5,0



Na základe 1 hodnotenia
It's a 10 Miracle Hair Mask 240ml, 240 ml, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Proti krepovitosti, Výživný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 1 kusov
32,95 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,73 €-43%
78,04 € / 1l
plus 4,00 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Kúry na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maxwell Ultimate Keratína Na Vyhladenie Vlasov - 500Ml155,98 €/1l
77,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Felps Liss Express termochránka na vlasy - 230 ml186,91 €/1l
42,99 €
Predajca: Keratinshop

Ďalšie informácie o reklame
Revlon UniqOne Hair Treatment, Mlieko na vlasy, Ženy, Všetky typy vlasy, 150 ml, Proti krepovitosti, Ochrana farby, Ochrana, Oprava, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, sprej568,67 €/1l
85,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell - Maska na suché a poškodené vlasy Dualsenses Rich Repair (60Sec Treatment) 500ml45,50 €/1l
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR

It's a 10 Miracle Leave-In Plus Keratin, Lak na vlasy, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, 120 ml
174,58 €/1l
20,95 €
Predajca: Friseurtotal

Guhl - Maska na vlasy - Strieborný lesk a starostlivosť proti žltnutiu - 200 ml - Hodnotné balenie - 6 kusov
59,96 €/1l
78,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Olaplex Bond Smoother No.6 krém na veľmi suché a poškodené vlasy 100 ml
289,10 €/1l
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Nioxin Posilňujúca maska proti lámaniu 500 ml
98,98 €/1l
49,49 €
Predajca: PerfumTraders

Kallos KJMN Color Hair Mask 1000ml, 1000 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Prefarbené vlasy, Výživný, Ochrana, Oprava, Lesk, Zmäkčovadlo, Hrniec, 1 kusov
6,34 €/1l
6,34 €
Predajca: T3S_Shop

Kallos Argan Colour Hair Mask 275ml, 275 ml, Ženy, Farebné vlasy, Poškodené vlasy, Oprava, Lesk, Argan, 1 kusov
8,95 €/1l
2,46 €
Predajca: LAVONIO

Aveda 18084927946, Ženy, Poškodené vlasy, Všetky farby, Oprava, Ochrana, Vyhladenie, Výživný, 100 ml, Rúra
434,30 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

KJMN Regeneračná maska na vlasy s keratínom, 275 ml
15,13 €/1kg
4,69 €
Predajca: Tersorte

Aveda 18084019580, Ženy, Všetky typy vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Oprava, Ochrana, Vyhladenie, Proti krepovitosti, 100 ml, Rúra
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: PerfumTraders

MAE 696185, Unisex, 300 ml, Ochrana, 1 kusov
83,17 €/1l
24,95 €
Predajca: Friseurtotal

TRESemme 8711700659253, sprej, 72 h, 1 kusov, 200 ml
221,70 €/1l
44,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilňujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy 150 ml
709,80 €/1l
106,47 €
Predajca: Glamperfeu

