, Fľaša, Alkohol, Glutén, Paraben, Síran
361,40 €/1l
18,07 €
Predajca: somnia24

CHI Aloe Vera Curls Defined Curl Enhancing Shampoo vyživujúci šampón pre kučeravé vlasy 340 ml
42,79 €/1l
14,55 €
Predajca: Tersorte

CHI Aloe Vera Curls Defined Detangling Conditioner vyhladzujúci kondicionér pre ľahké rozčesávanie 739 ml
45,79 €/1l
33,84 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Keratin Mist, Ženy, Ochrana, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 300 ml, Sprej, Keratín, Glutén, Paraben, Síran
51,17 €/1l
15,35 €
Predajca: NutraBestBG

Aveda 18084507216, Dospelý, Plochá kefa na vlasy, Drevo, Čierna, Jednofarebné, Drevo, Dievča
28,17 €
Predajca: Bugelo

Tigi Odbudowująca odżywka do włosów blond zniszczonych zabiegami chemicznymi, 750ml
27 800,00 €/1kg
22,24 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

CHI Keratin Styling Cream, Krém na vlasy, Ženy, Suché vlasy, 133 ml, Proti krepovitosti, Vyhladenie, Posilnenie, Keratin, Jojoba Oil, Argan Oil, Keratrix
206,09 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,739 l
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,355 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l