4,7



Na základe 7 hodnotení
Hmotnosť:
500 g- 1.1 g
- 500 g
- 0.55 g
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sada čaju Yerba Mate s nerezovým pohárom na mate - Čaj Mate s guarana 200 g - Yerba Mate200 g - Yerba Mate Lemon 200 g - Bombilla50,00 €/1kg
35,00 €
Predajca: Yerbamarket_

Ďalšie informácie o reklame
Yerba Mate Green Destemmed 1 kg14,43 €/1kg
14,43 €
Predajca: Yerbamarket_

Ďalšie informácie o reklame
KRAUS Mate Tee Organic Yerba Mate 500g29,98 €/1kg
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Čaj Yerba Mate Green Lemon 1 kg - Brazílsky zelený čaj yerba mate - citrónová tráva - citrónová kôra - yerba mate tea loose leaf 1000 g17,72 €/1kg
17,99 €
Predajca: BRAT_PL

Taragüi Mate Tee 1kg
9 409,09 €/1kg
10,35 €
Predajca: Matea24

YERBA MATESET 400 g, MATERO (NÁHODNÝ VZOR), BOMBILLA -MATE ZELENÁ
0,04 €/1kg
32,51 €
Predajca: Biogo

Playadito Mate Tee 1kg
11 500,00 €/1kg
11,50 €
Predajca: Matea24

Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 1kg
9 427,27 €/1kg
15,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,37 €
Predajca: Matea24

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 1kg
17,13 €/1kg
17,13 €
Predajca: Yerbamarket_

Orangeade Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 200G
14,35 €/1kg
2,87 €
Predajca: Yerbamarket_

Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CBSE Mate-Tee s guaranou a yerba mate
13,82 €/1kg
6,91 €
Predajca: Matea24

Matcha čajový prášok 80g | Zelený čajový prášok z Tian Hu Shan | Zelený čaj
62,13 €/1kg
5,23 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,97 €
Predajca: Katomix

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 500g
25 109,09 €/1kg
49,99 €
-72%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €
Predajca: Matea24

Pajarito v zložení s bylinkami 0,5 kg
15,16 €/1kg
10,99 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,58 €
Predajca: Matea24

Tradičný pútač 0,5 kg
46,10 €/1kg
23,05 €
Predajca: Matea24

Yerba Mate 1 kg - Organický Zelený Nálev
28,28 €/1kg
28,99 €
Predajca: BRAT_PL

Pajarito Vypracované s tradičným Palo 0,5kg
14,48 €/1kg
7,24 €
Predajca: Polanatea

YERBA MATE50 g - DARY NATURY
0,06 €/1kg
3,23 €
Predajca: Biogo

YERBA MATE GREEN LEMON 400 g - MATE GREEN
15,12 €/1kg
6,05 €
Predajca: Yerbamarket_
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Yerba Mate AMANDA Tradicional, vrecko 500g.
Tradičný čaj maté so stopkou. AMANDA je jednou z najobľúbenejších a najpoužívanejších značiek čaju v Argentíne. La Cachuera S.A je najstaršia aktívna spoločnosť v provincii Misiones s viac ako 90-ročnými skúsenosťami v oblasti spracovania yerba maté.
---------------------------------------------------------
Yerba maté sa používa na prípravu čaju maté. Keď sa nápoj podáva studený, nazýva sa tereré. Čaj maté sa tradične konzumuje v Južnej Amerike, ale obľúbený je aj v Sýrii a Libanone.
Yerba maté sa prekladá ako bylina maté, hoci slovo maté pôvodne pochádza zo slova mati, zložitého slova s viacerými významami z kečuánskeho jazyka. Mati znamená okrem iného "nádoba na nápoj", "nálev z bylín" a "kalabasa". Nálev sa pije z nádoby (zvyčajne kalabaša), ktorá je naplnená až do troch štvrtín suchými listami (a stonkami) rastliny maté. Listy sa zalievajú vodou s teplotou 70 - 80 °C.
V závislosti od krajiny sa kalabasa nazýva aj guampa, porongo alebo cuia. Pije sa cez špeciálnu kovovú slamku (španielsky bombilla, portugalsky bomba). Kalabasa sa podáva z jednej osoby na druhú (zvyčajne v kruhu sediacich osôb) a dopĺňa sa.
Popis a účinky čaju maté:
Maté čaj Amanda Elaborada je klasický variant v najlepšej verzii. Ak hľadáte najvyššiu kvalitu a chcete spoznať skutočnú chuť z kríka maté, ťažko nájdete lepšiu voľbu. Dodáva sa v bielo-červenom balení s poľskými farbami, starostlivo vybranými lístkami a vetvičkami. Celok je obklopený vysoko povzbudzujúcim práškom.
Obsah balenia:
Jemne nasekané listy a tyčinky s malým množstvom prášku (100 % maté čaj)
Chuť a vôňa čaju maté:
Klasický variant s horkou chuťou v bohatej aróme spojenej s južným slnkom.
Ďalšie informácie:
Čaj maté s výnimočnou históriou. Balenie je spojené s farbami poľskej vlajky. To všetko preto, že zakladateľ plantáže Juan Szychowski venoval dva hlavné produkty svojej rodnej krajine - Poľsku a Argentíne.
Klasika vo svojej najlepšej podobe. Získala si srdcia milovníkov čaju maté po celom svete.
Horkosť čaju maté: Vyvážený čaj maté s výraznou horkosťou (3/5)
Množstvo prachu v čaji maté:Malé množstvo prachu
Sila čaju maté:Stredne povzbudzujúci (3/5)
Klasické yerba maté v najlepšej forme. Ak hľadáte najvyššiu kvalitu a chcete ochutnať pravú chuť Yerba maté, toto je tá najlepšia voľba. Jemne nasekané listy 100 % paraguajskej ostrohy, výnimočná chuť. Chuť je klasicky horká a plná slnečnej arómy juhu.
Horkosť yerba maté: vyvážená yerba maté s výraznou horkosťou (3/5)
Množstvo prachu v yerba maté: málo prachu
Sila yerba maté:stredne povzbudzujúca (3/5)
Zamów Yerba Mate Amanda Klasyczna już dziś i poczuj naturalne pobudzenie! Nie czekaj, kup teraz!
Klasické argentínske yerba maté Amanda sa vyznačuje jemnou a dlhotrvajúcou chuťou.
- Zloženie
- yerba mate
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Venusti Sp. z.o.o.
- Obchodný názov
- Amanda Vypracované s tradičným Palo 0,5kg
- Výrobca
- Amanda
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 7792710000182
- Zloženie
- yerba mate
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 500 g
- Potravinársky podnik
- Venusti Sp. z.o.o.
- Obchodný názov
- Amanda Vypracované s tradičným Palo 0,5kg
- Výrobca
- Amanda
- Počet kusov
- 10
- EAN kód
- 7792710000182
Hodí sa k tomu