Schwarzkopf 4015100813517, 400 ml, Ženy, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Všetky farby, Vyhladenie, Nádoba
30,52 €/1l
12,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kondicionér na suché a lámavé vlasy Len
44,95 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bumble And Bumble BB Curl Butter Masque vyživujúca maska pre kučeravé vlasy 200 ml
155,05 €/1l
31,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Aveda 18084042229, Krém na vlasy, Ženy, 40 ml, Všetky typy vlasy, Vyhladenie, Všetky farby
369,75 €/1l
14,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 240 ml
- Vhodné pre:
- Unisex
- Hodí sa pre typy vlasov:
- Poškodené vlasy, Suché vlasy
- Efekt vlasovej masky:
- Proti krepovitosti, Výživný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Zmäkčovadlo
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Je to 10 Zázračná maska na vlasy 240 ml
Táto krémová hydratačná maska je skvelým začiatkom pre hodvábne hladké vlasy. Ideálna pre farbené, tepelne upravené alebo inak ošetrené vlasy.
Čím dlhšie sa nechá pôsobiť, tým väčší je ošetrujúci účinok. Ideálna na pravidelné hĺbkové ošetrenie alebo každodenné použitie na sponkované, suché alebo poškodené vlasy.
Rozčesáva vlasy
obnovuje rovnováhu vlhkosti
dodáva vlasom pružnosť
poskytuje pružnosť
vyhladzuje vlasy
dodáva vlasom žiarivý lesk
posilňuje prirodzenú štruktúru
dodáva potrebné živiny
zvyšuje žiarivosť farby
Je to 10 Zázračná maska na vlasy 240ml
Napravte každodenné poškodenie pomocou tohto čistiaceho ošetrujúceho prípravku, ktorý preniká ku korienkom a dodáva maximálnu vlhkosť bez zaťaženia. 1. 1. Rozčesáva vlasy 2. Dodáva neuveriteľnú hebkosť 3. Redukuje krepovatenie 4. Odstraňuje zvyšky 5. Pomáha udržiavať farbu vlasov 6. UV ochrana 7. Hydratuje vlasy a pokožku hlavy 8. Obnovuje lesk 9. Prebúdza pružnosť a vitalitu 10. Tepelná ochrana pri používaní horúcich stylingových nástrojov
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- Voda (Aqua/Eau), Glycerín, Dimetikón, Cetylalkohol, Izopropylpalmitát, Behentrimóniový chlorid, C15-23 alkány, Metylglukéz-20, C13-14 alkány, Parfum (vôňa), Izopropylalkohol, Benzoát sodný, Amodimetikón, Hydroxyetylcelulóza, Trideceth-12, Olej zo semiačok broskyne (Prunus Armeniaca), Olej zo sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), Acetát tokoferolu, Chlorid sodný, Kyselina citrónová, Hydrolyzovaný kolagén, Aminokyseliny keratínu, Extrakt zo zŕn ovsa (Avena Sativa), Ascorbylfosfát sodný, Extrakt zo semien ľanu siateho (Linum Usitatissimum), Hydrolyzovaný ovsený proteín, Palmitoyl hydrolyzovaný ovsený proteín, Hexyl cinnamal, Linalool, Hexametylindanopyran, Esenciálny olej z kôry bergamotu (Citrus Aurantium Bergamia), Limonén
- Výrobca
- Its a 10
- EAN kód
- 0898571000204898571000204
- Číslo od výrobcu
- 89857100020
- Hmotnosť
- 50 g
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- Voda (Aqua/Eau), Glycerín, Dimetikón, Cetylalkohol, Izopropylpalmitát, Behentrimóniový chlorid, C15-23 alkány, Metylglukéz-20, C13-14 alkány, Parfum (vôňa), Izopropylalkohol, Benzoát sodný, Amodimetikón, Hydroxyetylcelulóza, Trideceth-12, Olej zo semiačok broskyne (Prunus Armeniaca), Olej zo sladkých mandlí (Prunus Amygdalus Dulcis), Acetát tokoferolu, Chlorid sodný, Kyselina citrónová, Hydrolyzovaný kolagén, Aminokyseliny keratínu, Extrakt zo zŕn ovsa (Avena Sativa), Ascorbylfosfát sodný, Extrakt zo semien ľanu siateho (Linum Usitatissimum), Hydrolyzovaný ovsený proteín, Palmitoyl hydrolyzovaný ovsený proteín, Hexyl cinnamal, Linalool, Hexametylindanopyran, Esenciálny olej z kôry bergamotu (Citrus Aurantium Bergamia), Limonén
- Výrobca
- Its a 10
- EAN kód
- 0898571000204898571000204
- Číslo od výrobcu
- 89857100020
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

It's a 10 Miracle Leave-In Plus Keratin, Lak na vlasy, Unisex, Poškodené vlasy, Suché vlasy, 120 ml
174,58 €/1l
20,95 €
Predajca: Friseurtotal

It's a 10 Silk Express Miracle Silk Leave-In, Unisex, Neprofesionálny vlasový kondicionér, Poškodené vlasy, Suché vlasy, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Ochrana, Lesk,..., 120 ml, Sprej
199,58 €/1l
23,95 €
Predajca: Friseurtotal

Redken Extreme Length Shampoo vyživujúci šampón pre všetky typy vlasov 300 ml
90,20 €/1l
27,06 €
Predajca: somnia24

Tepe Angle Szczoteczki międzyzębowe 0.45mm Pomarańczowe, 6 sztuk
109 600,00 €/1kg
10,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Catsan 18L hygienická podstielka
1,19 €/1l
21,34 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Avene Hydrance Aqua-Gel, Telový BB krém, 50 ml, Biela, Hydratačné, Suchá koža, Nádoba
705,40 €/1l
35,27 €
Predajca: somnia24
![Obrázok produktu pre Vitakraft Compact Ultra Litter 4kg [14029]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/efe5b9ecfa8faa110a2225431879d5d0.webp)
Vitakraft Compact Ultra Litter 4kg [14029]
4,66 €/1kg
22,70 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,64 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Flex Akku Winkelschleifer (Schleifer mit Bremse) LB 125 18.0-EC C - 499.307
305,37 €
Predajca: BalticVaris_DE

reer Clip&Go Hook háčik na kočík, sada 2 ks, háčik na kočík, nástavec na tašku na plienky, 84101
14,45 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Smoby 105953451, Chlapec / dievča, 3 rok / roky, Viacfarebný
33,28 €/1kg
4,06 €
Predajca: Nejhracka

reer BabyCam L, 50°, 300 m, 0 - 70°, FSK, FHSS, 2.4 GHz
164,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

reer 9633, Kontaktný, Biela, Univerzálne, °C, Telesná teplota, 90 s
19,05 €
Predajca: Ambiente-3000