Taragüi Mate Tee 1kg
9 409,09 €/1kg
10,35 €
Predajca: Matea24

Canarias Tradiční Yerba Mate 500g
25,98 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Daewoo 10793749 Daewoo Waschmaschine WM914T1WA0DE 9kg/1400Umin wh A (Speditionsversand)
751,35 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies

Playadito Mate Tee 1kg
11 500,00 €/1kg
11,50 €
Predajca: Matea24

Taragui Vypracované s tradičným Palo 0,5kg
13,32 €/1kg
6,66 €
Predajca: Matea24

Amanda Elaborada Con Palo Tradicional 1kg
9 427,27 €/1kg
15,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,37 €
Predajca: Matea24

YERBA MATESET 400 g, MATERO (NÁHODNÝ VZOR), BOMBILLA -MATE ZELENÁ
0,04 €/1kg
32,51 €
Predajca: Biogo

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 1kg
17,13 €/1kg
17,13 €
Predajca: Yerbamarket_

Čaj AMANDA Mate Yerba Mate Tradicional 1kg
20 954,55 €/1kg
23,05 €
Predajca: Matea24

Bezlepková manioková múka 450g
13,40 €/1kg
6,03 €
Predajca: taleoo

Orangeade Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 200G
14,35 €/1kg
2,87 €
Predajca: Yerbamarket_

Lotus 72694 Lotus Crunchy Brotaufstrich, 380,0 g
29,05 €/1kg
11,04 €
Predajca: somnia24

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ROSAMONTE Mate Tea Yerba Mate 500g
25 109,09 €/1kg
49,99 €
-72%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,81 €
Predajca: Matea24

Matrac Feluna 90x200cm
14,95 €
Predajca: Geheimshop-de

Sedačka na každodenné spanie s úložným priestorom KORNELIE - krémová
575,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Aga Kempingový stolík PICNIC MC330870 70x50x60 cm
21,20 €
Predajca: Aga24

Apple iPad , 24,6 cm (9.7"), 2048 x 1536 px, 32 GB, iOS 10, 469 g, Šedá
Generálne opravený
87,90 €
Predajca: JANADO

Francúzska kanvica NAVA Misty – 350 ml
12,26 €
Predajca: PADU

Drevený rozkladací stolík konferenčný stolík zásuvka Junata
114,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

EAXUS, stolový ventilátor Eaxus "Box"
Použité
29,99 €
Predajca: Trade4less

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
475,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

N8WERK Kávovar French Press Midnight Edition Káva pre 3–5 šálok Veko s integrovaným systémom Coffee Press Vyberateľná nádoba
24,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Bebodealz76

Yerba Mate Amanda Despalada bezprašná 500 g
13,82 €/1kg
11,56 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,91 €
Predajca: Matea24
![Obrázok produktu pre Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ac3c8d6f3119f8fad9bda82ff37353f8.webp)
Manuka Health - Manuka med MGO 400+ [250g] - bez laktózy a lepku
201 119,99 €/1kg
50,28 €
Predajca: AllYouNeed

Cruz de Malta Elaborada Con Palo 0,5kg
12 527,27 €/1kg
6,89 €
Predajca: Matea24

Čaj Yerba Mate Green Lemon 1 kg - Brazílsky zelený čaj yerba mate - citrónová tráva - citrónová kôra - yerba mate tea loose leaf 1000 g
17,72 €/1kg
17,99 €
Predajca: BRAT_PL

MED MANUKA MGO 968+ UMF 22+ 250 g – HADDRELL'S OF CAMBRIDGE
404,24 €/1kg
101,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Chutí dobre
Hmotnosť 0,5 kg
Dala som ho do asi 60c horúcej vody, chutí veľmi príjemne, vôbec nie je horký. V blízkej budúcnosti z neho skúsim pripraviť club mate
Hodnotenie z 19. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
AMANDA 0,5 kg
Hmotnosť 0,5 kg
Veľmi spokojný
Hodnotenie z 1. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávam si 1kg nie 500g
Hmotnosť 0,5 kg
Kjbxjjx
Hodnotenie z 21. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Hodnotenie z 2. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Hodnotenie z 2. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,001 kg
Hodnotenie z 19. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,5 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sušené kvety jazmínu – 1 kg jedlých kvetov
230,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
230,00 €/1kg

Matcha cajový ceremoniálny set "Sakura" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
34,21 €/1kg

Matcha 200g Brat.pl
7,79 €
Predajca: BRAT_PL
37,10 €/1kg

Sušené kvety jazmínu – 250 g jedlých kvetov
82,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
327 999,98 €/1kg

Cejlónsky čierny čaj 100g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,09 €
Predajca: BRAT_PL
28,61 €/1kg

Klitoria (mletá), Blue Matcha, motýlie hrachy, 100 g, kvety, čaj, modrá farba
50,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
500,00 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 500g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
64,99 €
Predajca: Goodwei
129,98 €/1kg

Sada čaju Yerba Mate s nerezovým pohárom na mate - Čaj Mate s guarana 200 g - Yerba Mate200 g - Yerba Mate Lemon 200 g - Bombilla



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,00 €
Predajca: Yerbamarket_
50,00 €/1kg

Matcha„Midori“ – Prémiový zelený čaj v prášku | Plný antioxidantov, 500g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
29,99 €
Predajca: Goodwei
57,67 €/1kg

Sušené púčiky ruže – červené jedlé kvety – 100 g
32,00 €
Predajca: WINOSZARNIA
320 000,01 €/1kg

Royal Brand Matcha set 100 g organického Matcha prášku a Matcha metličky v darčekovej krabičke Matcha čajový prášok Organický originálny zelený čaj z Japonska Japonský ideál
29,99 €
Predajca: PHRoyal

Matcha set "Black Marmor" s luxusnou miskou, metlickou, držiakom a keramickým podnosom + matcha a kokosovým latté – elegantná súprava pre milovníkov matcha



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(7)Počet hodnotení: 7
34,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,49 €
Predajca: Goodwei
23,48 €/1kg

Čaj Matcha Chado | 100g Japan Matcha skutočná obradná kvalita | 100% organické



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,99 €
Predajca: Goodwei
349,90 €/1kg

Matcha latte set "Rokusho" s miskou s výlevkou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – súprava na latte a cajový obrad
29,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Goodwei
33,76 €/1kg

Taylors of Harrogate - Zelený čaj s jazmínovým listom 125g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,99 €
Predajca: RB_Trade
159,92 €/1kg

Taylors of harrogate Zelený čaj s jazmínom - 125 g sypaného zeleného čaju



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,59 €
Predajca: RB_Trade
140,72 €/1kg

Japonský zelený čaj Matcha Premium 200g - 100% organická japonská



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
29,99 €
Predajca: Goodwei
149,95 €/1kg

Pure Vita, výživové doplnky s obsahom zázvoru a kurkumy, v praktických ampulkách. 30-dňový balík. 100% prírodný produkt
79,99 €
-62%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Predajca: AllYouNeed
199,93 €/1kg

TRADIČNÝ JAPONSKÝ ZELENÝ MATCHA ČAJ, 30 g - MOYA MATCHA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
19,08 €
Predajca: Biogo
0,64 €/1kg

Matcha cajový ceremoniálny set "Yogan" s miskou, metlickou, držiakom a matcha práškom + kokosovým latté – luxusná súprava pre milovníkov matcha



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
31,99 €
Predajca: Goodwei
35,04 €/1kg