NÉONAIL UV lak na nechty Aloha Mood 7,2 ml
1 375,00 €/1l
9,90 €
Predajca: BeautyOK

Ravensburger 26888, 8 rok / roky, 30 min, Rodinná hra
56,07 €
Predajca: M_plus_L

FAT BRAIN strhujúca hra "Dimpl"
9,77 €
Predajca: VISO

Regeneračný krém Eau Thermale Avène Cicalfate+ 100 ml
194,50 €/1l
20,60 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,45 €
Predajca: MANADA

ARDELL DUO DARK TONE QUIK-SET EYE Glue 5g
10,99 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: Lemonbite

KoRo MUS_005, Afganistan, Austrália, Čile, Taliansko, Pakistan, Portugalsko, Španielsko, Spojené štáty, 2672 kJ, 646 kcal, 5,1 g, 5 g, 27 g
41,16 €/1kg
20,58 €
Predajca: somnia24

Flex 468932
261,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

Moskinto plechovka na omietku 42 ks
9,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

Munchkin Miseczki z przyssawką 3 sztuki
15,99 €
Predajca: Toyrama

Sada 2 tí pek na nä gél a prsty ( Sada nožničiek na nechty z nehrdzavejúcej ocele)
20,60 €
Predajca: VISO

TePe Extra Soft medzizubné kefky 0,45 mm 8 ks
496 000,01 €/1kg
4,96 €
Predajca: MANADA

Marvis bieliaca mätová zubná pasta 85ml
37 530,00 €/1l
37,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Avene Cleanance HYDRA, Čistiaci krém, Ženy, Hydratačný, Výživný, Rúra, AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS..., 40 ml
523,75 €/1l
20,95 €
Predajca: VISO

Flex S 44 L AC, 1400 W, Bubnový vysávač, Suché a mokré, Vrecko na prach, 42 L, Filtrovanie
723,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Avene DermAbsolu Night, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Výživný, Lesk, 40 ml
1 829,00 €/1l
73,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Termohrnček na obed Mepal elipsa - žiarivo modrý
36,09 €
Predajca: NeuertsShop

Eucerin Sun Kids Spray Lsf 50+ 200 ml
25 490,00 €/1l
25,49 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, dobrý pomer cena/výkon
Páči sa mi to, robí to, čo má robiť.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ŠTVRTÁ VRSTVA - Finišér Exo CromaTech 500 ml
94,99 €
Predajca: Keratinshop
189,98 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 2 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
75,00 €/1l

Brazílske ošetrenie vlasov Boto (plastika vlasov) - INOAR



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
150,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
50,00 €/1l

Nanoplastia Príroda Prírodná Terapia Sada
105,99 €
Predajca: Keratinshop
53,00 €/1l

INOAR G-Hair Brazílska keratínová kúra na fénovanie a narovnávanie vlasov. 3 litre
155,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
51,67 €/1l

Inoar Marocká keratínová kúra na vyrovnávanie vlasov 1 L iba keratín



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Ybera Kerafive²² Zosilňovač Keratínu pre vlasy - 1000ml
105,99 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,99 €
Predajca: Keratinshop
94,99 €/1l

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Fluid 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
271,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
543,40 €/1l

INOAR - Súprava na vyhladzovanie vlasov G.Hair Keratin Smoothing System Kit, úprava proti zvlneniu, 1 liter Just Keratin
130,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
130,00 €/1l

Omnia Keratin bez formaldehydu 2 l
127,00 €
Predajca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS
63,50 €/1l

Felps XBTX Okra Quiabo - 500g
82,99 €
Predajca: Keratinshop
165,98 €/1l

Príroda Zestaw Zeleného Kávy Na Keratínové Vyhladenie Vlasov 2X1000Ml
84,99 €
Predajca: Keratinshop
42,50 €/1l

MAXWELL COLLAGEN keratína pre vlasy - 500 ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láskavý Elixír Lásky Toxín Kolagén
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Rozprašovač na regeneráciu Limba Cosmetics Total Revitalizer Treatment Spray
72,99 €
Predajca: Keratinshop
243,30 €/1l

Maxwell Sky Blond Botok Na Vlasy - 500Ml
70,99 €
Predajca: Keratinshop
141,98 €/1l

Láska Eliksír Oprava Keratín pre vlasy Krok 2 - 1000 ml
75,99 €
Predajca: Keratinshop
75,99 €/1l

Kevin Murphy, Body Mass, Hair Spray, For Volume, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,75 €
Predajca: MAGUHAAR
213 750,01 €/1kg

Ybera GENOMA Zapevňovač kutikuly Pro-Geno 500 g - Termochrón na vlasy
62,99 €
Predajca: Keratinshop
125,98 €/1l